Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

a se da v zeleni barvi dobiti?

V zeleni barvi sem ga tudi zasledil, gre se pa za nakup preko ebaya iz amerike. Jaz bi enega vzel, toliko da naredil kalup in potem po mili volji delam odlitke :D

KLIK

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zeleni barvi sem ga tudi zasledil, gre se pa za nakup preko ebaya iz amerike. Jaz bi enega vzel, toliko da naredil kalup in potem po mili volji delam odlitke :D

KLIK

Dvomim da ti ga bodo za tak denar poslali... Kakor sm se jaz pozanimal o tem izdelku, ki sem ga tudi sam gledal je to nekakšna dražba... Lahko boš dal malo denarja lahko pa veliko... Tako js vem o tem!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes končno našel čas zase :). Uspešno dokončal še desno stran :), res prav super je izpadlo :). BOm kakšen dan naredil zunaj na sončku malo bolj konkretne slike... Drugače pa že nov projekt v igri ;)...

Se nadaljuje..... :photo:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes končno našel čas zase :). Uspešno dokončal še desno stran :), res prav super je izpadlo :). BOm kakšen dan naredil zunaj na sončku malo bolj konkretne slike... Drugače pa že nov projekt v igri ;)...

Se nadaljuje..... :photo:

hyperjack, koliko imaš levi creshpad daljši od desnega...če gledava oddaljenost od okvirja.....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hyperjack, koliko imaš levi creshpad daljši od desnega...če gledava oddaljenost od okvirja.....?

Natanko 30mm.... Kaj več je že preveč, lahko bi šlo tudi kakšne 25mm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Natanko 30mm.... Kaj več je že preveč, lahko bi šlo tudi kakšne 25mm..

...pa bo to dovolj,gleda nato, da je levi deklc (po domače) kr lepo vn štrli....sem gledal crash pads original od rizome...pa je levi tam nekje 50mm daljši od desnega.....ravno zaradi levega pokrova na agregatu....Drgač pa so tvoji lepi za videt :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa bo to dovolj,gleda nato, da je levi deklc (po domače) kr lepo vn štrli....sem gledal crash pads original od rizome...pa je levi tam nekje 50mm daljši od desnega.....ravno zaradi levega pokrova na agregatu....Drgač pa so tvoji lepi za videt :worship:

Zdej lahko, da sva se narobe razumela. Jaz imam 30mm samo "distančnik" ki zamakne crash pad. In če računamo, da je potem še bunka debela cirka 40mm, je čisto dovolj odmaknjeno :). Sej sem tako naredil zaradi agregata :). če bi bila potreba, bi dal še daljše, vendar iz praktičnih razlogov, to ne bi bilo dobro...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ena slika s strani, da se bomo razumeli :). Pa če bo katerega še posebaj zanimalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam o nakupu športnega avspuha za Z 750, letnik 2008 in imam nekaj vprašanj. Kupil bi sicer samo zadnji lonec od LeoVince GP. Zanimam me pa kakšnemu namenu služijo tiste zajle, ki so na originalnem zadnjem loncu, športni pa nimajo narejeno za jih montirat? In če priporočate ob menjavi avspuha tudi menjavo filtra za zrak in kakšne predelave na elektroniki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi lahko kdo povedal kako močne so original žarnice na novejšem modelu Z750.

Hvala

Lp

2x 55W

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam o nakupu športnega avspuha za Z 750, letnik 2008 in imam nekaj vprašanj. Kupil bi sicer samo zadnji lonec od LeoVince GP. Zanimam me pa kakšnemu namenu služijo tiste zajle, ki so na originalnem zadnjem loncu, športni pa nimajo narejeno za jih montirat? In če priporočate ob menjavi avspuha tudi menjavo filtra za zrak in kakšne predelave na elektroniki?

Zajle služijo, za odpiranje ventila v originalnem izpuhu, Pred menjavo je le te potrebno previdno sneti z "motorčka" ki so na levi strani pod plastiko...

