Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

CaGiVA_MiTo

Iz kirga dela velenja pa si? Vidim, da si slikal črno-zelenega Z-ja v velenju, a? :naughty:

Glede zvoka leovince vs akrapovič, sta precej različna, če hočeš met bolj globok zvok , potem bo vsekakor akrapovič zate, je pa akrapovič dosti tišji od leovince izpuha, moj kolega ima akrapota in brez DBKillerja pa je tišji od mojega, ki imam leovince z dbkilerjem.

Če hočeš bolj rezek zvok in da se orng zadare motor ko ga pršpanaš, pa je leovince zakon. jaz imam leovince GPstyle in sem izredno zadovoljen, ga ne bi menjal za akrapota v nobenem primeru, to je pač moje osebno mnenje.

In ja, tistega karbonskega akrapoviča se ne da homologirat (preverjeno), dočim onga drugega pa se da. Leovince se da brez problema homologirat.

Lp

hvala za odgovor

drgače sem s konovega

drugač to ni moj enkrat sem videl tega pred bivšemu mobitelu pa mi je bil zlo vredu tk da sem ga mogu sliknat

Popravljeno . Popravil !_CaGiVA_MiTo_!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, s konovega si.

ja vem da tist ni tvoj motor, je od mojga kolega:yes:.

Če hočeš kdaj slišat kako pojeta akrapoviča in leovince, se lahko zmenimo en dan, da slišiš oba,boš se tako lažje odloču.

Gume jaz pumpam, spredaj 2.4 , zadaj 2.8

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud karbonski akrapovič se da homologirat, če so veze hehe, ane renyy, kr upraš kolega :D sam pač mal drugačn postopek je :naughty:

glede izpuha je pa odločitev posameznika, kakšna oblika mu je všeč , ter kakšen zvok poglej malo arrow na ebay.it, so zelo poceni pa tudi zvok je dober!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, s konovega si.

ja vem da tist ni tvoj motor, je od mojga kolega:yes:.

Če hočeš kdaj slišat kako pojeta akrapoviča in leovince, se lahko zmenimo en dan, da slišiš oba,boš se tako lažje odloču.

Gume jaz pumpam, spredaj 2.4 , zadaj 2.8

Lp

to bi blo super da bi slišu oba2..

se bomo zmenli za en vikend

hvala za nasvete

lp

lovro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CaGiVA_MiTo

Iz kirga dela velenja pa si? Vidim, da si slikal črno-zelenega Z-ja v velenju, a? :naughty:

Glede zvoka leovince vs akrapovič, sta precej različna, če hočeš met bolj globok zvok , potem bo vsekakor akrapovič zate, je pa akrapovič dosti tišji od leovince izpuha, moj kolega ima akrapota in brez DBKillerja pa je tišji od mojega, ki imam leovince z dbkilerjem.

Če hočeš bolj rezek zvok in da se orng zadare motor ko ga pršpanaš, pa je leovince zakon. jaz imam leovince GPstyle in sem izredno zadovoljen, ga ne bi menjal za akrapota v nobenem primeru, to je pač moje osebno mnenje.

In ja, tistega karbonskega akrapoviča se ne da homologirat (preverjeno), dočim onga drugega pa se da. Leovince se da brez problema homologirat.

Lp

Nisem še poskusil, ampak mislim, da se Arrow pro-race še "enčink" bolj zadere ko leo-vincenc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Leovince GP Pro?

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni. Mene tudi zanima kakšna je razlika (v zvoku) med gp pro in gp style.

:topic: .....najbolje da greste s izpušnimi sistemi v drugo temo

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Z-e ma pa nov lonc, dobil sem izpuh znamke sc-project, lep k svina nobenih problemov z homolugacijo pa še dere se k žvau, akrapovič mu po glasnosti ne seže do kolen.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Z-e ma pa nov lonc, dobil sem izpuh znamke sc-project, lep k svina nobenih problemov z homolugacijo pa še dere se k žvau, akrapovič mu po glasnosti ne seže do kolen.:naughty:

Aja pa še huda cena.:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: .....najbolje da greste s izpušnimi sistemi v drugo temo

SC-Project lonci izgledajo super. Katerega si vzel in cena? Prilepi kako sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Z-e ma pa nov lonc, dobil sem izpuh znamke sc-project, lep k svina nobenih problemov z homolugacijo pa še dere se k žvau, akrapovič mu po glasnosti ne seže do kolen.:naughty:

Ja res je. Lep je ful,pa še kratek in ne tak ko Akrapovič.

