Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

že, samo je le daljša verzija lahko homologirana.

sem se pozanimal pri njem je rekel da ma homologiranega in ga je homologiral brez vez tako da zgleda se da oba :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo če bi akrapovič takele delal bi bilo super :D http://www.youtube.com/watch?v=XLPuw-ztVPs

 

ali kdo ve če je možnost da bi kupil lonec od kakšnega drugega motorja pa org krivino od kawasakija če bi to pasalo skupaj? (malo butastvo vprašanje sicer) verjetno so različni premeri cevi ali pač? :D

 

No končno ste spregledali! To vam jaz že 5let od kdar sem kupu motor hočem dopovedat, da je Akrapovič predolg, pa me noben ne posluša :grrr

 

Škoda je, da krivino režeš od original izpuha stran. Sej te premeri so več ali manj dost podobnih velikosti. Ti samo naštudiraj najprej kateri lonec boš/če boš nabavil, tista krivina je najmanjši problem...če pa bo problem, se pa zapelji do MASS.a, kjer ti bo nedvomno Igor rad pomagal z kakšnim kosom zakrivljene cevi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno ste spregledali! To vam jaz že 5let od kdar sem kupu motor hočem dopovedat, da je Akrapovič predolg, pa me noben ne posluša :grrr

 

Škoda je, da krivino režeš od original izpuha stran. Sej te premeri so več ali manj dost podobnih velikosti. Ti samo naštudiraj najprej kateri lonec boš/če boš nabavil, tista krivina je najmanjši problem...če pa bo problem, se pa zapelji do MASS.a, kjer ti bo nedvomno Igor rad pomagal z kakšnim kosom zakrivljene cevi :grim

JS SEM TO ŠE PRED TABO GOVORO...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno ste spregledali! To vam jaz že 5let od kdar sem kupu motor hočem dopovedat, da je Akrapovič predolg, pa me noben ne posluša :grrr

 

Škoda je, da krivino režeš od original izpuha stran. Sej te premeri so več ali manj dost podobnih velikosti. Ti samo naštudiraj najprej kateri lonec boš/če boš nabavil, tista krivina je najmanjši problem...če pa bo problem, se pa zapelji do MASS.a, kjer ti bo nedvomno Igor rad pomagal z kakšnim kosom zakrivljene cevi :grim

hahaha žago v roke pa gas :D

 

 malo bom počakal ker zgleda da za zja bom teško dobil akrapovičev lonec tako da bom probal nekaj skombinirati lonec od drugega motorja pa krivino od zja pa bo...bom že nakaj sčaral :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....še par fines, pa bo v piko!... :grim

 

imag1756.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....še par fines, pa bo v piko!... :grim

 

imag1756.jpg

žmigavci se mi dopadejo kr mam tut jst take :D

drgač pa lep Zjček ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo če bi akrapovič takele delal bi bilo super :D http://www.youtube.com/watch?v=XLPuw-ztVPs

 

ali kdo ve če je možnost da bi kupil lonec od kakšnega drugega motorja pa org krivino od kawasakija če bi to pasalo skupaj? (malo butastvo vprašanje sicer) verjetno so različni premeri cevi ali pač? :D

Jaz sem podobno naredil na svoji xj6.

Rezultat: http://www.youtube.com/watch?v=_PV72-6CFys 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izgleda super, ampak homologiral pa tega nisi :-)

 

Od kdar je moj sosed spravil na cesto ATV hondo 400, registrirano pod Bashan 250, potem verjemi, da je izpuh nekaj najlažjega homologirat...Sicer pa mora biti narejeno lepo. Od norca16, tisti izdelek zame ni glih lep...je blo vseeno odrezano preveč izpuha, na začetku lonca pa preveč groba-odrezana linija za akrapoviča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja če ti tako praviš ti verjamem, ampak pri nas v MB na RTI komplicirajo za Po...it. tako da sem klical na ministrstvo za promet in jih gnjavil komu vse oni podeljujejo koncesije za izdajo homologacij in to za navadne smernike.

Kar se pa tiče izdelave sem pa jaz bolj laik (beri dve levi roki :-) in bom spet verjel tebi, ki si mojster.

