Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Fantje kaj novega??

Jaz nestrpno čakam Ermaxov bug spoiler, zaaranga imam, zdaj pa samo vprašanje časa, kdaj mislijo francozi poslat pošiljke. V tc.ju so rekli, naj pričakujem konec januarja :D. Komaj čakam....

Lamb*, kaj zdej, si kej zmontiral gor'

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Z pa je dobil stojalo za sprednje kolo, homemade B) .

Sem pa malo pošiljal povpraševanja okoli za Akrapoviča in prišel na ceno izpod 500EUR (z ddv-jem). Me mika da bi vzel...

Projekt zaščitnih bunk je pa zastal, ker smo že mel neki prbližn zdinajziranga, tut z tisto Hyperjackovo idejo pa ni zgledal niti za na Traktor ne..

Aja pa ročke sem zamenjal.

Uglavnem v moji garaži se kar počasi nekaj dogaja. Se pa tudi veliko pogovarjava O:-), je rekel da mu je dolgčas...

Mal heca..

Uglvanem mejte se!

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa ročke sem zamenjal...

Zivjo.

Kakšne ročke si nabavil? Pazzo,Rizoma so kar drage...?

Jaz si moram tudi kaj taksnega omisliti..na ebay-u se jih dobi iz Hong Konga par za 30 funtov + 9.99 funta PTT stroškov!!

http://cgi.ebay.co.u...=item2a04056bad - sicer ne piše za Z750 (04-06) toda baje na "pašajo" od starega Z1000!!

No..sicer kolega je že par stvari naročil iz Hong Konga (ebay) brez težav!!(tale ki to prodaja ima feedback ima dober)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em naročil sem jih preko Louis-a. LINK

Piše da pašejo na vse fi 22 mm balance, pomojem bi tut teb.

Mal evrčkov vzame, pa res lepo zgleda. Verjemi mi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem zdajle šele tvoj link odpru, vidim da si ti druge ročke mislu.. Na tem področju ti pa ne znam pomagat, se tut zanimal nisem nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kaj novega??

Jaz nestrpno čakam Ermaxov bug spoiler, zaaranga imam, zdaj pa samo vprašanje časa, kdaj mislijo francozi poslat pošiljke. V tc.ju so rekli, naj pričakujem konec januarja :D. Komaj čakam....

Lamb*, kaj zdej, si kej zmontiral gor'

lp

Zdravo, ja malo dlje je trajalo, da sem se spravil slikat zadevo, evo:

-Crash padi (20€)

-Spodnji blatnik (80€)

-Akrapovič (250€)

-Nosilc tablce Lightech (božiček) :D

Zaenkrat je to to, ko bo pa čas pa pride še kaj:

post-14445-126397955325_thumb.jpgpost-14445-12639795898_thumb.jpg

post-14445-126397957438_thumb.jpgpost-14445-126397961846_thumb.jpg

post-14445-126397963729_thumb.jpgpost-14445-126397965671_thumb.jpg

post-14445-126397967441_thumb.jpg

Lep pozdrav Z-jevci :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalno nekaj pa se le dogaja :). Joj kaj so grozne te velike tablce, grr...

In pri meni se nekaj dogaja :) :), pustite se presenetiti ;).

p.s. Be wild a bi se dalo preko tebe nekaj zreskati iz aluminija?

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am Hyperjack, še sam nisem začel s postopkom, razn tistih skic iz katerih smo ugotovil, da ne bo pasal...

Ko se bo pa zadeva začela odvijat ti pa lahko sporočim.. Sam nebom ti pa "vzbujal" lažnih upov. Am pa še to mi bo en privatnik delu za par pirov tak da morm njega vprašat. Kot sem že napisal, ti sporočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalno nekaj pa se le dogaja smile.gif. Joj kaj so grozne te velike tablce, grr...

In pri meni se nekaj dogaja smile.gifsmile.gif, pustite se presenetiti trance_44_wink5.gif.

p.s. Be wild a bi se dalo preko tebe nekaj zreskati iz aluminija?

lp

jaz ti lahko zrihtam opcijo rezkanja aluminija,

kdo pa bo programiral?

ker za 2 kosa se ne splača.

če vas je več se da kaj dogovorit

pm za vec odgovorov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa gremo lepo po vrsti. V začetku decembra sem dobil TC.jev popust, takoj mi je na misel prišla ideja, da bi ga izkoristil pri nakupu Bug spoilerja :). Po tehtnem premisleku in 2xtnem obisku tc.ja sem se odločil da naročim.

Rok dobave je bil v začetku februarja, pa sem malo pojamral, da je to nekam daleč in naj se malo zmigajo. Čakal in čakal, dokler nisem dobil včeraj klica, da lahko pridem po spoiler :). Danes ga prevzel, plačal še preostalo vsoto in odšel domov z željenim spoilerjem in + 70€ kolikor sem jih prihranil z popustom.

