Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

do kolena pridete?? :eek: ja mater sm pa mislu da je previsok za kj tazga...no bo že pršlo,ko strah mine :P

roadsmart...kaj pa qualifire 2???road smart je bl že potovalna kajne??za igrat se bi bla verjetno boljša Q2...mnenja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do kolena pridete?? :eek: ja mater sm pa mislu da je previsok za kj tazga...no bo že pršlo,ko strah mine :P

roadsmart...kaj pa qualifire 2???road smart je bl že potovalna kajne??za igrat se bi bla verjetno boljša Q2...mnenja??

Do kolena? poglej Marjanček.ove slike, pa ti bo takoj vse jasno :D. Počasi nevsiljivo se daleč pride :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja....saj je hecn....če prideš do kolena, še ne pomeni da si nagnu motor :whistle: ....vsak lahko pride do kolena...pač malo bolj upogneš nogo....in že ravsaš z kolenčkom....še posebno če si bolj dolgonogi.....bo potrebno pogledat bunkice na stopalkah....pa če so porajsane....bol si ga pa nagnu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja....saj je hecn....če prideš do kolena, še ne pomeni da si nagnu motor :whistle: ....vsak lahko pride do kolena...pač malo bolj upogneš nogo....in že ravsaš z kolenčkom....še posebno če si bolj dolgonogi.....bo potrebno pogledat bunkice na stopalkah....pa če so porajsane....bol si ga pa nagnu :worship:

Js mam recmo bunkice čist porajsane in še nism drsal po kolenu!!!! Je pa res da kolen ne razmetavam lih tri metre od motorja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meu sm gor qualifier 2 pa je držala 4900 kilometrov, zdej sm dal pa raje roadsmart gor ker se dosti vozim v dvoje :rolleyes:

drugače pa po kolenu še ni šlo, do tačke pa:)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da vsi tako hvalite Roadsmartke pa tut js sm slišu pohvale na njih me zanima za kakšne cene jih dobite?

Kot vsak iščem najbolj ugodno varjanto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ne ukvarjam pretirano z raznimi ugodnostimi, narocim pri sosedu, ki ima manjso vulkanizersko delavnico tako da 120e z montazo vred, dimenzije 160/60/17, gume so vedno "frišne" in ne stara zaloga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvotna guma je bila Dunlop Q naredil nesigurnih 6kkm nato je pogledalo platno. Nezadovoljivo se je peljala cez vse "fuge" na cesti. Obcutilo se je vsak pesek in vsako malo bolj gladko cesto. Imel sem občutek, da se ni nikoli res dodobra ogrela.

Sedaj sem na Roadsmartu, to je pa povsem druga pesem. V relativno kratkem casu je ogreta in zaupanja vredna. Je pa potrebno vedeti, da nisem GP racer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajle služijo, za odpiranje ventila v originalnem izpuhu, Pred menjavo je le te potrebno previdno sneti z "motorčka" ki so na levi strani pod plastiko...

lp

Zakaj pa sploh služi ta ventil?

Kaj glede filtra, če dam športni avspuh? priporočljivo zamenjat s športnim?

Aja Kakšna se vam zdi cena za Leovince GP 285eur?

Popravljeno . Popravil moto_mat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

200 eur kompler roadsmart nekje na koroškem:)

....mislim da je vulkanizerstvo ŠIRNIK...Radlje ob Dravi.....sam jst sem del tam nekje 250 z montaža (dunlop Roadsmart)

Popravljeno . Popravil colin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo od vas ve, kje bi lahko dobil knjižico z navodili, User manual, v (Slovenščini), ali v angleščini za z750 letnik 2007???

Pr motorju sem dobil to knjižico v Italjanščini kar pa ne znam jezika, se mi pa zelo bere :)

tnx :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa sploh služi ta ventil?

Kaj glede filtra, če dam športni avspuh? priporočljivo zamenjat s športnim?

Aja Kakšna se vam zdi cena za Leovince GP 285eur?

Ventil krmili, da zapre loputo na nižjih obratih, pri višjih jo pa odpre, da je veči pretok zraka. Filtra ne menjaj! ker ne boš naredil nič!

LeoVince GP style 285€ normalna cena...

GP PRO je dražji 100€

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ventil krmili, da zapre loputo na nižjih obratih, pri višjih jo pa odpre, da je veči pretok zraka. Filtra ne menjaj! ker ne boš naredil nič!

LeoVince GP style 285€ normalna cena...

GP PRO je dražji 100€

lp

Se pravi pol tiste zajle poberem dol in dam drugi avspuh gor in to je vsa umetnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi pol tiste zajle poberem dol in dam drugi avspuh gor in to je vsa umetnost?

Točno tako, saj zajle itak ostanejo na izpuhu, sneti jih moraš le iz motorja (iz tisteg motorčka) pri tem pa moraš paziti , da ne premakneš njegove lege.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, saj zajle itak ostanejo na izpuhu, sneti jih moraš le iz motorja (iz tisteg motorčka) pri tem pa moraš paziti , da ne premakneš njegove lege.

lp

kolker sem jst gledu....ko sem imel vse to odprto.... se motorček vedno vrača v prvotno lego, ko daš kontakt....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne maste pa kj gume na svojih zvereh??zadovoljni?kolk km naredite???

