Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Kaj pa vsi "ostruški" ki se naberejo kot osedlina in se fino zažrejo čez zimo. Teh pa prav gotovo ne dobiš kar tako ven z menjavo olja. (če smo že tako picajzlasti :))

[/quote

Te usedline se naberejo ampak niso problematicni za samo delovanje"novega" motorja problem ko ti zacne bat ribat in se med olni film naberejo večji ostruski pol ti pa ni pomoci.tko da ni panike :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom nadaljeval tle, da ne odpiram nove teme..

Pred slabim tednom sem postal lastnik Z-ja (letnik 2004).. Trenutno so na njemu sicer zelo lična a žal veliko premala ogledala, katera so za moje pojme skoraj neuporabna..

Bi kdo priporočal alternativo za zamenjavo, da se v njih dejansko kaj vidi, ter da so po možnosti še lepa na pogled?

lp

Lux

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom nadaljeval tle, da ne odpiram nove teme..

Pred slabim tednom sem postal lastnik Z-ja (letnik 2004).. Trenutno so na njemu sicer zelo lična a žal veliko premala ogledala, katera so za moje pojme skoraj neuporabna..

Bi kdo priporočal alternativo za zamenjavo, da se v njih dejansko kaj vidi, ter da so po možnosti še lepa na pogled?

lp

Lux

Ja od tanovga z- ja:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!!

to je moj prvi post tko da najprej vsi lepo pozdravljeni!

tudi jaz si lastim z-ja "04........motor na mestu.

do sedaj sm vedno dobil vse info. iz vasih postov in enostavno nism rabil nic sprasevat......

zdaj sm pa v dilemi glede gum. dobil sm dobro ponudbo za metzeler K3 (vem, dobra guma...)

skrbi pa me dimenzija 190/50/17........... pase na z-ja? ali kakorkoli upliva na voznjo?

Lp, logi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom nadaljeval tle, da ne odpiram nove teme..

Pred slabim tednom sem postal lastnik Z-ja (letnik 2004).. Trenutno so na njemu sicer zelo lična a žal veliko premala ogledala, katera so za moje pojme skoraj neuporabna..

Bi kdo priporočal alternativo za zamenjavo, da se v njih dejansko kaj vidi, ter da so po možnosti še lepa na pogled?

lp

Lux

Zakaj sploh rabiš kej vidt v ogledala :naughty: (jest jih mam glih sam zarad policajev- ekstra small)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sploh rabiš kej vidt v ogledala :naughty: (jest jih mam glih sam zarad policajev- ekstra small)

kr je nekak bl varno? pa manj časa vzame, kot če se ves čas oziraš nazaj :D

od tanovga z-ja? a jih prodajaš oziroma menjaš? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!!

to je moj prvi post tko da najprej vsi lepo pozdravljeni!

tudi jaz si lastim z-ja "04........motor na mestu.

do sedaj sm vedno dobil vse info. iz vasih postov in enostavno nism rabil nic sprasevat......

zdaj sm pa v dilemi glede gum. dobil sm dobro ponudbo za metzeler K3 (vem, dobra guma...)

skrbi pa me dimenzija 190/50/17........... pase na z-ja? ali kakorkoli upliva na voznjo?

Lp, logi

js na tvojem mestu (ker sklepam, da si novopečen motorist, pa tudi sicer)takih gum sploh nebi dajal na Zja. glede na to, kaj Z ponuja so po mojem mnenju (vozil obe generaciji Zja 5 sezon) kakšne ss gume dovolj.(še posebej v primeru, omenjenem v oklepaju), poleg tega pa še dimenzija ni originalna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js na tvojem mestu (ker sklepam, da si novopečen motorist, pa tudi sicer)takih gum sploh nebi dajal na Zja. glede na to, kaj Z ponuja so po mojem mnenju (vozil obe generaciji Zja 5 sezon) kakšne ss gume dovolj.(še posebej v primeru, omenjenem v oklepaju), poleg tega pa še dimenzija ni originalna.

kaj če si bl začetnik oziroma se voziš še bl po jajcih je treba verigo kaj manj pogosto mazat oziroma čistit al vseeno praksa - 500km mazanje, 1000 čiščenje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če si bl začetnik oziroma se voziš še bl po jajcih je treba verigo kaj manj pogosto mazat oziroma čistit al vseeno praksa - 500km mazanje, 1000 čiščenje?

