Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Za tak denar kot se ga je dobilo. Sem gledal nek star test 2008 al nekaj takega je bla cena 6800eur, narasla pa je kar na okoli 7500 brez nobene spremembe. Nisem reku da je z slab, ampak da je dosti bolše razmerje kvaliteta/cena pri rabljenih hornetih in fazerjih kot pri zju. Nazalost gledam tovarnisko blokirane na 25kw in hornekt in fazerjev enostavno ni.

S tem da je imel Kawasaki v maju prav prijeten popust tako, da so bili letniki 2008 za ceno 6450€ (glih takrat sem ga kupil jaz)... in ja če govorimo kvaliteta/cena/starost potem je občutna razlika v ceni Z napram Hornet, ampak to je že od skoz, da ima Z takšne cene. Poglej si stare Z.je 2003 ali 2004 letnik, pa še vedno držijo ceno 3000€, zato je težko pričakovat 2008letnika za 3500€

Da pa ne govorimo o tovarniško blokiranih, to so pa naši Z.ji(25kW) takoj 1000€ več vredni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vgalvnem glede na trend najbols da kupim ene 5 zjcev. Pa bom cez 2 leti zasluzil 5000e:$;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stare zje se da dobit krepko pod 3000. Najcenejši je 2200 in pomoje za 2000 ga pelješ. Sej se najde kak dober ampak večina jih pretirava s cenami. 6450 res ne zgleda dosti ampak je to motor ki je 4 leta stal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stare zje se da dobit krepko pod 3000. Najcenejši je 2200 in pomoje za 2000 ga pelješ. Sej se najde kak dober ampak večina jih pretirava s cenami. 6450 res ne zgleda dosti ampak je to motor ki je 4 leta stal..

Hočem ti povedat, da ko sem ga jaz kupil leta 2008 sem dal zanj 6450..upam, da se razumemo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da bo malo dogajalo... men uglavnem dogaja...mi pa preostane še nekaj ur struženja+rezkanja in na koncu še eloksacija da pridemo do končenga izdelka :)...bo pa Made in Slovenia :P

p1010556.jpg

p1010576.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no je tut dejstvo da se je vrednost jena v tem času dvignila, evro pa pada... pa smo tam ...na 7500e :)

vem da se je iz tega razloga dvignila tudi cena burgmana...

Popravljeno . Popravil črna strela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam poglejte za novega 08 je dal 6450. Rablen 08 je pa ( vozen 5 sezon, vprasanje kolikokrat natleh, kako servisiran brez garancije, vprasanje ker lastnik itd) pa cena 5500. Se pravi je motor v 5 letih izgubil 950eur:)kdo se tukaj sedaj norca dela??? Realna cena za 08 bi bila za moje pojme 3500e. Ker povprecno v 5 letih motorji zgubijo polovico. Smesno je vsi civlajo recesija ljudje so brez denarja, v pol oglasih pise nujno ali celi rabim denar, cene pa za 40% nabite:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem če si glih v pravi temi računat pa tudi znamo. Pa poglej ostale oglase (ne samo Z) pa boš videl da pač eni nimajo vsega poštlihtano na postrešju.

gremo dalje....

Čepek za olje v grobem fertik...

p1010586-copy.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam poglejte za novega 08 je dal 6450. Rablen 08 je pa ( vozen 5 sezon, vprasanje kolikokrat natleh, kako servisiran brez garancije, vprasanje ker lastnik itd) pa cena 5500. Se pravi je motor v 5 letih izgubil 950eur:)kdo se tukaj sedaj norca dela??? Realna cena za 08 bi bila za moje pojme 3500e. Ker povprecno v 5 letih motorji zgubijo polovico. Smesno je vsi civlajo recesija ljudje so brez denarja, v pol oglasih pise nujno ali celi rabim denar, cene pa za 40% nabite:)

Nevem kaj se tok obremenjuješ iz temi cenami.. gledam tudi druge oglase po avt0.netu povsod se najde kak ki ima ceno v višavah ampak ga preprosto prezrem... tako da če ti je toliko všeč Z pojdi po novega v trgovino bo sigurno prava cena... moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čepek za olje v grobem fertik...

