Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Hello Clio!

Karbon variante ni mogoče homologirati. Sem si pred časom tudi sam razbijal glavo s tem, ker sem ga imel namen kupiti. Vendar na koncu sem le spoznal, da ni primerjave z GP PRO.jem.

Lep dan še naprej...

se čist strinjam :grim

:worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam o tem, da bi kupil zadnji blatnik za Z750 od 2007 naprej. Gledal sem AEMAX v TC Motoshopu v LJ. Cena na spletu je 208 EUR (pobarvan). Kaj menite?

Popravljeno . Popravil birdybirdy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam o tem, da bi kupil zadnji blatnik za Z750 od 2007 naprej. Gledal sem ERMAX v TC Motoshopu v LJ. Cena na spletu je 208 EUR (pobarvan). Kaj menite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pozna kdo mogoče Fresco auspuhe? Mi zna kej več povedat o njih? se jih da kje v slo dobit ? ali jih je treba kr prek tega linka naročit? (poštnina?) ....

+ zna kdo opis prevedt? Homologacija ?

itd...

http://fresco-exhaus...&products_id=58

tkole nekak so za videt....kako so pa kej slišat brez db k.

Popravljeno . Popravil maZZZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.bs-motopa...&sort=2a&page=4

Je pa to samo modni dodatek, če imaš nosilec tablice premalo nagnjen, ti ob nalivu in mokri cesti šprica tudi čez glavo.

Firma je pa vredna zaupanja, sem kar neki stvari naročeval pri njih.

Kolk hitr si pa dobil artikel od kle. Pa je prišlo na naslov ali si moral kam iskat. Pa kako si plačal če ni skrivost. (kreditna kartica?)

Bi naročil ročke pa nisem čist ziher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pozna kdo mogoče Fresco auspuhe? Mi zna kej več povedat o njih? se jih da kje v slo dobit ? ali jih je treba kr prek tega linka naročit? (poštnina?) ....

+ zna kdo opis prevedt? Homologacija ?

itd...

http://fresco-exhaus...&products_id=58

tkole nekak so za videt....kako so pa kej slišat brez db k.

Pa se ti ne zdijo mal predragi? Pa še proizvajalec je neznan...

Poglej si rajš eno al pa dve strani nazaj ku je HyperJack neki slikce gor nalagal... Pomojem več muzke za manj denarja.

Sam moje bogo majhno mnenje.. :whistle:

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk hitr si pa dobil artikel od kle. Pa je prišlo na naslov ali si moral kam iskat. Pa kako si plačal če ni skrivost. (kreditna kartica?)

Bi naročil ročke pa nisem čist ziher.

Mislim, da je bilo prej kot v 10 dneh. Ker sem kar nekaj stvari naročeval, pa ne samo od njih, ne vem točno. V glavnem sem bil pozitivno presenečen nad hitro dostavo vsega, kar sem naročeval prek spleta. Plačilo preko paypal-a, ki je po moje najzaneslivejše in komot plačilo. Dostava je na dom. Tudi sam sem začel z malimi naročili, je prav da se prepričaš. Firma ni moja, nimam provizije smile.gif samo povem kje sem nabavljal zase in za svoje znance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo mogoce ve a je za z750 l.2004 plastika okoli zadnjega sedeza enaka kot pri z1000 istega letnika-dimenzije pa nosilci..?

Mislim da je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se ti ne zdijo mal predragi? Pa še proizvajalec je neznan...

Poglej si rajš eno al pa dve strani nazaj ku je HyperJack neki slikce gor nalagal... Pomojem več muzke za manj denarja.

