Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Jaz sem jih videl pri Čarman motorsportu. Med drugim se jih da videt tudi na njihovi spletni strani kjer je zapisana cena 238 € za tuto kompleto in posamezno.

Najlepša ti dala!!!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni carbon look oz. je. Vendar je taprav karbon.

Meni osebno se dopade prva slika z srebrnimi nalepkami na feltnah. Kaj bi ti to meni lahko narisal, da bi videl kako zgleda na mojem. Sej je risano? :unsure:

lp

Kaj bi se matral in risal, če je pa nekaj strani nazaj nekdo že opremil črnega Z ja z lepimi rdečimi obrobami...

post-15421-1215202698_thumb.jpg

... in pa kako približno bi izgledal z oranžnimi. Z drugimi barvami pa jaz ne bi eksperimentiral.

post-15421-1215202758_thumb.jpg

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Scremer sorry ker sem toliko zahteval od tebe. Se ne bo več ponovilo-obljubim.

Hvala :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Scremer sorry ker sem toliko zahteval od tebe. Se ne bo več ponovilo-obljubim.

Hvala :huh:

No le glej da se ne bo več ponovil. :evilgrin: Sej drugače bi ti narisal/fotošopnu ampak ne bi tako lepo izpadlo, ker bi preveč felšov krog + manj naravno bi izgledal. Če pa želiš pa lahko poizkusim.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne vidm tle nezga velizga kiča. Tko kot povsod je... Enim je všeč spet drugim pa ni... :winkiss:

Em, pa po mojem mnenju tud bolj paše rdeča kot oranžna čeprov tud oranžna ni slaba.

Lahko noč! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in pa kako približno bi izgledal z oranžnimi. Z drugimi barvami pa jaz ne bi eksperimentiral.

recimo............. meni so zelo vsec crne .......... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Mene pa zanima ali ve kdo za kako ugodno ponudbo za ščitnik/pokrov sklopke, ščitnik/pokrov altenatorja, pokrovi hladilnika

za S model.

Kje dobiti barvo candy plasma blue in pa barvo za pokrov altenatorja/sklopke.

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali se je že kdo zanimal za doube exhaust od Igorja. Npr. kot ima narejeno Z1000.

Če pa kdo ni spraševal bom jutri klical gor.

To sem pa našel na netu:

46ba159a6d077.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej itak Akrapovič samo mene zanima v kombinaciji dvojnega veselja.

Samo po vsej verjetnosti bo to mogoče le z Z1000 krivinami. Bom pa za vsaj slučaj poklical in vprašal če bi se dalo kaj narediti....koliko bo potem to če je eden 600e......2x veselje 1200e?

d5536fc4f04ed3401bcbcc7c.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi en lepo grmi, veš. Vzemi slip-on, pa je.

Strinjam se. Po enem tednu Akrapoviča (Slip-On Titan) mi gre še zmeraj dlaka pokonci, ko speče čez 8K. Pa pod 8K. Pa vmes. Pa pod štamgasom. Pa ko je ugasnjen. Skoz leder mi je pogledala... :krneki:

(seveda demfer vun)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: nekaj bo padlo. Samo, da se denarci zaslužijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi en lepo grmi, veš. Vzemi slip-on, pa je.

pa tudi z blind vložkom a ne ? priznam sem to prvič bolj slišal po tunelih včeraj, jih je bilo kar nekaj a ?!

je pa vsaj v redni prodaji akrapovič drag kot hudir, preden sem ga kupil sem bil trdno odločen za leovince, ki pa tudi lepo poje, poznam njegov zvok na zju od kolega ko sem ga poslušal do Dubrovnika !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jau zdej pa ko berem nekaj postov nazaj vidim, da so problemi z carbon izpuhom...Kaj pa zdaj?...Da se pregrevajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa tudi z blind vložkom a ne ? priznam sem to prvič bolj slišal po tunelih včeraj, jih je bilo kar nekaj a ?!

je pa vsaj v redni prodaji akrapovič drag kot hudir, preden sem ga kupil sem bil trdno odločen za leovince, ki pa tudi lepo poje, poznam njegov zvok na zju od kolega ko sem ga poslušal do Dubrovnika !

Že takoj, ko si se pripeljal pred Paviljon se mi je dopadel. Potem pa vedno bolj, sploh v tistih kratkih tunelih tam gor. Upravičeno nosiš čepke... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejci, se ne sikeram glede teže, ker bi bila oba pomojem isto ali pa še manj težka kot je original. Sicer pa nisem kupoval SS z 160 kg, tako da me tistih 3 kil ne skrbi, bom pač shujšal.

Meni zgleda z 2 :OK: , pač malo invocije. Ne morm bit isti kot vsi ostali. Moramo mal iztopati.

:D

Kako je potem z pregrevanjem. Sicer pa čakam mail varilca, ki dela pri Igorju, pa da vidimo kaj bo povedal mojster iz prve roke. Mogoče mi uspe dobiti še kaj ceneje,

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se Akrapovičevih Slip-on sistemov tiče je Street Legal itak samo titanski. karbonski je "Race" in kot tak neustrezen za cesto. (seveda ga tudi ni mogoče homologirati-katalizator). Torej za karbonskega sem pri Čarmanu slišal oz. bil zraven ko je prebiral majl, od da se pregreva. Mojga titanovega lahko pobožaš med potjo čez Vršič. preverjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej pa so se mi vsi plani zrušili :headbang: .....zdej pa res ne vem če bo titan stile zame. Ali pač? Skozi sem imel v glavi, da sem nekje videl komplet carbonski dušilec. Čeprav tudi tale titan in carbon kapca ne izgledata slabo.

druID pa veš da še iz titana niso sem malo bolj pogledal na Igorjovo stran. (Rosfrai)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kje si to slisal. Tud karbonski (S-K7SO2-ZC) je street legal in ga lahko homologiras. Ta o pregrevanju je tudi malo bosa. Ce lahko svojega pobozas, potem tudi karbonu ne bo hudega. Mogoce po x letih ko pozre vso volno. :hmm:

Drugače pa verzijo z dvema loncema za z750 pri akrapovicu zihr ne bos dobil. Ce ti pa slucajno po vezah nekako scara bos pa na homologaciji padel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejci če bi se malo bolj spoznal na material, ki je uporabljen. Bi vedel da ni problem v karbonu pač pa v smoli, ki zdrži veliko manjšo temparaturno vrednosti kot sama tkanina karbon.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!