Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Se komu doma valja kaj takšnega? To je krash pad,ki ga mam na Zeju 05.Ta je levi,desnega sem pa izgubil po takšni neumnosti,da me kar glava peče! :headbang::headbang::headbang::headbang:

post-12013-125380583025_thumb.jpg

post-12013-125380585141_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjal bom za LeoVince GP PRO. Že celo poletje čakam nanj (ni bilo prej financ :( ), zdaj se pa obetajo lepši časi :). Čez zimo še par malenkosti spedenam. Smernike druge, pa osvetlitev tablice, mogoče še blatnik za zadnjo gumo.

Be Wild- čigav bug spoiler imaš gor? ali je original?

lp

Neka Italijanska zadeva, prejšni lastnik živel v Portorožu- Trst mu je bil očitno preblizu :D .

Vem samo, da je zanj dal 140 EUR, če se ni zlagal seveda (kar ne verjamem)...

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam še eno vprašanje...

Ker mi fantje iz Malega Huda niso odpisal za ceno njihovga slip-on hexagonala za Zja me zanima če ma kdo od vas to informacijo?

Ker bi tudi jaz zamenjal avspuh sam ne vem kerga bi, sem sicer že gledal Leovinicija sam mi nekak ne paše na Z ja...

Sm pa gledal tudi polno ostalih "levih" avspuhov, sam Akrapo je pa Akrapo...

Pa še slikca:

post-10955-125386067868_thumb.jpg

Hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bi tudi jaz zamenjal avspuh sam ne vem kerga bi, sem sicer že gledal Leovinicija sam mi nekak ne paše na Z ja...

Sm pa gledal tudi polno ostalih "levih" avspuhov, sam Akrapo je pa Akrapo...

Hvala, lp

Akrapota sem parkrat slisal na Z-ju pa sem rekel ne hvala za moje pojme pretih, kljub temu da ni ime DB-killerja notri. Cena pride okoli 670eur. Osebno mi je izpuh čisto zgrešen, pa skoz imajo neke stalne oblike, nič kaj novega.

LeoVince zakon :).

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh za ta denar ga pa lahko gledajo kako lep je v njihovi zalogi...

Hvala Hyperjack.

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z1000

exh00807a.jpg

Z750 2007 zgleda nekako tako:

z750-gppro.jpg

Details

gppro.jpg

Všeč mi je da se ohrani jezen oster izgled Naked bike-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res, sam js sm se švasov nagledu pr 125-ki zato pa nočem tega...

Ej, pa ta je "road legal" al ne?

Drgač pa kar se tiče jeznega izgleda Zja, tega boš sigurno obdržal :naughty: ...

Pa hud zvok ma...Sm ga je jst tut čekiral na Youtubu.

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z DB-killerje je povsem legalen, hehe. Pravijo, da če imaš db-killer notri ni nekoliko glasnejši kot original. Ko daš pa dušilček ven je pa baje nevzdržno. Bom proval oboje. Če bo potreba bom skompenziral kompromis in doma naredil nov killer z nekoliko večjo odprtino kot je original. Toliko da dobim nekje vmestno glasnost med zaprtim in odprtim.

Lep dan še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Be Wild, drugače pa cilaj na kaj takega. Cene veliko ugodneje kot Akrapo, povsem logično.

sgdgsd.jpg

exan-z-750.jpg

thrth.jpg

htrh.jpg

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ti še poiskal nekaj izdelkov od Mivv, glede kvalitete pa sam presodi.

dsc.jpg

dsc2.jpg

dsc3.jpg

Zanima me ali imate zelo poškodovane bug spoilerje od kamenčkov, ki letijo iz sprednje gume?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leo je lep ja. od"klasičnih" pa mi je najbolj všeč "SC project", dobiš ga ugodno na www.ebay.de, je homologiran, všeč mi je predvsem zato, ker je zelo kratek.

btw: kje naj dobim akumulator za Zja (07dalje), nov, lahko pa tudi iz kake razbitine...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leo je lep ja. od"klasičnih" pa mi je najbolj všeč "SC project", dobiš ga ugodno na www.ebay.de, je homologiran, všeč mi je predvsem zato, ker je zelo kratek.

btw: kje naj dobim akumulator za Zja (07dalje), nov, lahko pa tudi iz kake razbitine...?

Akumulator dobiš lahko v trgovini z avto deli, kakšen trgoavto. Predlagam ti, da vzameš suhi akumulator, sicer pride dražji ampak je njegova življenska doba daljša, in tudi čez zimo ne rabi nevem kakšne oskrbe. Iz razbitin ti ne priporočam, ker se lahko zgodi, da se celice v akumulatorju poškodujejo in takšen akumulator ni uporaben.

In tudi če kupuješ rabljenega, pazi ker če dolgo stoji nenapolnjen se celice izsušijo in je hin. Zato odštej tistih nekaj eurov za novega pa si 100% vanj. Pa tudi zelo malo verjetnosti je, da ti ne bo kje zatajil.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se Bug Spoilerja pa kamečkov tiče se ne rabiš sekirat. Vsaj js nism opazu nekih velikih prask.

