Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Predno bi naročit novega...ali ima mogoče kdo za prodat original (ni nujno) "vizir" za Z750S?

..rad bi ga zamenjal ker moj ima par prask sad.gif

TNX

Popravljeno . Popravil LuckyStrike
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predno bi naročit novega...ali ima mogoče kdo za prodat original (ni nujno) "vizir" za Z750S?

..rad bi ga zamenjal ker moj ima par prask sad.gif

TNX

To se da vse lepo spolirat, tako da ti ni potrebno menjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen..

Js sm slišal, da je možno spolirat take zadeve z 1000 šmirgl papirjem, spereš. Greš čez s polir pasto (prvo fina, pol pa groba) Potem greš z zobno pasto čez vse to in spet zbrišeš. Vem da se sliši malce absurdno ampak je za probat.

Upam da ti uspe... Če se boš spravil delat poročaj.

Obstajajo pa tut prov paste za poliranje plastike. Baje, da je 3M izbira vsakega resnega avtoličarja na področju poliranja pleksi stekel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav spet jst; z novo idejo.

Ali bi lahk naredil kaj škode če bi se mal spravil poigrat (beri:navrtat) s katalizatorjem?

Pač tista kisikova sonda, al pa pretoki plinov, itn...

Hvala za mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav spet jst; z novo idejo.

Ali bi lahk naredil kaj škode če bi se mal spravil poigrat (beri:navrtat) s katalizatorjem?

Pač tista kisikova sonda, al pa pretoki plinov, itn...

Hvala za mnenja.

Raje ne, ni to nevem, kako pametna poteza. Pretok plinov se bo spremenil. Zdaj lahko da bi bilo kaj bolje, samo dvomim. Niso to stvari kar tako zastonj notri :). Drugače pa škode prav gotovo ne bi bilo, vendar motor tudi ne bi bil več to kar je. Raje nameni nekaj € za nov ali rabljen izpuh, pa boš lažje spal :D.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se mi je zdel. Muha enotednica pač. :doze:

Ma ne sej te razumem, pogled na ta sneg zunaj, sej se človeku še nenazadnje lahko čist zmeša.

Jutri upam, da gre aluminij v razrez. Kolega do zdaj ni imel časa. Ko pa pridejo kosi, potem bo pa takoj bolje :), bo spet kaj za počet :).... jahuu..

Be wild, si že montiral crashpade?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh HyperJack sej veš... prijatelji, je beseda ki zelo varira. En vikend na smučanju, pol so šli s familijo cel tedn na smučanje, spet tretji vikend smo mi imel doma ogormno dela s tovornjaki... In tako se zgodba vleče.. to be continued :beer1: .

Sma se pa z bratom menla, da bi mi naredu en ror za na motozbore ku bi bil čis prazen; se prav sam ror z istim fijem (premerom) tistga ku pride iz katalizatorja. Da ko bi se pelal v koloni se ne bi slišal sam bratovih čoperističnih "kameratov", ampak tud nas 4 Vrstne 16 Ventilske kolege :music4: .

Pa brat bo dodal k novem avspuhu polovico, ko mu bom njegovga DragStarja u nulo zrihtu, kr jst na mojem Zju nimam več kej spucat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja potem bo zate najbolje kar brez izpuha, hehe :naughty:.

Ti pa vseeno priporočam, da daš vsaj malo volne notri, bo dosti lepši zvok, kot samo žvenketanje pločevine ;).

Pa še en nasvet, v ta namen, ti ni potrebno izdelovati celega izpuha iz začetka, kupi kakšen rabljen izpuh pa ga malo prilaodi, boš prišel hitro do željenega.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ta ideja je še bolj v povojih, boma še vidla.

Kak pa kej tvoj Leovinči? Zvok? Si se že vozu pol pred koncem sezone kej brez dušilca?

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ta ideja je še bolj v povojih, boma še vidla.

Kak pa kej tvoj Leovinči? Zvok? Si se že vozu pol pred koncem sezone kej brez dušilca?

Leo je taprav Lev :D. Ta izpuh je bil, kaj naj ti rečem, ljubezen na prvi pogled, ko pa sem ga zmontiral na motor, je bilo pa še več kot to. Res zadovoljen maximalno. Brez dušilca se nisem vozil, niti ne proval, ker je dodobra nasajen notri, pa mi ni nuje, da ga vlečem ven pred homologcijo.

