Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Pozdrav!

Da mal oživimo temo...

A je že kdo od vas naročeval ploščice za svojga Zja?

A so te vredi? LINK. Mi pa ponuja v Trgomotu ene za 36 EUR "original" varjanto...

Kaj pravite, da se bolj splača. Kar se pa sestave ploščic tiče se pa jz ne spoznam dovolj, zato vprašam.

Aja :D, rabim pa za zadnjo čeljust.

LP Be wild

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firbec me matra pa bi te vprašal koliko km si pa naredil da boš že na letniku 2008 menjal ploščice zadaj??

Drugače pa če jih dobiš pri nas za 36 eur prideš pomoje na isto ceno če naročiš prek ebay, saj moraš tam plačat še poštnino!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Da mal oživimo temo...

A je že kdo od vas naročeval ploščice za svojga Zja?

A so te vredi? LINK. Mi pa ponuja v Trgomotu ene za 36 EUR "original" varjanto...

Kaj pravite, da se bolj splača. Kar se pa sestave ploščic tiče se pa jz ne spoznam dovolj, zato vprašam.

Aja :D, rabim pa za zadnjo čeljust.

LP Be wild

Pazi pri poceni variantah da ne bojo pretrde,ker boš pol mogu še diske menjat...jst sm prej skos nissini gor dajal(suzuki) zdj pa še ni potrebe zaenkrat :P

Sam res...kolk km pa maš da moraš zadnjo menjat??kakšne si pa prve dal gor ob menjavi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@snoopy: Ne vem na kolk ne moreš menjat. Pač preverjaš, sej se lepo da videt.. Pa tut lastnik Z-ja sm šele od avgusta, z njim sm pa naredu le malo več kot 2000 KM. Tak da ne vem. Hvala za nasvet. Nisem vedel... :blush:

@Lamb of God: Amm motor ma narjenih samo 8500KM. Očitno je prejšni lastnik zelo rad desno nogo na "trdo premikal". ... Kar se pa tiče poštinine pa verjetno res.

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri motorju uporabljam več ali manj sprednjo zavoro, z Z-jam sem naredu 10k, pa so ploščice še v dobrem stanju, tako da tud jaz nevem ka so počel iz tvojim motorjem.:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju od brata prevoženih 24.000km spredne ploščice še dobre za vsaj 10.000km.Zadnje pa ko nove.

Sploh nevem zakaj tolk bremzate :kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju od brata prevoženih 24.000km spredne ploščice še dobre za vsaj 10.000km.Zadnje pa ko nove.

Sploh nevem zakaj tolk bremzate :kva2::kva2:

Zelo podobno stanje na mojem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem Z-ju je pa situacija obrnjena- spredaj kot nove, zadaj pa že potrebne menjave. Kot sem že rekel je to nastalo od prejšnega lastnika- jaz sem navajen kar se le da bremzati s sprednjo.

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello.

Pred dnevi sem od znanca kupil Leo Vince GP Style po res zelo ugodni ceni.

Hmm..tukaj nastane sedaj majsi problem...."ror" je za model 2007 and up..jaz imam pa Z letnik 2005..no kake bistvene razlike ni kot samo:

LeoVince GP Style 07 ima fi 49mm (na kolektorju kamor je objemka) za letnik 2004-2006 pa je cev malenkost dalsa + fi je 51mm.

Preden grem zadevo predelat (zvivat drugo cev) bi vprasal ali ima mogoce kdo doma (kupim) "LINK PIPE"

za Z750 2004-2006??

Pisal sem tudi mail na www.leovince.si ter jih vprasal koliko pride original "Link pipe" (to je samo cev) za 2004.. CENA:116€ uff..

LP LuckyStrike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo kakšno idejo kje bi dobil deklc namest zadneja sedeza za letnik 05? Po možnosti v črni barvi,lahko pa tudi v karbon izvedbi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Louis ga ima. Evo ti LINK, in to v črni barvi. Pride te pa 129 EUR.

Če si pa imel v mislih kakšno bolj "garažno" varijanto pa ne vem..

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še slikca. Sam predstavli si ga pač v črni barvi :D.

