Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Ja, naj bi imel končanega v roku kakšnih treh tednov, upam da res, ker si mam namen kupit bug spoiler. Enermaxov mi ni lih preveč všeč, ker mi nekak preveč okroglo mi deluje, original od kawasakija pa je lep, ampak je predrag, tko da počakam še na pohajačev projekt, pol pa bomo vidli, sam tuki bo problem kot sem že zgoraj napisal, od pohajača dobiš bug spoiler v špric kutu, js pa rabim potem barvat spoiler, barve pa ni ni za moj motor. :unsure:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Vprašal bi če ima kdo mogoče izpuh znamke LeoVinco-GPstayle, če ima bi prosil za eno slikico.

2. Ali ima kdo iskušnje z to znamko SC ( www.sc-project.com ), či ima bi ga prosil za inf. glede naročanja, plačila, čakalne dobe in homologacije.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla..nisem pozabil na vas..sej veste ..pohajač ma vas rad..zadeva bo res kmalu narejena...model je že narejan, se pravi gremo v kalup in nato v kos....barva pa mislim , da ni tak problem...se lahko pozanimam jaz pri nas na obali, če se dobi

Popravljeno . Popravil pohajač
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUŠČAR:

Jaz imam leovince GP style izpuh, sam nimam še slikce,upam da bom juter sliku z telefonom in jo tuki dal gor, zakaj oz kaj pa te zanima, a kako izgleda na motorju ?

pohajač, ja pozanimaj se prosim, ampak hočem barvo takšno kot je original, ne neke približke, ker bi jo imel za bug spoiler in tudi za kakšno pikico popravljat in potem tk veš, če barva ni ista, se zelo hitro vidi da je tam kjer popravljaš, da je drug odtenek.

Torej v kolikšnem času lahka pričakujem oz pričakujemo, da se bo dalo kupit od tebe ta novi model bug spoilerja?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KUŠČAR:

Jaz imam leovince GP style izpuh, sam nimam še slikce,upam da bom juter sliku z telefonom in jo tuki dal gor, zakaj oz kaj pa te zanima, a kako izgleda na motorju ?

pohajač, ja pozanimaj se prosim, ampak hočem barvo takšno kot je original, ne neke približke, ker bi jo imel za bug spoiler in tudi za kakšno pikico popravljat in potem tk veš, če barva ni ista, se zelo hitro vidi da je tam kjer popravljaš, da je drug odtenek.

Torej v kolikšnem času lahka pričakujem oz pričakujemo, da se bo dalo kupit od tebe ta novi model bug spoilerja?

Lp

delam ko črnc..takoj ko bo kej videt objavim slike....za barvo pa javim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za lastnike Z750 :alien1:

1. meritev(črna): vse original

2. meritev(rdeča): leo vince

3. meritev(modra): leovince brez DB-killerja

Korekcija ni bila uporabljena, načeloma pa so bili pogoji za štart "enaki".

post-11987-1242420105_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej neke razlike v konjih niti ni za pričakovat, je pa ogromna razlika v zvoku. :naughty:

Mogoče kdo ve, kje bi se dalo nabavit zadnji nosilec tablice z lučko seveda (da je osvetljena tablica, ker znajo policaji težit če tega ni) za neko zmerno ceno seveda?

Ker v raznih trgovinah kot so TC motoshop,ČARMAN MOTOSPORT in podobni prodajajo večinoma or ermaxa, rizoma.. ki je mal huda cena (150eurov) pa niti mi ni všeč preveč, ker ima tista smernika-ledice preveč skupaj.

Ali pridobiš kaj na odzivnosti motorja oz pospeških če bi zadnji zobnik zamenjal za +2 zoba oz mogoče sprednjega za -1 zob ?

Sem malce zbegan, ker eni pravijo da se kr dost pozna, nekateri pa da ne, kako je zdej s tem? Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej neke razlike v konjih niti ni za pričakovat, je pa ogromna razlika v zvoku. :naughty:

Mogoče kdo ve, kje bi se dalo nabavit zadnji nosilec tablice z lučko seveda (da je osvetljena tablica, ker znajo policaji težit če tega ni) za neko zmerno ceno seveda?

Ker v raznih trgovinah kot so TC motoshop,ČARMAN MOTOSPORT in podobni prodajajo večinoma or ermaxa, rizoma.. ki je mal huda cena (150eurov) pa niti mi ni všeč preveč, ker ima tista smernika-ledice preveč skupaj.

Ali pridobiš kaj na odzivnosti motorja oz pospeških če bi zadnji zobnik zamenjal za +2 zoba oz mogoče sprednjega za -1 zob ?

Sem malce zbegan, ker eni pravijo da se kr dost pozna, nekateri pa da ne, kako je zdej s tem? Hvala

Lp

No js sem zamenjau sprednji zobnik za -1 zob. Razliko vsaj js opazim, motor je bol odziven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druzga, kukr da ti bo števc lagal ne boš pridobil ;) , malo hitreje boš "gor šoltal".

Kar pa se števca tiče: pri 235km/h gre realnih 204km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druzga, kukr da ti bo števc lagal ne boš pridobil ;) , malo hitreje boš "gor šoltal".

Kar pa se števca tiče: pri 235km/h gre realnih 204km/h.

Ni res, vsekakor bo pridobil na pospeševanju z spredaj -1.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Druzga, kukr da ti bo števc lagal ne boš pridobil ;) , malo hitreje boš "gor šoltal".

Kar pa se števca tiče: pri 235km/h gre realnih 204km/h.

To sigurno ne bo držalo.

No, sej kako že gre to, če spredaj daš -1 zob, je podobno razmerje, kot če bi dal zadaj +3, je tako nekak od oka??

