Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

lepo je izpadlo :D...a to si prišravfal na vijake za plastiko?

spredaj je prišraufano pod sedež, tam kjer so zajle za čelado privezat, zadaj pa na plastiko :)

 

 

Ql, ql...  :)

 

Plastike si zaščiti, da ne bodo spraskane zaradi trakov od torb.

 

sem, sem, iz črne tapete sem izrezal nekakšno jajčasto obliko in prlepu na vogal plastike...mam kr skos gor naliman :)

 

 

super ročke..všeč so mi  ;)

zanima me kaj maš to zaen nosilec tablice in kakšno osvetlitev  :P

 

Nosilec nevem točno kateri je, sej so večinoma od vseh firm podobni... osvetlitev je pa LED firma KOSO... poglej na louis

 

 

jaz pa prodam orginalnega če  kdo rabi.

 

Drgač pa zgoraj narejene ročke mene zanimajo  :) fulll

 

hehe, se boš mogu zapret za nekaj ur v delavnico.. pa z velik truda in dobre volje pol tole rata ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bos sedaj gor dal? A ga nisi ravno homoligiral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti mivv ni ušeč :D

 

Prebrutalen je za njega... čeprav bolš dat original nazaj, ker z Akrapotom ni dost razlike...jaz vedno pravim, akrapo je cool, če ga skrajšaš za ene 20cm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebrutalen je za njega... čeprav bolš dat original nazaj, ker z Akrapotom ni dost razlike...jaz vedno pravim, akrapo je cool, če ga skrajšaš za ene 20cm :OK:

 

pa ni prebrutalen, samo rezek zvok je.. nekako mi tak zvok bolj paše na čiste cestake..osebno mnenje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ni prebrutalen, samo rezek zvok je.. nekako mi tak zvok bolj paše na čiste cestake..osebno mnenje ;)

rezek zvok (ponavadi pločevinast zvok) je eno navadno dretje in ne daje plemenitosti mopedu.

Zvok mora biti močan, rahlo grgrajoč, barva mora biti topla,  čuttit je potrebno volumen zvoka....hja sm se razpisal, ampak ni tak enostavno dobiti dober (ne samo močan) zvok mopeda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezek zvok (ponavadi pločevinast zvok) je eno navadno dretje in ne daje plemenitosti mopedu.

Zvok mora biti močan, rahlo grgrajoč, barva mora biti topla,  čuttit je potrebno volumen zvoka....hja sm se razpisal, ampak ni tak enostavno dobiti dober (ne samo močan) zvok mopeda

 

Močan zvok kot nizek ton, se da dobit le z večje volumenskim loncem, ki pa ponavadi ne izgleda lepo na takem mopedu...ne rečem, ima sedaj LeoVince za močnejše mopede prav lepe izpuhe, pri Akrapoviču se mi dopade mini verzija za Zx10.tko, ali pa BMW RR, vse ostalo so veliki dimniki.

 

leovince-8452-z1000-700-.jpg

 

akrapovic-per-kawasaki-z.jpg

 

Čeprav meni GP PRO sede super, tist k bi mel rad izpuh za budnico pa GP style.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močan zvok kot nizek ton, se da dobit le z večje volumenskim loncem, ki pa ponavadi ne izgleda lepo na takem mopedu...ne rečem, ima sedaj LeoVince za močnejše mopede prav lepe izpuhe, pri Akrapoviču se mi dopade mini verzija za Zx10.tko, ali pa BMW RR, vse ostalo so veliki dimniki.

 

leovince-8452-z1000-700-.jpg

 

akrapovic-per-kawasaki-z.jpg

 

Čeprav meni GP PRO sede super, tist k bi mel rad izpuh za budnico pa GP style.

Pa še katalizator mora stran, ker drugač ti on pobere zvok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še katalizator mora stran, ker drugač ti on pobere zvok

 

Pol je pa enostavno že prehudo...zdej zdržim 150km brez DB.killerja, da bi šel še tisti katalizator vn iz cevi, potem je neuporabno. Važno mi je, da se čuje, in če zdrži moja glava vse tisto brnenje, potem tudi okolica lažje prejme to brnenje :P

...mi je pa enkrat v prihodnosti še edina želja ta, da nabavim krivine od Z1000 in s tem tudi dva lonca...ga ni lepšega, uravnotežen moped, ko ga gledaš iz zadnjega dela :), zvok se porazdeli in s tem izgubi ne jakosti, pridobi pa na šarmu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je pa enostavno že prehudo...zdej zdržim 150km brez DB.killerja, da bi šel še tisti katalizator vn iz cevi, potem je neuporabno. Važno mi je, da se čuje, in če zdrži moja glava vse tisto brnenje, potem tudi okolica lažje prejme to brnenje :P

