Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Motor izgleda super, crash padsi isto. Imel bi eno vprašanje in en namig.

Vprašanje: Kake širine je rdeči trak na felnah?

Namig: Jaz bi na tvojem mestu dal v črno barvo eloksirat del (nevem, kako se mu reče :(), ki je označen na spodnji sliki (takole je izpadlo to pri mojem ER6n)

2009.jpg

....trakec je mislim da 8 mm.....mam še enga prejšnjega doma pa je 7 mm, potem pa sem kupil drugega ker se mi pri prvem ni najbolje posrečilo leplenje....

Tvoja rešitev eloksiranje v črno barvo je kr dobro izpadlo.....bom premislil?.....mogoče me tisto ne moti tako kot pa držalke noge (fustrasterji) tiste pa bom zamenjal za kovinske oz....mislim da so zmes aluminija in silicija.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa le prišel do LED osvetlitve zadnje tablice. Včeraj sem jo kupil danes pa sem se lotil namestitve. Super je to, ker imam nosilec tablice iste firme in se je osvetlitev kolikor tokliko prilegala čeprav sem mogel še narediti nekaj popravkov. Na koncu je izpadlo super, svetilnost je odlična. Le tablico bom mogel dati iz okvirja ker svetloba trenutno ne prodira čisto do tablice kot mora, če je pa tablica brez okvirja je pa odlično 5 :yea1:

post-14902-126764939621_thumb.jpg

post-14902-126764945291_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha vidim da maš tud lightech nosilc tablce:) sam men je pa tta lučka ful predraga, mam pa kr navadno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gledam na cene kadar se gre za motor, to mi je pač veselje in dam kolikor treba. Sem pa zato lightechovo lučko vzel, da se mi klapa z nosilcem, in ni bilo potrebne neke visoke znanosti za montažo. Le dodati sem moral konektorje, ker Originalni konektor ni šel čez luknjo na nosilcu.

lp

post-14902-126773626748_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo od vs z-jevcev bokado notr (25kw)??? pa če jo je probu odstrant??? komplicerano??

Popravljeno . Popravil maZZZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen. Jaz sem jo imel še lansko leto noter. Ampak ti ne morem nič pomagat kako gre ven ker mi je to delal serviser. Naj te pa opomnim, da če jo boš sam deval ven, ti mislim da propade garancija. Če je motor v garancijji še seveda.

Pride pa to neka aluminjasta ploščica, pa en konektor. Vsaj pri meni je bilo tako. ;)

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,da še jaz dodam eno fotko. Karbonski pokrov namesto zadnjega sedeža.Z je ta stari.

post-12013-126778449543_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo od vs z-jevcev bokado notr (25kw)??? pa če jo je probu odstrant??? komplicerano??

Imam 25kw že dve sezoni. Blokada je v "frgazerju" čeprav nima frgazerja, ampak da se bova razumela. notri je paličica, ki preko vseh 4 vbrizgov skrbi da se ne odpirajo do konca. baje da gre enostavno vn, vendar nisem prakticiral tega. Ni še potrebe. Ko bo pa izpit za neomejeno pa bo to opravljal uradni serviser. Pod zandnjim zicom pa imaš na žico priklopljen konektor. v originalu je gor samo pokrovček, za blokado pa je prevezava, ki naj bi skrbela, da bi prišlo pri določenih obratih do "motnje" vžiga in se tako ne bi motor vrtel do konca. Vendar ob menjavi le tega se ne opazi neke bistvene razlike.

Fsm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 25kw že dve sezoni. Blokada je v "frgazerju" čeprav nima frgazerja, ampak da se bova razumela. notri je paličica, ki preko vseh 4 vbrizgov skrbi da se ne odpirajo do konca. baje da gre enostavno vn, vendar nisem prakticiral tega. Ni še potrebe. Ko bo pa izpit za neomejeno pa bo to opravljal uradni serviser. Pod zandnjim zicom pa imaš na žico priklopljen konektor. v originalu je gor samo pokrovček, za blokado pa je prevezava, ki naj bi skrbela, da bi prišlo pri določenih obratih do "motnje" vžiga in se tako ne bi motor vrtel do konca. Vendar ob menjavi le tega se ne opazi neke bistvene razlike.

