Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

LP.mene zanima ce je imel kdo probleme na Z750 05.L po daljsih km cerka 400 probleme z prestavljanjem iz 4v5 in 5v6.

A je mozno da ni pravo olje.kolega mi je svetoval.da bi malo znižu hod stopalke za šaltat.to se mi dogaja samo ce je motorno olje dobr segreto.

Mam iste težave me tudi zanima kako se reši ta problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nebi moral imet model 2009 cel agregat črne barve?

Ja ta motor je pač model 2007, kupljen oz. uvožen je pa bil 2009, zato ga prodaja kot 2009, sej če te ne moti da ima sivo mašino, pač ni nič narobe, motor je itak isti, verjetno ima tudi zato malo nižjo ceno.

Uspešen nakup!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nebi moral imet model 2009 cel agregat črne barve?

Mislim da je 2007 črno-siv....letnik 2008 cel črn,....letnik 2009 pa spet črno-siv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se strinjam s tole zadnjo. Letnik 2009 je črn agragat. Tud žmigavci so pri tem oglasu oranžni, pri 2009 so prozorni... cena pa bolj vleče na 2007, hm, očitno je motor res 2007, tak k moj :rolleyes: ... V glavenm z Z-jem ne boš nič falil. Bedno mi je ko berem da nekdo prodaja stvar 2007, in potem reče da je 2009, ne glede na prvo registracijo in nakup... To je dezinformacija, zarad tega pride potem do dvoma in takih debat kot je tole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov na forumu,tako da upam,da sem izbral pravo temo za vprašanje.

Kupujem Kawasaki-ja Z 750 in malce gledam oglase na netu. Mi je pa v oči padel slednji:

http://www.avto.net/...=3752181&show=2

Cena se mi zdi nekako nizka,glede na ostalo ponudbo. Je pa res,kot mi je prodajalec povedal po telefonu,da je motor iz italije in v Sloveniji še ni bil registriran. Baje da so stroški glede davkov in tega nekje 170 -180 € (lahko kdo to potrdi,če je temu res tako)?

Je mogoče kdo že ogledoval ta motor? Mislite, da je varno takole kupovati motor,ki je iz tujine? Predvsem me skrbi,da ni bil razbit ipd. verjetno bi se z natančnim pogledom ugotovilo kakšno nepravilnost glede popravila itd.

Na kaj vse moram biti pozoren?

Vprašanja so res začetniška,tako kot sem tudi sam začetnik v motociklističnih vodah smile.gif

Prosim za nasvete,ki mi bodo koristili pred nakupom in se zahvaljum za vsak odgovor,ki bo sledil...

Sem ga šel pogledat in lahko samo povem, da tip nima dveh čistih. Najprej pogledal desno stran in seveda izpuh podrsan. Nad varom na okvirju, kjer so vpete vilice, odluščena barva v dolžini pribl. 5cm, nekateri vijaki so bili pošraufani, med števcem in ohišjem/masko zeva 0,5 cm reža,.... Uglavnem motor je moral bit na tleh. Postavil sem mu par osnovnih vprašanj, pa še na ta ni znal prepričljivo odgovoriti. Testna vožnja me ni zanimala, ker se je očitno zlagal, da z motorjem ni nič narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.... danes je bil oglas odstranjen,čeprav mi je rekel,da čez vikend ne bo dosegljiv.... Še dobro,drugače bi se jutri vozil na drugi konec slovenije popolnoma zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če ima kateri blokiran in homologaziran Kawasaki z 750 na 24 kW. Kakšne so izkušnje pri zavarovanju, ker cene so dosti nižje pri manjši moči.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če ima kateri blokiran in homologaziran Kawasaki z 750 na 24 kW. Kakšne so izkušnje pri zavarovanju, ker cene so dosti nižje pri manjši moči.

L.p.

Sam imam blokiranega na 25kw, cene so 3x nižje kot če je odblokiran, je pa tudi potem razlika če koristiš kakšen popust od avta potem se cene zelo spreminjajo. glavnem je pa ceneje.

