Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

:slap: Pa sej feder ni vibrator, da bi blo treba ugotavljat al bol paše trši-mehkejši-krajši -daljši .) Kupiš enostavno fedre renomiranega aftermarket proizvajalca, ki so razvite za optimizacijo vzmetenja na tvojem modelu in je to to. Zraven dobiš navodila za nastavitev vzmetenja po predelavi ter olje (drugačna viskoznost od originala). Eden kvalitetnejših je npr. Wilbers, pa še zelo ugodno je, za Zja mislim da stane kit okoli 65€. Dovolj eksplicitno?

Hvala Sam dePihlja, dovolj eksplicitno, bom še pobrskal po netu kje se dobi. Ali si morda sam preiskusil ali pa morda poznaš koga ki je osebno preiskusil Wilberse na Z-ju?

Popolnost je res dolgočasna, ampak je itak nikoli ne dosežemo. Včasih je bistvo pot in ne cilj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Sam dePihlja, dovolj eksplicitno, bom še pobrskal po netu kje se dobi. Ali si morda sam preiskusil ali pa morda poznaš koga ki je osebno preiskusil Wilberse na Z-ju?

Popolnost je res dolgočasna, ampak je itak nikoli ne dosežemo. Včasih je bistvo pot in ne cilj.

pri vožnji z mopedom 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje, ali ima kdo sličen nosilec kot je ta na pripeti sliki? Sicer sam imam CrashPade montirane vendar na drugačen način. Samo toliko me zanimajo mere tovrstnega nosilca, bi izrisal ko bo čas, pa dam nato cnc zrezat, pa bi se dalo kar konkretne nosilce, za dokaj konkurenčen denar narediti, če bo katerega zanimalo, se da zmenit.

Pa lep večer še naprej!

Jaka

post-14902-1242850622_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa sam zanima, če gre originalni izpuh iz Z750 letnik 04 dol s cevi, ki pride v njega, torej da nebi potreboval kupiti slip-on izpuha ampak bi ohranil originalno cev.

Hvala.

LP

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, na svojo žalost sem že ugotovil, da je cev prav lepo in čvrsto zavarjena na lonec :angry:

Če kdo ve, kje lahko dobim samo krivino (za normalno ceno), naj prosim napiše ali mi sporoči.

Hvala

Lp

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je 90, jas sem jo zamenjal z modro ALU je pa malo nižja ter širša, je dosti boljši občutek:) kolk približno vam je držala zadnja guma originalna prva vgradnja? (Dunlop qualifier) Jaz sem dal gor zdaj qualifier2 ker je prva zdržala samo 3000 km:) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je 90, jas sem jo zamenjal z modro ALU je pa malo nižja ter širša, je dosti boljši občutek:) kolk približno vam je držala zadnja guma originalna prva vgradnja? (Dunlop qualifier) Jaz sem dal gor zdaj qualifier2 ker je prva zdržala samo 3000 km:) LP

5400 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je 90, jas sem jo zamenjal z modro ALU je pa malo nižja ter širša, je dosti boljši občutek:) kolk približno vam je držala zadnja guma originalna prva vgradnja? (Dunlop qualifier) Jaz sem dal gor zdaj qualifier2 ker je prva zdržala samo 3000 km:) LP

3.700. Upam da bo Q2 zdržala več, če ne... grem na turing motor. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(Dunlop qualifier) Jaz sem dal gor zdaj qualifier2 ker je prva zdržala samo 3000 km:) LP

Hehe, se pozna blokiran motor, meni je uspelo prilesti do 6000km, potem sem se pa do vulkanizerja odpeljal po platnu :P. Zdaj pa nucam Roadsmart, zadovoljen zeElo :).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri akomulator za z-ja mi priporočate, kje ga dobiti?

Hvala

:worship:

najcenejšga (pa kupi kar dva ali tri)

al pa original najdražjega :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mene pa zanima če ma kdo original zadnji blatnik oz. nosilec tablice , da ga je odšraufal iz motorja pa ga ne rabi več? In sicer za tanov model? Potreboval bi samo tisti kovinski nosilec ki se skriva pod plastiko? Če ga kdo ima naj mi prosim javi, kupim za gotovino:D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, mene pa zanima če ma kdo original zadnji blatnik oz. nosilec tablice , da ga je odšraufal iz motorja pa ga ne rabi več? In sicer za tanov model? Potreboval bi samo tisti kovinski nosilec ki se skriva pod plastiko? Če ga kdo ima naj mi prosim javi, kupim za gotovino:D

LP

NIHČE? :headbang::cry:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove, kje bi js dubu pokrov za sedež za Zja letnik 2007, črnega ali karbonskega?!

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove, kje bi js dubu pokrov za sedež za Zja letnik 2007, črnega ali karbonskega?!

Hvala

Lp

vem da so ga v tc-moto prodajal, za barvo in ceno pa nebi vedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je morda kdo menjal serijska ogledala na svojem Zju, pa bi originalne prodal? Naj se mi prosim javi, hvala lepa!

p.s.: ni važno ali je '05 ali pa '07 model :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kaj novega na sceni? Jaz sem v preteklem času nalepil rdeče obrobe in menjal nosilec tablice. Upam, da se kaj hitro uspešno konča matura in da menjam izpuh, hehe.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam ermax zadek original oranžne barve z vgrajenimi smerniki. Cena bi bila okrog 60€. Pišite na borutb@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam komplet ermax bodykit v oranžni barvi za z750 od 07 naprej. Se pravi sprednja črna šipca, bug, blatnik in nosilec tablice z vgrajenimi smerokazi. Vse je novo, še zapakirano in z vsem priborom za montažo. Vse dam za 400€! Ponudbe na mail borutb@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale ermaxov zadek, kako pa kaj svetijo smerniki ter luč za osvetljevanje tablice? ker kolega je mel smernike led pa zelo slabo svetijo! A policisti nič ne težijo če imaš takšen zadek namontiran? Drugače je zelo všečen, ker se znebiš odvečne plastike:D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale ermaxov zadek, kako pa kaj svetijo smerniki ter luč za osvetljevanje tablice? ker kolega je mel smernike led pa zelo slabo svetijo! A policisti nič ne težijo če imaš takšen zadek namontiran? Drugače je zelo všečen, ker se znebiš odvečne plastike:D

LP

Ledice načeloma svetijo lepše in močnejše od navadne žarnice. Policaji ti nimajo kaj težiti, če imaš smernike vidne, pa da imaš osvetljeno tablico in pod pravim kotom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!