Doma me je sicer čakalo učenje za faks, ampak me je moj Z čisto premamil. Lotil sem se montaže nosilčkov, ki so kar trd oreh. Zdraven sem dobil navodila, ki niso bila slo, sicer mi to ne pomeni problema, vendar kolikor vem kako nas v naši firmi jebejo za vsako navodilo, ki ni slovensko, bi tudi jaz lahko njih, a nisem imel želje po tem, saj sem le lahko vesel, da sem sploh tako hitro dobil bug.

Slikce montaže so bile z starega modela Z1000, zato sem se le po malo znajdel, ostalo pa po svoje inproviziral. Nosilce še malo dodelal, da so lepo pasali na vijake, po 2urah, montaže sem le privijačil obe stranici in jih povezal z ploščico. Vendar s tem še ni bilo konec, saj je bilo potrebno vse nosilce še enkrat odvijačiti in pritrditi tako, da je bil spoiler nacentriran, saj se mi je predhodno že skoraj dotikal izpušne cevi.

No uglavnem nekaj dela je bilo. Ampak to je zame samo popestritev. Nekaj slikc sem pripravil, niso nekaj toliko da je. Bom prilepil novejše ko bo zunaj lepše vreme in s tem tudi možnost foto shotinga :D.

post-14902-126401203023_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti lahko zrihtam opcijo rezkanja aluminija,

kdo pa bo programiral?

ker za 2 kosa se ne splača.

če vas je več se da kaj dogovorit

pm za vec odgovorov

Lahko jaz zrišem, v katerem koli programu. Bi pa vsekakor vzel več kosov, to sploh ni problem. Zanima me samo cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko za info, pa sem tudi na okrog gledal za ostale spoilerje, vendar je pri originalu za Kawasaki ta problem, da so zelo dragi, nekateri mi celi niso bili dizajnersko najbolj všeč. Moti me pa tudi to, da bi imel prav gotovo več problema z zaprtim bug spoilerjem, zaradi kamenčkov, ki letijo iz sprednje gume.

Ta je pa deljen, povezan, z plastiko, katera je prekrita z tankim slojem aluminija, da izgleda kot da je kovinska. Jaz jo bom zamenjal z karbonsko, pa še malo bom naredil večjo, da se bo bolj skladalo z spoilerjem.

Poleg inbus vijakov, so bile zdraven plastične podložke, da z kovinskim vijakom ne poškoduješ laka, pa jih bom tudi zamenjal z teflonskimi, da bodo malo večje in lepše bo izgledalo. Upam, da jih čez vikend postružim.

lp

post-14902-126401755654_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, ja malo dlje je trajalo, da sem se spravil slikat zadevo, evo:

-Crash padi (20€)

-Spodnji blatnik (80€)

-Akrapovič (250€)

-Nosilc tablce Lightech (božiček) :D

post-14445-126397965671_thumb.jpg

Lep pozdrav Z-jevci :)

če ni skrivnost, bi lahko dopisal kje si nabavil robo?.... + spodnji blatnik ma tud zaščito verige zravn (se skupi drži?)

lp

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Be wild ali te lahko prosim za podatke, zanima me razdalja med vijakoma in fi luknje. Sem že pozabil koliko so vijaki notri, šraufat se mi pa ne da vn oz. je lažje če maš kje zapisano, da poveš prosim.

Pišem pa o nosilcu za crash pade, sm se kar odločil, da dam izrezat iz rosfraja, bo še najhitreje, nobenega rezkanja, puše pa samo iz aluminija postružil, pa bo.

Hvala,LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crashpade sem kupil prek bolhe, jih en iz koroške sam doma dela

http://www.bolha.com/oglas383693525/crashpadi-kawasaki-z-750

Spodnji blatnik mi je zrihtal motosvetovc kreksimon ja pa se skupi drži,

Akrapoviča sem pa nabavil prek avtoneta, je bil na enem razbitem z-ju ter ima eno mini praskico, ki pa me ne moti:)

Nosilc tablice pa imajo pri motočarman mislim da je 50 eur nevem točno ker je bilo darilo :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Zjevci..

Hyperjack, dobiš še danes. Bomo tut mi začel migat na področju nosilčkov. Bom zmeru pa ti popoldan napišem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crashpade sem kupil prek bolhe, jih en iz koroške sam doma dela

http://www.bolha.com...-kawasaki-z-750

Spodnji blatnik mi je zrihtal motosvetovc kreksimon ja pa se skupi drži,

Akrapoviča sem pa nabavil prek avtoneta, je bil na enem razbitem z-ju ter ima eno mini praskico, ki pa me ne moti:)

Nosilc tablice pa imajo pri motočarman mislim da je 50 eur nevem točno ker je bilo darilo smile.gif

LP

Crashpadi se mi zdijo ugodni.