Matr si si pa dal dela :OK: pa ne pozabi prevrtat čepka. Da ga lohk zazihraš z dratom, za tist taprav factory look :smoke:

post-2615-0-78815000-1352491624_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr si si pa dal dela :OK: pa ne pozabi prevrtat čepka. Da ga lohk zazihraš z dratom, za tist taprav factory look :smoke:

post-2615-0-78815000-1352491624_thumb.jpg

Ma ja nisem zdrav, če vsak dan nism malo v delavnici :P. Je tudi vrtanje čepka še v načrtu..danes se mi ni dalo več kaj dost delat...ker ponavadi gre potem sam še na slabše lahko =). Se bo to čez vikend dokončalo. Hvala za info :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja nisem zdrav, če vsak dan nism malo v delavnici :P. Je tudi vrtanje čepka še v načrtu..danes se mi ni dalo več kaj dost delat...ker ponavadi gre potem sam še na slabše lahko =). Se bo to čez vikend dokončalo. Hvala za info :grim

Haha sej pol sva glih, skoz v delavnici. A boš čep tudi eloksiral? Sej je iz aluminija ne? Al ga boš pustil v raw look?

Bom preveril če paše na R6 in 1098, boš lohk še dva naredu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha sej pol sva glih, skoz v delavnici. A boš čep tudi eloksiral? Sej je iz aluminija ne? Al ga boš pustil v raw look?

Bom preveril če paše na R6 in 1098, boš lohk še dva naredu :grim

Ta k je glih prvi bo verjetno čist surov, je malo boljši aluminij, tako da ni bojazni pred oksidacijo...za sebe bom pa eloksiral (ker je že glih agregat črn, mora bit čep tudi :)).

Navoj imam M30x1.50

Načeloma pa ni problema če je kakšen drug navoj..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam poglejte za novega 08 je dal 6450. Rablen 08 je pa ( vozen 5 sezon, vprasanje kolikokrat natleh, kako servisiran brez garancije, vprasanje ker lastnik itd) pa cena 5500. Se pravi je motor v 5 letih izgubil 950eur:)kdo se tukaj sedaj norca dela??? Realna cena za 08 bi bila za moje pojme 3500e. Ker povprecno v 5 letih motorji zgubijo polovico. Smesno je vsi civlajo recesija ljudje so brez denarja, v pol oglasih pise nujno ali celi rabim denar, cene pa za 40% nabite:)

Eeee eni pa ste .....

lej men je normalno da je edn 4000 edn pa 5500 isti letnik, nekdo ceni tist kar ima, in tud vzdržuje glede na to,mal drgač use skup pol tud v živo zgleda se ti ne zdi?lej sto ljudi sto čudi. Dej poglej na avto net, sej se ti bo zmešal kok so različne cene istih avtomobilov. ajaaa, rajš ne gledat!

kup Zja za 3500 no problem, pa srečno ti želim.

tk da..... ne vem, če si tok napalen zdej proti Zju, pejd rajš na drugo temo.

pa brez zamere

Lp

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje da ne bo prislo do samovziga:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kej se rabi un drat (žica) za na čep? a da ga kje ne zgubis al kaj?

Da ti ker talent ne ukrade aluminijastega čepa...pa ob tem še kaj fajnega strese v olje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ti ker talent ne ukrade aluminijastega čepa...pa ob tem še kaj fajnega strese v olje ;)

pol bi pa kljucavno mogu dat gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kej se rabi un drat (žica) za na čep? a da ga kje ne zgubis al kaj?

Te žice se uporabljajo na pomembnih vijakih, da se ne odvijejo. Pri nekateri organizatorjih dirk oz. 'track day'-ev je to obvezno.

http://www.sportrider.com/suspension_settings/hands_on/146_0002_safety_wiring_techniques/viewall.html

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na željo nekaterih ponovno pobiram naročila za bele-prozorne leče, za original smernike. Tokrat Kawasaki dobavitelj priloži gratis žarnice poleg.

Če koga zanima, naj mi piše zasebno sporočilo.

lp

Tule nekdo prodaja te ala Tomos ATX leče(sory ampak men so tako grdi original smerokazi, da sem jih že po par km zamenjal) :grrr

http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=6658671

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule nekdo prodaja te ala Tomos ATX leče(sory ampak men so tako grdi original smerokazi, da sem jih že po par km zamenjal) :grrr

http://www.avto.net/....asp?ID=6658671

no svojih oglasov hlih ne limam po forumu ampak hvala. je res, da so ostali mi viska 4.je komadi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me, če kdo pozna ta dva motorja:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6659886

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6629314

Skratka, postal bom nov voznik te rakete... ( z750, še nobenih izkušenj nimam z njim ), sem pa pregledal skoraj vso debato katero imate na forumu zadnjega pol leta :grim . Mi lahko svetujete na kaj naj bom pazljiv pri ogledih teh dveh motorjev, meni se zdita v redu za to ceno, kaj pravite?

hvala!

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!