Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

V ponedeljek grem menjat ploščice, sem se pa odloču za original, saj so mi pri Panigazu v živo pokazal kaj se lahko z diskom zgodi če ploščice niso original... moje mnenje: je cenej dat mal več € za ploščice, kot pa da naslednjič menjaš še diske zravn yes.gif tako da se strinjam s HyperJacko-ovo objavo:

Hvala za vajine odgovore.

Verjetno bom sel v nabavo original ploscicic..seveda menjal jih bom pa sam (zelo enostavno - 20 min dela)!! wink.gif

LP LuckyStrike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri luknje pridejo, dobiš "kao" šablono, da jih narišeš in nato zvrša, potem pa dodaš notri puše in privijačiš. Jaz iz začetka nisem vedel, sem mislil, da je podobno kot Givi, ki je na nosilcih. Sicer pa kot pravijo za lepoto je potrebo poterpet in boš sigurno z ERMAXOM bolj zadovoljen. Je nekako tik ob plastiki in se lepo zlije z celoto.

Givijov pa štrli na vse koncce, pa še zelo majavo zgleda....

Tako da Painkiller super si se odločil! Če boš rabil pomoč pri montači se brez problema oglasiš pa pritrdimo :).

Rabi kdo crash pade za Z.ja? :P

Hvala za info! Givi-ja sem se izogibal glih zaradi tega. Dejansko je previsok, spominja me na Glavo Kraljice, v filmu Alien :P . Če bom rabil pomoč ti javim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mene pa zanima gdo je kej daju na letnik 07 in naprej prednje šipce in kok se mu kai pozna pri vetru v zgorni del telesa, lahko tudi kaj več informacij kšne slikce, kakšne so bile kaj cene in kje ste kupili.

Že v naprej se zahvaljujem.

lp.

Moje izkušnje s šipco:

Razlika se opazi samo.. če nalepiš glavo na števec. Tam pa vožnja zaradi drže pri večjih hitrostih ni več užitek. Priporočam ti pa Puig.. kjer ni treba nič vrtat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še komu dogaja, da po pranju motorja kaže indikator za olje v mašini Manj, kakor pa pred pranjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še komu dogaja, da po pranju motorja kaže indikator za olje v mašini Manj, kakor pa pred pranjem?

Nemogoče :S, razen če pereš toplo mašino, kar pa itak ni priporočljivo.

Si v obeh primerih meril pri vodoravno postavljenem motorju?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se še komu dogaja, da po pranju motorja kaže indikator za olje v mašini Manj, kakor pa pred pranjem?

Jasno da kaže manj, če si prej še imel segret motor, ko pa je opran, pa je hladen.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pral sem hladen motor, res pa je ,da sem ga pral z mrzlo vodo, pač tako, ki priteče iz vrtne cevi. Pa dolgo pranje, 2 krat šamponiranje in na koncu poliranje. Verjetno gre res samo za temperaturne spremembe. Ko sem motor malo premikal in zalaufal v garaži, potem spet postavil vodoravno, se je nivo povišal... Bom pa jutri definitivno izvedel, ker grem na servis: Nove Metzeler Supersport gume in Akrapovič Slip-on Titan :naughty: . Držte pesti, na tole sem čakal kar dolgo, pa zbiral solde . Bom juter kako sliko prilepil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pral sem hladen motor, res pa je ,da sem ga pral z mrzlo vodo, pač tako, ki priteče iz vrtne cevi. Pa dolgo pranje, 2 krat šamponiranje in na koncu poliranje. Verjetno gre res samo za temperaturne spremembe. Ko sem motor malo premikal in zalaufal v garaži, potem spet postavil vodoravno, se je nivo povišal... Bom pa jutri definitivno izvedel, ker grem na servis: Nove Metzeler Supersport gume in Akrapovič Slip-on Titan :naughty: . Držte pesti, na tole sem čakal kar dolgo, pa zbiral solde . Bom juter kako sliko prilepil

Vsekakor vedno glej ob nekoliko mlačnem motorju, pusti ga na mestu cirka 2min, in nato odmeri :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo oz. če sploh obstaja kovček za letnik 2009? iščem pa ne najdem.... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo oz. če sploh obstaja kovček za letnik 2009? iščem pa ne najdem.... :surrender:

Najprej najdi potrebne nosilce, veliko se jih prodaja po ebayu, oz. če jih narediš sam. Ostalo pa ni problem, kupiš kovček, ki ti odgovarja...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje mene pa zanima gdo je kej daju na letnik 07 in naprej prednje šipce in kok se mu kai pozna pri vetru v zgorni del telesa, lahko tudi kaj več informacij kšne slikce, kakšne so bile kaj cene in kje ste kupili.