Fsm

....a je to iz knjige ven???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

be wild in hyper jack hvala za odgovor....

tut jst še nimam izpita za neomejeno in se furam z blokado.....ampak vem kaj motor zmore brez blokade in mi je pol vožna z 25kw kr mal "dougočasna , mučna" (napram brez blokade, ampak je še useen tut tko supr :))

mal me mika da bi jo kr vn dau, ampak mam še v garanciji motor....kr pomen da mora to nardit serviser

sm pa razmišlu (tak vreme + preveč časa:P) če bi to lahko jzz kr sam vn dau, tko da se nebi opazl in bi garancija še ostala. ampak vrjetno majo tut kakšno varovalo, da se ne "zlorablja" garancije al pač ne?

+ kakšne sankcije ti lahko predpiše policist če te ustavi in posumi da blokade ni notr?

izredni tehnični pregled če se ne motm? ampak do takrt k bom meu ta pregled hitro not vržm. :P al je pregled takoj?

jaj jaj a jim je blo treba te zakone spreminjat, sam zjebal so use skup :PPP

uživite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam 25kw že dve sezoni. Blokada je v "frgazerju" čeprav nima frgazerja, ampak da se bova razumela. notri je paličica, ki preko vseh 4 vbrizgov skrbi da se ne odpirajo do konca. baje da gre enostavno vn, vendar nisem prakticiral tega. Ni še potrebe. Ko bo pa izpit za neomejeno pa bo to opravljal uradni serviser. Pod zandnjim zicom pa imaš na žico priklopljen konektor. v originalu je gor samo pokrovček, za blokado pa je prevezava, ki naj bi skrbela, da bi prišlo pri določenih obratih do "motnje" vžiga in se tako ne bi motor vrtel do konca. Vendar ob menjavi le tega se ne opazi neke bistvene razlike.

Fsm

Meni je serviser odstraniu blokado iz "frgazerja" konektor mi je pa pustiu.

Popravljeno . Popravil dihc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

be wild in hyper jack hvala za odgovor....

tut jst še nimam izpita za neomejeno in se furam z blokado.....ampak vem kaj motor zmore brez blokade in mi je pol vožna z 25kw kr mal "dougočasna , mučna" (napram brez blokade, ampak je še useen tut tko supr :))

mal me mika da bi jo kr vn dau, ampak mam še v garanciji motor....kr pomen da mora to nardit serviser

sm pa razmišlu (tak vreme + preveč časa:P) če bi to lahko jzz kr sam vn dau, tko da se nebi opazl in bi garancija še ostala. ampak vrjetno majo tut kakšno varovalo, da se ne "zlorablja" garancije al pač ne?

+ kakšne sankcije ti lahko predpiše policist če te ustavi in posumi da blokade ni notr?

izredni tehnični pregled če se ne motm? ampak do takrt k bom meu ta pregled hitro not vržm. :P al je pregled takoj?

jaj jaj a jim je blo treba te zakone spreminjat, sam zjebal so use skup :PPP

uživite

No saj, če boš pa eno delovno uro plačal, pa tudi ne boš bankrotiral, pa še kakšnih problemov glede garancije ne bo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....a je to iz knjige ven???

Ne to je toliko kolikor se spomnim iz glave, ko mi je mehankar govoril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pohajač tvoj bug-spoiler....pobarvan, poleplen in montiran.....(sorry mal slabše slike :whistle: )

:worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

be wild in hyper jack hvala za odgovor....

tut jst še nimam izpita za neomejeno in se furam z blokado.....ampak vem kaj motor zmore brez blokade in mi je pol vožna z 25kw kr mal "dougočasna , mučna" (napram brez blokade, ampak je še useen tut tko supr :))

mal me mika da bi jo kr vn dau, ampak mam še v garanciji motor....kr pomen da mora to nardit serviser

sm pa razmišlu (tak vreme + preveč časa:P) če bi to lahko jzz kr sam vn dau, tko da se nebi opazl in bi garancija še ostala. ampak vrjetno majo tut kakšno varovalo, da se ne "zlorablja" garancije al pač ne?

+ kakšne sankcije ti lahko predpiše policist če te ustavi in posumi da blokade ni notr?

izredni tehnični pregled če se ne motm? ampak do takrt k bom meu ta pregled hitro not vržm. :P al je pregled takoj?

jaj jaj a jim je blo treba te zakone spreminjat, sam zjebal so use skup :PPP

uživite

Sej je moj tudi še v garanciji. Pa kaj? Tako ali tako mu plačaš uro dela, on se pa tut ne bo preveč sekiral. Če je pravi mehanik ti bo povedal, da po pameti voz, ker je le moči sedaj skoraj dvakrat več, blabla. Kar je tudi vse res..

