Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

ej zlo lepo pride tale spojler, jaz sem se že tudi zanimal pri pohajaču za spojler, vendar čalam na finance hehe, a to si uzel tanov model spojlerja al tastar model še?

Upam da ga js tud čimprej nabavim!

Zadnič sm servis nardiu da bi se vozu, zdej paa takole grdo mrzlo vreme:S

LP

helooo....mislim da je nov model.......najbolje da pohajača vprašaš.On bo najbolj vedel......pa čimprej našparaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja....glede zavarovalnice in blokada....Se strinjam, da ni najboljša ideja da odstraniš blokado, kar se zavarovalnice tiče.....Sam potem takem, bi lahko zavarovalnice komplicirale pri vsaki predelavi motorja (npr. športni filter), ker pač ni bilo original in ni homologirano..No iz izkušenj pa lahko povem, da ko sem imel jst prometno z motorjem ni bilo nobenih problemov ne z policajim in ne z zavarovalnico.Pa sem imel takrat prevrtan zračni filter, nastavljene vplinjače, zamenjane dize.....(beri... ne serijsko), home made čist odprt izpuh....kar pomeni, da ga niti pod razno nebi mogel homologirat in še kr nekaj stvari bi se našlo...Je pa res, na kakšne ljudi trofiš.Se pa spomnim besed policista, ko mi je pogledal sprednjo gumo....in v smehu izjavil "da tega ovinka še Rossi nebi sfural" :kva2: ....še men je na smeh ruknal.Pa še v bolnico me je poklical in vprašal če sem vredu. :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja....glede zavarovalnice in blokada....Se strinjam, da ni najboljša ideja da odstraniš blokado, kar se zavarovalnice tiče.....Sam potem takem, bi lahko zavarovalnice komplicirale pri vsaki predelavi motorja (npr. športni filter), ker pač ni bilo original in ni homologirano..No iz izkušenj pa lahko povem, da ko sem imel jst prometno z motorjem ni bilo nobenih problemov ne z policajim in ne z zavarovalnico.Pa sem imel takrat prevrtan zračni filter, nastavljene vplinjače, zamenjane dize.....(beri... ne serijsko), home made čist odprt izpuh....kar pomeni, da ga niti pod razno nebi mogel homologirat in še kr nekaj stvari bi se našlo...Je pa res, na kakšne ljudi trofiš.Se pa spomnim besed policista, ko mi je pogledal sprednjo gumo....in v smehu izjavil "da tega ovinka še Rossi nebi sfural" :kva2: ....še men je na smeh ruknal.Pa še v bolnico me je poklical in vprašal če sem vredu. :trance_27_notworthy:

Ne sej fora je samo v tem, da je zakon pač zato narejen, da naredimo nekaj več kkm na manjši moči in pridobimo željene izkušnje, kot pa samo mm preveč privit gas pri odprtem motorju.

Prav gotovo ni zakon brez vese, kot pravim, VSE je z nekim namenom.

Je pa res, da bi se še dalo o tem zakonu razpletat. (takoj narediti neomejeno in se še isti dan usesti na 200km+ motor)

Od posameznika do posameznika odvisno, vsak posameznik ve kako in kaj in tako je tudi prav.

Za konec pa lahko rečem,želim vam neskončno varnih km in čim več dobrih kavic na dobrih furah :).

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledal filmčke na youtubu pa zasledil AJKO izpuhe :D, meni zgledajo čist ponesrečeni :P, prav gotovo so hoteli prvo serijo LeoVince kopirat :D.

cene pa tudi neprimerne:

* € 470 - ACCIAIO - Moto con un solo terminale

* € 600 - TITANIO - Moto con un solo terminale

* € 900 - ACCIAIO - Moto con due terminali

* € 1100 - TITANIO - Moto con due terminali

post-14902-12681704771_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo hoče modre ventilčke jih mam 6 preveč, ker sva se s prodajalcam mal narobe zastopla in ne bom nazaj pošilal za tiste 5€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se počasi sestavlja skup.Upamo da do konca mesca vse na svojem mestu.:evilgrin: Feltne pobarvane na mat črno, tudi zaščita kilerja na mat črno, z dodatkom modre barve.

post-19783-126837853553_thumb.jpg

post-19783-126837862146_thumb.jpg

post-19783-126837872416_thumb.jpg

post-19783-126837884855_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se počasi sestavlja skup.Upamo da do konca mesca vse na svojem mestu.:evilgrin: Feltne pobarvane na mat črno, tudi zaščita kilerja na mat črno, z dodatkom modre barve.

dej ga še od strani slikaj,....vidim da maš bug spoiler...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadeva se počasi sestavlja skup.Upamo da do konca mesca vse na svojem mestu.:evilgrin: Feltne pobarvane na mat črno, tudi zaščita kilerja na mat črno, z dodatkom modre barve.

eii res ga sliki a prodajaš??? heh hec.. že tko zgleda kr dost hud..

