Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

65e je en par, kupil sem pa pri Elisi v domžalah.

 

Tako to so Nissin v Kawasaki vrečki, redna cena za Z750 2008, je 76€ za komplet sprednji konec, to je lep primer koliko stane vrečka :D, pa naj še kdo reče, da so BMW deli dragi, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem nikjer našel za tako ceno, tudi na ebayu ne.

http://www.ebay.com/itm/NISSIN-PASTIGLIE-ANTERIORE-SINTERIZZATE-KAWASAKI-Z-750-2007-2008-09-BRAKES-PADS-/181105305711?pt=Ricambi_e_Accessori_Moto&hash=item2a2ab7a86f

 

96€, pa v sloveniji pri uradnih zastopnikih dobiš še par procentov popusta, pa si že na moji ceni, ki sem jo napisal.

 

Nima veze, maš original malo dražje, ampak boš za drugič vedel. =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomeni, da so sintrane? So trše?

Sintrane imajo poleg keramične zmesi (osnovna) še drobce kovine, se pravi več kot je kovine, slabše je za diske ker se pojavi prekomerna obraba površine diska. Je pa res, da zato bolje primejo, ni pa to pogoj, vendar ponavadi je tako, glasnejše in obraba ploščic je zanemarljiva, zato se pri nizko cenovnih ploščicah prej znuca disk kot ploščica (vsakem hecu je tudi nekaj resnice :P )

Lahko maš pa potem še organic ki so brez kovinskih drobcev so zato tišje, mehkejše in obraba samih ploščic je večja. (če se prav spomnim iz naravnih materialov steklo + primesi, guma oz prah kevlarja ali karbona)

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Hvala! :)

 

Nalepke si mi že naredil? :)

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Hvala! :)

 

Nalepke si mi že naredil? :)

 

Nekje do petka bodo pripravljene =)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idealno!

 

@aljazek07: Take plave :)

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi lahko mogoče meni naredil kakšne za tank, tisto ob strani ko sva se enkrat pogovarjala. Mogoče iz kakšne debelejše prozorne ali karbon folije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi lahko mogoče meni naredil kakšne za tank, tisto ob strani ko sva se enkrat pogovarjala. Mogoče iz kakšne debelejše prozorne ali karbon folije.

Naredim kar ti je želja. =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm na svojega Zja namestil Brembo racing sintrane (ki so namenjene tako uporabi na cesti kot dirkališču) cena 70€ 2 para.....in po dobrih 12.000kmjih, sem jih zamenjal za original Kawasaki (cena 150€ tam nekje)..ker so mi Brembotove začele brusiti diske :(. So pa fantastično prijemale, neprimerno bolje kot original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sm na svojega Zja namestil Brembo racing sintrane (ki so namenjene tako uporabi na cesti kot dirkališču) cena 70€ 2 para.....in po dobrih 12.000kmjih, sem jih zamenjal za original Kawasaki (cena 150€ tam nekje)..ker so mi Brembotove začele brusiti diske :(. So pa fantastično prijemale, neprimerno bolje kot original.

Kako si pa to ugotovil, da so ti brusile diske? Zdej če je disk zaradi tega toliko tanjši bi moral menjati tudi diske?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako si pa to ugotovil, da so ti brusile diske? Zdej če je disk zaradi tega toliko tanjši bi moral menjati tudi diske?

 

Prvič slišiš ker drgnejo, logično da kovina ob kovino ena drugo slej kot prej zglodajo, pa pozna se na sami površini diska, kako ga neenakomerno pobira disk zaradi grobe granulacije vsebovane kovine.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OPOZORILO,vse nadebudne bodoče Z.jevce obveščam o pravilniku Z obvezni dodatni opremi, ki jo je potrebno imeti pri rokovanju z Z.jem. Z je izjemno delikatna zadeva! 

 

Kladivce, še bolj priročna je manjša macola:

49988948386ecf1da364o.jpg

 

Amortizacijo je treba bolj kot ne gledat od daleč ob skrajnih primerih je bližina dovoljena le v zaščitni obleki:

4998893834088d1f36dbb.jpg

 

 

Pa lep večer še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!