Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

koliko bi pa kolega racunal za tak bug spojler?

Mislim da karbonski stane okrog 140€, če pa želiš pa dobiš zraven še za 20€ nosilce, ki so narejeni za ta bug spojler...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam istega kot ga on prodaja ampak ni kupljen pri njemu... Moj kolega ma isti kalup in to dela.

Kako je pa kaj z kvaliteto izdelave. Ali je sama površina "porozna" (male luknjice od zračnih mehurčkov) Že veliko odlitkov, raznih firm sem gledal, pa so nekateri tako slabo vliti :S.

Še kakšna slika pobližje, če bo mogoče, hvala.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je pa kaj z kvaliteto izdelave. Ali je sama površina "porozna" (male luknjice od zračnih mehurčkov) Že veliko odlitkov, raznih firm sem gledal, pa so nekateri tako slabo vliti :S.

Še kakšna slika pobližje, če bo mogoče, hvala.

lp

Bom poslikal in i poslal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vam ta spojler pri nagibih tlja do tačke kaj brusi po tleh??

[/quot

Sem drgnil ja, čez zimo bom uštimal da tega ne bo več... malo ga bom porezal... Nalepi slike ko bom to naredil...

Lp

probaj z dvigom zadka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ame='kreksimon' date='09. September 2009 - 03:06 PM' timestamp='1252501586' post='1670461']

probaj z dvigom zadka.

Kako pa dvigneš zadek pri Z-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Rabim nasvet:

tip me gnjavi,da mu prodam orginalni izpuh od mojga Zeja (2005).zdej pa nimam pojma za kolk ojrov naj mu ga dam? šenkat mu ga ne mislim,

Kolk je vreden tak izpuh? Z njim je blo prevoženih samo 1000km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Rabim nasvet:

tip me gnjavi,da mu prodam orginalni izpuh od mojga Zeja (2005).zdej pa nimam pojma za kolk ojrov naj mu ga dam? šenkat mu ga ne mislim,

Kolk je vreden tak izpuh? Z njim je blo prevoženih samo 1000km.

Jaz ga na tvojem mestu ne bi prodal...nikoli ne ves kdaj ga bos mogoce rabil. Ko bos pa motor prodajal prodas Akrapota posebej,pa das gor original izpuh.

Sam posebi pa original izpuh ni vreden kaj dosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni fantje....

A mate kšne rabljene kose za kawasaki z750.....Mam doma en razbit kawasaki in bin ga popravla rada,pa ne vem kam in kje kose dobit...Novi so ful dragi. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk je vreden tak izpuh? Z njim je blo prevoženih samo 1000km.

Ko ga prodajaš ni nič vreden, tistih par evrov bo pa takoj izpuhtelo.

Ko ga pa rabiš, ga ne boš pa nikjer dobil ali pa bo drag.

Torej, obdrži ga dokler motorja ne menjaš ali pa če si 100 % da ga ne boš nikoli več rabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vuk in Simonsi,bom upošteval vajin nasvet!

Anja,kaj pa rabiš?

ma rezervoar,špegli,žmigovci itd......sam bin mogla doma pogledat spisek,pa bi ti bolj znala povedat.Kaj maš ti to,al kdo.....eden je prpiču možu v motor z desne strani in velik tega za menjat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa dvigneš zadek pri Z-ju.

zamenjas "prenos" od amortizerja na okvir/nosilni del okvirja. "dog bones" pri nekaterih (pogooglaj), drugi imajo trikotne nosilcke; te zamenjas z ustreznimi in tako dvignes zadek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej pozdrav vsem skupaj..upam da sem nasel pravi forum.

Uglavnem po 10 letih pavze sem se zopet odlocil nabaviti motor..po premisleku sta prisla v ozij krog Suzuki GSF 1200 ter Kawasaki Z750.

Predusem sem navijal za Bandita letnik cca .01 - 02 (na razpolago je nekaj cez 3k €) toda sedaj sem dobil res ugodno ponudbo za Z750S (letnik 2005,1.lastnik,19k KM..)ki ga lahko dobim za enako ceno kot se prodajajo Banditi (info avto.net)letnik 01-02,03 (?)

Hmm..kaj mi svetujete, ali naj kupim res lepo ohranjenega Z 750S? Ali naj se raje odlocim za Bandita ki bo cca. 3 leta starejsi..zanima me tudi ali je velika razlika v moci med Zjem ter Banditom (mislim na navor..o Banditu sem veliko prebral) Naj se napisem da so me minila leta *divjanja*..

