Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Ne, povedal sem mu, kaj imam v mislih, ga čimbolj razbremenil, ker je zadevo moral spraviti v digitalno obliko, skratka pomagal pri šabloni 1:1 ter mu še malo naredil reklame.

Fant mora najbrž tudi kaj dat v usta in če mu naročiš izdelavo karbonskega platišča za 50 eur, te najbrž zavrne :)

 

Verjetno pa je malo pomagalo, da imam kawasakija, ker je poznal filozofijo znamke.

p4193617.jpgp4193619.jpg

 

Če si mu pa ti karbonski kardan-ohišje naročal, ga povsem razumem :)

 

p.s.

kakšen motor bi naj jaz vozil Bremzer@? tvoj k1200? bi me rad ubil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetn zato k si se predstavil kot Snecer ali pa zato ker voziš motor z Kawasakijevo "mašino" sicer ti verjetno nebi !

Ps: sej sem ti tudi jaz ponudil motor za peljat samo zato k si Snecer Lp - ponudba še vedno velja !

Ma dej spet ti je dolgajt, pa mlatiš suho slamo..Zdej nevem kaj še vedno hočeš dokazat, jaz sem ti povedal svoje kar sem mel za povedat, ampak ne, ti maš spet kar zaeno svojo filozofijo...nekak sem prav srečen da se nikoli nisva srečala, ker vidim, da nisi samo motorist, si še pravokator prve klase in glede na to, da si nek "podjetnik", človek z izkušnjami, bi pričakoval vsaj nekolliko bolj razgledanega človeka.

Ampak pomojem ti je blo vse življenje vse prinešeno k riti in misliš, da se bo dalo z denarjem rešiti vse, pa temu ni tako...sam to so pa že druge stopnje pogovora, ki pa jih ti s svojo filozofijo verjetno ne bi razumel.

 

Pa lep pozdrav :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vizir pa tisti spojler odspodaj, moraš zvrtat luknje al ne?

 

Za sprednje steklo obstajajo pri Ermaxu dve različici, ena ki se privijači direktno na masko, ali verzija, ki ima dva nosilna elementa privijačena na spojko ki drži krmilo na križih. PRva je bolj lična...bolj "original" saj je steklo povsem ob plastiki in deluje vse skupaj lepše. Je pa pomankljivost ta, da je treba masko vrtat. Pri drugi varianti se pač vidijo nosilci...je na dolgi rok boljša varianata, sploh če ti vezir dopizdi, ga lahko odstraniš.

 

Za bug spoiler ni potrebno nič vrtati, se uporabijo nosilci.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej spet ti je dolgajt, pa mlatiš suho slamo..Zdej nevem kaj še vedno hočeš dokazat, jaz sem ti povedal svoje kar sem mel za povedat, ampak ne, ti maš spet kar zaeno svojo filozofijo...nekak sem prav srečen da se nikoli nisva srečala, ker vidim, da nisi samo motorist, si še pravokator prve klase in glede na to, da si nek "podjetnik", človek z izkušnjami, bi pričakoval vsaj nekolliko bolj razgledanega človeka.

Ampak pomojem ti je blo vse življenje vse prinešeno k riti in misliš, da se bo dalo z denarjem rešiti vse, pa temu ni tako...sam to so pa že druge stopnje pogovora, ki pa jih ti s svojo filozofijo verjetno ne bi razumel.

 

Pa lep pozdrav :)

Hudičevo dobr te razumem,samo ne odgovarjam tebi ampak nekomu drugemu in ne vem kaj ti gre to moje pisanje toliko na živce !Pa še tole, zelo se motiš nič v življenju mi ni bilo k riti prinešeno vse sem pošteno zaslužil in zato mi danes ni potrebno nekomu se klanjat, da mi naredi neko skropucalo od karbona lahko si naročim original robo pri Imbergerju in plačam !

Lp pomir se in veselo vstvarjaj naprej-dokler te inšpekcija ne zasači !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudičevo dobr te razumem,samo ne odgovarjam tebi ampak nekomu drugemu in ne vem kaj ti gre to moje pisanje toliko na živce !Pa še tole, zelo se motiš nič v življenju mi ni bilo k riti prinešeno vse sem pošteno zaslužil in zato mi danes ni potrebno nekomu se klanjat, da mi naredi neko skropucalo od karbona lahko si naročim original robo pri Imbergerju in plačam !

