Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Pri tej delovni temperaturi, kakor sem jest ugotavljal to leto, je čist odvisno od vožnje. Npr poleti, ko sem divjal po avtocesti mi je lahko padlo pod 70-c, na prvem rdečem semaforju pa nabilo do 102 oz 103, kjer se je potem fen zalaufal in ohladil pod 100. Mislim da sem celo prebral v Kawasakijevih splošnih navodilih da gre temperatura hladilne tekočine lahko do največ 120-c. In baje je to maximal, tko da priporočajo obisk servisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove kje bi dobil kakšno šipco za masko spredaj za z-ja letnik 04. Črna po možnosti. Na ermax strani sem gledu sam so tko čudne pa še drage k pes.

Nek tazga sem imel v mislih:

post-23864-056238400 1287768795_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No italjanščina ni moja vrlina sam kokrs sem prevaju z googlom nisem nič najdu za z-Ja. Za druge majo sam za z-ja nisem nič najdu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ii_10284.jpeg

Sem opazil, da ne odpre povezave. Meni včeraj jo je. No, tole sem mislil in tudi nabavit ti jo lahko grem, če je ne boš uspel dobit; seveda v primeru, da ti je všeč.

Popravljeno . Popravil creatin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ii_10284.jpeg

Sem opazil, da ne odpre povezave. Meni včeraj jo je. No, tole sem mislil in tudi nabavit ti jo lahko grem, če je ne boš uspel dobit; seveda v primeru, da ti je všeč.

Zgleda uredu. Kaka je pa cena. lahko na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo. Ljudje, rabim malo tehnične pomoči. Danes sem krstil svojga Z-ja po tleh, padec na mestu v prvi prestavi. Ena blondinka me je izsilila na prenatrpanem parkirišču, v ovinku, peljala je v nasprotno smer, direkt vame, tko da nisem imel kaj, samo bremzat na polno. Gravitacije je svoje opravila potem. Padel sem na desno stran motorja. Mašina je opraskana, okvir motorja, avspuh, desna ročka balance in ročka sprednje bremze. Imam problem z menjalnikom: Dejansko morem sedaj usekat z nogo po menjalniku, da prešaltam v prestavo, bilokatero. Menjalnik je nenormalno trd, in zahteva veliko večjo silo za prestavljanje, kot pa je prej. Zanima me, kaj je šlo v PM?? Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno da sklopke ne odvajha dovolj? Če je na tem motorju zajla, jo probi nastavit, poglej če je kaj zvito itd....

P.S.-če si izpolnil evropsko poročilo perlji vse skupaj na servis, itak bo zavarovalnica plačala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno da sklopke ne odvajha dovolj? Če je na tem motorju zajla, jo probi nastavit, poglej če je kaj zvito itd....

P.S.-če si izpolnil evropsko poročilo perlji vse skupaj na servis, itak bo zavarovalnica plačala.

Problem je v tem, da na tem parkirišču velja zakon divjine: Ni znaka za obvezno smer. Gre za parkirišče trgovine TUŠ, pri ruskem carju v LJ, kjer sem šel po cigarete. Večina oz skoraj vsi ko zavijejo na parking, zavijejo v desno, obkrožijo parking in grejo v tem toku tudi ven. Ta babnica pa je po vstopu na parkirišče zapeljala v levo, in me v ovinku presenetila. Če nebi bremzal bi se zaletel v njo. Evropsko poročilo in klic policije je bil brez pomena, ker ni znaka za obvezno smer. Bom priložil skico tega jebenga dogodka. In še sliko poškodbe motorja, oz delov kjer je bil udarjen. Žal mi je ker nisem imel crash padov, verjetno bi jo bolje odnesel.

vn-damege.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljeni!

a kdo pozna tale motor registrska je POstojna PO AK-72 gre za Z750 oranžne barve z leovincijem prodajajo ga pa v TC v ljubljani?me zanima kako je bil kej vzdrževan?

hvala

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je vzdrževano ne vem, mi je pa takoj, ko sem pogledal sliko, padlo v oči, da ima zamenjana oz prebarvana platišča, zakaj jih ima, nimam pojma ??

