Skoči na vsebino

Ljubezen


enduraš

Priporočene objave

Je kar prav, da imaš izdelane ene predstave o tem, kako naj bi izgledal tvoj partner na zunaj in znotraj, zgoraj in spodaj. Ma se ti kaj lahko pripeti, da se te dotakne prelestna dama /ljubezen, tko da je dama zgolj figurativno/ in te mehko ovije v svoj pajčolan v trenutku, ko bo nasproti oseba, ki ni ravno reprezentančni primerek tvojih predstav in ko ti natakne še očala... pa ne rožnata, ampak tista za švasat, ti bo v hipu ali dveh kaj malo pomembno....

hmmm deluje znano - preveč alkohola mogoče? :hmm: ma vidim vsak dan da se te zadeve dogajajo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm deluje znano - preveč alkohola mogoče?  :hmm:  ma vidim vsak dan da se te zadeve dogajajo  :grim

Tudi alko lahko temu rečeš ... itaq si lahko hiter od obojega "odvisen" .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj se pol zgodi z unim psom? :unsure:

Pojma nimam, bom naslednjič preverila :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok, to ni ljubezen...to je sam zaljubljenost al pa ena črtica več. :grrr

Alla B)

mawzn. ampak jis sn tku srejcn!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se pa počasi zaljubljam v mojo, po enem letu in pol. Ko sva se na začetku sprla, mi je dol visel, zdej me pa že čist iz tira sprav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ko sva se na začetku sprla, mi je dol visel, zdej me pa že čist iz tira sprav.

ne ne ne :grrr .... prej si bil zalubljen v njo in si jo oboževal, pa si to vse spregledal, zdaj pa nisi več in ti gre vse na qrac :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bistvu nism bil nikol zalublen. Nikol me ni medl. Je pa res, da sm se včasih grš obnašal, pa je ona ravnala z lepo z mano. Zdej ko pa jaz toleriram, se lepo obnašam v njeni družbi, ne hodim pogosto ven s prijatelji, v petek zvečer spijem namesto dveh litov, le enega......me pa ona jebe u mozak. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bistvu nism bil nikol zalublen. Nikol me ni medl. Je pa res, da sm se včasih grš obnašal, pa je ona ravnala z lepo z mano. Zdej ko pa jaz toleriram, se lepo obnašam v njeni družbi, ne hodim pogosto ven s prijatelji, v petek zvečer spijem namesto dveh litov, le enega......me pa ona jebe u mozak. :nono:

se ji je ze nabral do vrha... :doze:

:grim jeba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ji je ze nabral do vrha... :doze:

:grim jeba

Po moje ni to, k me prime vsake tolk časa, pa trmarm tja v tri dni, pol je pa en tedn vsa slatka. Ne smeš bit preveč pridn.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ni to, k me prime vsake tolk časa, pa trmarm tja v tri dni, pol je pa en tedn vsa slatka. Ne smeš bit preveč pridn.

se mi zdi da ti najboljs ves...sej je tvoja deklica...

pa ja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ena zalostna stara resnica... ...bolj jo jebes (lahko tud v glavo), raj te ma... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ena zalostna stara resnica... ...bolj jo jebes (lahko tud v glavo), raj te ma... :blush:

me veseli, da te poznam, da me zalagaš z "žalostnimi starimi resnicami"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ena zalostna stara resnica... ...bolj jo jebes (lahko tud v glavo), raj te ma... :blush:

aham...med seksom moraš pa najmanj z omare nanjo skočit, če si strasten, drugač je lame?

dej no Zok...tolk butast pa spet nisi? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ena zalostna stara resnica... ...bolj jo jebes (lahko tud v glavo), raj te ma... :blush:

:grim perla dneva ...U win :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aham...med seksom moraš pa najmanj z omare nanjo skočit, če si strasten, drugač je lame?

kdo je pa seks omenju? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zok je sem s mojo izjavo, mislu da ne smeš bit copata, ne pa da moraš jebat folk u glavo, da se mu prkupš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, vsak na svoj nacin... :blush:

...pa ni tak hudo ko se slisi, navadno sm do zensk prjazn ko potrebn zupnik... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj nekateri ljudje ostanejo v nas, čeprav že zdavnaj niso blizu, drugi pa izginejo, kot da jih nikoli ni bilo, pa jih vsak dan videvamo? Zakaj se nas nekateri dotaknejo za vedno?

Bemti, z leti mi nič bolj jasno......

Alla :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!