Glede zvoka se pa lahka Akrapovič res skrije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam en problem pa me zanima, ce ma kdo od tukaj ze kake izkusnje s tem...ker sem lani po padcu morala zamenjati balanco (z750 l.04), sem se odlocila za polovico nizjo od prejsnje (original) in nekoliko sirso varijanto, ker mi je prejsnja dostikrat pri vecji brzini cez luknje in grbine 'vintalala' levo-desno. Na zacetku mi je trenutna veliko bolj odgovarjala, ker se mi to ni dogajalo vec, vendar sem ugotovila,da se motor sedaj obnasa prevec trdo in togo, kar pa povzroca, da me zmece na slabi cesti in ni ravno prijetno skozi ovinke :BUA:

nekdo mi je rekel, da bi morala menjat olje v sprednjih vilicah :hmm: ... ce se je ze kdo ukvarjal s tem, bi bla zelo vesela kakega nasveta :yes:

Popravljeno . Popravil v3sn4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Z-e ma pa nov lonc, dobil sem izpuh znamke sc-project, lep k svina nobenih problemov z homolugacijo pa še dere se k žvau, akrapovič mu po glasnosti ne seže do kolen.:naughty:

mene sam zanima kje se da naročati te sc projekt izpuhe

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam zanima kje se da naročati te sc projekt izpuhe

hvala

www.ebay.com dela čudeže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekdo mi je rekel, da bi morala menjat olje v sprednjih vilicah :hmm: ... ce se je ze kdo ukvarjal s tem, bi bla zelo vesela kakega nasveta :yes:

Manjši strošek če boš dala nazaj original krmilo in s tem ponovno dobiš zaupanje v Z.jkota. Ali pa menjaš olje+fedre v sprednjih vilicah, vendar ne pričakuj kakšnih velikih rezultatov, mislim da bo treba problem kako drugače rešiti.

lp

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ti prodam original balanco in uteži od z-ja 2009 letnik:) lp

Popravljeno . Popravil Lamb of God
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, zanima me če ima kdo desni distančnik za pritrditev fostrasterja in bremze, hvaležen bi bil tudi za kakšen dober naslov trgovine z originalnimi deli za Kawasaki.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, zanima me če ima kdo desni distančnik za pritrditev fostrasterja in bremze, hvaležen bi bil tudi za kakšen dober naslov trgovine z originalnimi deli za Kawasaki.

LP

Čarman ima čez Kawasakija. Sam sem gledal cene nekaterih zadev in so ubitačno dragi :D vsaj men se je zdelo, mogoče se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, zanima me če ima kdo desni distančnik za pritrditev fostrasterja in bremze, hvaležen bi bil tudi za kakšen dober naslov trgovine z originalnimi deli za Kawasaki.

LP

Posegaj po TrgoMoto krško, zelo korekten odnos, hitri dobavni časi. Treba je pohvalit tiste, ki jim je nekaj za njihove stranke :).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dogaja kaj al nič, sicer za vozit se ni glih kaj preveč po tej vročini. KOnčno mi je danes uspelo zamenjati gumo, žal ni bilo prej financ. Sem se ponovno odločil za RoadSmart, prejšna mi je držala 10kkm :), sprednjo bom pa menjal malo kasneje.

JAvite se kaj, če je kaj novitet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene sam zanima kje se da naročati te sc projekt izpuhe

hvala

Oprost za zamudo, naročiš ga derektno na nihovi strani nobenih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdravo borci,da mal temo zbudim.ko prestavim v višjo mi ostane med prestavami noče iz 3v4.najprej sm mislu

da je ketna deloma vzrok ker je bila zanič.zamenam ketno pa spet isto.kaj je s tem menjalnikom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!