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje.

Ali ima kdo montiran podblatnik zadnje gume? Razmišljam ali bi kar kupil od Ermaxa, vendar me skrbi Tc.jev dobavni rok. Ne mislim čakat do sredine poletja. Ali kdo ve, kako je rešen problem z montažo, kolikor se spomnim, ni na nihajki narejenih kakšnih navojev za samo pritrditev podblatnika. Videl sem na enih slikah, da je bil pritrjen z vezicami, kar mi pa sploh ni všeč :P...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je spredaj pritrjen z vezicami, zadaj se pa ne spomnem točno. Ko pridem domov ti brez problema poslikam.

Pa priložim še slike začetne faze nosilcev za "crashpade". Ja, končno so zrezkani in doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje.

Ali ima kdo montiran podblatnik zadnje gume? Razmišljam ali bi kar kupil od Ermaxa, vendar me skrbi Tc.jev dobavni rok. Ne mislim čakat do sredine poletja. Ali kdo ve, kako je rešen problem z montažo, kolikor se spomnim, ni na nihajki narejenih kakšnih navojev za samo pritrditev podblatnika. Videl sem na enih slikah, da je bil pritrjen z vezicami, kar mi pa sploh ni všeč :P...

lp

Js mam pritrjenga z vezicami!!! In če gledaš da je razlika v ceni 100€ te mogoče tiste vezice sploh ne motijo!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam pritrjenga z vezicami!!! In če gledaš da je razlika v ceni 100€ te mogoče tiste vezice sploh ne motijo!!!!

Še kakšno slikco prosim, pa smo zmagali :)

hvala, lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo slikce načina montaže:

post-10955-127004224712_thumb.jpg

post-10955-127004226303_thumb.jpg

post-10955-127004228083_thumb.jpg

Upam, da sem ti kaj pomagal.

Slika nosilcev "crashpadov" (končno!):

post-10955-127004237246_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napredujemo z novitetami :D, narejena zaščita sprednjih vilic, zaenkrat samo vzorčno, še brez matic, pritrjeno bo preko celotne osi na M8 navoju, poleg pa nerjaveče podložke in stop matice :)...

Kaj pravite?

p.s. dosegljivo tudi za zadnji del in za vse vrste motorbikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napredujemo z novitetami :D, narejena zaščita sprednjih vilic, zaenkrat samo vzorčno, še brez matic, pritrjeno bo preko celotne osi na M8 navoju, poleg pa nerjaveče podložke in stop matice :)...

Kaj pravite?

p.s. dosegljivo tudi za zadnji del in za vse vrste motorbikov.

...relativna stvar....jst sem padu....kolega je padu....pa vilice niso imele niti praske....če pa boš trofu robnik pa tudi to me bo pomagalo...drgač bo pa verjetno lepo izgledalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja je za moje pojme kar zanimiva, kolikor sem okoli gledal se to res veliko uporablja, zato sem se tudi spravil delat.

Uspelo mi je narediti še drugi del, jutri vse skupaj skompletiram, da bo videt kako izgleda kot celota...

Bog ne daj pa da bi bilo treba kdaj to uporabljat :S.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne maste pa kj gume na svojih zvereh??zadovoljni?kolk km naredite???

Metzeler M3, prejšni komplet gum 7000km, nisem nažigal po ravninah sem pa po ovinkih malo bolj!! Tako da guma drži tako kot je treba... Že zako so te gume pohvalili na Zju, da se dobro obnesejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne maste pa kj gume na svojih zvereh??zadovoljni?kolk km naredite???

Če boš večino časa potoval v družbi svoje najdražje, ali pa če boš imel gor še kaj obtežitve, kar cilaj na dunlop roadsmart, trenutno jih imam z 7kkm pa še za enkrat toliko bodo, če jih prej ne bo že menjal.

Dost hitro segrete, do kolena gre tudi in to je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!