Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

mam en problem..za vikend smo hotl menjat ketno na mojem motorju in smo se cist pojebal,da bi odvili matico na sprednjem zobniku...no,zadeva se niti po gretju (sicer s fenom,ne z brenerjem) in s pištolo ni hotela premaknit niti za milimeter...v cem je stos? al je sam tovarnisko zliman navoj (ketna ni bla se menjana) al je kaka druga varovalka se? a je mogoce kontra navoj?.. :?

bi lepo prosila za pomoc,ce je kdo ze pocel to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bo kr kontra navoj.

Drugače pa me zanima nekaj, in sicer, ali je mogoče kdo tu takšen, ki bi svoj kawasaki z 750 novi model menjal za kawasaki ninjo zx10r, letnik 2007 prevoženih ima 1900 kilometrov, ter je kot nova, seveda bi nekaj morali doplačati ane:) če je kdo tak naj mi piše na pm. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bo kr kontra navoj.

Drugače pa me zanima nekaj, in sicer, ali je mogoče kdo tu takšen, ki bi svoj kawasaki z 750 novi model menjal za kawasaki ninjo zx10r, letnik 2007 prevoženih ima 1900 kilometrov, ter je kot nova, seveda bi nekaj morali doplačati ane:) če je kdo tak naj mi piše na pm. LP

ni bil kontra navoj,ampak samo fabrško zlimana zadeva...3x je blo treba pogret z ognjem,da je popustil... zdej pa je..nova ketna :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm..... :hmm: ok, zavorno tekočino že že, ker je motor zadnje dve leti več ali manj stal (zadnje leto je bil samo parkiran), ampak ploščice?? Imajo še kar nekaj mesa in tistih zarezic (markerjev) je še cca. 3mm in ne vidim razloga zakaj bi mi mal streslo zaradi ploščic, ki so še v redu.

Lp

Menjaj zavorne ploščice in bo 100% O.K.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

....premisljujem da bi pršel med vas.....sedaj sem imel suzuki sv-ja......sedaj pa je kapnal nekaj od zavarovalnice pa študiram o Z-ju....Me pa zanima al kdo od vas vozi Z-ja z abs-om....kupil bi l. 08.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če kdo kup original bele smerokaza (2 para) za Z 750 letnik 2007 -->

me naj kontaktira. 25€

post-19783-1249233840_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kreksimon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-15951-1249383758_thumb.jpg

post-15951-1249383789_thumb.jpg

Lokacija: Planina pri Rakeku

Mogoče kdo ve, kje bi dobil un platelc pri mašini takoj, ker je baje čakalna doba 10 dni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff uff

ti si cel?

Pomoje boš najbolje dobil od kakega razbitega, dolgo časa se je na netu en prodajal modre barve, je imel tole stran čisto celo, sam spredi je bil sesut in ga je po delih prodajal.

LP

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha!!

grem kr k stvari...kako daste pod zic prvo pomoč(pri letniku 2009)...placa je namreč zadosti samo...je polno kablov mimo katerih mi ni uspelo priti...če ima kdo dobro taktiko...

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aloha!!

grem kr k stvari...kako daste pod zic prvo pomoč(pri letniku 2009)...placa je namreč zadosti samo...je polno kablov mimo katerih mi ni uspelo priti...če ima kdo dobro taktiko...

hvala

Hej Snoopy!

Jaz sem dal prvo pomoč v vrečko za živila. odsranil voznikov sedež. Odstranil varovalke, in jo nežno porinil spodaj. Notri je šla, ven pa nikoli več ne bo šla. hehe

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Snoopy!

Jaz sem dal prvo pomoč v vrečko za živila. odsranil voznikov sedež. Odstranil varovalke, in jo nežno porinil spodaj. Notri je šla, ven pa nikoli več ne bo šla. hehe

lp

:hmm: se mi zdi da policaj nekako ne bo zadovoln če mu pokažem tako "štimngo" ...bomo pa vseen probal...

Kako pa si tiste varovalke snel??se bojim da bom kj polomu...

thx

torej snoopy ostanejo ti sam še fleksarca,kladu in švas aparat ;)

:whistle:

ne tega pa ni v priročnem orodju zravn.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: se mi zdi da policaj nekako ne bo zadovoln če mu pokažem tako "štimngo" ...bomo pa vseen probal...

Kako pa si tiste varovalke snel??se bojim da bom kj polomu...

thx

ne tega pa ni v priročnem orodju zravn.... :P

js nisem rabo nič šraufat, samo malo sem kable na stran potisno, pa založo pp noter. res pa je, da mam avstrijsko pp, ne vem a je manjša al ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: se mi zdi da policaj nekako ne bo zadovoln če mu pokažem tako "štimngo" ...bomo pa vseen probal...

Kako pa si tiste varovalke snel??se bojim da bom kj polomu...

thx

ne tega pa ni v priročnem orodju zravn.... :P

Malo sem mogoče pretiraval, saj jo dobiš ven, samo ne tako na lahko, kot če bi jo prevažal v ruzaku X). Ja za policaje pa te ne rabi skrbet. Ti pp imaš in to je to.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je jeba, k ni placa na motorjih, sam prva pomoc ni sam zarad policajev potrebna... :angry: :grrr

ja za moje pojme pa je...ker s tistim flajštrm pa povojem ne moreš glih ne vem kaj narest...za kakšno ureznino pa je ja...itak pa je pol takih ki to sploh ne ve kako in kaj se nuca...

ja drgač pa mi je ratal notr dat...pa vn gre tut no :OK:

me je pa edin mal strah da mi nau vrečke stopil k je tolk zravn mašine oz.vira toplote :whistle:

Drgač pa motorček zakon :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja za moje pojme pa je...ker s tistim flajštrm pa povojem ne moreš glih ne vem kaj narest...za kakšno ureznino pa je ja...itak pa je pol takih ki to sploh ne ve kako in kaj se nuca...

ja drgač pa mi je ratal notr dat...pa vn gre tut no :OK:

me je pa edin mal strah da mi nau vrečke stopil k je tolk zravn mašine oz.vira toplote :whistle:

tja se toplota sploh ne prebije.

Drgač pa motorček zakon :D :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo pomoč na novem modelu lahko pospraviš zraven akumulatorja. Odvijačiš tista 2 vijaka ki držita prečni nosilec nad akumulatorjem, nato pospraviš prvo pomoč v prostor ki je zraven airboxa, ostane še veliko prostora, vendar če jo hočeš dat vn moraš odstranit nosilec:D Jebi ga, zakaj so si pa izmislili prvo pomoč kot obvezno opremo, če je temu tako bi morali proizvajalci serijsko opremiti motor s prvo pomočjo kot je to navada v avtomobilih.

LP ter veliko varnih km:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!