Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Ima mogoče kdo servisni manual za 04-06 letnik. Počasi bo 50k km pa me zanima če je kaj dodatnega treba menjat/preverit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima mogoče kdo servisni manual za 04-06 letnik. Počasi bo 50k km pa me zanima če je kaj dodatnega treba menjat/preverit.

 

Te kej posebenga zanima?

 

Pri 48kkm moraš menjati po manualu:

 

Zavorne cevi komplet!, zavorno tekočine, tesnila zavornih cilindrov, svečke, cev za gorivo. To je za zamenjat...poleg seveda olja in oljnega filtra. Vse ostalo se le pregleda.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, sem mislil da je treba ketno za ventile, pa bom rajš pol na zimo, za enkrat pa to kar si ti naštel.

 

Še enkrat hvala in srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem vem....slike so slabe, sam se pa da razbrat kar želim povedat :P

 

imag1917.jpg

 

.

.

.

.

 

imag1915.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da maš prazen tank? :D

 

Ahh kje 1l je še notr, tolk da smeti ne potegne :D..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a svojga pa nisi vagal???

 

čak da dam še drugo nihajko pol pa zvagam. Matr sm tok stvari dol pošraufal, da ma z praznim tankom zihr pod 200kg, hahaha!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak da dam še drugo nihajko pol pa zvagam. Matr sm tok stvari dol pošraufal, da ma z praznim tankom zihr pod 200kg, hahaha!

moj ma pa s polnim samo 186 ha ha ha :P hec malo vas morem špikat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ma pa s polnim samo 186 ha ha ha :P hec malo vas morem špikat :D

 

Ahh tist tvoj tamau Britanček, sej kej težji tudi ne bi mogu bit. :D sej ga je sam aluminij pa plastika :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se dvakrat kej narocim pa bom na 45kg :D

snecer ti ga pa pihneš!

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A bo kdo snemaval zadnjo nihajko v kratkem? Lahko je tudi stari model?

 

Treba en fajhtn projekt za zimo nastavit, pa nevem od kere Ninje bi dali nihajko gor, zdej da grem jaz samo zato podirat zadnji konec, da dobim mere, se mi praktično ne splača :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaka narediš karbonsko nihajko in je ;)

 

Jah sej kasneje bi bila lahko kakšna zaščita čez narejena, če bo čas, zdej pa res treba pogruntat, kaj bi zmontirali gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sej kasneje bi bila lahko kakšna zaščita čez narejena, če bo čas, zdej pa res treba pogruntat, kaj bi zmontirali gor :)

Ne govorim o zaščiti govorim o komplet karbonski nihajki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govorim o zaščiti govorim o komplet karbonski nihajki :D

 

Mal preveč govoriš, alo, to niso sanje to je realnost :D, kdo ma pa cajt delat carbon nihajko, mam drug večji projekt doma ;):P, ni cajta za to, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal preveč govoriš, alo, to niso sanje to je realnost :D, kdo ma pa cajt delat carbon nihajko, mam drug večji projekt doma ;):P, ni cajta za to, hehe

Jst resno razmišljam o temu zrisano je tudi že vse sam enkrat morem dovolj volje zbrat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst resno razmišljam o temu zrisano je tudi že vse sam enkrat morem dovolj volje zbrat :D

Ma nekak ne vidim ne časovne niti finančne računice za ta projekt, sploh pa imet tak izdelek na vsakodnevni uporabi in to še na cesti :P? no go :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boš pa pridobil z novo nihajko, razen manjše teže?! a se splača zapravljat denar? (čas vem, da je tvoj vložek, ker uživaš v tem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boš pa pridobil z novo nihajko, razen manjše teže?! a se splača zapravljat denar? (čas vem, da je tvoj vložek, ker uživaš v tem).

 

Ej pridobim verjetno nič, to je vse skupaj kot izziv =), sej veš, takšnih primerkov ni veliko na svetu in glih to me žene naprej...

 

Se pa zavedam, da projekti za seboj prinesejo kar nekaj bremena za denarnico, ampak jebi ga, dokler gre gre. Sicer pa glede na to, da se da marsi katero stvar dosti ugodno zbidat na ebayu, so te stvari relativno dostopne od 100€ dalje...kar se pa tiče dodelav, pa ni problema, mam prostor, orodje voljo, znanje pa pride sproti, ko je treba kakšno težavo rešit :)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena tezavica, kako spravite z crne barve ostanke od muh? Saj muhe ze gredo dol samo za njimi ostane po povrsini, kot bi bilo malo nazrto.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!