Js bi rajši dal zadaj +2, ker če dam spredaj -1, bom mogu ketno še bolj odšpanat in bo potem že skoraj na koncu tam ko je za ketno španat, ali se pač motim??

Vem da kaj dosti ne pridobiš z menjavanjem +/- zobnikov, bolj sem radoveden, če se kaj pozna pri odzivnosti. :rolleyes:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sigurno ne bo držalo.

No, sej kako že gre to, če spredaj daš -1 zob, je podobno razmerje, kot če bi dal zadaj +3, je tako nekak od oka??

Js bi rajši dal zadaj +2, ker če dam spredaj -1, bom mogu ketno še bolj odšpanat in bo potem že skoraj na koncu tam ko je za ketno španat, ali se pač motim??

Vem da kaj dosti ne pridobiš z menjavanjem +/- zobnikov, bolj sem radoveden, če se kaj pozna pri odzivnosti. :rolleyes:

Lp

Ne ketno boš moru našpanat saj je vspredi zobnik manši.

Če pa boš dau vzadi 2 zoba več se lahk zgodi da bo ketna prekratka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja narobe sem se izrazu.

To pa se tudi zavedam, da obstaja možnost, da bo prekratka ketna, če dam zadaj +2 zoba ja. :unsure:

Ker sem enkrat zasledil, pa ne vem točno kje, da ko je nekdo dal na Z750 zadaj +2 zoba, mu je motor šel po števcu 260, prej na original zobnikih pa to ni bilo mogoče, je to možno?

a ni tko, da če daš spredaj manjši zobnik oz zadaj večjega, pridobiš na odzivnosti, pospeških, zgubiš pa na končni hitrosti, ali je pač to odvisno od motorja do motorja zaradi različnih prestavnih razmerij in števila obratov pri končni hitrosti ?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na števcu je pisalo 260km/h, dejanska hitrost glede na "lažnjivost" števca pa kakih 220 ali manj. če že v originalu pri 235 laže za 31km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na števcu je pisalo 260km/h, dejanska hitrost glede na "lažnjivost" števca pa kakih 220 ali manj. če že v originalu pri 235 laže za 31km/h.

Da navte pogruntal da ta motor tud 150km/h ne gre. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni tko, da če daš spredaj manjši zobnik oz zadaj večjega, pridobiš na odzivnosti, pospeških, zgubiš pa na končni hitrosti, ali je pač to odvisno od motorja do motorja zaradi različnih prestavnih razmerij in števila obratov pri končni hitrosti ?

Lp

Zgubiš na realni končni hitrosti, števec pa lahko pokaže tudi več, ob predpostavki, da z original prenosi prej motor ni mogel zvrtit zadnje prestave do konca in da ima motor senzor za merjenje hitrosti na pogonski gredi. Z manjšim zobnikom se lahko npr motor bolj zvrti in posledično zaradi tega števec pokaže več, je pa posledično zato tudi večje odstopanje med izpisano in realno hitrostjo.

Če ima pa motor števec vezan na prvo ali zadnje kolo, potem bo pa ob krajših prenosih pač pokazal ustrezno manj, oziroma lahko spet v določenih primerih ostane hitrost, ki jo motor dosega ista, le da je dosežena pri višjih vrtljajih, kateri z daljšimi prenosi ob normalnih pogojih niso bili dosegljivi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure:

Se mi je zdelo nekak tako, drugače pa lepo napisano.

krucymucy:

Si me kar nasmejal, res.

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Vprašal bi če ima kdo mogoče izpuh znamke LeoVinco-GPstayle, če ima bi prosil za eno slikico.

2. Ali ima kdo iskušnje z to znamko SC ( www.sc-project.com ), či ima bi ga prosil za inf. glede naročanja, plačila, čakalne dobe in homologacije.

L.p.

Js mam LeoVinco-GPstayle in sem zll zadovolen z nemu!!! Sem pa tud js poskušu nabavit ta izpuh od SC project ampak nobeden ni dal kašne prave informacije tko da se nisem odloču zanj.

Slikco ti bom pa še poslal, čeprav je meni lepši v živo kakor po slikah.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam LeoVinco-GPstayle in sem zll zadovolen z nemu!!! Sem pa tud js poskušu nabavit ta izpuh od SC project ampak nobeden ni dal kašne prave informacije tko da se nisem odloču zanj.

Slikco ti bom pa še poslal, čeprav je meni lepši v živo kakor po slikah.

Lp

Ja tale SC me mal grab samo nič ne piše glede čakalne dobe, v ponedeljek se bom verjetno odločil za enga. Glede slikic pa kar pošli.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kaj pa Mivv GP? :) Uradni opremljevalec Repsol honde v MotoGP.. Imajo ful hude rore, zvok je pa ubijalski pri teh Gp variantah (seveda brez db killerja) Karbonski pride okoli 300€ v Italiji.

post-1190-1242548987.jpg

post-1190-1242548998_thumb.jpg

post-1190-1242549008_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel sem lsl crashpade na prejšnjem Zju. so bli vizuelno ok, v primeru težjega padca ti pa takoalitako ne koristijo dosti. za padec na mestu pa verjetno ok.

mel sem tut xzone mivva, ki je brez db killerja že brutalno glasen, osebno mi je pa bil všeč zato, ker je bil nekaj novega. no v zadnjem času so jih precej podražili.

SC mi je pa vizuelno najlepši ror za zja. je kratek, je nizko, je homologiran in poceni. kak je pa zvok in tehnične karakteristike je pa vprašaj. po moje z dobavo tudi ne bi smelo biti težav. tudi tanovi leo je špica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!