Razmišljam, da bi jih nabavil za FZ6-ko.

Nekateri pravijo, da neoriginalni crashpadi lahko naredijo več škode kot koristi, sedaj pa ne vem ali kupiti drage original ali poceni tele iz Bolhe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crashpadi se mi zdijo ugodni.

Razmišljam, da bi jih nabavil za FZ6-ko.

Nekateri pravijo, da neoriginalni crashpadi lahko naredijo več škode kot koristi, sedaj pa ne vem ali kupiti drage original ali poceni tele iz Bolhe?

Pri enojnem vpetju crash padov na motor, je veliko večja močnost večji poškodb. Crash pad je privijačen na enem mestu, se pravi da je sama obremenitev v tisti točki zelo velika, lahko se zlomi vijak in je potem isto, kot da nimaš nič. Vsak po svoje, če ti motor pomeni veliko, kupi original.

Če imaš direktno privijačeno na okvir, se splača vzeti kakšno konkretnejšo izvedbo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyperjack, se oproščam za takšno zamudo.. :blush:

Uglavnem, sredine lukenj so 45mm, fi (premer) tistega imbus šraufa pa je M8.

Mčken čudn napisan, ampak sej boš razumel.

Se pa spet pr men ni nč premaknal, ker smo s prijatelji raje odšli na pivo, ki se je zavleklo... :slap:

post-10955-126452636597_thumb.jpg

To bi bilo vse...

Se opravičujem še enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sta mogoče razmišljala o

tem artiklu

http://www.rizoma.com/Prodotti/ProdottiSport.cfm?ID_categoria=51&firstLevelIndex=6&IDSez=2

definitivno daleč najlepše izvedbe crashpadov, pa kvaliteta je tudi worship.gif

Osebno mi ni preveč všeč, ta klobučasta oblika, pa tudi vpetje je točkovno. Sicer je pa res, da se za to ceno nimamo kaj pregovarjat :unsure:. včeraj poslal osnutek za CNC-rezanje, upam da se zadeva v roku kakšnega tedna realizira. Sicer še ne vem točno ali bo nosilec iz aluminija ali rosfraja. Aluminij me malo skrbi, ker bo moral biti nekoliko debelejši. Če bo katerega kasneje zanimalo, lahko zagotovim nosilec, poleg tudi alu puše, da nekoliko odmaknejo nosilec od okvirja +bunke, po vsej verjetnosti LSL, barvo pa lahko tudi kasneje le teh prilagodimo.

Poročam kako bo.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat jaz...

Zanima me če je kdo od vas že montiral poviške zadnjega dela...LINK

Zadevščino sem zasledil na Louisovi strani..

Montiral bi zato, ker ko sva oba z mojo deklino polno obrožena na motorju ta postane veliko manj okreten, kar zastopim (pač več teže zadaj, blabla) pa razumem, da tudi Z ni bil mišljen za neka potovanja v dvoje.

Aja pa še tega se bojim; glede na to, da so vilice bolj mehke na naših Zjih me zanima kak bi to na spredni del vplivalo; bi motor postal "trd" med vožnjo spredaj? Bi to rešil z menjavo gostejšega olja v vilicah? Ali bi zadevo le poslabšal?

Kaj bi se zgodilo ko bi se vozil sam, glede na to, da se mi dosedaj motorin ni zdel preveč len, neokreten in ne vem kaj še vse, kot ga nekateri opisujejo.

Sicer se zavedam, da Z ni najboljši motor tega tisočletja vendar meni ugaja tako zunanji izgled kot njegova ciklistika.

Uglavnem, prosim za mnenja ekspertov, ker sam res nisem dovolj dolgo v teh vodah, da bi vse to vedel.

Tisti pa, ki ste nabiti z vso teorijo sveta in mislite z odgovori posmehovati mene ali motor, ki ga vozim/-o prosim ne pišite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priporočam ti definitivno izdelavo iz aluminija, ker mehanska obdelava je definitivno lažja

rostšajs( po domače je najslabša zadeva kaj se tiče rezkanja) in če želiš imeti neko kvaliteto površine je treba imet zelo dober rezkarglare.gif

tu pa nastopijo prvi problemi..

problem je da jaz zdaj nimam v 2 mesecih nič časa , da bi se lahko igral na centruheadbang.gif

pošlji načrte kako si si zamislil tole. orodje častim jaztrance_33_sleep.gif ko bo čas.... za taksno igračkanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!