Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

leo je lep ja. od"klasičnih" pa mi je najbolj všeč "SC project", dobiš ga ugodno na www.ebay.de, je homologiran, všeč mi je predvsem zato, ker je zelo kratek.

Zdravo!

Js tečka s temi avspuhi sm spet nazaj :whistle: !

Uglavnem... Ogledal sem si tele SC PROJECT avspuhe, pa so morem rečt zelo všečni :rolleyes: ...

Aja pa obvezno naj dodam tale PM od motosvetovca, ki je imel na svoji SV-jki tistga ROADS ku smo vsi mal znorel za njim,

sicer res da je druga oblika ampak vseen:

:eek::eek::eek:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poslano "brembo" 28. September 2009 - 07:55 PM

tole moje naj bi blo roads...

nočem te strašit ampak ga je odprlo :D v inox ga bom dau preoblečt

Pripeti thumbnail(s)

post-10955-125433779422_thumb.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dejte vsi razmislt predn kupte...jz za sebe že vem.

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Js tečka s temi avspuhi sm spet nazaj whistle.gif !

Uglavnem... Ogledal sem si tele SC PROJECT avspuhe, pa so morem rečt zelo všečni rolleyes.gif ...

Aja pa obvezno naj dodam tale PM od motosvetovca, ki je imel na svoji SV-jki tistga ROADS ku smo vsi mal znorel za njim,

sicer res da je druga oblika ampak vseen:

eek.gifeek.gifeek.gif

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poslano "brembo" 28. September 2009 - 07:55 PM

tole moje naj bi blo roads...

nočem te strašit ampak ga je odprlo biggrin.gif v inox ga bom dau preoblečt

Pripeti thumbnail(s)

post-10955-125433779422_thumb.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dejte vsi razmislt predn kupte...jz za sebe že vem.

LP Be wild

Zanimivo. "Be wild" tnx za info. huh.gif

Hmm...če bo toliko zdrzi kot tale bo OK http://www.youtube.c...h?v=WBiWF9olXCQ trance_45_withstupid.gif

Sicer smo malo "trance_28_offtopic.gif " z temi "rori" toda vseno še ene zanimive slike http://www.carboncan...saki/index.html Cene od 99.99£..

LuckyStrike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. "Be wild" tnx za info. huh.gif

Hmm...če bo toliko zdrzi kot tale bo OK http://www.youtube.c...h?v=WBiWF9olXCQ trance_45_withstupid.gif

Sicer smo malo "trance_28_offtopic.gif " z temi "rori" toda vseno še ene zanimive slike http://www.carboncan...saki/index.html Cene od 99.99£..

LuckyStrike

Prva povezava ni delala - upam da bo sedaj OK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Pizda!!

Men se je kr srce trgu...

Kreten...

LP Be wild

Ja,res...ne razumem ljudi ki tako uničujejo svoje stvari..mislim tudi ce bi imel 10k place ne bi kaj takega pocel - RES KRETEN!! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. A ima kdo kodo za barvo BLACK H8 EBONY.

Gre za Z-ja letnik 04 in nebi rad dol šraufal strehce al kaj drugega da nesem ličarju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko prosim kdo pove, kje moram odstraniti "zajle" za odpiranje lopute pri originalnem izpuhu. Zamenjal bi izpuh, pa nevem točno kje je potrebno tisto odstraniti, ali je potrebno plastike dol vijačit?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje. A ima kdo kodo za barvo BLACK H8 EBONY.

Gre za Z-ja letnik 04 in nebi rad dol šraufal strehce al kaj drugega da nesem ličarju.

GOOGLE!!!

kawasaki.com je fantastična stran, na njej so vsi diagrami, mikrofilmi, kode VSE! za vse njihove motorje!!

36040-0059-H8 (EBONY)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je pa Božiček hodil :yea1: , zgleda sem bil letos že kar priden, da me je tako hitro obiskal :). Malo heca...

Pa sem le dočakal svoj izpuh, 14 dni skoraj nič nisem spal ker sem bil tako vznemirjen:).

Pa začnimo, pripravil sem vso potrebno orodje. Še vedno nisem vedel kaj narediti z zajlami za izpušni ventil. Pa mi je serviser lepo povedal kje in kako je treba ostraniti. Na levi strani motorja, sem pobral 2plastiki, da sem prišel do motorčka, kateri regulira zajli. Previdno sem jih odšponal in snel z motorčka. Odvijačil 3 vijake in odstranil originalni izpuh :yes: . Pripravil sem GP.ja. Lonec sem združil z krivino. Privijačil na mesto kjer pač izpuh mora biti.

Z tresečimi rokami sem dal kontakt in prižgal motor, kakšna melodija :wub: , počakal sem da se je mašina ogrela, potem pa sem le dodal gasaaa :D , občudovanja vreden izpuh, nadvse sem zadovoljen. Težko je opisati občutke. slike povejo več kot nekaj mojih besed. Pa lahko noč :kava:

motorček:

p1010535.jpg

Odvijačen lonec:

p1010536.jpg

Brez lonca :P :

p1010537.jpg

Še zadnji pogled na rastavljen izpuh:

p1010538.jpg

Besede niso potrebne :OK: :

p1010540.jpg

GP PRO:

p1010544.jpg

Čaw baw

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast!

A ste opazl kok znakcov je uporabil HyperJack v zadnjem postu :D ?

Je ko tak dojenček ku mu daš liziko :P !

Ne, mal heca more bit...

Čestitke na novi pridobitvi!!

Res je hud :wub: !

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je pa Božiček hodil :yea1: , zgleda sem bil letos že kar priden, da me je tako hitro obiskal :). Malo heca...

