Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

sicer nism čist zihr kako ma narjen ampak predvidevam da je treba tank dvignt pa airbox odstrant..

pol pa ni težko

v vsakem primeru mnoogoo manj cajta uzame, da najprej odsraufas dol tank, nakar gre odvijanje sveck zlo na easy lepo z vrha. tisto med okvirjem sarit z kljuci rajs pozabi, se lahka zgodi, da se ksn kabel zacvikas med odvijanjem/privijanjem svecke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi blo slabo zamenjat zavorne tekočine pa zavorne ploščice...(če je še vse original)

hmm..... :hmm: ok, zavorno tekočino že že, ker je motor zadnje dve leti več ali manj stal (zadnje leto je bil samo parkiran), ampak ploščice?? Imajo še kar nekaj mesa in tistih zarezic (markerjev) je še cca. 3mm in ne vidim razloga zakaj bi mi mal streslo zaradi ploščic, ki so še v redu.

Lp

Popravljeno . Popravil johnny21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako tresenje tud jst občutim na moji hornetki...pa ma 6k km. Tko, kdaj spredaj čutiš zlo rahle vibracije z kar veliko frekvenco...ampak mogoče 1x na 30 zaviranj. Osebno se ne sekiram dosti in to pripisujem gumi...208rr, pri prejšni bt12 mi to ni delalo.

LP, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako tresenje tud jst občutim na moji hornetki...pa ma 6k km. Tko, kdaj spredaj čutiš zlo rahle vibracije z kar veliko frekvenco...ampak mogoče 1x na 30 zaviranj. Osebno se ne sekiram dosti in to pripisujem gumi...208rr, pri prejšni bt12 mi to ni delalo.

LP, Peter

mogoče ma pa podlaga kej zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam Bug spoiler za kawasaki z750 od l.07 naprej. Je v original kawasaki oranžni barvi z vsemi nosilci in vijaki. Še zapakiran. Pišite na borutb@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohajač:

Zdej je že kr lep čas od tega, ko si obljubil, da boš naredil oz končal in objavil slike za ta tvoj novi bug spoiler za Z750 (od L07 naprej) , si že končal zadevo?

Ker je že skoraj skrajni čas da nabavim bug spoiler in že kr lep čas čakam-o na tvojo mojstrovino, upam da dočakam-o kmalu.

Lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohajač:

Zdej je že kr lep čas od tega, ko si obljubil, da boš naredil oz končal in objavil slike za ta tvoj novi bug spoiler za Z750 (od L07 naprej) , si že končal zadevo?

Ker je že skoraj skrajni čas da nabavim bug spoiler in že kr lep čas čakam-o na tvojo mojstrovino, upam da dočakam-o kmalu.

Lp

ta teden bodo slike :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre Z na ta zadnjo brez pomoči sklopke? Samo s plinom?

Meni ni zspelo pa sem se precej mantral..... gre pa z sklopko fejst lepo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre Z na ta zadnjo brez pomoči sklopke? Samo s plinom?

Odvisno, a hočeš pri tem sedet na njem k da maš metlo v riti, al nameravaš tut kej z zgornjim delom telesa 'pomagat'?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali kdo ve, kam se priklopi 12V vticnica (za polnjenje telefon, gps ...)? kar na akumulator al kako je s tem ?

hvala.

Najbolje, da vežeš direktno na akumulator, vendar moraš obvezno dati še kakšno varovalko. Da ne pride kdaj kaj v kratek stik, pa ti* zgori cel motor :S .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo prvih par slik...ni še pobarvano :headbang: jeb**ti ličarja....ampak vidi se kako izgleda

post-798-1247066490_thumb.jpg

post-798-1247066513_thumb.jpg

post-798-1247066534_thumb.jpg

post-798-1247066553_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::OK:

koliko $$$, če ni skrivnost???

o $$$ raje na ZS :naughty: je pa enako kot za ostale modele,,,nova oblika za staro ceno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno uprašanje glede Z.ja....motor ni ravno najvišji, pa me zato skrbi moja višina....bli blo 185 preveč al bi se dal lepo vozt s tem?....grem druk tedn probat furat, sam sej najbrž vam nebo odveč že zdej mi dat informacije.....hvala

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno uprašanje glede Z.ja....motor ni ravno najvišji, pa me zato skrbi moja višina....bli blo 185 preveč al bi se dal lepo vozt s tem?....grem druk tedn probat furat, sam sej najbrž vam nebo odveč že zdej mi dat informacije.....hvala

M.

Js mam ravno toliko pa ni nobene panike, razn če se misliš skoz 200 furat!!!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno uprašanje glede Z.ja....motor ni ravno najvišji, pa me zato skrbi moja višina....bli blo 185 preveč al bi se dal lepo vozt s tem?....grem druk tedn probat furat, sam sej najbrž vam nebo odveč že zdej mi dat informacije.....hvala

M.

Med naked motorji je Z. eden iz med višjih motorjev, tako da ne vidm ovir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!