Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Zanima me če je kakšn ki si je poskušal sam narediti auspuh? Zanima me če ima kdo kakšn načr za izdelavo cevi (krivin) od katalizatorja pa do lonca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zakej pej to zdej?

sej veš da stvari k niso homologirane nimaš kej na motor vesit!? drgači pejdi do mass-a in boš mel takega ku češ in lahko pobereš vn vse db-killerje in katalizator da te bojo slišali že u vipavi k boš štartu iz ajdušne! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če je kakšn ki si je poskušal sam narediti auspuh? Zanima me če ima kdo kakšn načr za izdelavo cevi (krivin) od katalizatorja pa do lonca?

Čemu bi to delal, ko pa so rabljeni tako poceni?

Krivina od katalizatorja do lonca je pa itak samo enapa še to imaš v 10min narejeno, če maš material in orodje.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej gospoda:

poglejte danes ali ju3 gostilno k išče šefa (pop tv) in boste po tv videli, kaj je pravi moped, namreč Đuli prihaja domov na obisk, pred hišo je "kolona" (za nepoučene, dve smreki pa tabla z napisom vmes) spodaj pa se v vsem svojem sijaju bohoti KAWA z750 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami si givšn da se lahko bohoti :P ? kej se ne lahko bohotijo samo mopedi k so nad jurja, ostalo so pej brenčala :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, se bo pa brenčalo, še snemali so jo en krog po Wajdušni, sm ravno prletel mimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dami si givšn da se lahko bohoti :P ? kej se ne lahko bohotijo samo mopedi k so nad jurja, ostalo so pej brenčala :lol:

Ti pa tiho! :D...sem lahko zdej glasen k mam več ccm kot ti :P

Fantje, kaj kej pedenate svoje Z.je :P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zakej pej to zdej?

sej veš da stvari k niso homologirane nimaš kej na motor vesit!? drgači pejdi do mass-a in boš mel takega ku češ in lahko pobereš vn vse db-killerje in katalizator da te bojo slišali že u vipavi k boš štartu iz ajdušne! :slap:

Ma tku sm se odloču de nrdim enga sam doma po moji želji! Torej krivina bo iz treh delov (za lepši izgled), homologacija pa mislm da ne bo problema saj bom na lonc ugraviral vse kar piše sedaj na originalnem loncu. Mislim da ni nobenga rabljenega avspuha tako poceni kot ga bom jaz naredil! edino če vi veste za kakšnega ki stane cca 60e :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tku sm se odloču de nrdim enga sam doma po moji želji! Torej krivina bo iz treh delov (za lepši izgled), homologacija pa mislm da ne bo problema saj bom na lonc ugraviral vse kar piše sedaj na originalnem loncu. Mislim da ni nobenga rabljenega avspuha tako poceni kot ga bom jaz naredil! edino če vi veste za kakšnega ki stane cca 60e :)

Komaj čakam, da vidim, kaj rata za 60€ :OK:

...dokler ne vidim vsaj kakšnih slik napredka, ne verjamem več ničemer :P...mislim, da bo to spet ostalo samo pri ideji :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da se je že veliko pisalo o "ročkah" in ogledalih, ampak a bi lahko pokazali kako izgleda v kompletu. Ter seveda kje ste kupili in kako ste zadovoljni.

Sam moram to zimo spedenati zgoraj omenjeno ter dodati že kupljen Rizomin rezervar za zavorno olje, menjal bi tudi cevi ampak si ne znam predstavljati koliko dela to potegne za sabo. Ima mogoče kdo zmontirane rdeče???

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj čakam, da vidim, kaj rata za 60€ :OK:

...dokler ne vidim vsaj kakšnih slik napredka, ne verjamem več ničemer :P...mislim, da bo to spet ostalo samo pri ideji :grim

če maš stroje in vso tehnologijo zastonj plačaš samo materjal tega pa itak ni veliko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biker z750 k boš pršu a naša leta, se bo tudi tebi zdelo da rineš z glavo skozi zid. mogoče boš pa nov akrapovič, kdo ve.

drugače pa ponarejanje številk in podobne zadeve niso ravno tako nedolžna stvar, sploh za nas navadne smrtnike :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom povedal Matjažu da boš nekaj packal na njegovih strojih :P

Tožibaba :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno kupujem lepo ohranjen z750 letnik 2007+. :smoke:

zaenkrat statistika:

zelen zjc 2007 zelo lep- ko sem ga šel gledat je bil zaaran...

2x črni zjc 2007, eden zvit okvir drugi natleh in slabo popravljen...

tako da iščemo naprej, če ima kdo kaj pametnega :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas ZS ker nebi javno koga blatil...ampak nekateri ljudje mislijo da pri nakupu nič ne opazimo in motor prodajajo kot neposkodovan nikoli natleh bla bla...potem ga dobis na lazi pa reče ja pač nism vedu verjetn je prejsni lastnik neki bla bla...cene pa take da....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom povedal Matjažu da boš nekaj packal na njegovih strojih :P

ne bom neč packal na Matjaževih strojih ampak kar na našem faksu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom neč packal na Matjaževih strojih ampak kar na našem faksu!

Kaj pa, če kupiš original izpuh od Z-ja in odrežeš lonec vstran, pa imaš original krivino(brez zajebancije z prilagajanjem)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komplikacij da dol padeš...grem lepo na alibabo, poisces najbolj ugodn lonc...mas taksne kopije Akrapoviča , da ga še Igor ne bi prepoznal, da ni njegov...ne malo heca mora bit.

Lonc pa res lahko ugodno dobis, kaksno stvar priredis, vgraviras tiste cifre in opravis formalnosti na LPP.ju. problem resen, za ugoden denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka mislim da bi biker z750 rad tako kot ti vse sam naredu :D

Ja veš mene so vedno učili da je treba začet na malih stvareh, pa potem postopoma na več. Moti me le to, da si ljudje naredijo hude plane, potem se pa ze v kalu vse podre. Sej tud men vedno ne rata. Ne bi rad nobenega kurcal pa zal hvala bogu, da se obstajajo kreativni in sposobni ljudje.

Tko da fantje in punce vsi lepo v garazo glancat pucat sraufat, da bo na spomlad motorcek lep. pa ne prevec drgnt, da ne bo slo do pleha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!