Skoči na vsebino

Razmerja na večje razdalje v praksi...


gregas

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Razmerje na večje razdalje? jeba; prideš domov po več kot enem tednu (da ne rečem več kot mesecu), si tujec; tujec osebi s katero "živiš", tujec sam sebi; komunikacija v hiši je težka, okorna, z leti se vsak zase potegneta v svoj svet, živita življenje vsak po svoje, kakor to pač najbolje znata, tako da je čimmanj boleče. nekatere take zveze se obdržijo, saj partnerja gledata mogoče na praktične stvari v taki zvezi (je "odprta", ni težav za vpeljevanje novih ljubimcev, ni treba iz dneva v dan sklepati z nekom kompromisov, ni prepirov, oziroma so redki, pa še tej ponavadi takrat ko nista skupaj, itd.), večina pa jih gre narazen (jasno, če rabiš nekoga ki ga želiš imeti ob sebi, v svoji bližini, pač na razdaljo ne gre); no ja, zgornje je primer za zvezo ki je postala "zveza na daljavo", kako pa je z zvezo, ki nastane in ostane na razdalji pa nebi vedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmerje na večje razdalje? jeba; prideš domov po več kot enem tednu (da ne rečem več kot mesecu), si tujec; tujec osebi s katero "živiš", tujec sam sebi; komunikacija v hiši je težka, okorna, z leti se vsak zase potegneta v svoj svet, živita življenje vsak po svoje, kakor to pač najbolje znata, tako da je čimmanj boleče. nekatere take zveze se obdržijo, saj partnerja gledata mogoče na praktične stvari v taki zvezi (je "odprta", ni težav za vpeljevanje novih ljubimcev, ni treba iz dneva v dan sklepati z nekom kompromisov, ni prepirov, oziroma so redki, pa še tej ponavadi takrat ko nista skupaj, itd.), večina pa jih gre narazen (jasno, če rabiš nekoga ki ga želiš imeti ob sebi, v svoji bližini, pač na razdaljo ne gre); no ja, zgornje je primer za zvezo ki je postala "zveza na daljavo", kako pa je z zvezo, ki nastane in ostane na razdalji pa nebi vedu.

se popolnoma strinjam z tabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Jaz in moja sva 90km narazen, pa gre v redu. Enkrat jaz k njej, enkrat ona k meni. Če je to sploh razdalja, se pa ne vidiva štiri do pet dni. Gastenbajtr's.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tole je resnica (na daljavo:..)

 

Je po dooolgem času klicala ena setra svojega brata (mojega sodelavca) iz Amerike in se je takole oglasila;

"Zdravo bratec!"

On pa ji, kot da bi ustrelil, odgovori:

"Zdravo prasica!!" ..............Ona pa je kar enemela!

 

Ta moj "p'rjatu" ni nikoli nobenemu ostal "dolžan"! Tokrat pa se mu je zalomilo, ker je razumel, da mu je rekla; "Zdravo prasec...."

Hecno ne! :slap: pa  :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!