Všeč mi je pa predvsem to, ker motor počasi opremljam, tako kot sem si ga zamišljal in mi je res prav vse v veselje.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov dan, nova ideja... :whistle:

Ali je kdo od vas Motosvetovcev že slišu Zja z Devilom? Čeprav res ni najlepši ampak bi ga pol mal skrajšal.Kljub temu da sem dobil ponudbo za Akrapota za 500 eur, mi vsi, ki se spoznajo pravijo, da je absolutno pretih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akrapovič pretih?? Pridi ga poslušat k meni, se mi zdi zelooo glasen:D drugače pa vem da se je prodajal en rabljen akrapo na avtonetu za 450 eur, pa en čisto nov na bolhi za 550 eur. pa tudi lepo paše na motor:)

post-14445-126661473571_thumb.jpg

LP, se kmalu vidimo na cesti :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lamb, a bi se lahko enkrat med tednom jaz pri tebi oglasil pa prišel malo poslušat, glede na to, da hodim v srednjo šolo v Celje. Da vidim, če je to kaj res..

Samo zdaj ta teden ne, ker imamo počitnice in morem cel teden delat. Tako da pol, v začetku marca enkrat recimo.

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahka prideš poslušat, brez problema, se boma zmenla za en dan, od celja do mene je pribl 25 km:)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ze devila ne vem....vem pa da ima kolega izpuh od SC project.....pa je nenormalno divjaški zvok....pa še lep,ker je krajši od akrapota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja....hyperjack......dej nalimi kako slikco gor ko ga boš opremil !!! (motorčka)

Popravljeno . Popravil colin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam leovince GP style in ti lahko iz prve roke povem, da je akrapovič opazno tišji od mojega, pa tudi v zvoku je precej razlike,akrapovič je tišji in ima bolj globok zvok, leovince pa ima bolj rezek zvok in ko ga pršpanaš se konkretno zadere, da brez DB killerja sploh ne govorim, uglavnem božanski zvok.

Sicer stvar okusa,da me ne bo kdo napadal po nepotrebnem,.)ampak vseeno mislim in tudi kar nekaj ljudi se je strinjalo z menoj, da ima leovince na Z750 lepši zvok, pa še cenejši je, pa tudi meni osebno je akrapovič nekak predolg na tem motorju. Sicer pa sta oba izpuha dobra in občutno glasnejša in lepša od originalnega.

Lamb of God: Da ne boš mislil, da mi je akrapo slab izpuh, daleč od tega,sem samo povedal razlike med njima. Sicer pa akrapovič je še vedno akrapovič, o kvaliteti ni potrebno izgubljat besed .)

Lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj vem da ga leo vince preglasi, tudi to je res, da ma bolj rezek zvok leo vince, jaz sem akrapoviča vzel zato, ker sem ga dobil zelo poceni, drugače nebi nekih bajnih vsot deval za izpuh, najprej sem mislil kupit arrow, novega za 330 eur, vendar saj pravim da sem akrapota dobil poceni, naprimer meni pa ta gp style ni tako všeč, pač vsak ima svoj okus hehe :whistle:

http://cgi.ebay.it/Moto-Ricambi-e-Accessori___Marmitta-ARROW-RACE-TECH-KAWASAKI-Z-750-2007-2008_W0QQitemZ280467794416QQddiZ8146QQddnZMotoQ3aQ20RicambiQ20eQ20AccessoriQQcmdZViewItemQQptZRicambi_e_Accessori_Moto?hash=item414d2ee9f0

LP

Popravljeno . Popravil Lamb of God
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zadnji amortizer (čeprav je plinski) je čist predrag za moje finančno stanje. Bo treba še Vanućita zamenjat.

Kolikor vem, paše od ninđe 10 vsaj 04 in 05 letnik. Je že original trd ko kamen. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dost da bi bil 100 procenten. :D Sigurno pa gre za prve letnike desetk in z-jev, ti pa kolikor vidim imaš novejšega.

Malo poguglaj in še tukaj malo pobrskaj, da boš ziher.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam leovince GP style in ti lahko iz prve roke povem, da je akrapovič opazno tišji od mojega, pa tudi v zvoku je precej razlike,akrapovič je tišji in ima bolj globok zvok, leovince pa ima bolj rezek zvok in ko ga pršpanaš se konkretno zadere, da brez DB killerja sploh ne govorim, uglavnem božanski zvok.

Sicer stvar okusa,da me ne bo kdo napadal po nepotrebnem,.)ampak vseeno mislim in tudi kar nekaj ljudi se je strinjalo z menoj, da ima leovince na Z750 lepši zvok, pa še cenejši je, pa tudi meni osebno je akrapovič nekak predolg na tem motorju. Sicer pa sta oba izpuha dobra in občutno glasnejša in lepša od originalnega.

Lamb of God: Da ne boš mislil, da mi je akrapo slab izpuh, daleč od tega,sem samo povedal razlike med njima. Sicer pa akrapovič je še vedno akrapovič, o kvaliteti ni potrebno izgubljat besed .)

Lp

Tudi sam sem poslušal oba, pa se lahko Akrapovič skrije pred GPjem. Gp je pa res :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!