6518335B.jpg

LP Be wild

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HyperJack, kot sem obljubil za crashpade, da bom obljavlal potek so že nastale prve skice distančnikov.. Prijatelji so zakon :D.

Sem pa tut upošteval kuplungo (sklopko), da bo zadeva res narejena kot je treba. Med okvir pa distančnik pa pride še tanka "dihtunga", da zadeva nebi kej ropotala, se obračala al pa kej podobnega. Ta vikend še dodelamo idejo pol pa na CNC.. Aja dolge so 3cm premer vsega pa je enak premeru crashbara. Tak, da je na robu z crashbarom vred dolžina 6,5 cm. Aja pa še enkrat hvala za vse nasvete.

Lahk si pogledate, je res da so v Wordu ampak se da lepo videt.

-zaščitni.doc

LP Be wild

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti ne bi priporočal nobenega od treh, če hočeš funkcionalnost, si boš mogel malo drugače zamisliti.

Moj razum gre do takšne meje, da bi si distančnik zamislil, malo drugače, če pogledaš crashpade za ostale motorje, lahko opaziš, da je distančnik, bodisi samo valj, manjšega premera, da ob možnem padcu ublaži takojšen pritisk na okvir motorja, saj se le ta nekoliko ukrivi.

V tvojem primeru bo pa vso silo nosil okvir, ki se lahko ob slabšem primeru zlomi. Je pa dobra lastnost Z.ja, da ima to zaščito super poštimano :).

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš CNC opcijo, si raje omisli kopijo originalnik crash padov, saj je nosilec lepo razporejen skozi dva vijaka, med "ploščico" in bunkami, pa lahko daš tistančnik, katerega si si omislil, pa bo super :worship: , to samo toliko pripomnim, kako se meni zdi.

Lahko noč

post-14902-125978958167_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, aha zastopim...

Dobra ideja. Bomo vidl. Bo treba premislt, pa tvojo idejo še v Solidworks vržt. Se še javljam.

LP Be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vprašanje za stručkote.

Kupil sem rizoma ogledala z pripadajočimi adapterji smo to sedaj ne gre skupaj. Piše da so nosilci univerzalni za vse neked motorje za vse letnike.

Se na Z-ju 750 ( 04 letnik) da odviti spodnji del nosilca za ogledalo ali je to en kos z nosilcem.

Slika zgornjega dela na ogledalu:

ogledalo.jpg

In spodnji del na krmilu. To kar je obkroženo se da odviti al ne: (oprostite za slabo sliko)

krmilo.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali imajo Rizona ogledala, prav tako samo "kapico" v katero je postružen navoj, ali iz spodnjega dela ogledala gleda navojna palica?

sem skoraj 100% da se da del na spodnji obljavljeni sliki da odvijačiti.

Ponavadi pride med ogledalom in delom na ročki še kakšna matica, katera skrbi, da jo vijačiš tako, da našponaš ogledala, da se ne obračajo po mili volji..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju od brata prevoženih 24.000km spredne ploščice še dobre za vsaj 10.000km.Zadnje pa ko nove.

Sploh nevem zakaj tolk bremzate :kva2::kva2:

pr men je tud nekak tako

Zelo podobno stanje na mojem!

kdor zna zna :naughty:

drgač pa moj čriček je naprodaj,če glih hoče kdo kupt dobr motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali imajo Rizona ogledala, prav tako samo "kapico" v katero je postružen navoj, ali iz spodnjega dela ogledala gleda navojna palica?

sem skoraj 100% da se da del na spodnji obljavljeni sliki da odvijačiti.

Ponavadi pride med ogledalom in delom na ročki še kakšna matica, katera skrbi, da jo vijačiš tako, da našponaš ogledala, da se ne obračajo po mili volji..

lp

Evo ogledalo

rizoma-ogledalo.jpg

Tole je pa odaptercek. Obkroženi del se privijači na krmilo samo mora spodnji del na krmilu stran.

adapter.jpg

Zdej berem navodila pa se mi zdi da piše da bi moral stran.

Popravljeno . Popravil gavrin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ima ta adpater inbus vijak, tako da predvidevam, da mora res tisti del z krmila dol.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!