Skoči na vsebino

Razmerja na večje razdalje v praksi...


gregas

Priporočene objave

Ja jst sem iz okolice LJ punca pa iz Rogaške in sva skupi mal manj kot dve leti pa gre super!Zdej bo pa ona tle študirala bo pa še boljš(upam)! :P <_< :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

Jaz zase lahko rečem,da pri meni razmerje na večjo razdaljo se ni izšlo in je blo to zame,kar težko,ker jaz sem dost fizična oseba in rabim človeka ob sebi....

Je blo pa jaz-Koper in on-Jesenice

Je pa to čist odvisno od posameznika in da kakšen karakter si,ker npr ena moja frendica je iz Sečovelj in on pa iz Modene (Italija) in kar gre.Sta pa skupaj 3 leta najmanj če ne še več.....

Pač ona gre vsak vikend k njemu sam zdele razmišlja,da bi se preselila k njemu dol....

Je pa dejstvo,da v tem primeru mora bit popolno zaupanje z obeh strani in verjet moraš v razmerje ne 100% ampak 110%. in pol bo morda šlo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so še vmesne postaje :whistle:

Moje razmerje zdrži razdaljo tja do 15cm.pos.gif..pol je pa kriza!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmerja na večje razdalje v praksi... ...izkušnje...

vse se da :grim .

Evo razdalja cca 200 km (po nekaj mesecih sem se preselila k njemu), skupaj 6 let, skoraj 2 leti poročena rezultat 15 mesečna navihanka :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam. iz izkusenj. je vcasih lazje na razdaljo kot vsak dan skupaj. hebat ga, sem navajen neke "samostojnosti".

vseeno ze skoraj 4 leta skupaj ziviva. vsak dan je nov izziv. :evilgrin: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmerja na večje razdalje v praksi... ...izkušnje...

vse se da :grim .

Evo razdalja cca 200 km (po nekaj mesecih sem se preselila k njemu), skupaj 6 let, skoraj 2 leti poročena rezultat 15 mesečna navihanka :yea1:

15 mesecov je stara, pa že špila pri ans. Navihanke? :OK:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa dejstvo,da v tem primeru mora bit popolno zaupanje z obeh strani in verjet moraš v razmerje ne 100% ampak 110%. in pol bo morda šlo.....

a dej no - verjeti v nekaj 100% je neumnost ... če gre za ljubezen in všečnost in naklonjenost in pripravljenost dati od sebe veliko/dovolj, da lahko iskreno rečeš "nisem blefiral", se pač nekdo nekam preseli ... drugače je itak samo blef in čakanje na kaj bolj optimalnega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a dej no - verjeti v nekaj 100% je neumnost ... če gre za ljubezen in všečnost in naklonjenost in pripravljenost dati od sebe veliko/dovolj, da lahko iskreno rečeš "nisem blefiral", se pač nekdo nekam preseli ... drugače je itak samo blef in čakanje na kaj bolj optimalnega ...

Moram rečt, da se popolnoma strinjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 mesecov je stara, pa že špila pri ans. Navihanke? :OK:

haha, tule sem se pa nasmejal :)

OnTopic: Meni se razmerje na večje razdalje nekako nikoli ni obneslo. Vprašanje kaj je krivo, razdalja ali jaz :unsure: :)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, tule sem se pa nasmejal :)

OnTopic: Meni se razmerje na večje razdalje nekako nikoli ni obneslo. Vprašanje kaj je krivo, razdalja ali jaz :unsure: :)

mogoče oboje...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja o kaksnih razdaljah je pa govora?

Tako informativno me pac zanima?

lp h

Stari o takih razdaljah je govora, da se lih nima kaj kdo bat, da bi prišel ti domov medtem ko ti :boobies::l_01:

Popravljeno . Popravil Vanga
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari o takih razdaljah je govora, da se lih nima kaj kdo bat, da bi prišel ti domov medtem ko ti :boobies::l_01:

:lol1: sej zato se je treba pa čim prej preselt :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pravi ljubezni se moje srce nikdar ne vpraša ali bo šlo ali bova zmogla...

Je pa res,da je ZVESTOBA SRCA na prvem mestu,pa tista vest,ki nam ne glede na kilometre ne dovoli ničesar več...Pa ne samo vest...

Ko jaz nekoga ljubim,ga bom čakala in čakala...In ko bo noč spet najina,bo veselo do nebes...

In zato je vredno čakati,ljubiti in upati.wub.gif

Naj kilometri ne bodo ovira za prave ljubezni,naj bo zaupanje med dvema vedno.

U51

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!