Lp pomir se in veselo vstvarjaj naprej-dokler te inšpekcija ne zasači !

Uff me je življenje že zdavnej izočilo, da mi takšno podjebavanje sploh ne dvigne žiwcev, gre se samo zaradi principa pluvanja in sedaj še žaljenja.

 

Zdej če imaš toliko dnarja, nevem zakaj si sploh hotel moje skropucalo. In zakaj nisi že v štartu naročil original...aja seveda zato, ker človek misli, da kupuje zlato ko kupuje BMW "original" karbonske kose, pa si hotel pridet naokoli po cenejši poti. Sicer pa važno da si preplačal ti originalne kose, zdej si bok in batina.

 

 

Ma mogoče kdo ta bug spoiler za prodat?

 

Sej bi ti ga zrihtal, pa se bojim, če ti pošljem link od trgovine, da bo bremzer grozil z inšpekcijo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si pa naročal Bremzer@ za najboljši motor na svetu?

Nič konkretnega me je takoj odslovil. Imel sem namen naročit veliko stvari,da jih zdaj ne naštevam,kajti kot je že sam napisal denar mu ni pomemben,kot tudi meni ni,razlika je sam v tem,da bi on "lahko" zaslužil jaz pa z lahkoto plačal ! Upam, da me razumeš kajti, če še kaj bolj konkretno napišem bo spet zamera in to ne samo v tej temi ! Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je HyperJack že kar nekaj stvari naredu in nimam čez njega niti ene same pripombe :OK:

 

Z vsemi njegovimi izdelki do zdej sem bil zelo zadovoljen in sem njegov velik dolžnik :)

 

P.s.: Nikoli do sedaj še nisem imel Kawasakija, pa mi je vseeno naredil vse do zdej kar sem mu naroču :grim

 

 

Se opravičujem za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff me je življenje že zdavnej izočilo, da mi takšno podjebavanje sploh ne dvigne žiwcev, gre se samo zaradi principa pluvanja in sedaj še žaljenja.

Sicer pa važno da si preplačal ti originalne kose, zdej si bok in batina.

 

Ni te še izučilo - učiš se celo življenje in trapast umreš ! Jaz sem bil bok i batina že dosti prej predno si se ti rodil, ampak te nebi provociral,vedi eno imam 32 let opravka z strankami in nobenega nisem nikoli odslovil,da mu nebi objasnil zakaj mu določeno stvar nebi naredil. Razumem,da nimaš časa,neznaš,nočeš itd.ampak, da že po prvem kontaktu nekoga dobesedno odjebeš delaš stvari naprej in se še hvališ po forumu kaj vse znaš in kako neumorno delaš naprej.

Ps: je pač škoda, da nisva prišla do dogovorja, kajti danes imam vse te dele dvojne(kupil še en enak motor) in nebi bilo problema ne za mušter niti časovno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič konkretnega me je takoj odslovil. Imel sem namen naročit veliko stvari,da jih zdaj ne naštevam,kajti kot je že sam napisal denar mu ni pomemben,kot tudi meni ni,razlika je sam v tem,da bi on "lahko" zaslužil jaz pa z lahkoto plačal ! Upam, da me razumeš kajti, če še kaj bolj konkretno napišem bo spet zamera in to ne samo v tej temi ! Lp

Če že vstrajaš na debati povej vsaj po resnici kako je bilo...prav lepo sva se dogovorila, da ko bom v Novem mestu in ko bom imel čas, da se oglasim pri tebi...kako sem te potem lahko odpinkal?

 

Ni te še izučilo - učiš se celo življenje in trapast umreš ! Jaz sem bil bok i batina že dosti prej predno si se ti rodil, ampak te nebi provociral,vedi eno imam 32 let opravka z strankami in nobenega nisem nikoli odslovil,da mu nebi objasnil zakaj mu določeno stvar nebi naredil. Razumem,da nimaš časa,neznaš,nočeš itd.ampak, da že po prvem kontaktu nekoga dobesedno odjebeš delaš stvari naprej in se še hvališ po forumu kaj vse znaš in kako neumorno delaš naprej.

Ps: je pač škoda, da nisva prišla do dogovorja, kajti danes imam vse te dele dvojne(kupil še en enak motor) in nebi bilo problema ne za mušter niti časovno !

