Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Zdravo.

Se od komu od vas sanja, kako bi se dvignile tačke pri tanovem Zju?! Ali ima kdo odstranjeno tole kar je na sliki?! In v tem primeru, če ima odstranjeno ali še drgne s tačkami po tleh, prej pa je, ko je ime to še gor?! Ker mi gre rahlo na k..... Se mogoče samo nastavke za noge da dobiti krajše?!

Hvala

Ena opcija je, da se naredijo nove tačke, aluminijaste, manjše in bolj tanke, mislim da bi bilo za na cesto vrh glave dost, za kaj več, pa kar vse nosilce zamenjat.

Če rabiš kaj, se lahko dogovorimo in naredimo :)...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena opcija je, da se naredijo nove tačke, aluminijaste, manjše in bolj tanke, mislim da bi bilo za na cesto vrh glave dost, za kaj več, pa kar vse nosilce zamenjat.

Če rabiš kaj, se lahko dogovorimo in naredimo :)...

lp

Ja HyperJack ,če bi se kaj takega zmenili bi bilo super!!!! Ker tole drajsanje me moti!!!!! Zelo!!!!!! Moraš meti nogo čisto mehko, da ti jo dvigne ampak včasih pozabiš in te potem premetava čez ovinek!!!!!! Pa še ko greš na koleno drgneš po tačkah in drsnikih in sploh ni dober občutek!!! Tako, če boš kaj narisal oziroma imaš idejo ti samo naredi... Morajo pa biti krajše, mogoče tudi malo zakrivljene navzgor?! Ne čisto naravsnost kakor so sedaj!!

Ali nobenega od vas to ne moti?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Se od komu od vas sanja, kako bi se dvignile tačke pri tanovem Zju?! Ali ima kdo odstranjeno tole kar je na sliki?! In v tem primeru, če ima odstranjeno ali še drgne s tačkami po tleh, prej pa je, ko je ime to še gor?! Ker mi gre rahlo na k..... Se mogoče samo nastavke za noge da dobiti krajše?!

Hvala

če hočeš pravo rešitev bo najboljše kej takega

Popravljeno . Popravil pohajač
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš pravo rešitev bo najboljše kej takega

Ja če bi mi 400€ ostajal :D Drgač pa ne!!!! Se dubijo samo stopalke za ene 50€ dobra kvaliteta... Bomo videl kaj bo Hyper Jack naredu!!!! Če bi neki podobnga kokr je za sovoznika samo za ene 2cm krajše kakor je odspred bi bilo super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bi mi 400€ ostajal :D Drgač pa ne!!!! Se dubijo samo stopalke za ene 50€ dobra kvaliteta... Bomo videl kaj bo Hyper Jack naredu!!!! Če bi neki podobnga kokr je za sovoznika samo za ene 2cm krajše kakor je odspred bi bilo super!

Kreksimon zdaj najhitreje bo. če kar preko louisa kupiš LSL koplet, pride te 48€, kar mislim, da je kar super cena, glede na to, koliko bom imel jaz s tem dela.

Sicer pa to ne pomeni, da ne bom naredil, bom nekaj podobnega kot ima pač LOUIS.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreksimon zdaj najhitreje bo. če kar preko louisa kupiš LSL koplet, pride te 48€, kar mislim, da je kar super cena, glede na to, koliko bom imel jaz s tem dela.

Sicer pa to ne pomeni, da ne bom naredil, bom nekaj podobnega kot ima pač LOUIS.

LP

No kakor veš... Jaz sem priprevljen tebi plačati.. Lahko pa tudi to naročim, ker zgleda super!!!! Tako da po želji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kreksimon zdaj najhitreje bo. če kar preko louisa kupiš LSL koplet, pride te 48€, kar mislim, da je kar super cena, glede na to, koliko bom imel jaz s tem dela.

Sicer pa to ne pomeni, da ne bom naredil, bom nekaj podobnega kot ima pač LOUIS.

LP

A se ti mogoče sanja katera koda je taprava za nastavek?!

http://www.louis.de/_3081ad5b5d73a9029ed9b69273f5c6592b/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=430&wgr=305&list_total=5&anzeige=0&artnr_gr=10047804

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10047812 GELENKKIT FUER FUSSRASTEN

KAWASAKI VORNE KAWASAKI Z 750 S (ZR750-K)

Zdaj gugle prevajalnik pravi front, se pravi da je mišljeno za prve tačke....

HINTEN pa prevede zadnji...

