Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

se mi zdi da ful dobro vidiš v teh špeglih ja. mislim da se v marsikateri ženski torbici najde večje ogledalce. Sicer pa ne vem kaj si siks hotu povedat da policaji ne težijo tolko zarad žmigovcev, a ni logično da če menjaš homologiraš :hmm:

Hyper če ne si lepo porihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da ful dobro vidiš v teh špeglih ja. mislim da se v marsikateri ženski torbici najde večje ogledalce. Sicer pa ne vem kaj si siks hotu povedat da policaji ne težijo tolko zarad žmigovcev, a ni logično da če menjaš homologiraš :hmm:

Hyper če ne si lepo porihtal.

ni vedno logično. js sem menjal, pa nisem homologiral. kaj pa sploh rabiš, da žmigavce vpišeš v homologacijo?

ja, a vidiš kaj v teh špeglih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ror, še posebej pa špegli so zelo kul. kk se pa obnesejo? kje si jih nabavo pa za kolk? a morš pol še uteži belance menjat, ročke?!

aja, pa nujno zamenjaj žmigavce. sej ne tečnarijo policaji tolko zaradi žmigavcev?!

Hja ogledala... kopija? Rizome, oz. je celo možno, da ima Rizoma istega dobavitelja kot jaz... :D... mlabel parts.

Še nisem uspel naredit tesne vožnje, kolikor sem sedel na motorju je kar uredu :D... na originalnih sem vedno gledal svoja ramena, zdaj nič več.

Menjava smernikov mi ne diši preveč, že zaradi vidljivosti le teh, če bi se odločil za LED... morda pa.

Seveda, "uteži" je potrebno menjat, v mojem primeru sem jih stružil sam, ker mi kitajske niso bile všeč :P

se mi zdi da ful dobro vidiš v teh špeglih ja. mislim da se v marsikateri ženski torbici najde večje ogledalce. Sicer pa ne vem kaj si siks hotu povedat da policaji ne težijo tolko zarad žmigovcev, a ni logično da če menjaš homologiraš :hmm:

Hyper če ne si lepo porihtal.

Cika, tko majhni pa spet niso, slika vara ;).

.....

še ena iz drugega zornega kota.

p1030246.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj Z mi je všeč, ker ni preveč nakičen. več dodatkov, predvsem optičnih, bi po mojem mnenju, motor prenakičilo.

a je slikan pred tvojo hišo? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj Z mi je všeč, ker ni preveč nakičen. več dodatkov, predvsem optičnih, bi po mojem mnenju, motor prenakičilo.

a je slikan pred tvojo hišo? :grim

Hvala hvala :)..

Le še ročke za zavoro in sklopko moram letos menjati.. je kar vse skupaj kar velik finančni zalogaj :P (ne bodo glih kitajske)

Drugače pa je, slikan na našem dvorišču :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj Z mi je všeč, ker ni preveč nakičen. več dodatkov, predvsem optičnih, bi po mojem mnenju, motor prenakičilo.

a je slikan pred tvojo hišo? :grim

Tako kot je prenakičen moj, aneda? :yes:

Hyper pokrov zadnjega sedeža pa le dej pobarvat k ta mat reč zgleda ku da ne paše tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je prenakičen moj, aneda? :yes:

Hyper pokrov zadnjega sedeža pa le dej pobarvat k ta mat reč zgleda ku da ne paše tja.

Nič več sijaja na mojem motorju! v 4letih sem se ga napoliral, da bodo na stara leta vsi sklepi na rokah boleli...Drgač pokrov je bil kupljen nov, lahko bi se odločil za sijaj, pa je padla odločitev... morda bo moj Z čez kakšni dve leti že Z750R-mat black ;)psst pa ne okol govort.

...nekaj sijaj črnih nalepk čez, pa bo koza cela in volk sit :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele zdej sm videl.... kaj imaš tam na balanci pr desni ročki nogavice zataknjene, če te slučajno začne zebst? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele zdej sm videl.... kaj imaš tam na balanci pr desni ročki nogavice zataknjene, če te slučajno začne zebst? ;)

ja to tut meni ni všeč!

Tako kot je prenakičen moj, aneda? :yes:

Hyper pokrov zadnjega sedeža pa le dej pobarvat k ta mat reč zgleda ku da ne paše tja.

keri je pa tvoj? dej slike pa ti povem.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele zdej sm videl.... kaj imaš tam na balanci pr desni ročki nogavice zataknjene, če te slučajno začne zebst? ;)

Trak za okol glave, da si ušesov ne prehladim ;):P.. ti prodam če se ti tako dopade :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da spet mal načnem temo o gumah, kaj vozite? Jest sem zvozil prvo komplet qualiferk 1 (zanič guma), nato tri komplete M3 in sedaj vozim komplet M5, kateri se bliža koncu. Z M3 in M5 sem zelo zadovoljen, super guma, zaupanja vredna guma, edin motit me je začela velka obraba. Stil moje vožnje je postal malo bolj intenziven in s tem se povečuje tudi obraba, tko da dvomim če bo M5 zdržala 5.000 km. M3 so mi zdržale okol 6000. Po eni strani se bojim menjati proizvajalca, po drugi strani pa bi rad imel gumo, ki ji zaupam. Kaj vozite ostali? Kaj pa Dunlop Sportsmart, kakšne izkušnej imate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyperjack: Na četrti sliki je vidno da imaš na rezervarju pri strani nalepljeno zaščitno nalepko. Kje si jo dobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyperjack: Na četrti sliki je vidno da imaš na rezervarju pri strani nalepljeno zaščitno nalepko. Kje si jo dobil?