Sam moje bogo majhno mnenje.. :whistle:

LP Be wild

mnenja vedno dobrodošla.)

s cenam pa niti nevem kako je drugje pri drugih, se še nism tok zanimu, gledu sm sam komplet cele auspuhe pa so kr dost ja. Kok je drgač cena enga slip on varjanta akrapoviča al pa leovincija?

sm pa vidu tist od HyperJack-a ja....najbrž hudo, sam se mi vizuelno ne dopade:cry:

sam sm tele nekje(nevem kje) slučajno najdu pa se mi zdijo ful hudi za pogledat pa sm uprašu če kdo pozna,....ker jst prvič slišm za to firmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se razume, vprašat ni greh...

Cene so pa takšne:

AKRAPOVIČ= 670eur (slip on)

LEOVINCE= 280eur (GP varijanta), 360eur (GP pro varijanta)

Nobeden od teh pa ni celoten avspuh s cevmi. Aja pa nobena od teh cen ni do evra točna, tuki nekje so cene. Ne me čist za besedo držat. V vednost .)

LP Be wild

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sm pršu do svojga akrapoviča ter zadnjega podblatnika!! Kreksimon, hvala za blatnik, jutri pa če bo čas pa zmoniram ter poslikam da se malo pobaham z akrapovičem:P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Ali je mogoče kdo od vas že poskušal kako se pri tanovem Zju 750 priredi vzmetenje za bolj športno vožnjo in ve kako se tj stvari streže?!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Ali je mogoče kdo od vas že poskušal kako se pri tanovem Zju 750 priredi vzmetenje za bolj športno vožnjo in ve kako se tj stvari streže?!

Hvala

"športno" lahko vzmetenje lahko nastaviš le tako, da zadnjo vzmetenje premakneš na večjo trdoto, na sprednjih vilicah, pa mislim, da se ne poznajo neke bajne razlike...Kako se pa nastavi sprednje vzmeti, je bilo pa že kar nekaaj strani nazaj napisano...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"športno" lahko vzmetenje lahko nastaviš le tako, da zadnjo vzmetenje premakneš na večjo trdoto, na sprednjih vilicah, pa mislim, da se ne poznajo neke bajne razlike...Kako se pa nastavi sprednje vzmeti, je bilo pa že kar nekaaj strani nazaj napisano...

lp

Ma zanima me če je to že kdo prakticiru na svojem Zju in če je bi prosil za kakšno koristno stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa sm pršu do svojga akrapoviča ter zadnjega podblatnika!! Kreksimon, hvala za blatnik, jutri pa če bo čas pa zmoniram ter poslikam da se malo pobaham z akrapovičem:P:P

Koliko si dal za Akrapoviča?

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med pospravljanjem sem nasel sprintan service manual za Z750, letnik 04 do 06. Ce kdo slucajno rabi se naj oglasi na PM. Ce ne vrzem v kos za smeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes med pospravljanjem sem nasel sprintan service manual za Z750, letnik 04 do 06. Ce kdo slucajno rabi se naj oglasi na PM. Ce ne vrzem v kos za smeti.

Prodano za :beer1: ... :whistle::lol1::eek::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Ali je mogoče kdo od vas že poskušal kako se pri tanovem Zju 750 priredi vzmetenje za bolj športno vožnjo in ve kako se tj stvari streže?!

Hvala

Zadno vzmet sem dal na tretjo stopnjo ( kar uredu ), sprednje pa na ful ( slabo, premalo ), mogel bi zamenjati olje v vilicah, potem bi bilo veliko bolje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadno vzmet sem dal na tretjo stopnjo ( kar uredu ), sprednje pa na ful ( slabo, premalo ), mogel bi zamenjati olje v vilicah, potem bi bilo veliko bolje.

Točno KUŠČAR ima prav + ;). Pa poleg olja bi lahko zamenjal tudi trdoto vzmeti znotraj sprednjih vilc..Vendar za moje pojme so to že ekstremi. Če se nastavi na obstoječih elementih mislim, da bo čisto cool :).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez zimo bom zamenjal verižni set in bom dal odzadaj dva zoba več. In zdaj me zanima ali bo števec zaradi tega lagal in če bo, kako se to da odpravit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!