Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

To ni res da se lahko skrije, res pa je da tistemu ko je všeč bolj rezek zvok, naj kupi leo vince gp style, tistemu pa ki je všeč bolj globok bas, pa naj vzame akrapovič, je pa res da je leo vince glasnejši :trance_27_notworthy:

Lolek BTW, kako ti služijo moji bivši leovince x3? :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni res da se lahko skrije, res pa je da tistemu ko je všeč bolj rezek zvok, naj kupi leo vince gp style, tistemu pa ki je všeč bolj globok bas, pa naj vzame akrapovič, je pa res da je leo vince glasnejši :trance_27_notworthy:

Lolek BTW, kako ti služijo moji bivši leovince x3? :whistle:

LP

Pač meni je bolj všeč GP.

Leoti so super. Vendar sem moral dati najtišji db-killer notri saj so bile pritožbe :P. Pa tudi meni je bilo tisto preglasno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že enkrat nekje napisal, vsak bo hvalil, bodisi svoj motor, svojo ženo, punco ljubico , vse ostalo kar ma drug je veliko slabše :)..

Vendar kupiš si tisto kar si želiš, v čemer boš užival itd. Izbira izpuha je od posabeznika do posameznika odvisno. Vsi imamo različne poglede na svet in so nam različne stvari včšeč. Hvala bogu za to, kam pa bi pripeljalo če bi šli vsi po istem kopitu, potem bi bili pa res kot roboti..

Ljudje zato si kupite tisti izpuh, ki vam je všeč, ki vam lepo poje. Če pa ne drugega, si pa z menjavo izpuha naredil dobro delo zase, saj je to le en način do tega, da te na cesti prej zagledajo (zaslišijo) in so/smo zato bolj pazljivi...

pa srečno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že enkrat nekje napisal, vsak bo hvalil, bodisi svoj motor, svojo ženo, punco ljubico , vse ostalo kar ma drug je veliko slabše :)..

Vendar kupiš si tisto kar si želiš, v čemer boš užival itd. Izbira izpuha je od posabeznika do posameznika odvisno. Vsi imamo različne poglede na svet in so nam različne stvari včšeč. Hvala bogu za to, kam pa bi pripeljalo če bi šli vsi po istem kopitu, potem bi bili pa res kot roboti..

Ljudje zato si kupite tisti izpuh, ki vam je všeč, ki vam lepo poje. Če pa ne drugega, si pa z menjavo izpuha naredil dobro delo zase, saj je to le en način do tega, da te na cesti prej zagledajo (zaslišijo) in so/smo zato bolj pazljivi...

pa srečno :)

No tukaj jaz nisem hvalil svojega, ker nimam Z-ja. Povedal sem le kaj je meni bolj odgovarjalo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tukaj jaz nisem hvalil svojega, ker nimam Z-ja. Povedal sem le kaj je meni bolj odgovarjalo.

Hehe, sej prav, da si komentiral. Sicer moj odgovor je bil čisto vsesplošne narave. Hotel sem pač reči, da dostikrat se zgodi, da vsak svoje hvali, pa včasih pride do pričkanja po nepotrebi.

:kava:

p.s.

Tudi jaz sem več kot samo pristaš GP PRO.ja :yea1:

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pozna kdo stran, ki bi prodajala takšno zadno luč za Zja:

Jaz sem cel Ebay nemški preiskal pa nikjer nič :glare: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pozna kdo stran, ki bi prodajala takšno zadno luč za Zja:

Jaz sem cel Ebay nemški preiskal pa nikjer nič :glare: .

Kako je pa kaj to, ko držiš bremzo in imaš vklopljen smernik, se pomoje sploh ne vidi da gorijo? kolikor vem homologacija ni mogoče dobiti za to...

poročaj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Jack.

Bom mal povpraševanja okoli poslal. Vas bom informiral.

Hvala še 1x.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vseh, ki sem jih gledal, ni nekaj izrecno napisano da je homologirano.

piše le, :

E-marked.

Made by an OE approved manufacturer with the quality meet or exceed all OEM standards.

Kolikor se spomnim, je Trojan69 enkrat omenil pri svoji predelavi da je zakonsko določeno koliko morata biti smernika med seboj oddaljena, okoli 12cm ali nekaj podobnega. Tako da to ne bo prišlo v poštev, če že vemo, da so ponekod tudi problemi že z samimi zamenjanimi smerniki.

Pa lep večer ;)

p.s. Citiram Trojana69

Ja 180mm po TSV 308 6.3.3.1.2.

na temu linku so pravila za vgradnjo svetlobnih teles http://www.mzp.gov.s.../TSV_308-00.pdf

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa, glede na to da zdej gledam izpuhe ki tut niso homologirani bo zadnja luč še najmanjši problem.