Sm pa že našel izpuh, neka Italjanska firma: ROADS ITALIA. Če ma kdo kakršnekoli izkušnje s tem izpuhom, poznanca, ki ga ima bi lepo prosil za mnenja... Ker oblika mi ni napačna.

LINK

Pa še slikica:

post-10955-12538816527_thumb.jpg

Aja pa za 270 EUR bi ga imel v Sloveniji (cena izpuha+poštnina)

LP Be wild

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se Bug Spoilerja pa kamečkov tiče se ne rabiš sekirat. Vsaj js nism opazu nekih velikih prask.

Sm pa že našel izpuh, neka Italjanska firma: ROADS ITALIA. Če ma kdo kakršnekoli izkušnje s tem izpuhom, poznanca, ki ga ima bi lepo prosil za mnenja... Ker oblika mi ni napačna.

Vprašaj SVRIDERJA, on vem da ma to na svojem in je navdušen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj še kakšno ceno prilimaj zravn.

GPR 340eur

Exan 330eur inox, 350eur carbon

Cena legal izpuh, z vsemi potebnimi papirji za vpis v homologacijo.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se Bug Spoilerja pa kamečkov tiče se ne rabiš sekirat. Vsaj js nism opazu nekih velikih prask.

Sm pa že našel izpuh, neka Italjanska firma: ROADS ITALIA. Če ma kdo kakršnekoli izkušnje s tem izpuhom, poznanca, ki ga ima bi lepo prosil za mnenja... Ker oblika mi ni napačna.

LINK

Pa še slikica:

post-10955-12538816527_thumb.jpg

Aja pa za 270 EUR bi ga imel v Sloveniji (cena izpuha+poštnina)

LP Be wild

Hi,Be wild..

Jaz imam tudi namen zamenjati "ror" na mojem Zju.. sicer Akrapovic je bolsi od ROADS -ITALIA toda vsaj zame je pretirano drag + ce hoces doseci pravi ucinek (ce isces moci + zvok) ga moras kupiti celega (z krivinami)...to pa je..ufff..denarja!!

Sem si ogledal web od ROADS.. res so lepo oblikovani + tudi zelo cenovno ugodni..verjetno se bom odlocil kar za njihov izdelek..ker imam teto v Trstu bom privarceval se kak € na postnini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky strike hvala za linke, ampak sem že oba posnetka pogledal pred dvemi dnevi...

Sej veš firbec nima meja :rolleyes:

Pomojem mora tudi v živo kar lepo zapeti...

Tud moja boljša polovica je dala "štempelj" na obliko... :OK:

Bomo vidl...

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,Be wild..

Jaz imam tudi namen zamenjati "ror" na mojem Zju.. sicer Akrapovic je bolsi od ROADS -ITALIA toda vsaj zame je pretirano drag + ce hoces doseci pravi ucinek (ce isces moci + zvok) ga moras kupiti celega (z krivinami)...to pa je..ufff..denarja!!

Sem si ogledal web od ROADS.. res so lepo oblikovani + tudi zelo cenovno ugodni..verjetno se bom odlocil kar za njihov izdelek..ker imam teto v Trstu bom privarceval se kak € na postnini.

Ej LuckyStrike, kdaj pa misliš ti naročat tale izpuh roads italia? ker je res zelo poceni in dobra kopija akrapoviča sploh model pentagram! Zakaj pa na njihovi strani ni kakšnega grafa moči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač manjše podjetje, verjetno se jim tut ne gre za neko ful veliko izboljšanje konjičev. Poudarek (upam da:)) je verjetno bolj na zvoku, ker če mene vprašate tisto kar se sliši na Youtubu je kar poštenoO:-).

Pa sej če kupujemo lonec za takšne denarje verjetno ne pričakujemo nekega izboljšanja konjev, ampak se nam gre bolj za Zvok.

Vsaj js sm tak...

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Be Wild, pri nobenem loncu ne pričakuj drastične spremembe v konjih, kajti za dodatek samih konjev potrebuješ celotni sistem (krivine + lonec). Ponavadi z loncem popraviš "luknje" v obočju vrtljajev. Predvsem pa mislim, če že menjaš lonec ga menjaš zato, da imaš drug zvok in mogoče tudi izgled. Npr. In če imaš motor z 200konji, težko verjamem, da boš dobesedno čutil tistih nekaj konjev ki jih pridobiš z menjavo komplet izpuha.

Obilo sreče pri izberi in nabavi. Pa obvezno sporočajte kako napredujete :).

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko stanejo pa kaj yoshimura izpuhi za Z-ja

Na uradni spletni strani, ni mogoče zaslediti izpuh za novejše modele Z750, opazil sem le za starega.

Fsm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!