slike dj !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja....glede zavarovalnice in blokada....Se strinjam, da ni najboljša ideja da odstraniš blokado, kar se zavarovalnice tiče.....Sam potem takem, bi lahko zavarovalnice komplicirale pri vsaki predelavi motorja (npr. športni filter), ker pač ni bilo original in ni homologirano..No iz izkušenj pa lahko povem, da ko sem imel jst prometno z motorjem ni bilo nobenih problemov ne z policajim in ne z zavarovalnico.Pa sem imel takrat prevrtan zračni filter, nastavljene vplinjače, zamenjane dize.....(beri... ne serijsko), home made čist odprt izpuh....kar pomeni, da ga niti pod razno nebi mogel homologirat in še kr nekaj stvari bi se našlo...Je pa res, na kakšne ljudi trofiš.Se pa spomnim besed policista, ko mi je pogledal sprednjo gumo....in v smehu izjavil "da tega ovinka še Rossi nebi sfural" :kva2: ....še men je na smeh ruknal.Pa še v bolnico me je poklical in vprašal če sem vredu. :trance_27_notworthy:

Ja dobro ti je to policaj povedal :D:D

Drugače pa imam tudi jaz namen kupit ta motor (S varjanto) in ga bom moral tudi dat blokirat ker še nimam izpita z neomejeno. Se vseeno bolj splača dat tistih 250 € za blokado, kot pa za kakšno kazen...

Samo me pa zanima če nič ne policaji komplicirajo, ker po zakonu naj nebi smel voziti motorja z izpitom A2 ki ima izvirno moč več kot 70 kw, tudi če že imaš motor blokiran na 25kw oz. na 35kw ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ga še od strani slikaj,....vidim da maš bug spoiler...

eii res ga sliki a prodajaš??? heh hec.. že tko zgleda kr dost hud..

slike dj !!

Zadeva je od strani še čisto podrta, tako da nimam kaj slikat... Loh pa podrtijo slikam :naughty:

Ko bo vse na mestu bodo slike padle.

Lp

Aja razdrto zadevo vam nalepm

Popravljeno . Popravil kreksimon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ni blo mišljeno sem :surrender: Pa ne znam zbrisat :whistle:

post-19783-126842098294_thumb.jpg

post-19783-126842098805_thumb.jpg

post-19783-126842100177_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kreksimon
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem prvič po zimi poskušal motor vžgat, ampak akumulator še kar spi, tako da se ga danes da filat in bomo jutri še enkrat poskusili :yes: Mu je 5 mesečno spanje slabo delo! Malo je mrdnil to pa je bilo tudi vse... :lol1: Števec se ni obrnil le malo je zajambral :lol1:Je imel kdo od vas tudi ta problem ali ste med zimo pižigali motor?

Popravljeno . Popravil kreksimon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem prvič po zimi poskušal motor vžgat, ampak akumulator še kar spi, tako da se ga danes da filat in bomo jutri še enkrat poskusili :yes: Mu je 5 mesečno spanje slabo delo! Malo je mrdnil to pa je bilo tudi vse... :lol1: Števec se ni obrnil le malo je zajambral :lol1:Je imel kdo od vas tudi ta problem ali ste med zimo pižigali motor?

Jaz tovrstnih problemov nisem imel, sem ga med zimo prižgal 2x vedno zapredel kot mora! Res pa da imam leto mlajši akumolator in motor kot ti :).

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma isto kot HyperJack...

Komaj čakam da posije sonček v pravem pomenu! Se bomo kaj dobili Zjevci ali je to že pozabljeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem prvič po zimi poskušal motor vžgat, ampak akumulator še kar spi, tako da se ga danes da filat in bomo jutri še enkrat poskusili :yes: Mu je 5 mesečno spanje slabo delo! Malo je mrdnil to pa je bilo tudi vse... :lol1: Števec se ni obrnil le malo je zajambral :lol1:Je imel kdo od vas tudi ta problem ali ste med zimo pižigali motor?

Moj je tud 5 mesecev spal oz. štiri. Ker nimam ogrevane garaže sem akumulator preventivno odklopil in ga dal nekam na toplo, vmes pa sem ga ene dvakrat dal mal dofilat. Po štirih mesecih pa sem vseeno hotel slišati glas motorja in zato sem samo provizorično gor priklopil akumulator in ga vžgal, predvsem zato, da sem iz motorja spravil ven vso vlago, ki se je nabrala v tem dolgem času, ene parkrat je rabu, da se je mašina obrnila in nato vžgal brez problema. No včeri sem ga pa doknočno zmontiral in vžgal je v prvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne paničarite - to je kawasaki.

moj od leta 99 stoji v neogrevani garaži ločeni od hiše kjer so pozimi minus temperature. akumulatorja nisem nikoli odklapljal, še manj pa polnil in ga pozimi ne prižigam. vsako pomlad vžge brez težav. je pa res da so tako dobri samo originalni akumulatorji. vse ostalo ni več isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tovrstnih problemov nisem imel, sem ga med zimo prižgal 2x vedno zapredel kot mora! Res pa da imam leto mlajši akumolator in motor kot ti :).