U kak so lepi. Ne, ne izdam jih... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Clovk bozji, tega ne kupuj... Jaz imam tole namontirano (smerniki so bili v zadnji led lucki), vendar sem jih lepo izklopu in prklopu na klasicne smernike... Ene 2x bi me kmal od zadaj zbili na razvrstitvenih pasovih, smerniki so ZELO, ZELO slabo vidni.. Nakup odsvetujem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet, bom upošteval. Ampak ne vem kako bom drugače naredil...

Bo že. a79 tebi pa še enkrat hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet, bom upošteval. Ampak ne vem kako bom drugače naredil...

Bo že. a79 tebi pa še enkrat hvala.

Be Wild povej kaj te muči, kaj bi rad naredil?

Gremo v skupinski nakup smernikov iz Lojza?

Jaz bi vzel 4komade zase pa še 2komada za en drug motor.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ermax zadek motorja na Z-ju, pa me zanima kakšni upori morjo bit zravn oz. vmes, da smerkokazi prehitr ne delajo? Kok močni? kako je to narejen ko kupiš original?Se komu sanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bodo katerega zanimali dyno testi LeoVinci izpuhov.

p.s. Ali bi bil kateri za to, da se v poletnih dneh dobimo na kakšni skupinski turci, se nas zbere čim več, naredimo mal photoshotinga popijemo kakšno :kava: in rečemo kakšno bikersko :P.?

post-14902-126712678165_thumb.jpg

post-14902-126712679707_thumb.jpg

post-14902-126712681956_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEM TAKOJ ZA!!! (MISLIM ZA VOŽNJO!). Datum?

Organizacije pa druge pomojem itak ni treba, sam pač na eni bencinski se dobimo, and then Ride and Ride and Ride...

Aja moj projekt naj bo zaenkrat skrivnost :whistle: .

Sem naštudiral eno strašno hudo varijanto.

Drgač pa, iz Louisa ne vzamem niti žarnice več. Mam s tem VanuĆijem take podvige da to vse skup ni vredno niti 200 EUR. Je pa res da sem pač mogoče naletel na tak neposrečen izdelek.

Po drugi strani sem pa izredno zadovoljen z Sidijevimi škornji.

Pa je brat naročil neke smernike za na svojga Dragstarja pa mu tut ne dela tko ko treba.

Ampak vseeno, jz v Louisu ne kupim nič več. Moja izkušnja.

Vem da sem mal :topic: .

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud js sm za:) BTW, dans sm dobu gume za z-ja sm kr roadsmart uzel, 200 eur komplet:) Upam da bojo držale dlje ko 5000km!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor ti bodo držale dlje, razen, če rad španaš v prvi prestavi in podobne vragolije počneš, vendar predvidevam da ne, ker drugače ne bi kupoval roadsmartk.

Jaz sem dal lani konc sezone gor michelin pilot power 2CT pa so super gume, sam po mojem več kot kakšnih 5-6 tisoč km ne bodo zdržale, približno toliko kot pa prejšne dunlop qualifier RR.

Drugače pa komaj čakam, da dež fajn spere ceste in ko bo kakšen lep dan in vsaj 15 stopinj, se bom letos prvič malo zapeljal na ceste.

Zdej še sam bug spoiler namontiram in zadaj dam +2 zoba potem pa akcija.:naughty:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me prav zanima, če bo kawasaki za leto 2011 kej spremenil/posodobil model Z750?

Če bi bil po izgledu takšen kot je ta novi Z1000 bi blo to super. Upam,da naslednje leto ne bo več tega "starega" modela in da bo kawasaki prenovil tudi model Z750, tako bi bil še lepši, močnejši...:D

Lp

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo.....nastalo prejšni teden....kopija od rizome (crash pads)....mal risanja, mal struženja, mal frezanja, mal švasanja, mal peskanja, mal broniranja,

mal barvanja, pa mal volje......

post-13063-126729109879_thumb.jpg

post-13063-126729114316_thumb.jpg

post-13063-126729116647_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men se je pa v garaži končno začel dogajat neki. Nosilci so zrisani in poizkusno so bli zrezkani iz lesa. Zgleda hudo, funkcionalnost taprava, namen uglavnem dosežen. Ta vikend nesem k prijatelju, da zrezka na CNCju in sem fertik.

V soboto padlo prvih 80 KM. Sem se počutil kot, da bi bil v Ameriki pa nazaj :rolleyes: .

Še mal pa se bo sezona začela zares fantje & dekleta. Can't wait :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo.....nastalo prejšni teden....kopija od rizome (crash pads)....mal risanja, mal struženja, mal frezanja, mal švasanja, mal peskanja, mal broniranja,

mal barvanja, pa mal volje......

Motor izgleda super, crash padsi isto. Imel bi eno vprašanje in en namig.

Vprašanje: Kake širine je rdeči trak na felnah?

Namig: Jaz bi na tvojem mestu dal v črno barvo eloksirat del (nevem, kako se mu reče :(), ki je označen na spodnji sliki (takole je izpadlo to pri mojem ER6n)

2009.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!