Že v naprej se zahvaljujem.

lp.

Ali ima kdo oz. če sploh obstaja kovček za letnik 2009? iščem pa ne najdem.... :surrender:

Spoštovani somotoristi. Kupili ste si naked bike. Ki zgelda zelo hudo. Vendar na ta motor na žalost na paše noben kovček in nobena spredna šipca, je pač takšen stil motorja in to je to. Raje še malo premislite preden te stvari gor dajete. Sicer, pa 100 ljudi 100 različnih mnenj.

Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani somotoristi. Kupili ste si naked bike. Ki zgelda zelo hudo. Vendar na ta motor na žalost na paše noben kovček in nobena spredna šipca, je pač takšen stil motorja in to je to. Raje še malo premislite preden te stvari gor dajete. Sicer, pa 100 ljudi 100 različnih mnenj.

Srečno.

Tudi jst baje ne pašem na fuc** dobro bejbo, pa grem vseen na njo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst baje ne pašem na fuc** dobro bejbo, pa grem vseen na njo :P

:trance_27_notworthy:

birdybirdy res je kar si napisal...ampak kjer je volja se najde pot ali pa se jo naredi.In ravno zarad tega problema ker mam tak motor sem tukaj vprašal če slučajno to že ima kdo narejeno,monterano...tko da je tko brihtnanje odveč...če pa te veseli tako početje pa le tako naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst baje ne pašem na fuc** dobro bejbo, pa grem vseen na njo :P

.... :trance_27_notworthy: sam frips pol pa iz tega rata polomija, tak kot da daš na z-ja šipco :kva2:

...brez zamere frips, mal heca more bit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jst baje ne pašem na fuc** dobro bejbo, pa grem vseen na njo :P

si siguren , da ne pašeš? če je njej v redu ..pašeš u nulo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si siguren , da ne pašeš? če je njej v redu ..pašeš u nulo :naughty:

Glavn da je men fajn...a ni v tem point vsega?! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_27_notworthy:

birdybirdy res je kar si napisal...ampak kjer je volja se najde pot ali pa se jo naredi.In ravno zarad tega problema ker mam tak motor sem tukaj vprašal če slučajno to že ima kdo narejeno,monterano...tko da je tko brihtnanje odveč...če pa te veseli tako početje pa le tako naprej...

Kakšno pametovanje nekaj. Samo pravim, da meni na Z750 ne potegne šipca, ker je to naked bike in ga s to šipco delaš nekaj kar ni. Sicer, pa delaj s svojim motorjem kar je tebi všeč, itak se ti z njim voziš.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno pametovanje nekaj. Samo pravim, da meni na Z750 ne potegne šipca, ker je to naked bike in ga s to šipco delaš nekaj kar ni. Sicer, pa delaj s svojim motorjem kar je tebi všeč, itak se ti z njim voziš.

mimogrede...spraševal sem za kovček oz. nosilce...tut to ne zgleda ful dobr ampak včasih se pa fajn da ponucat :grim

Pa tut men šipca na tem motorju ni lepo...ne zgleda...ampak če zna bit uporabna,marsikomu paše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, evo, končno. Nov lonec, pa gume. Brez dušilca ga je užitek peljat, bobni... Z killerjem pa je tiho. Za Akra sem se odločil ker mi izgleda bolje kot Leo. Lonec izgleda fantastično na Z-ju :trance_27_notworthy:

hbw-Fotogr.jpg

6ek-Fotogr.jpg

sob-Fotogr.jpg

tim-Fotogr.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, evo, končno. Nov lonec, pa gume. Brez dušilca ga je užitek peljat, bobni... Z killerjem pa je tiho. Za Akra sem se odločil ker mi izgleda bolje kot Leo. Lonec izgleda fantastično na Z-ju :trance_27_notworthy:

Maš kaki posnetek,da se čuje kako brez in z?

LP

Popravljeno . Popravil MeSkO__
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!