Če imaš dovolj dobr ketn sprej, jo tudi po celo sezono ni potrebno čistiti. Namažem na cirka 500km, oz. tudi manj, kolikor pač znese. PReden ga pokrijem za zimsko spanje, pa ketno res dodbra očistim in ponovno namažem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, pa še ena na hitro.. Kje bi dobil imbus vijake M10x1 za čepe, preko katerih se s stojalom dvigne zadek motorja.. Nerjaveče po možnosti =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj sploh rabiš kej vidt v ogledala :naughty: (jest jih mam glih sam zarad policajev- ekstra small)

Upam, d se v tem postu mal hecas... Pogled nazaj (ne sicer sred ovinka) je zelo pomemben..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če si bl začetnik oziroma se voziš še bl po jajcih je treba verigo kaj manj pogosto mazat oziroma čistit al vseeno praksa - 500km mazanje, 1000 čiščenje?

a se hecaš??? no, vseeno. kar se ketne tiče sam ne kompliciram preveč, obvezno pa po vsaki mokri vožnji oz. pranju. mažem na cca 1000km, spučem jo pa temeljito na koncu sezone z nafto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, pa še ena na hitro.. Kje bi dobil imbus vijake M10x1 za čepe, preko katerih se s stojalom dvigne zadek motorja.. Nerjaveče po možnosti =)

Če boš kupoval, so mere M10x1.25, jih je pa zelo težko dobit, velika verjetnost po naročilu, ali pa videl sem, da prodaja Lightech vijake posebaj. Če boš kaj naročeval ali našel, se priporočam za kakšnih 20kosov.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se hecaš??? no, vseeno. kar se ketne tiče sam ne kompliciram preveč, obvezno pa po vsaki mokri vožnji oz. pranju. mažem na cca 1000km, spučem jo pa temeljito na koncu sezone z nafto.

od več kolegov, ki že nekaj let vozijo ter so menjali že kar nekaj "konjičkov" sem dobil nasvet - maži na 500, čisti na 1000km :D zato vprašam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od več kolegov, ki že nekaj let vozijo ter so menjali že kar nekaj "konjičkov" sem dobil nasvet - maži na 500, čisti na 1000km :D zato vprašam :)

ja sej od viška ne boli glava. če ti je fajn pa maš čas pol delaj tako, škodit ne more.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, d se v tem postu mal hecas... Pogled nazaj (ne sicer sred ovinka) je zelo pomemben..

Seveda se hecam. OGLEDALA SO NUJA, je pa res da mam kar precej mala od rizome sam se še vedno dovolj vidi nazaj.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Da se po dolgem času malo javim z zadnjo modifikacijo:

1eg-Fotogr.jpg

Spojler by Pohajač, barvanje by Avtoličarstvo-Plut. Vsaka čast obema!

Sprednji vizir odpade totalno, videl sem zadevo na lastne oči.... no fucking way da bom dajal to na Z-ja. Ni po mojem okusu. Naslednja zadeva: Stabilizator krmila, in Laserska pištola (PREDATOR) za odstranjevanje kamenja po cesti na ovinkih haha... Danes ko sem vozil mi je pošteno vrglo zadnji konec na ovinku, ko sem zapeljal čez kamen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opazil sem, da se z polno nalozenim motorjem (zadaj cca 25 kg camping opreme) zelo bols peljejo ovinki - nagnem se lahko kolkor hocem (no, ne preko roba gume, hehe) - brez te obtezitve zadaj pa se nekako ne uleze v ovinek tako fajn ... .sedaj pa me zanima kako nastavit posebej zadnjo vzmet in blazilec in v kaksnem vrstnem redu, da bo voznja prijetnejsa :) hvala za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Da se po dolgem času malo javim z zadnjo modifikacijo:

1eg-Fotogr.jpg

Spojler by Pohajač, barvanje by Avtoličarstvo-Plut. Vsaka čast obema!

Sprednji vizir odpade totalno, videl sem zadevo na lastne oči.... no fucking way da bom dajal to na Z-ja. Ni po mojem okusu. Naslednja zadeva: Stabilizator krmila, in Laserska pištola (PREDATOR) za odstranjevanje kamenja po cesti na ovinkih haha... Danes ko sem vozil mi je pošteno vrglo zadnji konec na ovinku, ko sem zapeljal čez kamen.

painkiller bos moral tale spojlerček mal zaščitit na sprednji ploskvi ki gleda k kolesu......Mam istega........noro paše na z-ja.....samo če ne boš zaščitil ga boš kaj kmalu dal spet ličarju, ker pa kr fajn meće kamečke gor.....sploh pa sedaj ko niso ceste več tako lepe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

painkiller bos moral tale spojlerček mal zaščitit na sprednji ploskvi ki gleda k kolesu......Mam istega........noro paše na z-ja.....samo če ne boš zaščitil ga boš kaj kmalu dal spet ličarju, ker pa kr fajn meće kamečke gor.....sploh pa sedaj ko niso ceste več tako lepe!

Me zelo zanima....

S čim pa bi bilo to možno začitit?

Res so lepi in jih je škoda... torej.... Kako?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!