Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Čez zimo bom zamenjal verižni set in bom dal odzadaj dva zoba več. In zdaj me zanima ali bo števec zaradi tega lagal in če bo, kako se to da odpravit?

Števec bo lagal, ker je senzor vrtljajov v mašini. Potem predvidevam, da računalnik sam preračuna hitrost iz vrtljajov. Včasih ko so bile jeklenice povezane direktno z sprednjo gumo to ni bil problem. Težavo boš še s večjo težavo odpravil, oz. je ne boš. Pomaga ti lahko kakšen gps na krmilu ali kakršni koli drug merilec.

Fsm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Števec bo lagal, ker je senzor vrtljajov v mašini. Potem predvidevam, da računalnik sam preračuna hitrost iz vrtljajov. Včasih ko so bile jeklenice povezane direktno z sprednjo gumo to ni bil problem. Težavo boš še s večjo težavo odpravil, oz. je ne boš. Pomaga ti lahko kakšen gps na krmilu ali kakršni koli drug merilec.

Fsm

mislim da je senzor na menjalniku in ne v mašini.

Tukaj se preračuna koliko bo lagal, oziroma koliko že sedaj ko je original prenos laže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni več problema, ker se s tem ne bom ukvarjal in sem že naročil DID set za orginalnim razmerjem zobnikov od uporabnika "Leteči" Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je senzor na menjalniku in ne v mašini.

Tukaj se preračuna koliko bo lagal, oziroma koliko že sedaj ko je original prenos laže.

senzor je pomoje v pokrovu na sprednjem zobniku...sem letos menjala ketno doma in ko pokrova ni blo gor,ni kazal hitrosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam o tem, da bi kupil zadnji blatnik za Z750 od 2007 naprej. Gledal sem AEMAX v TC Motoshopu v LJ. Cena na spletu je 208 EUR (pobarvan). Kaj menite?

cena za zadnji blatnik je 90€...sicer v špric kitu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena za zadnji blatnik je 90€...sicer v špric kitu

je to že kakšen nov model zadnjega blatnika, al je to še vedno blatnik, ki je bil delan za Z-ja pred letniki 2007,

mogoče kakšna slikca

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima še kdo probleme z razdiranjem zadka??tisti plastični vijaki pod zicem se nočejo in nočejo odšraufat...če ve kdo ze rešitev,mi jo prosim zaupa??!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima še kdo probleme z razdiranjem zadka??tisti plastični vijaki pod zicem se nočejo in nočejo odšraufat...če ve kdo ze rešitev,mi jo prosim zaupa??!?!

ja sej se ne šraufajo, to je v bistvu čep, ki ima v sredini eno palčko, ki jo je treba vn potegnt in potem se čep sprosti in gre z lahkoto ven. Mal se boš moral matral, s kakšno tanko špičko jo probaj ven potegnt, mogoče s kakšno močnejšo šivanko...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista zadeva ima na sredini eno palčko , ki jo potisneš noter...tako zadevo sprostiš , da jo lahko vzameš ven...in ko jo imaš zunaj jo nastaviš tako , da ko jo naslednjič vstaviš samo palčko pritisneš noter in je končano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista zadeva ima na sredini eno palčko , ki jo potisneš noter...tako zadevo sprostiš , da jo lahko vzameš ven...in ko jo imaš zunaj jo nastaviš tako , da ko jo naslednjič vstaviš samo palčko pritisneš noter in je končano

to sem pogruntal ja...samo da mi je samo na enem ratalo...na ostalih pa sm živce zgublal...tiste palčke nikakor ne morm potengt vn...bom probi s šivanko še...itk pa morm še konektorje kupit za napeljavo tko da se ne mudi...zaenkrat :P

Hvala obema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne vleci jo ven...not jo malo potisni in potem vzami tisti čep ven...šele pol jo z druge strani porineš ven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! vprašanje za tiste ki ste menjali izpuh na tanovem z-ju! Ko te odklopili tiste zajle, ali vam je ob prižgane mmotorju utripala rdeča lučka ter na ekranu bilo izpisano F1? Namreč ko sem zamenjal izpuh z akrapovičem mi je začela svetiti lučka?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! vprašanje za tiste ki ste menjali izpuh na tanovem z-ju! Ko te odklopili tiste zajle, ali vam je ob prižgane mmotorju utripala rdeča lučka ter na ekranu bilo izpisano F1? Namreč ko sem zamenjal izpuh z akrapovičem mi je začela svetiti lučka?