...mi je pa enkrat v prihodnosti še edina želja ta, da nabavim krivine od Z1000 in s tem tudi dva lonca...ga ni lepšega, uravnotežen moped, ko ga gledaš iz zadnjega dela :), zvok se porazdeli in s tem izgubi ne jakosti, pridobi pa na šarmu :P

okolica ne ravno dojama tega enako kot ti, ker ti imaš na glavi čelado in ti že tam dokaj zaduši zvok. dobro avtomobili so ponavadi dobro zvočno izolirani in jim to recimo da ni toliko moteče si pa zatadi tega zelo moteč za ostale. mene pr tem vinčetu moti prevsem to, da je glasen vedno, tudi ko ni prav nobene potrebe (beri na nizkih obratih). 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo še mal popestrit temo :)...ena tko mim grede ;)

 

img20130717174732.jpg

se strinjam glede napisanega. akrapo ma lep zvok, sam bi ga mogli za 20cm odrezat. to sem zdaj dobil za pol manj denarja pri sc project. zvok je brez db kilerjev glih taprav, pa ni preglasen. kaj bojo pa prijatli avstrijski policaji rekli bom pa še javil.

od akrapota mi je pa, kot je HJ napisal, tisti za 10ko odličen. naj začnejo še za druge motorje podobne delat, pol bomo pa spet za slovensko robo šparali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okolica ne ravno dojama tega enako kot ti, ker ti imaš na glavi čelado in ti že tam dokaj zaduši zvok. dobro avtomobili so ponavadi dobro zvočno izolirani in jim to recimo da ni toliko moteče si pa zatadi tega zelo moteč za ostale. mene pr tem vinčetu moti prevsem to, da je glasen vedno, tudi ko ni prav nobene potrebe (beri na nizkih obratih). 

 

Samo ni primerjave GP PRO - GP style, res da sta mogoče v prostem teku na podobni frekvenci, vendar čez kasnejše prehode skozi ostale obrate pa povsem različna ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo še mal popestrit temo :)...ena tko mim grede ;)

 

img20130717174732.jpg

sej mi je všeč tvoj Z, sam bajta v ozadju je pa še bolj liga. a je na morju? se priporočam, če je! :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ni primerjave GP PRO - GP style, res da sta mogoče v prostem teku na podobni frekvenci, vendar čez kasnejše prehode skozi ostale obrate pa povsem različna ;)

mah isto dretje je. ni tvoj prav nič bolj civiliziran če na to misliš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mi je všeč tvoj Z, sam bajta v ozadju je pa še bolj liga. a je na morju? se priporočam, če je! :-)

 

Hehe, ni na morju :P,, bi si pa želel včasih da je :D (doma na vrtu...)

 

mah isto dretje je. ni tvoj prav nič bolj civiliziran če na to misliš :D

 

Ohh moj prede ko mala mucka, čist tih :D, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam glede napisanega. akrapo ma lep zvok, sam bi ga mogli za 20cm odrezat. to sem zdaj dobil za pol manj denarja pri sc project. zvok je brez db kilerjev glih taprav, pa ni preglasen. kaj bojo pa prijatli avstrijski policaji rekli bom pa še javil.

od akrapota mi je pa, kot je HJ napisal, tisti za 10ko odličen. naj začnejo še za druge motorje podobne delat, pol bomo pa spet za slovensko robo šparali.

akrapoviča imaš za z750 dve verziji in sicer daljšo in krajšo......znanec ima na njem kratko verzijo in ima odličen zvok....daljše verzije pa še nisem slišal tako da ne morem povedat koliko je razlike med njima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapoviča imaš za z750 dve verziji in sicer daljšo in krajšo......znanec ima na njem kratko verzijo in ima odličen zvok....daljše verzije pa še nisem slišal tako da ne morem povedat koliko je razlike med njima

že, samo je le daljša verzija lahko homologirana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mass je na yamahi odlično pel in to z db killerjem, brez kilerja je pridobil na jakosti spodaj, a je bil zvok bolj pločevinast. Tako da sem vedno vozil s killerjem.

 

http://www.youtube.com/watch?v=dWIbJE42oOI

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapoviča imaš za z750 dve verziji in sicer daljšo in krajšo......znanec ima na njem kratko verzijo in ima odličen zvok....daljše verzije pa še nisem slišal tako da ne morem povedat koliko je razlike med njima

 

Sej pravim, še ta krajša verzija je dolga ko ponedeljek :P... za moje pojme, če se že menja izpuh, se ga pri naših mopedih 1. zaradi izgleda in 2. zaradi zvoka. Zaradi performensov 1% ljudi na Z.ja montira izpuh...

In če že je izpuh na motorju zaradi lepote, naj to tudi obvelja :)...drugače pa bolje, da ostane oriđiđi:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!