Ker moja cena ne bi bila nič kaj cenejša, že zaradi tega ker imam ogromno dela z rezkanjem. Se bi pa priporočal kdaj če boš hodil naokoli, da si malo ogledam to zadevo, kako je to izpeljano :D

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10047812 GELENKKIT FUER FUSSRASTEN

KAWASAKI VORNE KAWASAKI Z 750 S (ZR750-K)

Zdaj gugle prevajalnik pravi front, se pravi da je mišljeno za prve tačke....

HINTEN pa prevede zadnji...

Ker moja cena ne bi bila nič kaj cenejša, že zaradi tega ker imam ogromno dela z rezkanjem. Se bi pa priporočal kdaj če boš hodil naokoli, da si malo ogledam to zadevo, kako je to izpeljano :D

lp

Vredi. potem bom pa jaz tole naročil preko TRG pa da vidimo kaj bo...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje bi kdo želel napise KAWASAKI Z750 za na notranjo stran felten. za vsako stran po 2komada se pravi skupaj 8komadov, po simbolični ceni 2€, je pa to 5letna folija prevlečena nato še z prozorno folijo za lažje limanje.

Jaz bom dal zase naredit v rdeči barvi, pa če ima še kdo željo, naj se javi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja ... mogoče maš kšn predogled kako si mislu narest pa kako bi približn zgledal gor na feltni ?! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm, ja ql je (kokr za koga) .... :)

Mam eno vprašanje, dons sm dou gor na motor zadnji blatnik in pač, ker naši policaji itak iščejo ko te ustavijo neki, da te zafrkavajo, sprašujem, če morm jst ta blatnik homologirat?! Nosilca tud nimam homologiranga, pa mi je do zdej sam 1 policaj neki reku glede tega, blatnik se pa pač mau več vid ...

Anyone ?!?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mhm, ja ql je (kokr za koga) .... :)

Mam eno vprašanje, dons sm dou gor na motor zadnji blatnik in pač, ker naši policaji itak iščejo ko te ustavijo neki, da te zafrkavajo, sprašujem, če morm jst ta blatnik homologirat?! Nosilca tud nimam homologiranga, pa mi je do zdej sam 1 policaj neki reku glede tega, blatnik se pa pač mau več vid ...

Anyone ?!?!?!

Stvari kot so bug spoilerji, podblatniki, nosilci tablic to se ne da nič homologirat, glede podblatnika, ti noben ne bo tezil, prej bo zaradi nosilca tablice, sploh če nimaš posebaj osvetljene tablice in rdeče kresničke pod tablico. Pa kot 30stopinj glede na tla...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, hvala za pomoč.

Ok, osvetljen je od zgoraj (barracuda nosilc), kresničke pa lih nimam, žou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma z750 H7 žarnco not? A je 35 W ? Mam eno silverstarko doma pa študiram da bi jo not dau

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

H7 je pa 55W preverjeno ;).OWNER*S MANUAL rocks :naughty:

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno v naslednji sezoni pričakovati novi model Z750, pač takšen kot je ta tanovi Z1000? Blo bi super.trance_25_naughty.gif

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno v naslednji sezoni pričakovati novi model Z750, pač takšen kot je ta tanovi Z1000? Blo bi super.trance_25_naughty.gif

Lp

Mah škoda bi bilo, da ga poistovetijo, sej sedanji model ni prav nič zgrešen, sam kot nekateri pravijo, da bi imel lahko zadnjo nihajko alu in ne železno pa tudi okvir, da bi se malo losali kile. Mogoče pa le lahko po toliko časa pričakujemo kakšne spremembe :).

Jaz bom kar na smojemu ostal :)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo menjal ročico sklopke in bremze, za kakšno bolj športno, gledam Lightech verzijo v rdeči barvi :). Prav dobro bi znalo izstopati :)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo menjal ročico sklopke in bremze, za kakšno bolj športno, gledam Lightech verzijo v rdeči barvi :). Prav dobro bi znalo izstopati :)...

jst prisegam samo na trakce na feltnah,bug spoiler en dober ror .......vse druga bi bilo zame že preveč načičkano....sicer pa vsake oči imajo svojega malarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi lahko kdo svetoval, če zna seveda. Zgleda je biu moj motor paden pri prejšnemu lastniku in naj bi crash bunka prbila v pokrov od alternatorja in mi zdej mau pušča olje (ne uno v curkih,ampak se pozna sled), je pa samo majhna udrtinca, morš dobr pogledat, da jo vidš ... Z njem sm naredu že več kot 2k km in nobenga problema do zdej, razn pri večjih obratih mi itak več vn spusti. Sam se mi zdi, da mi olja tko in tko ne more zmankat.

A bi blo res dobr kupt nov pokorv alternatorja, ki pride 150 pa še mau al bi se to dal kako zbrust, itd.

Hvala za odgovore!

Popravljeno . Popravil MiniMedo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!