Mogoče je bil karamboliran in zato druga platišča, mogoče jih je pač kar tko menjal, če ne poznaš lastnika, pač nikoli ne izveš dejansko zakaj.

Original platišča morajo biti črna in ne srebrna kot na tem Z-ju.

Uspešen nakup ti želim ;)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor,ja tud jest sem se zanimal pri TC motoshop zakaj so barve platišč take,ker kolikor je meni znano bi mogla bit črna in je prodajalc pač reku da to ni res.Tk da ne vem, a si zihr da so original samo črna? Te ki so gor so polirana ker sem motor šel pogledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da sem zihr, ampak sem 100% prepričan.

Ti kr reč prodajalcu, da al se naj neha delat norca iz tebe, al pa nima pojma.

Pa tko čist mimogrede, sam imam isto oranžnega Z750 isti letnik in seveda črna platišča tko kot morajo bit. Pa tudi leovince GPstyle imam gor .

Čist tko mimogrede, mogoče bom svojega prodal, če te zanima, me kontaktiraj na PM :)

Toliko za v vednost, takšna srebrna platišča so imeli :

Z750 Letnik 2007, zelen in črn model

Z750 Letnik 2008, moder (Metallic Ocean Blue)

Z750 Letnik 2009, moder (Candy Imperial Blue)

Popravljeno . Popravil renyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te zanima moder z z akrapovičem ga lahko prideš gledat k meni:) LP

eh zaenkrat ne :) sory barva ne potegne :) brez zamere, sej to je tist na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z750 se v TC.ju prodaja že mislim, da več kot leto in pol. Prav gotovo nekaj ni vredu, sploh če motor že toliko časa stoji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo pozdravljeni!

a kdo pozna tale motor registrska je POstojna PO AK-72 gre za Z750 oranžne barve z leovincijem prodajajo ga pa v TC v ljubljani?me zanima kako je bil kej vzdrževan?

hvala

Ej jebi ti njemu saj veš kaj. Ne kupim nikoli več v TC-ju. Osebje totalno nesposobno in brezobrazno. :BUA: :BUA:

Aja pa platišča so sigurno črna original,tak da spet nategujejo. :pos:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

ja vsak ma svoje mnenje,spoštujem to!nevem no jest se nebi strinjov glede osebja, marsikje sem bil glede opreme in nikjer nisem bil niti malo tako zadovljen kot

z njimi v TC-ju.tk da čez njim nimam kej rečtm, glede motorja je pa tako... motorja sigurno nebi kupil če nebi moj stric dobro poznal trgovca (o imeni nebom) tako da sem zvedel kako

in kaj je bilo z motorjem, motor bi res mogel imeti črne feltne, lastnik jih je dal peskat in polirat, da so polirane kot pri Z1000 kar se tudi vidi na feltni ker je na kakšnem mestu vidi

brušenje,oz. ni narejeno v nulo tako kot serijsko seveda. ampak to se sploh ne vidi če nisi pozoren na to. motor je bil v TC en mesec in bil je servisiram 500km nazaj v elisi, tudi tam imam veze.tako da use lepo štima,motor sem kupil in ga imam v garaži, zaenkrat sem zadovoljen upam da bom tak tudi ostal.motor deluje zaenkrat super sm naredu že okol 150 km...tk da upam da bo služil svojemu namenu...

hvala useeno za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nova pridobitev za mojga Z-ja. Šipca, zahvaljujoč uporabnika Creatin, ki mi jo je priskrbel iz Trsta. :notworthy:

post-23864-0-23156800-1289748442_thumb.jpg

post-23864-0-15614000-1289748850_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gavrin
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!