Pa če sva že pri tem, misliš da je možno da mi je bugspoiler čisto izgubil barvo zaradi čistila med pranjem. Zdaj izgleda grozno, moram poiskati ličarja, ki ga bo zbrusil in spet prelakiral fu.k off sem jezen...ker izgleda grozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja če ti tako praviš ti verjamem, ampak pri nas v MB na RTI komplicirajo za Po...it. tako da sem klical na ministrstvo za promet in jih gnjavil komu vse oni podeljujejo koncesije za izdajo homologacij in to za navadne smernike.

Kar se pa tiče izdelave sem pa jaz bolj laik (beri dve levi roki :-) in bom spet verjel tebi, ki si mojster.

Pa če sva že pri tem, misliš da je možno da mi je bugspoiler čisto izgubil barvo zaradi čistila med pranjem. Zdaj izgleda grozno, moram poiskati ličarja, ki ga bo zbrusil in spet prelakiral fu.k off sem jezen...ker izgleda grozno.

Odvisno od čistila ki ga uporabljaš, če je le to kakšno bolj agresivno, seveda da je povsem možno, sploh če barva ni zaščitena z prozornim lakom. Verjetno je bila uporabljena barva izredno slabe kvalitete, ker če si z istim čistilom čistil ostale dele motorja in pri tem na drugih delih ni vidnih posledic, potem bo prav gotovo kriva barva...vedno se v te namene barva z 2k barvo in 2k prozornim lakom.

 

bok!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdar je moj sosed spravil na cesto ATV hondo 400, registrirano pod Bashan 250, potem verjemi, da je izpuh nekaj najlažjega homologirat...Sicer pa mora biti narejeno lepo. Od norca16, tisti izdelek zame ni glih lep...je blo vseeno odrezano preveč izpuha, na začetku lonca pa preveč groba-odrezana linija za akrapoviča.

hehe vem da ni izgledlo najboljše ampak za projekt z budget 120€ z nakupom krivin vred je dobro izpadlo.Izpuh ni mogel bit daljši, ker je bil ostali del poškodovan ob karambolu, Začetni del in notranjost mi je pa naredil uporabnik T. Je pa bilo brez db killerja občutno preglasno, enkrat sem zmeril 129,x db :)

Kaj sem pa homologacije tiče pa sem imel pripravljene papirje ampak sem prej prodal motor kot pa homologiral.

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se komu dogaja, da men vožnjo nehajo delati smerniki?? Ne delajo niti levi, niti desni niti "vse 4 smerniki".

Ne...to ni normalno...Kupi nov rele...10€, sicer je lahko kje napaka na inštalaciji, vendar dvomim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rele al dela al pa ne..zarad tega mi je to cudn..bom premeril tokokrog pa da vidmo..

 

Lahko da je dotrajan in na trenutke dela in spet ne...lahko so oksidirani kontakti na releju, lahko je pa slabo stikalo na krmilu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo elektro shemo zja? Hyperjack hvala za nasvete ;) ;)

 

Verjetno rabiš samo el. shemo smernikov?

Evo...

 

smerniki.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super..samo je tako slaba resolucija da ne vidim nic... sem pa.zdaj cel tokokrog preveril in je od konektorja zadaj pri varovalkah naprej v kratkem stiku...nimam pojma kje se se deli, ker na stikalu so drugi kabli.. :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo hvala obema..sem popravu zadevo.. bil je stik na konektorju, čeprav je bil izoliran je čez prebijalo. :OK: :OK:


Klikni na sliko. Se ti poveča :D

ma na telefonu sm gledou in je povečana bila nikakva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo ravno pri smernikih :) Če vsakega posamično vklopim delata oba pravilno. Če vklopim vse 4, 1x utripnejo in prenehajo delati, prav tako zate nehata delati tudi posamično. Kakšen predlog? Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevelika obremenitev na obstoječ rele! ko daš vse 4 utripne 1x potem ne dela več ne L ne D a ne?

Ko pa vzameš kontakt in še 1x štartaš potem s5 lepo dela  L in D?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!