Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Johnny moj....če že nimaš kej proti...tako kot si to opisal v začetku tvojga stavka....pol nam ne predavaj..... wallbash.gif

ma ne, sej ne predavam, samo sem po dolgem času malo prečikiral temo in ene dve strani sama debata o crash padih, heh. pa si nisem mogel kaj, kot da napišem al se mislt voz al bočno drsat (še mal nižje od kolena) heh:evilgrin:

za moje pojme je tole, če greš kupit original, ki po vaših besedah sodeč je zelo drago je čisto metanje denarja stran. to, da se dela doma (ala HyperJack), je lepo in pohvalno, samo v primeru da ne zavzame preveč časa, materijala in denarja (da nisi potem na enakem kot če greš v trgovino in kupiš). Sam sem lansko sezono tudi stremel k temu, da si jih sam naredim, samo potem ko se malo pogovarjaš in tudi vidiš padene Z-je (nekatere pri nizkih hitrostih ali na mestu, pa tudi tiste od katerih je voznik žalostno preminil), vidiš da tale krama ne pomaga pravzaprav nič, kvečjemu ti dviguje psiho . Eh, nakladam.

Lepo se mejte, pa ne ga bikskat, glejte kako je vreme potem zaradi tega. :)

Lp

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa sploh služi ta ventil?

Kaj glede filtra, če dam športni avspuh? priporočljivo zamenjat s športnim?

Aja Kakšna se vam zdi cena za Leovince GP 285eur?

Tudi jaz se zanimam za Leo Vince GP..proda kdo rabljenega oz. novega za kakšno ugodno ceno,ga zrihta (dobi provizijo % ) ? Ponudbe kar na PS ;)

Je potrebno Ermaxove dodatke pravtako homologirat,pa na LPP vozit?

@HiperJack: bos to homologiral? Prosim za kakšne lepe slikce spojlerja in ceno. Lahko tudi na PS. Se tudi sam odločam da bi kupil nekaj podobnega. Fejk vs. original bomo še vidl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz se zanimam za Leo Vince GP..proda kdo rabljenega oz. novega za kakšno ugodno ceno,ga zrihta (dobi provizijo % ) ? Ponudbe kar na PS ;)

Je potrebno Ermaxove dodatke pravtako homologirat,pa na LPP vozit?

@HiperJack: bos to homologiral? Prosim za kakšne lepe slikce spojlerja in ceno. Lahko tudi na PS. Se tudi sam odločam da bi kupil nekaj podobnega. Fejk vs. original bomo še vidl.

Homologiral bom samo izpuh, ostalo niti ni mogoče in ponavadi zaradi ostalih dodatkov ne obremenjujejo. Lahko se policaj zapiči v previsoko lego reg. tablice.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se policaj zapiči v previsoko lego reg. tablice.

heh, o temle tudi jaz malo razmišljam zadnje dni, ker kot kaže bodo letos čist divji tile naši možje postave. Sicer ko vidim nekatere junake, ki imajo tablico na pol prelomljeno in pritrjeno direktno pod zic, je moja še v redu (malo privzdignjena, nekaj cm pod lučjo in custom osvetlitev, pod katero je popolnoma normalno vidna). Ma bomo videli kakšni bodo odzivi, lani mi ni niti eden nič rekel, pa so me ustavili kar nekajkrat.

Lp

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za kakšne lepe slikce spojlerja in ceno.

Prosim, poglej med galerijo motociklov, pa boš videl kako všečno zgleda :D

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW Ali mogoče kdo prodaja z750 od letnika 07 dalje?

za pametn dnar ga se jes prodam:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je že kdo menjal ščitinike pripeta slika spodaj, da se razume o čem govorim. In bi bil pripravljen prodat, toliko da naredim kolup :)...

Veliko varnih km želim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, samo javljam, da je med vami še eden lastnik novega z750.

