Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

kako to misliš? saj ni vmesnih stopenj med 3 in 4 in višje...

Pri vsakem motorju, če se zašaltaš je med vsemi brzinami 0-la ne samo med 1-vo in 2-go ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako to misliš? saj ni vmesnih stopenj med 3 in 4 in višje...

Med vsako brzino je nula, le da je menjalnik ne zazna ker je neuporabna (zazna le med prvo in drugo). Če nisi dovolj odločen pri menjavi prestave pa ti lahko vrže tudi sam v N. Nič skrbet, le bolj odločen bodi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med vsako brzino je nula, le da je menjalnik ne zazna ker je neuporabna (zazna le med prvo in drugo). Če nisi dovolj odločen pri menjavi prestave pa ti lahko vrže tudi sam v N. Nič skrbet, le bolj odločen bodi ;)

tako je. tudi meni se je to na zju dogajalo, redko sicer, a se je. ko sem analiziral, sem ugotovil, da najverjetneje zaradi prenežnega sunka prestavne ročice. ko sem potem prvič prestavil v prestavo je zaškrtalo v pm, zato sem se naslednjič ustavil in prešaltal v 1. to se mi je dogajalo večinoma do prvega servisa, po menjavi olja je bilo potem veliko boljše.

sej veš, kawasakijevi menjalniki niso optimalni... :OK:

Popravljeno . Popravil siks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je. tudi meni se je to na zju dogajalo, redko sicer, a se je. ko sem analiziral, sem ugotovil, da najverjetneje zaradi prenežnega sunka prestavne ročice. ko sem potem prvič prestavil v prestavo je zaškrtalo v pm, zato sem se naslednjič ustavil in prešaltal v 1. to se mi je dogajalo večinoma do prvega servisa, po menjavi olja je bilo potem veliko boljše.

sej veš, kawasakijevi menjalniki niso optimalni... :OK:

no super...samo da ni kaj hujšega ;)

 

hvala obema! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo

Danes se mi je pojavila napaka pri mojem Zju in sicer mi pri speljevanju motor "zatrokira" (parkrat cukne, kot da bi se hotel ugasnit),po parih metrih pa spet vse normalno, mogoce ve kdo kaj bi bilo narobe?

Hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, mogoče zapacan zračni filter, svinjarija v frgazarjih, slabo nataknjen zračni filer... js bi njprej to preveru

(al pa motor kup  :lol1: )

Popravljeno . Popravil johny335
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hm, mogoče zapacan zračni filter, svinjarija v frgazarjih, slabo nataknjen zračni filer... js bi njprej to preveru

(al pa motor kup  :lol1: )

KWAAAK :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In bliža se konec moto sezone, spet bo treba ustvart projekte za krajšanje hladnih zimskih dni :) je kdo že kaj razmišljal, kakšni novi plani, ideje?  :kva2:

 

in še moj Zeekan v vsej svoji bohoti  :ninja:  

(predelano) dodano je bilo:

- črna podloga števca

- karbon oblimana ploščica ob tačkah

- karbon oblimana posodica za bremz olje

- karbon strehca

- čajnez RED ročke

- custom made crash pads

- custom-made ročke za sopotnika

- custom-made nosilci za side bags

- barvan nosilec zadnje bremz čeljusti (@HyperJack - dobiš za kafe  :grim  )

- barvane tačke za sopotnika

v notranjosti pa K&N filter, LED rele žmigovcev

in pa gear indikator

 

kaj se je pri vas ustvarjalo?  :kva1:

post-29326-0-03667600-1381006707_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej me je kar sram rečt da sem sam tankal pa vozil.  :oops:

 

No če bi že kaj spreminjal (če mi bo dnar ostajal), zunanjosti nebi, želim si zadnji amortizer od ninje, sprednje vzmeti od wilbersa, drug avspuh pa mogoče opletene cevi. Sam ker bo najbrž motor samo še eno sezono pr bajti, prodal ga bi pa samo za drobiž več, dvomim da se bo kaj realiziralo. :)

Popravljeno . Popravil logarr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In bliža se konec moto sezone, spet bo treba ustvart projekte za krajšanje hladnih zimskih dni :) je kdo že kaj razmišljal, kakšni novi plani, ideje?  :kva2:

 

in še moj Zeekan v vsej svoji bohoti  :ninja:  

(predelano) dodano je bilo:

- črna podloga števca

- karbon oblimana ploščica ob tačkah

- karbon oblimana posodica za bremz olje

- karbon strehca

- čajnez RED ročke

- custom made crash pads

- custom-made ročke za sopotnika

- custom-made nosilci za side bags

- barvan nosilec zadnje bremz čeljusti (@HyperJack - dobiš za kafe  :grim  )

- barvane tačke za sopotnika

v notranjosti pa K&N filter, LED rele žmigovcev

in pa gear indikator

 

kaj se je pri vas ustvarjalo?  :kva1:

 

A ne bi ti kake slikce več nalimal? Predvsem me zanima podloga števca, posodica za zav. olje in ročke za sopotnika. Hvala :)

 

Zdej me je kar sram rečt da sem sam tankal pa vozil.  :oops:

...

 

Te čist razumem...

 

 

 

Edit: sem pogledal nazaj in sem našel slikco od ročk... Za ostalo pa kar poslikaj.

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste še vsi žiwi, kej novega?

 

Z mopedom sva šla na zimsko spanje, ali z drugimi besedami, sva šla v zimske predelave :)

 

Plan:

 

- Zadnja nihajka Z1000 + feder, ker ima Z1000 večji premer osovine, bom za svojo osovino izrezkal distančnike

- Dobil končno pobarvan zadnji pokrov namesto sedeža

- Stabilizator krmila, homemade rezkani nosilci, kupljen bo samo še stabilizator.

 

Ostal dnar k bo pa ostal, gre pa za stanovanje in za drug moped :), čez kakšni 2-3 leta, pa še krivine Z1000 pa dva lončka :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste še vsi žiwi, kej novega?

 

Z mopedom sva šla na zimsko spanje, ali z drugimi besedami, sva šla v zimske predelave :)

 

Plan:

 

- Zadnja nihajka Z1000 + feder, ker ima Z1000 večji premer osovine, bom za svojo osovino izrezkal distančnike

- Dobil končno pobarvan zadnji pokrov namesto sedeža

- Stabilizator krmila, homemade rezkani nosilci, kupljen bo samo še stabilizator.

 

Ostal dnar k bo pa ostal, gre pa za stanovanje in za drug moped :), čez kakšni 2-3 leta, pa še krivine Z1000 pa dva lončka :OK:

svaka čast.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ga je sel gledat moj kolega. Baje je cela podrtija....glas ima baje lep to pa naj bi bilo tudi vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ga je sel gledat moj kolega. Baje je cela podrtija....glas ima baje lep to pa naj bi bilo tudi vse...

 

Sem si kar mislil, da nekaj mora bit narobe.

Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kolko gremo stavt, da bi za objavo manualov hyperjack dobil vsaj 20 lajkov :lol1:

res je smešen ta vaš zzz klan :D

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko gremo stavt, da bi za objavo manualov hyperjack dobil vsaj 20 lajkov :lol1:

res je smešen ta vaš zzz klan :D

 

He he... :)

 

Drugače pa hvala za dvig teme iz tretje al četrte strani foruma. Brez tebe bi kmalu šla v arhiv neaktivnih :)

 

Še dobro da te imamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!