Skoči na vsebino

V italijo po variomat + kit za ditecha


Jebediah

Priporočene objave

Torej...na mojem ditechu (očitno bo z mano še nekaj časa) sem se spravu menjat variomat..oz ko spoznam cene...namreč dost sorodnikov dost hodi v italijo pa me zanima če veste:

Katerega bi se najbolj splačalo gor dat?

Kam naj ga grem kupit?

Koliko stane?

kak dobim davek...oz kak me pride najcenej

Pa še to..

Kateri kit za ditecha (neki tazga, z elektroniko zdraven, obvezno!

Kateri je najboljši?

Koliko stane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah...sem gledal..pa je vse drugo tam ;)

Aja; če menjam samo variomat...bo šel skuter kej bolj v hrib? ker trenutno me moti to, da gre v hrib bolj počas :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če menjam samo variomat...bo šel skuter kej bolj v hrib? ker trenutno me moti to, da gre v hrib bolj počas :unsure:

ijoooo..... tebi se to tud dogaja? Men tud, dol po bregi pa gre bolj kot gor po bregu :lol: :lol: :D Mafija italijanska :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D

Ja saj je čist logično, da gre v breg manj kot pa po ravnini. A si že kje videl motor, ki bi po ravnini šel 100, v breg pa tud 100 :o

Variomat se pač nastavi tako kot mu paše glede na sile, ki se izvajajo, da lahko vleče v breg. Isto, kot da s piciklom daš v prvo pa goniš kot nor, pa ti tud nebo nikamor letelo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj je čist logično, da gre v breg manj kot pa po ravnini. A si že kje videl motor, ki bi po ravnini šel 100, v breg pa tud 100 :o

Hm...KROS MOTOR za dirke gre nekje 100km/h po ravnem in ravno tako navzgor, ker dela na obratih in ima dovolj moči za klanec.-važen je pospešek, ki je zagotovo manjši v klanec ampak vseeno pride do 100km/h, več pa ne zaradi prenosov. :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je zdaj isto ko ce bi dali tebi na vsako ramo en zakl cementa ba bi leto po ravnini z njim bi se blo ok....Pol bi te pa dali v breg da bi leto pa bi vidli kak bi ti blo.... :) pri motoru je isto...ce ne gre pac ne gre..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne? raje mam ditecha 70ccm predelanega kot kaki drugi skuter :rolleyes:

zdaj pa nazaj...variomat?

aja..kak se reče variomat po italijansk?

sem po motoracing in motostar-ovih straneh iskal, pa ni blo nikjer nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti bom lahk powedu ko bo frend daw not kit!!

Ma ja, k res verjameš da bo to naredu :blink:

Joško ne, peter pa po moje de bo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pi*da no, noben mi ni še nič pametnega povedau

roba..pa ne mi ti z DNA-jem solit pameti...če bi bla to takooooooo dobra stvarca (dna namreč) bi ga mel vsak 2 motorist... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pi*da no, noben mi ni še nič pametnega povedau

roba..pa ne mi ti z DNA-jem solit pameti...če bi bla to takooooooo dobra stvarca (dna namreč) bi ga mel vsak 2 motorist... <_<

ja pa kaj pi*da ti naj povem? To, da če misliš, da ti bo šel s novim variomatom v breg isto kot v "dolino" pa, če misliš, da je ditech najbolj primeren za friziranje potem ti ziher lahko nekod s DNA pamet soli <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pi*da no, noben mi ni še nič pametnega povedau

roba..pa ne mi ti z DNA-jem solit pameti...če bi bla to takooooooo dobra stvarca (dna namreč) bi ga mel vsak 2 motorist... <_<

In kdo ti bo dal 611jurjov za nejega??????????!!!!!!! DOBEN!! Zato pa ma pol slovenije po**** diteche pa 400jurjov!!!!!!! Ce pa hoces kaj pa se lahko 1:1 zmenima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba..pa ne mi ti z DNA-jem solit pameti...

Dragi moj prijatl ko bos vedo ti tolk o motorih in AVTIH se javi pri meni!!!!Od 10 leta sn v delavnici!In doben mali pokavec mi nebo pravo da mu pamet solim vsak ma svojo mnenje in vsi si nemormo bit isti!!!!Ti pa se tudi ne spanaj ker mas navadnega ditecha tako jih je v pol slovenije!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plosk, plosk... di-tehc je velik k so preizkušene in so iz "dobre" ferme... pa še pocen so. Glede na to da ma recimo DNA ceno 600.000SIT, SR (al RS) pa z Di-Tech-om 570.000SIT, KAJ BO FOLK KUPIL???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem no...zdej se tlele neki derete...

nisem ni reku čez tvoje znanje o motorjih, verjemi, k bi jzst meu šanso se od 10 leta naprej učit o motorjih bi se tut...oz da preizkušam v praksi, pa kaj ko sem dubu kaki motorček šele pred kakim letom, dvema

dna je pač neka čudna izvedenka, vsaj zame, ravno dans sem eno vidu...a-a sem si reku...kakor češ..če ti je kul, polj jo pa imej...je pa tak..sem skoraj 100%, da je več DITECHOV, kot pa DNA-jev v sloveniji..vsaj kolikor do zdaj gledam

To, da če misliš, da ti bo šel s novim variomatom v breg isto kot v "dolino"

ja, to itak da ne, pač pričakujem večjo hitrost, vsaj pospeške, tisto kar si pač želi vsak skuteraš

je pa tak pri ditechu...ko smo šli iz krškega (ditech-jaz, sr50, siamoto125)...jzst 90, sr50 105 (po števcu seveda oboje) siamoto pa 130...in meni ni nix pomagalo, če sem se sklonu pod balanco, sr50 pa velik...pa še čim je bil hribček (cesta z malo naklona) sem jaz zgubil nekje 5km (85 po števcu) in sem HITRO začel dohitevat sr50...in to opažam pri vseh skuterjih...da je očitno neki na mojem ditechu, da je na cesti z naklonom malo hitrejši od drugih...oz ne izgubi toliko hitrosti..bog si vedi zakaj :blink:

pač...še vedno sprašujem...kateri variomat?

pa kateri kit, najraje z športno elektroniko (za kit sm tolk informativno, da vem koliko bo treba spomladi zaslužit) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!