Trenutno ga še uvajam na cesti, že 30km :lol:

Kakšen nasvet za začetek? :)

Lp, Bodlay

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, samo javljam, da je med vami še eden lastnik novega z750.

Trenutno ga še uvajam na cesti, že 30km :lol:

Kakšen nasvet za začetek? :)

Lp, Bodlay

Malo :topic: , ampak vseeno:

Glede na to, da se je zacelo, nasvet zate, zame in za vse ostale bojevnike: Prvo v glavi, nato v zapestju!! ;) Pa srecno voznjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, samo javljam, da je med vami še eden lastnik novega z750.

Trenutno ga še uvajam na cesti, že 30km :lol:

Kakšen nasvet za začetek? :)

Lp, Bodlay

Če ga uvajaš, predvidevam da je nov. Se pravi, da se pazi glede gum, saj je prva obutev res samo toliko, da utečeš motor :P. Če ti roji kakšno vprašanje po glavi, samo piši :).

srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, samo javljam, da je med vami še eden lastnik novega z750.

Trenutno ga še uvajam na cesti, že 30km :lol:

Kakšen nasvet za začetek? :)

Lp, Bodlay

Želim ti ogromno lepih in srečnih kilometrov, pa tko kot so že pred mano povedal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in z čim si to pobarval?

so taki posebni beli flumastri za gume. Najcene sem jih dobil v Avstriji komad 1,50-2,00€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so taki posebni beli flumastri za gume. Najcene sem jih dobil v Avstriji komad 1,50-2,00€

Tudi pri nas se dobi. Kupi se v trgovini, kjer prodajajo šolske potrebščine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče kje dobiti ketnset še ceneje kot v Luisu? Pozna kdo koga, ki pozna koga, da ima poceni zadevo? :P

Hvala za odgovor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Zanima me, ali lahko na z 750 montiram drug zadnji nosilec-bolj športne in pri tem obdržim obstoječe smerokaze? Namreč obstoječi smerokazi se mi bolj dopadejo, ker so bolj vidni od manjših.

Hvala za nasvet, lp Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko, vendar moraš nekako pogruntat kako jih boš pritrdil, jaz imam kar originalne, ker so mi lepi, pa tudi bolj vidni tako kot praviš! Nekaj truda jwe treba vložit, da jih pritrdiš na neoriginalen nosilec tablice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Zanima me, ali lahko na z 750 montiram drug zadnji nosilec-bolj športne in pri tem obdržim obstoječe smerokaze? Namreč obstoječi smerokazi se mi bolj dopadejo, ker so bolj vidni od manjših.

Hvala za nasvet, lp Rok

Živjo!

Drugič, raje piši v temo Z750: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=5895&st=3135, da ne bomo modelatorji preveč jezni, ker čistilna akcija je bila včeraj :D, pa imajo verjetno jo že poln kufer. Dost offtopica :P

Na nekatere nosilce bi brez težav privijačil smernike neposredno, pri drugih, pa je treba kaj dodelati oz. spremeniti. V glavnem v obeh primerih lahko obdržiš smernike :), kater nosilec imaš v mislih?

Pa lep dan še naprej...

p.s. šele sedaj mi kapne da si od Jureta brat, pa drugič tako reč, hecam se :).

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj že cela Slovenija Jureta pozna ??? trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

Jaz imam na Lihtech.ovem nosilcu, narejene še posebne nosilčke, ki držijo smernike. Se bom peljal v sredo okoli mengša, pa se sprot ustavim, pa rečemo kakšno.

p.s. Kdo ne pozna slavnih mesarjevih sinov, pa ne okol govort :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Zanima me, ali lahko na z 750 montiram drug zadnji nosilec-bolj športne in pri tem obdržim obstoječe smerokaze? Namreč obstoječi smerokazi se mi bolj dopadejo, ker so bolj vidni od manjših.

Hvala za nasvet, lp Rok

Evo(tech Preformance):

Z750-1000 2003/4/5/6

Z750 2007-10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!