LP

Meni ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz nimam teh problemov, na srečo. Ko si snemal zajle, upam, da nisi premaknil tistega dela, ki se obrača in na katerem so bile zajle.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že zrihtal, ja malo sem premaknil ko sem snemal, vendar je zdaj v redu ker sem nazaj prestavil:) evo še slikce, malo sem opremil motor, podblatnik crashpade ter akrapovič!v kratkem pa še pride nosilc tablice ter še kakšna malenkost:)

post-14445-125778909503_thumb.jpg

post-14445-125778911982_thumb.jpg

post-14445-125778914522_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..slika ni ravno najboljša ampak vidi se približno kako izgleda

O tole je pa slika, ki se mi zdi znana ? A že imaš mogoče tisto o čem sva se pogovarjala ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tole je pa slika, ki se mi zdi znana ? A že imaš mogoče tisto o čem sva se pogovarjala ?

:blush: ne še...amapak nisem pozabil nate...zdaj upam , da bo kaj cajta , da naredim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo še eno vprašanje...da bom lahko zamenjal zadek rabim zvezat štrom seveda...ker pa zravn zadka nism dobil konektorjev in ker jih tle pr naših lokalnih trgovincah nimajo bom prašu seveda kje bi to dobil??(conrad?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo še eno vprašanje...da bom lahko zamenjal zadek rabim zvezat štrom seveda...ker pa zravn zadka nism dobil konektorjev in ker jih tle pr naših lokalnih trgovincah nimajo bom prašu seveda kje bi to dobil??(conrad?)

Konektorje kot so na motorju, po vsej verjetnosti ne boš dobil, ker vsak proizvajalec ima svojo obliko. Najlažje bo že daš še druge konektorje na motorju. Če je že nuja kupi v conradu moški in ženski del konektorja, pa bodo težave rešene :).

Lahko noč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konektorje kot so na motorju, po vsej verjetnosti ne boš dobil, ker vsak proizvajalec ima svojo obliko. Najlažje bo že daš še druge konektorje na motorju. Če je že nuja kupi v conradu moški in ženski del konektorja, pa bodo težave rešene :).

Lahko noč

se mi je zdelo ja...samo a to pomeni da morm tm odcvikat žice al se da tele konektorje kako razdret??

sj vem ja kompliceram... :whistle:

aja pa še tole...pač za tiste ki ste menjali "rit" motorja...kolk se vam kaj zadnji žmigavci vidjo?? :hmm: ker glede na višino nosilca in velikost tablice :slap: se mi zdi da bojo skor neopazni :eek: ...jst pa ne bi rd da me kšn od zadi ker mi pač ne paše... ;) :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdelo ja...samo a to pomeni da morm tm odcvikat žice al se da tele konektorje kako razdret??

sj vem ja kompliceram... :whistle:

aja pa še tole...pač za tiste ki ste menjali "rit" motorja...kolk se vam kaj zadnji žmigavci vidjo?? :hmm: ker glede na višino nosilca in velikost tablice :slap: se mi zdi da bojo skor neopazni :eek: ...jst pa ne bi rd da me kšn od zadi ker mi pač ne paše... ;) :fredy:

Jaz sem naredil po svoje nosilec za tablico...ker drugače tablica prekrije 3/4 smerokaza.

Nosilec mora pridti malo daljši oz. bolj k sredini motorja in se vidijo normalno smerokazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo še eno vprašanje...da bom lahko zamenjal zadek rabim zvezat štrom seveda...ker pa zravn zadka nism dobil konektorjev in ker jih tle pr naših lokalnih trgovincah nimajo bom prašu seveda kje bi to dobil??(conrad?)

jaz sem jih dobil pri nas v Kopru, trgovina Cembos-elektro inštalacije..predvidevam , da iščeš tiste okrogle, tako da ni treba predelovat original inštalacije....če jih ne dobiš mi javi pa ti jih pošljem en par

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!