 

Ja to so te stare fore in modrosti...nikoli se nisem hvalil po forumu in se niti ne mislim hvalit, zdej pa če nekaj naredim z lastnimi rokami in znanjem, ter to stvar predstavim publiki, jaz ne smatram to kot hvaljenje? Prej bi reku, da spodbujam kreativno mišlenje. Ampak ker ste pač nekateri omejeni, tega ne razumete. Če smo že pri starih zguljenih modrostih, pol je res kar pravijo, da starega psa ne moreš naučit novih trikov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je Z750 pa zvijal :kva1:

Kruciju tut :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh uh kako vroča debata! Še dobro da ne veste kolko delov in nalepk je naredu meni.

 

ZASTONJ!

 

x 2

 

:kva2:

 

Ni te še izučilo - učiš se celo življenje in trapast umreš ! Jaz sem bil bok i batina že dosti prej predno si se ti rodil, ampak te nebi provociral,vedi eno imam 32 let opravka z strankami in nobenega nisem nikoli odslovil,da mu nebi objasnil zakaj mu določeno stvar nebi naredil. Razumem,da nimaš časa,neznaš,nočeš itd.ampak, da že po prvem kontaktu nekoga dobesedno odjebeš delaš stvari naprej in se še hvališ po forumu kaj vse znaš in kako neumorno delaš naprej.

Ps: je pač škoda, da nisva prišla do dogovorja, kajti danes imam vse te dele dvojne(kupil še en enak motor) in nebi bilo problema ne za mušter niti časovno !

 

....ko je že govora o Bogu, ko bi te vsaj Bog izučil o lepem obnašanju itd... :BUA: :BUA: :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je še plaču,sam da mi je lohk kej naredu :P

 

Ja veš da, reveža se vedno usmilim, sploh takšnega, z tremi motorji pri bajti...sicer si pa dobra naložba, kolikor me hvališ niti ne rabim reklame, tko da sem konc koncu še cenej prišel skoz =)

 

Dobrota je sirota, pika konec!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot pravi macak to ni eno in isto. to so posebni filtri, ki so trajni (oz naj bi naredu 100.000km) navaden pa nimaš kej (spominja kot na en filter od sesalca iz neke tkanine/kartona :? ). sploh pa ne ga neki packat. na ebayu je k&n zračni in olni filter 48gbp http://www.ebay.co.uk/itm/KAWASAKI-Z750R-750-2011-2012-K-N-KN-Air-Oil-Filters-Twin-Pack-Motorcycle-/390617345526?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item5af29badf6 (cenej jst nism dobila). sicer ne vem kolko je original zračni filter ampak je verjetno med 15 in 20€ tako da če ne misliš dajat k&n daj pa vsaj novega original, oz. pobrskaj po ebayu za kak aftermarket "navaden".

 

Hvala za link to sta dva filtra in še 10eur ceneje kot tam en, tako da bo kar držalo da je cca 20 eur ceneje če bi gledal samo zračnega. Itak pa rabim oba tako da bo ok.

 

 

p.s. Sm mogu kr dve strani nazaj obrnit da sm našu svoj včerajšnji post.... sam spam :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa V-max zato je moral od hiše !

Slab izgovor, ker verjamem, da se žena tudi zvija, pa je še vseeno pri hiši...men se še snežna freza zvija, pa brez nje ne morem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za link to sta dva filtra in še 10eur ceneje kot tam en, tako da bo kar držalo da je cca 20 eur ceneje če bi gledal samo zračnega. Itak pa rabim oba tako da bo ok.

 

 

p.s. Sm mogu kr dve strani nazaj obrnit da sm našu svoj včerajšnji post.... sam spam :fight2:

Uff še se bo treba obračat, dokler se Cufi ne scufa pa nas pošlje na hladno...aja sej res, sej smo več al manj vsi na hladnem in zmrzljenem :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff še se bo treba obračat, dokler se Cufi ne scufa pa nas pošlje na hladno...aja sej res, sej smo več al manj vsi na hladnem in zmrzljenem :D

ker je itak že samo spam, verjetno je tudi cufa brez elektrike, sicer pa zadnje cajte ni neki pretirano ostra, še v temi galerija motociklov se noben ne usaja več ko folk fotke komentira.

 

ancient ponodba se je pa tudi meni zdela fajn, pa še en plus je tej k&n oljni filtri se lažje odšraufa pol (za zašraufat moreš itak s 2kg tako da tisto ponavadi kr z roko, pa še to ne preveč)

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!