Kar se pa policajev tiče: Mene so v prejšnji sezoni že dvakrat ustavili brez blokade, noben nič rekel, je pa res, da sem se dokaj v mejah normale vozil. Sam pač pogleda, da v prometni piše 25KW in to je zanj dovolj.

Pa tudi na meji so me spraševali za prometno, češ da še nimam pravega izpita. Izročil sem mu prometno, oba sva se nasmehnila in sem se mirno odpeljal na hrvaško stran. Hrvatom pa še niti potegnilo ni, da bi me vprašali za prometno od motorja :slap: , so me rajši spraševali, kako to da imam pri teh letih že izpit za C in E. Pa sem se spet nasmehnil in lepo, pod nizkimi obrati odpeljal. Bilo je pa to na menjnem prehodu Delnice- Brod na Kolpi.

Pa tud to še... Od policaja je zelo odvisno kaj ti bo naredil, ker je men par let nazaj težil, zato ker sem imel tablico privito na nosilec. Eh zaninivi ljudje so te ta "plavi".

Uglavnem, dej blokado ven, boš videl da motor postane čisto drugačen :wub: . PAMET pa v DESNO roko! Upam da razumeš kaj mislim ;) .

Pa srečno pri odločitvi :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav. Vendar fantje, kaj pa če slučajno pride, sej ne rečem, da pride ampaak čist slučajno do kakšne nesreče, pri kateri ti odobrijo pregled motorja in ugotovijo da je odblokiran. Kako se boste potem znašli z zavarovalnico, katera vas lahko toži za goljufijo? in potem še policaji. Se pravi v najboljšem primeru pa-pa motor :S.

Pa srečno :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav. Vendar fantje, kaj pa če slučajno pride, sej ne rečem, da pride ampaak čist slučajno do kakšne nesreče, pri kateri ti odobrijo pregled motorja in ugotovijo da je odblokiran. Kako se boste potem znašli z zavarovalnico, katera vas lahko toži za goljufijo? in potem še policaji. Se pravi v najboljšem primeru pa-pa motor :S.

Pa srečno :)

jap res je tko kt si napisou eni se tega sploh ne zavedajo, pa še čist korajžni pol povejo jst mam pa kasko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pohajač tvoj bug-spoiler....pobarvan, poleplen in montiran.....(sorry mal slabše slike :whistle: )

ej zlo lepo pride tale spojler, jaz sem se že tudi zanimal pri pohajaču za spojler, vendar čalam na finance hehe, a to si uzel tanov model spojlerja al tastar model še?

Upam da ga js tud čimprej nabavim!

Zadnič sm servis nardiu da bi se vozu, zdej paa takole grdo mrzlo vreme:S

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo in prav. Vendar fantje, kaj pa če slučajno pride, sej ne rečem, da pride ampaak čist slučajno do kakšne nesreče, pri kateri ti odobrijo pregled motorja in ugotovijo da je odblokiran. Kako se boste potem znašli z zavarovalnico, katera vas lahko toži za goljufijo? in potem še policaji. Se pravi v najboljšem primeru pa-pa motor :S.

Pa srečno :)

Se čist strinjam s tem in tudi ne obtužujem/ posmehujem tistim, ki imajo blokado noter.

Jaz bom pa kar živel s tem strahom naprej. But that's just me.

Pa ne me zdej popluvat. Peace. :surrender: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čist strinjam s tem in tudi ne obtužujem/ posmehujem tistim, ki imajo blokado noter.

Jaz bom pa kar živel s tem strahom naprej. But that's just me.

Pa ne me zdej popluvat. Peace. :surrender: :closedeyes:

mah...pluvat. .. neee. tvegaš. bez veze. če bo kej narobe si boš očital. al pa ne. jaz si. bognedaj, da jo skuhaš, takrat zavarovalnice iščejo dlako u jajcu, in če jo najdejo, pač nosiš stroške. svojega in tujega zdravljenja tuje materialne stroške morebitne poškodbe/invalidnost drugih, in take malenkosti. Nevem če je to treba. srečno. najbrž se ne zavedaš kako brezveze je tvoje početje, ampak, in a way, tud jez sm se učil na svojih napakah. in plačal. do centa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bi zanimalo, če bug spojler opravlja kako funkcijo na motorju?

Ja in ne :P. motor je mogoce malenkost bolj aerodinamicen :), kar pa verjamem, da se ne pozna skoraj nič. Jaz sem ga kupil zato, ker mi lepo zaključi obliko motorja in mi je všeč. Mislim da je pa to najbolj pomembno :). Pa lep dan še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!