Vozil sem bom 95% sam (polse polovice ne spravim vec na motor..heheh)..tako da kaka potovanja v dvoje ne pridejo v postev..mogoce kake eno ali dvo dnevne fure po nasi dezeli ter obcasni skoki do CRO

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz na tvojem mestu, bi vzel Z-ja. Mlajši, kot Bandit, za isti denar, kot praviš, pa za moje pojme je dovolj močen za enega. Jaz se tudi veliko vozim sam in z mojimi 80kg mi je čisto ok. O močnejšem motorju niti ne razmišljam, sploh pa ne o kakem 1200.

Ampak to je samo moje mnenje.

Lp

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz na tvojem mestu, bi vzel Z-ja. Mlajši, kot Bandit, za isti denar, kot praviš, pa za moje pojme je dovolj močen za enega. Jaz se tudi veliko vozim sam in z mojimi 80kg mi je čisto ok. O močnejšem motorju niti ne razmišljam, sploh pa ne o kakem 1200.

Ampak to je samo moje mnenje.

Lp

Johnny

Johnny hvala za tvoje mnenje..sicer sem danes govoril tudi z znancem ki dela ze vrsto let kot serviser motociklov..tudi on mi je svetoval Zja..pravi da doba pozresnih karburatorjev mimo (hehe..) ter da je Zjev sistem "ala" "Fuel Injection" super pogruntan..itd

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Johnny hvala za tvoje mnenje..sicer sem danes govoril tudi z znancem ki dela ze vrsto let kot serviser motociklov..tudi on mi je svetoval Zja..pravi da doba pozresnih karburatorjev mimo (hehe..) ter da je Zjev sistem "ala" "Fuel Injection" super pogruntan..itd

LP

Sam sem z Z750S naredil 40.000 km...edini problem je da je mi po dveh letih(k sreci se v casu garancije)crknil starter. VSe ostalo je delalo bp...sam sem bil izredno zadovoljen s tem motorckom,pa tudi dalec od tega je da bi imel veliko porabo. Edino v voznji v dvoje,ga je bilo potrebno malce vrtet boljh v obrate,da je bil poskocen. Edina zamera z moje strani so pa bile zavore oz. obcutek na zavori...enkrat lesen, drugic gumijast. Vzmetenje je za normalno voznjo cisto ok,za malce bolj dinamicno pa ni glih namenjeno,se posebej ce si malce med tezjimi alise vozis v dvoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravi da doba pozresnih karburatorjev mimo (hehe..)

Men je 1200s kuril 5-6 litrov, nikol čez 6 pa ga nisem šparal.

Drugač pa rajš z-ja, čeprav je bandit boljši motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Sem novinec med lastniki Zjev in me zanima kje bi lahko kupil "slajderje" oz. "gobice" za na okvir motorja,

ampak takšne da bi v njih pisalo "Z750"?

Če bi slučajno kdo vedel... Aja, zadeva pa vem da obstaja, ker sem letos na FaakerSee videl enega, ki je imel takšne...

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Sem novinec med lastniki Zjev in me zanima kje bi lahko kupil "slajderje" oz. "gobice" za na okvir motorja,

ampak takšne da bi v njih pisalo "Z750"?

Če bi slučajno kdo vedel... Aja, zadeva pa vem da obstaja, ker sem letos na FaakerSee videl enega, ki je imel takšne...

Lep pozdrav!

Dobrodošel med nami, obilo užitkov ob vožnji ti želim.

Hmm, osebno tega še nisem videl, je pa čisto možno, da jih je dal narediti po naročilu, zrezkat na cnc stroj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem na nov post, vendar se mi zdi, da bo malo bolj pregledo. Pa še navezuje se ne nič na prejšnega.

V dobrem tednu dobim nov izpuh. In sicer sem prišel na idejo, da bi postopek menjave izpuha skrbno poslikal in ob slikah napisal komentar. Pa bo mogoče kateremu prišel post prav, ko bo menjal izpuh.

Tako kot je bilo že pred letom opisano kako zamenjati nosilec tablice. Res super razloženo.

Bi pa še vprašal vas poznavalce, kako dejansko odstranim "zajle" ki potekajo iz elektronike na izpušni lonec, ki regulirajo odprtje lopute v izpuhu?

Lep dan še naprej.

HyperJack

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej navrjetneje jih bom dal zrezkat na cnc, sam bodo takšne oblike kot so originalni Kawasakijevi. Samo do bo namesto napisa "Kawasaki" noter napis "Z750", seveda v originalni grafiki črk.

P.S.: Kater lonec pa boš namontiral?

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjal bom za LeoVince GP PRO. Že celo poletje čakam nanj (ni bilo prej financ :( ), zdaj se pa obetajo lepši časi :). Čez zimo še par malenkosti spedenam. Smernike druge, pa osvetlitev tablice, mogoče še blatnik za zadnjo gumo.

Be Wild- čigav bug spoiler imaš gor? ali je original?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!