Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

gavrin kakšno slikco po menjavi prosim (da bo malo bolj zanimivo z slikovnim materialom, da ne bo zamrla tema :P) Sm bral, da maš nekakšne načrte čez zimo, preoblikovat sedež*?...Kako to?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ogledala sem dal dol, ker sem moral pobarvati spodnji del, je bilo mal odkrušene barve pod vijakom in je zijalo ven.

Namontiral sem bugspojler (pohajač izdelek), zic je pa že šel na preoblačenje. Bo skrajšan, gel polnilo pa sovoznikov bo mal dvignjen. Barvna gombinacija pa črna in črna karbon.

Takoj ko pride nazaj, prlimam slikce celotnega "zimskega" projekta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj plan bo pa sledeč... Obvezno rabi drug nosilec tablice, tudi osvetlitev (LED), žmigovčki, takoj ko bo v louisu konc te razprodaje da dobijo kaj nove robe. Muči me Ermaxov bug spoiler, fino bo udaril po denarnici, tako da bo to še malo odprta tema. Se pa odločam za sprednjo šipco, ki jo prodajajo v Tc-ju. V glavi imam, da zelo lepo paše na motor. Vendar ni nikjer za videt. Če ima kdo, se priporočam za kakšno sliko.

BorutB mislim, da je imel prej omenjeni bug spoiler na svojem Z-ju me prav zanima ali ga ima še. Borut javi se... :)

Se pišemo..

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa odločam za sprednjo šipco, ki jo prodajajo v Tc-ju. V glavi imam, da zelo lepo paše na motor. Vendar ni nikjer za videt. Če ima kdo, se priporočam za kakšno sliko.

Misliš tole?

Se oproščam zaradi slabe kvalitete slike :blush:

post-17185-126029977847_thumb.jpg

post-17185-126029979705_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha27, hvala za slike. Sej niti nevem kako je zgledalo, sem že pozabil. Sicer pa zdaj vidim, da ni to to, ampak hvala na informaciji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo če še koga zanima, osebno mi je najlepši Ermaxov ta manjša verzija...

Na belem z-ju je noviteta za 2010 letnik, veliko prevelik. Oz prav gotovo pa služi dobro svojemu namenu.

post-14902-126030326631_thumb.jpeg

post-14902-126030327767_thumb.jpeg

post-14902-12603033216_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam prav tega od Ermaxa, hudo sploh u živo.:naughty:

Kakšna slika bi bila nadvse dobrodošla....

kje si ga dobil pa za kolk EUR če ni skrivnost? BI rabil za Z-ja 2004 letnik.

Cena---->

post-14902-126046881334_thumb.jpg

post-14902-126046883137_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje si ga dobil pa za kolk EUR če ni skrivnost? BI rabil za Z-ja 2004 letnik.

Vizir mi je prodal BorutB, to je motosvetovec cena za novega je bila 80€, vem pa da je takrat prodajal še ostalo opremo od te firme. Drugače se pa te vizirje da kupiti v TCmoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi tako je... Za Ermax šipco je potrebno vrtati v masko. Pri Giviju tega ni potrebno, ker se nosilci privijačijo na križ, to pa velja le za novejše modele! za ostale je potrebno tudi vrtati v masko.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Miha27 kaj imaš še kakšno sliko zelenaga Z.ja katerega sliko si objavil nekaj postov višje. Zanima me bug spoiler. Hvala

fsm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha27 kaj imaš še kakšno sliko zelenaga Z.ja katerega sliko si objavil nekaj postov višje. Zanima me bug spoiler. Hvala

fsm

Maš PM ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, za božička sm dobu zadek od lightech, tak da komi čakam da ga jutr zmontiram na svojga zjčka:P Ka kdo pozna koga da ma z 1000 pa da ne rabi tistih spodnjih ledvičk ki pokrivata kolektorje, ker se mi strašno dopade tak mini bug spoiler!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Danes se mi je ena težavica pojavila. V motor sem hotel naliti bencin, da bi bil tank polhne čez zimo, ker je baje to priporočljivo. Ko sem hotel odklenit tank, se zadeva ni hotla odklent. Kluč je dobr ker se motor normalno prižge in udi zic komot odklenem. Je mogoče šla ključavnica rezervarja?!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo. Danes se mi je ena težavica pojavila. V motor sem hotel naliti bencin, da bi bil tank polhne čez zimo, ker je baje to priporočljivo. Ko sem hotel odklenit tank, se zadeva ni hotla odklent. Kluč je dobr ker se motor normalno prižge in udi zic komot odklenem. Je mogoče šla ključavnica rezervarja?!

Lp

hehe.. klučavnica nemore kr tko it. probi mal bl notr prtisnt klučavnco pa zavrtek kluč, narobe tut nebi blo nč če v klučavnco našpricaš mal wd-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je že kdo dal na Z-ju zadaj dva zobnika več.

Zanima me namreć, če dam zadaj +2 zobnika, ali bo veriga dovolj dolga ? Sedaj imam verigo nekje na sredini (na "španerju").

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem prej še napisat,da sem najprej mel namen dati spredaj -1 zobnik, vendar mislim, da mi bo potem še bolj rajsalo spredaj po vilicah veriga, tko da mislim da bi bilo boljše dati zadaj +2, vendar se bojim, da bo ketna prekratka, dobrodošel kakšen nasvet?

Bom še vprašal, če je kdo od vas že menjal na Z750 recimo spredaj -1 oz zadaj +2 zobnika, kako se kaj pozna sprememba v praksi ?

Lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil sem prej še napisat,da sem najprej mel namen dati spredaj -1 zobnik, vendar mislim, da mi bo potem še bolj rajsalo spredaj po vilicah veriga, tko da mislim da bi bilo boljše dati zadaj +2, vendar se bojim, da bo ketna prekratka, dobrodošel kakšen nasvet?

Bom še vprašal, če je kdo od vas že menjal na Z750 recimo spredaj -1 oz zadaj +2 zobnika, kako se kaj pozna sprememba v praksi ?

Lp

Najbrz misliš +2 zoba,ne zobnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.. klučavnica nemore kr tko it. probi mal bl notr prtisnt klučavnco pa zavrtek kluč, narobe tut nebi blo nč če v klučavnco našpricaš mal wd-ja

Zadeva rešena, čeprou ne vem kako. Učeri še nism mogu odklent tanka, dons pa!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!