Pa sem le dočakal svoj izpuh, 14 dni skoraj nič nisem spal ker sem bil tako vznemirjen:).

Pa začnimo, pripravil sem vso potrebno orodje. Še vedno nisem vedel kaj narediti z zajlami za izpušni ventil. Pa mi je serviser lepo povedal kje in kako je treba ostraniti. Na levi strani motorja, sem pobral 2plastiki, da sem prišel do motorčka, kateri regulira zajli. Previdno sem jih odšponal in snel z motorčka. Odvijačil 3 vijake in odstranil originalni izpuh :yes: . Pripravil sem GP.ja.....

Hello.

Čestitam...res lep "ror"!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooj kako je super izpuh :). Danes mi ga je uspelo malo uležati :OK: . Tresenja pri določenih obratih ni več, samo delovanja motorja je lepše. Na nizkih obratih je nejlepši globok zvok, potem pa z obrati narašča rezek zvok, ki te čistoo premami :photo: .

Se še kaj vozite, ali ste zaključili za letos?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno prošnjo. Prosil bi nekoga če bi mi lahko povedal s kakšnim programom lahko pri tej sliki pobarvam feltni na črno barvo oziroma pribljižno na tako modro kakor so nalepke na feltni?! Obe varjanet. Če pa se komu da to naredit,ki je majster pa mi prilepi sliko pa dobi za 6packa :D Zanima me kako to zgleda da vidim kaj bom čez zimo všpičil!!!

Hvala

Lp

post-19783-125502180579_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooj kako je super izpuh :). Danes mi ga je uspelo malo uležati :OK: . Tresenja pri določenih obratih ni več, samo delovanja motorja je lepše. Na nizkih obratih je nejlepši globok zvok, potem pa z obrati narašča rezek zvok, ki te čistoo premami :photo: .

Se še kaj vozite, ali ste zaključili za letos?

lp

O da... Sicer krajše turce po 100KM ampak vseeno lepe...

Mi gre kar na jok ko bo treba spet vse pospravt, pa sam v garaži gledat "bilderja" :blush:

V pondeljek pa gre na servis+blokada gre ven...

Kak sm komi čaku ta dan :yea1:

P.S.: Moj serviser mi je rekel, da naj bi se po tanovem servis delal pred koncem sezone da čez zimo v motorju leži "frišn" olje... Zdi se mi logično zato sm se tut sam tak odloču..

Pa ne, ni zato da bi me hotu nategnt, ker itak ve da bi motor k njem na servis peljal. Ali imate kaj informacij o tem?

LP Be wild

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 6packa vse, hecam se ;)

To je tko na hitro v photoshopu narejeno, ne zamerit če ni v nulo. Toliko da si boš znal predstavljat.

Modr, crn

post-14902-125502686201_thumb.jpg

post-14902-125502695389_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helou helou

eno uprašanje mam.... najbrž se vm bo zdelo butasto k so vam stvari jasne sam men še niso use glede moje mašine =)

ok...stvar je taka.....lučka za olje mi utripa pred užigom....na strani tist "krogec" kjer se vid olje tut ne zgleda najbol povn....tko da rabmo olja očitno :).... Lahko to sam not natočm??? Kje??? Katero olje priporočate???

mam pa narjenih 9000km....zadnji servis narjen na malenkost pod 6500....zdi se mi še mal kmal delat servis...al pač ne???

.... Vozmo pa se !!! :)

zdej sm dau blokado not in je prou "dougočasno". Preveč sem se razvadu brez blokade očitno :P ampak sej je še zmeri fajn :)

aja pa še tole....mam blokado notr. Če bi dau jzz to vn (v prometni ostane) se mi podaljšana garancija do 2012 "uniči" ???

izkoristite še zadne lepe dni !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri mojem tudi gori ta lučka preden ga vžgem, pol pa v dveh sekundah ugasne. Gori zato, ker takrat še no olja v sistemu al neki tazga. Tko da, nč skrbet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz začetka ko daš kontakt lučka za olje sveti. Vendar ko vžgeš motor, bi morala pa lučka nehati utripati. Če ti manjka olje ga takoj dolij!! Na desni strani imaš na bloku motorja črn pokrovček, ki ga odvijačiš in notri doliješ olje.

Najprej pa preveri olje. Motor segrej in ga postavi naravnost, naj ti en pomaga. Pa poglej na okenčku če je meja olja na minimumu, če je takoj dolij olje.

Treti servis je na 12kkm. Meni ni v 6kkm nič popilo olja, tako da nekaj ni vredu, če ti manjka. Verjetno ga je na servisu premalo nalil, ali ti ga je pa zaradi kakšnega razloga porabilo, vendar to ni vredu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanimajo crash padi, stružim nosilce aluminijaste za crashpade, ali pa crash pade iz celega aluminija, ki je prevrtan, da zgubim na teži, pa še izgled je lepši.

Jaz sem si montiral LSL crashpade, imam pa še ene na voljo. Če koga zanima pošljem kako izgledajo na motorju.

Slika je simbolična...

post-14902-125503192692_thumb.jpg

post-14902-1255032135_thumb.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako zgleda na mojem motorju :)

post-14902-125503251266_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 6packa vse, hecam se ;)

To je tko na hitro v photoshopu narejeno, ne zamerit če ni v nulo. Toliko da si boš znal predstavljat.

Modr, crn

Ej stari hvala ti!!!! dubiš vsaj za pir :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še maš kakšne sem velik interesent!!!

Amm a rabim tut tist Alu nosil al nč... Kokr jz iz slike vidim se mi zdi da ne rabim nobenga druzga nosilca, sam pač crashpad gor našraufam?

Kje bi se lahko dobila? Kolk denarja?

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!