Jaz mam Michelin Pilot Power, uredu guma naredu 6k. , pa skoz po kolenu :whistle:, enakomerno obrabljena.:trance_27_notworthy:

Popravljeno . Popravil KUŠČAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvotna guma je bila Dunlop Q naredil nesigurnih 6kkm nato je pogledalo platno. Nezadovoljivo se je peljala cez vse "fuge" na cesti. Obcutilo se je vsak pesek in vsako malo bolj gladko cesto. Imel sem občutek, da se ni nikoli res dodobra ogrela.

Sedaj sem na Roadsmartu, to je pa povsem druga pesem. V relativno kratkem casu je ogreta in zaupanja vredna. Je pa potrebno vedeti, da nisem GP racer

Z Dunlop Q sem jaz naredu samo 3,5k. , samo to so bile stare Q, sedaj so nove Q2, baje da veliko boljša guma .:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje, malo prebiram tole temo, pa se mi pojavlja eno VELIKO vprašanje:

Kaj se vi mislte letos vozit s svojimi Z-ji al samo po tleh padat, da toliko teh čepov in podobne krame gor dajete?

Saj nimam nič proti temu, če ti na mestu pade ti verjetno že kaj pomaga, sam če se pa uležeš pa bodite brez skrbi da ga bo pobrusilo točno tam kjer te krame nimate in kaj zvilo in počlo in odtgalo in kaj jaz vem kaj še vse - bog ne daj da bi komurkoli to zgodilo, sam hočem vam povedat da mogoče toliko energije kot jo vlagate v izdelavo in dizajniranje za svojega Z-ja, jo raje porabite za udeležbo kakšne varne vožnje ali pa malo ponovite tehniko preden se sezona pošteno začne.

Aja, gume prejšnjo sezono RoadSmart (do roba brez težav), tako da letos verjetno tudi padejo enake gor.

Lp

Johnny

Popravljeno . Popravil johnny21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje, malo prebiram tole temo, pa se mi pojavlja eno VELIKO vprašanje:

Kaj se vi mislte letos vozit s svojimi Z-ji al samo po tleh padat, da toliko teh čepov in podobne krame gor dajete?

Saj nimam nič proti temu, če ti na mestu pade ti verjetno že kaj pomaga, sam če se pa uležeš pa bodite brez skrbi da ga bo pobrusilo točno tam kjer te krame nimate in kaj zvilo in počlo in odtgalo in kaj jaz vem kaj še vse - bog ne daj da bi komurkoli to zgodilo, sam hočem vam povedat da mogoče toliko energije kot jo vlagate v izdelavo in dizajniranje za svojega Z-ja, jo raje porabite za udeležbo kakšne varne vožnje ali pa malo ponovite tehniko preden se sezona pošteno začne.

Aja, gume prejšnjo sezono RoadSmart (do roba brez težav), tako da letos verjetno tudi padejo enake gor.

Lp

Johnny

Johnny moj....če že nimaš kej proti...tako kot si to opisal v začetku tvojga stavka....pol nam ne predavaj..... :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se ne gre za to, da bi se nekaj trudil pa vlagal nevem koliko denarja za vse to. Enostavno mi je v veselje narediti nekaj ne glede na to, kaj to je. Za poceni denar naredis stvar, za katero bi v trgovini odstel ogromno denarja pa ne bi bilo pol toliko dobro. Drugace sem pa predvcerajsnem narocil kar Ermaxov podblatnik. :). Fantje sonca bo vedno vec, pocasi se bomo zmenili za kkasno turco. Pa lep vecer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh se ne gre za to, da bi se nekaj trudil pa vlagal nevem koliko denarja za vse to. Enostavno mi je v veselje narediti nekaj ne glede na to, kaj to je. Za poceni denar naredis stvar, za katero bi v trgovini odstel ogromno denarja pa ne bi bilo pol toliko dobro. Drugace sem pa predvcerajsnem narocil kar Ermaxov podblatnik. :). Fantje sonca bo vedno vec, pocasi se bomo zmenili za kkasno turco. Pa lep vecer.

si pol le odštev velike denarce za original ERMAX?! Ja počasi se bomo lahko dubili, mudi se pa tudi ne... Sam nekaj bi vprašal... Zadnjič sste omenjali neko ralacijo da bi se dubili v Kočevju ob 9h... Vse lepo in prav ampak eni nismo oddaljeni 10km stran... Če mene vprašaš bi bila najbolj fer lokacija Ljubljana npr.(LJ grad, kjer je veliko placa, se gre na en kofe malo pogleda in se nato zmenimo za turo) Ali pa se vi tam dobite tok zgodaj in počasi pridete do lj... Aprila še ni tako toplo da bo folk ob pol 8h vozil iz vseh strani SLO... No Moj predlog

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!