Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Zdravo, če koga zanima, trenutno prodajam svojega z-eja z vso opremo vred, več info na pm ali če me pokličete!

LP

kaj se je pa zgodilo, da si se tko hitro premislil (še dober teden nazaj si premišljeval o akrapotu) in ga zdaj prodajaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne gume vozite na svojih Zejih? Dunlop Roadsmart bi bla OK?

OK, vsaj meni je! vozim se na drugem kompletu, gre do tačk in čez če je treba, prejšnji komplet zdržal 10k km, sedanji bo prav tako. jaz sem zadovoljen, cena z montažo za 120-70/17 in 180-55/17 220€.

lp, g

Popravljeno . Popravil pikiZ750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUALIFIER original so itak zanič, ker so Japonske, meu sem QUALIFIER RR se je full dobr obnesla, zdej mam pa QUALIFIER II, ampak imam komaj 1000km, ampak zaenkrat se obnese super!!!

Ampak po vsej verjetnosti naslednje bodo spet qualifier rr, ker sem biu zelo zadovoljen z njimi! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal off topic... kaj mogoce ve ker serviser bi mo zlozu nazaj z750 ? dokej razbit..sm eni zenski odnesu prednji konca avta ku mi je izsila prednost

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo... Zanima me sledeče... Če je meu kdo na tanovem Zju od 2007 naprej kakšne težave z prestavljanjem?1 Ko se vozim in hočam šaltati nižje se mi naredi kakor da bi se zataknilo in moram z nogo malo dvigniti prestavo in nato spet lahko šaltam nižje?!

Če je imel kdo kaj podobnega bi prosil za nasved drugače se bom pa v vsakem primeru vstavil pri mehaniku!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo... Zanima me sledeče... Če je meu kdo na tanovem Zju od 2007 naprej kakšne težave z prestavljanjem?1 Ko se vozim in hočam šaltati nižje se mi naredi kakor da bi se zataknilo in moram z nogo malo dvigniti prestavo in nato spet lahko šaltam nižje?!

Če je imel kdo kaj podobnega bi prosil za nasved drugače se bom pa v vsakem primeru vstavil pri mehaniku!!

Jest imam letnik 2007, pa nimam nobenih težav s prestavljanjem. Najprej poglej, če je sklopka pravilno nastavljena, če dovolj odvaja. Jest sem včeri pri mojemu naštelal zajlo do konca, zgoraj imaš fino štelanje, spodaj pa eno matico. Lufta v ročici sklopke pa nisem mogel odpraviti, še vedno ga je cca 8 mm, vrjetno se je sklopka tok obrabla ali pa se je raztegnila zajla.

Če s štelanjem zajle ne boš nič opravil, potem se oglasi se pri mehaniku.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo... Zanima me sledeče... Če je meu kdo na tanovem Zju od 2007 naprej kakšne težave z prestavljanjem?1 Ko se vozim in hočam šaltati nižje se mi naredi kakor da bi se zataknilo in moram z nogo malo dvigniti prestavo in nato spet lahko šaltam nižje?!

Če je imel kdo kaj podobnega bi prosil za nasved drugače se bom pa v vsakem primeru vstavil pri mehaniku!!

Kot je bilo že omenjeno nastavi ročico sklopke, pa poročaj ;).

Sam imam 08 letnik, in nimam problemov. :)

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest imam letnik 2007, pa nimam nobenih težav s prestavljanjem. Najprej poglej, če je sklopka pravilno nastavljena, če dovolj odvaja. Jest sem včeri pri mojemu naštelal zajlo do konca, zgoraj imaš fino štelanje, spodaj pa eno matico. Lufta v ročici sklopke pa nisem mogel odpraviti, še vedno ga je cca 8 mm, vrjetno se je sklopka tok obrabla ali pa se je raztegnila zajla.

Če s štelanjem zajle ne boš nič opravil, potem se oglasi se pri mehaniku.

lp

Sej je vedno nekoliko "lufta", kar menim, da 8mm ne bi smelo predstavljati težav.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hvala... Bom poskusil, čeprav jaz mislim da je problem odspodaj ko prestavim samo v nižje prestave se na prestavni ročici pri nogi nekaj zatakne.. No kakorkoli bom popravil in poročal kako je šlo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je vedno nekoliko "lufta", kar menim, da 8mm ne bi smelo predstavljati težav.

lp

Ja vem, da mora biti luft, zaradi segrevanja sklopke, sam v navodilih piše tam od 2 do 3 mmm. Sej tud z 8 mm sem se že sprijaznil :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri večini kawasakijev je tako da rabiš bolj močno nogo oz. bolj konkreten premik le te...se pa človek navadi in pol ni problemov...vsaj moje mnenje in izkušnje so take no... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva rešena in mislim da bo to marsikomu pršlo prav.. Na delu, ki je označen z modro barvo so bile stvari nekako zarustane... Celo tačko sem dal dol, jo z šmir papirjem opucal saj je bila vsa rejnata in zapackana!!!! Nato sem namazal z mastjo in dal nazaj... Zdaj je prestaviti pravi užitek tako da mislim kateremu koli se zdi da težko prestavlja naj stori prav to in zadeva se bo prestavljala tako kot se more...

Lp

post-19783-125242481994_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kreksimon ali imaš to bug spoiler od Čarmana?

Pa lep večer še naprej.

Mam istega kot ga on prodaja ampak ni kupljen pri njemu... Moj kolega ma isti kalup in to dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vam ta spojler pri nagibih tlja do tačke kaj brusi po tleh??

[/quot

Sem drgnil ja, čez zimo bom uštimal da tega ne bo več... malo ga bom porezal... Nalepi slike ko bom to naredil...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!