No in kaj se kaj dogaja, trenutno nič kaj dosti, ker je vreme zelo slabo :S, niti malo za preteknit se ni. Čakamo na boljše čase, zato pa sem dal peskat steklo in ratalo je to, kar se vidi na slikah :D, v kratkem pa naredim še alu podstavke, samo da grem izkat novo stružnico z rezkarjem :).. :yea1:

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, hyperjack, hvala za nalepko, vidim, pa da bo zlo matrarija z njo, saj je vsak košček posebaj za prilepit hehe! Sem mislil danes nalepit na avto, vendar je slabo vreme :cry:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, hyperjack, hvala za nalepko, vidim, pa da bo zlo matrarija z njo, saj je vsak košček posebaj za prilepit hehe! Sem mislil danes nalepit na avto, vendar je slabo vreme :cry:

LP

Ej, ne ne ni treba vsakega posebaj, odstrani odvečno folijo stran, da ostane samo obris in pisava, nato čez njo papirnat selotejp. Se bo nalepka prijela na selotejp, nato pa na očisteno površino prilepiš podrgneš in ostraniš selotejp in to je to :D

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz danes dobil Rdečo folijo (obris Z-ejca)

Super izgleda. Sem že nalimal eno na avto.

HVALA TI

ps.: te lahko prosim za datoteko kjer imaš zrisan načrt, bi si dal zrisat na oranžno folijo alpa črno? imam Oranžn motor :) pa rdeča nalepka ne bi blestela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam istega kot ga on prodaja ampak ni kupljen pri njemu... Moj kolega ma isti kalup in to dela.

mene pa za nima kaksno ima ceno bugi spojlarja hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj malo popustiti vijake na karterju in ga malo nastaviti in potem zategni vijake

ojla koliko pa imas ceno za bugi spoler zata velikega ta tamali se mi ne dopade hvala cakam odovor ali pa ce imas crnega pa se toliko boljse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla koliko pa imas ceno za bugi spoler zata velikega ta tamali se mi ne dopade hvala cakam odovor ali pa ce imas crnega pa se toliko boljse

ojla...maš PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Kako je zdj z našim srečanjem?! Baje se bo počasi spet začelo lepo vreme. Tako da bi se počasi lahko dobili, če je seveda še interes?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Baje" da bo :) Jst sm za, kšno soboto bi blo vredu, sam res raj še počakmo na mau lepše vreme ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to sploh ni vreme, to je nova ledena doba, dobro da vsake toliko malo prižgem motor, saj smo ko v londonu, sije 5min sonce toliko da te zrajc* nato pa se uščije :S....

Bo enkrat bo :(, upam, da čim prej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No in kaj se kaj dogaja, trenutno nič kaj dosti, ker je vreme zelo slabo :S, niti malo za preteknit se ni. Čakamo na boljše čase, zato pa sem dal peskat steklo in ratalo je to, kar se vidi na slikah :D

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, spet imam eno vprašanje. V roku 3 dneh mi je olje v mašini čisto počrnelo. Z čistega rumenega, v črno. Mam še fore 1K kilometrov do rednega servisa. Res je da sem ga te 3 dni tiščal nekje do 7000/rpm. Je to normalno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, spet imam eno vprašanje. V roku 3 dneh mi je olje v mašini čisto počrnelo. Z čistega rumenega, v črno. Mam še fore 1K kilometrov do rednega servisa. Res je da sem ga te 3 dni tiščal nekje do 7000/rpm. Je to normalno?

Do 7k ni še neko tiščanje :) Na tvojem mestu bi ga pač prej peljal na servis, mogoče ti je kšn filter šou, če lih nisi štručko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali kdo ve koliko približno stane prednja maska za z 750 l.07, oziroma kje bi se lahko pozanimal in jo mogoce tudi narocil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Mene pa zanima, če slučajno prodaja kdo z-ja l. 2004 po delih. Rabil bi namreč levi pokrov motorja(Kontra del od pokrova sklopke). Ali pa če mogoče ve kdo, kje bi se dalo naročit. Pa ni nujno da je original... Hvala za odgovor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Se od komu od vas sanja, kako bi se dvignile tačke pri tanovem Zju?! Ali ima kdo odstranjeno tole kar je na sliki?! In v tem primeru, če ima odstranjeno ali še drgne s tačkami po tleh, prej pa je, ko je ime to še gor?! Ker mi gre rahlo na k..... Se mogoče samo nastavke za noge da dobiti krajše?!

Hvala

post-19783-127476984892_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kreksimon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!