Homemade zebra style :xx:

p1030238.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da spet mal načnem temo o gumah, kaj vozite? Jest sem zvozil prvo komplet qualiferk 1 (zanič guma), nato tri komplete M3 in sedaj vozim komplet M5, kateri se bliža koncu. Z M3 in M5 sem zelo zadovoljen, super guma, zaupanja vredna guma, edin motit me je začela velka obraba. Stil moje vožnje je postal malo bolj intenziven in s tem se povečuje tudi obraba, tko da dvomim če bo M5 zdržala 5.000 km. M3 so mi zdržale okol 6000. Po eni strani se bojim menjati proizvajalca, po drugi strani pa bi rad imel gumo, ki ji zaupam. Kaj vozite ostali? Kaj pa Dunlop Sportsmart, kakšne izkušnej imate?

Continental sport attack(1 verzija). Sem že mislil prešaltat na sport turing gume Metz. Z8 ampak sem si premislil, bom raje ostal na gumi, ki ji zaenkrat zaupam, čeprav se zavedam manjše kilometrine. Aja zadnja bo zdržala nekje max 6000km. Bom pa sigurno dal sedaj obe sport attack 2, ki so pred nekaj časa prišle ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen! Tudi Roadsmart II in Sportsmart sta odlične pnevmatike. Vzemi tisti par za kateri boš dobil cenejšo ponudbo, vse navedene od M5 do Sportsmart in Roadsmart so vredu gumice. Continental sport attack žal ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da spet mal načnem temo o gumah, kaj vozite? Jest sem zvozil prvo komplet qualiferk 1 (zanič guma), nato tri komplete M3 in sedaj vozim komplet M5, kateri se bliža koncu. Z M3 in M5 sem zelo zadovoljen, super guma, zaupanja vredna guma, edin motit me je začela velka obraba. Stil moje vožnje je postal malo bolj intenziven in s tem se povečuje tudi obraba, tko da dvomim če bo M5 zdržala 5.000 km. M3 so mi zdržale okol 6000. Po eni strani se bojim menjati proizvajalca, po drugi strani pa bi rad imel gumo, ki ji zaupam. Kaj vozite ostali? Kaj pa Dunlop Sportsmart, kakšne izkušnej imate?

Sportsmart niso ql, ko so enkrat čez polovico ne držijo več tk kot bi mogle. Na začetku sezone me je fuknal z njimi. Priporočam Pirelli supercorsa (spredaj SC1-soft, zadaj SC2- medium) držijo super samo ogreti jih je treba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam na Sportsmart trenutno 5.500 km približno in sem šel prejšni vikend do samega roba na golici in ni problema, počutim se neverjetno dobro na teh gumah. Bodo pa še za kakega jurčka sigurno. Kolega mi je priporočal RoadSmart ker jih naj bi hitreje še lahko zagrel. Je to res? Vozim hitro, tako da dvomim da bi čutil kako razliko med roadsmart in sportsmart. Mogoče v glavi bi se počutil manj lagodno?'

Drugi kolega ima na Zju GP Racer. Te gume ne poznam. On jo je ful prehvalil, ima kdo kakšne izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa a vas posti čisto nič ne naučijo? Vsa debatiranja o gumah so čisto odveč. Vsak sebe najbolje pozna, če zdej ni poguntal kakšen stil fura, pol ga ne bo nikoli...stil vožnje=tipu gume.. brez zamere ampak to je luknja brez dna.

Če divjate vzami sport gumo, če ti vožnja pomeni kaj več kot samo divjanje in piljenje enih in istih ovinkov, potem z RoadSmart II nimaš kaj zgrešiti (moje mnenje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da ful dobro vidiš v teh špeglih ja. mislim da se v marsikateri ženski torbici najde večje ogledalce....

Me vstavi policaj in reče: "kaj ste padli z motorjem, da nimate privijačenih ogledal"... in čez eno sekundo.. "aja, sej jih imate, vidim, da ste jih menjali"...potem sledi moj izraz na obrazu-> :blush: ...in potem razlaga, da sem z originalnimi gledal svoje ramena, zdaj nič več :OK: .... ni blo nobene nadaljne frke z kakšno homologacijo ogledal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo da si zadovoln in da več vidiš, to je itak edino pomembno. če ti niso težili pa še toliko bolj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Že dlje časa premišljujem o nakupu motorja in sicer bi imel Zja do 4k, "ogledanih" imam kar nekaj, med drugim tudi ta dva (a ju mogoce pozna kdo)

z750.jpgz7501.jpg in pa tegale 1530.jpg4530.jpg

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!