Popolnoma isto kot HyperJack...

Komaj čakam da posije sonček v pravem pomenu! Se bomo kaj dobili Zjevci ali je to že pozabljeno?

Ni pozabljeno :yea1:

Moj je tud 5 mesecev spal oz. štiri. Ker nimam ogrevane garaže sem akumulator preventivno odklopil in ga dal nekam na toplo, vmes pa sem ga ene dvakrat dal mal dofilat. Po štirih mesecih pa sem vseeno hotel slišati glas motorja in zato sem samo provizorično gor priklopil akumulator in ga vžgal, predvsem zato, da sem iz motorja spravil ven vso vlago, ki se je nabrala v tem dolgem času, ene parkrat je rabu, da se je mašina obrnila in nato vžgal brez problema. No včeri sem ga pa doknočno zmontiral in vžgal je v prvo.

Po enodnevnemu polnjenju motorja ni bilo potrebno 2x prositi da vžge!!!! :trance_27_notworthy: Tako da mislim da je bilo krivo samo prezimovanje brez vžiganja.

Ker moj kolega je konec lanske sezone menjal akumulator in ga tudi čez zimo ni nikoli prižgal in mu motor tudi včeraj ni hotel vžgati oziroma tudi ena lučka mu ni posvetila in vem da on ni šparal pri akumulatorju... Tako da je pomoje več dejavnikov ali ti motor vžge po prezimovanju ali ne, je pa vsekakor pametno vsaj 2-3x prižgati pozima ali pač ne?! Važno da motor dela ko je treba :naughty:

Lp

Popravljeno . Popravil kreksimon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Dans sm motor registriru, zadnič sem nardil servis pa gume menju, tak da zdej sam čakam, da bo mal lepšga vremena:) Kdo se bo pa lotu organizirat ta zbor z-jčkov?

Drugače pa, jaz sem ga čez zimo ene 2x užgal, pa je vedno brez problema delal! :worship:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Prvo vsem lep pozdrav, sem nov na forumu. Sem tudi pred nakupom Z750 /2007, in me zanima kater bencin kuri? 95 ali 98? Vprašam zato, da nebi kaj kiksnil med tankanjem :? . Hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Prvo vsem lep pozdrav, sem nov na forumu. Sem tudi pred nakupom Z750 /2007, in me zanima kater bencin kuri? 95 ali 98? Vprašam zato, da nebi kaj kiksnil med tankanjem trance_11_confused.gif . Hvala za odgovor!

Lp, nimaš kaj kiksniti tankaš 95, 98, 100 odvisno koliko imaš v denarnicibiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Dans sm motor registriru, zadnič sem nardil servis pa gume menju, tak da zdej sam čakam, da bo mal lepšga vremena:) Kdo se bo pa lotu organizirat ta zbor z-jčkov?

Drugače pa, jaz sem ga čez zimo ene 2x užgal, pa je vedno brez problema delal! :worship:

LP

Itak ne rabmo neke organizacije, dobimo se na neki pumpi (pač po dogovru) in se skupaj zapeljemo. Pa mislim, da nam tudi kakšna debata ne uide... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da organizacija ni takšen problem. Kakšen teden dva se prej zmenimo. Zdaj itak se nimamo kaj dost debatirat, ker itak se še ni vreme poštimalo. Mi imamo še snega, tako da ni za nikamor. Sicer lahko imamo že kakšen zborčič na žegnjanju v Mirni peči :). Drugače bom pa redno hodil okoli krškega predvsem na Raceland, bolj kot ne samo gledat, oz. malo dirkat z 125ccm motorjem in pa kakšen gokart od kolega se najde, tako da bo pestro tam gor.

Drugače pa imamo kar stalno furco.

Kočevje-NM- Krško-Laško-Žalec- Marija Reka- Celje- na Črnivc na kosilo potem pa preko kamnika in lj domov. Kar pestra tura cirka 300km...Se kar nabere po Mariji Reki gor pa dol. Kdor bo pa za pa če bo še dovolj zgodaj pa gremo še mal pogledat naše kolege na Kačje Ride.

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Redno pa imam pred samo še punco na 125ccm.ju tako da če koga ne moti družba se nama lahko priključi. Furamo tam do 130km/h, drugače pa čisto potovalna hitrost 100-110km/h.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Prvo vsem lep pozdrav, sem nov na forumu. Sem tudi pred nakupom Z750 /2007, in me zanima kater bencin kuri? 95 ali 98? Vprašam zato, da nebi kaj kiksnil med tankanjem :? . Hvala za odgovor!

Priporočljivo je višja vrednost oktanov, navaja se 98. Kar je manj po njihovem ni priporočljivo, ker se baje lahko pojavi klenkanje v motorju. Kar je samo marketinška poteza. Oz. če je že res, ni vemem kakšen bav bav, sam prav gotovo kar veliko ljudi vozi na 95.

Osebno vedno tankal 98, nekajkrat tudi 100...

Se opravičujem za 3poste :P

Bo bolj pregledno...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!