Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Sem jim poslal pizvedbo za dele, ki me zanimajo. Če oziroma ko mi odgovorijo posredujem cenik za dele in montažo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Zdaj ko sem nabavil izpuh imam pa nov projekt.:rolleyes:

Zanima me kakšen belly pan uporabljate na z-ju. ima mogoče kdo originalnega? Malo je drag ampak izgleda dovolj agresivno in res paše na z-ja.

Če ima kdo kakšno sliko svojega, se priporočam, ter seveda link če je možno. Do spomladi mi nebo zmanjkalo dela z mojim mopedom da ga spedenam. Zanima me tudi nosilec tablice kakšen dober link, ker je originalen res zelo drag cca 160€. :surrender:

hvala za odgovore in še kakšno idejo :notworthy:

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ko sem nabavil izpuh imam pa nov projekt.:rolleyes:

Zanima me kakšen belly pan uporabljate na z-ju. ima mogoče kdo originalnega? Malo je drag ampak izgleda dovolj agresivno in res paše na z-ja.

Če ima kdo kakšno sliko svojega, se priporočam, ter seveda link če je možno. Do spomladi mi nebo zmanjkalo dela z mojim mopedom da ga spedenam. Zanima me tudi nosilec tablice kakšen dober link, ker je originalen res zelo drag cca 160€. :surrender:

hvala za odgovore in še kakšno idejo :notworthy:

Lp Robert

na PM pošlji Pohajaču povpraševanje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na PM pošlji Pohajaču povpraševanje !

ima kdo kakšnega njegovega na Z-ju, bi prosil da prilepi sliko.

Sem danes gledal njegovo stran, a naredi tudi kopijo kakšnega ( na primer originalnega ) ali lahko kupiš le njegove?

Popravljeno . Popravil DRVOWP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nosilec tablice lightech pri čarmanu mislim daj e 60 eur spojler maš pa tudi na ebayu al pa ermaxove zdej pri tc motoshop če si kej kupu tam si dobu vrjetn 30% popust, pa ga pr njih uzameš:D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje Ermax ga zmaga, sploh z 30% popusta :D, nosilec tablice+osvetlitev LightTech :)

rmax-my-z.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo kakšnega njegovega na Z-ju, bi prosil da prilepi sliko.

Sem danes gledal njegovo stran, a naredi tudi kopijo kakšnega ( na primer originalnega ) ali lahko kupiš le njegove?

lahko ti skopiram tudi originalnega..če ga prineseš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, bom js prilepu bug spoiler od Pohajača, ki je bil meni osebno lepši , kot pa ermaxov in seveda dosti cenejši .)

Me pa pohajač neki zanima, a ta bug spoiler ki ga imam na svojem Z-eju, tudi paše na Z1000 (isti model Z-eja, torej letniki 2007 do 2009) ?

Lp

post-20672-0-26241700-1292530759_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, bom js prilepu bug spoiler od Pohajača, ki je bil meni osebno lepši , kot pa ermaxov in seveda dosti cenejši .)

Me pa pohajač neki zanima, a ta bug spoiler ki ga imam na svojem Z-eju, tudi paše na Z1000 (isti model Z-eja, torej letniki 2007 do 2009) ?

Lp

:beer2::beer2: ...načeloma paše tudi na Z 1000 ampak z drugačnimi nosilci....na starejšo varianto je pasalo..mislim da niso bistveno spreminjali bloka motorja ...bi pa treba probat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, bom js prilepu bug spoiler od Pohajača, ki je bil meni osebno lepši , kot pa ermaxov in seveda dosti cenejši .)

Me pa pohajač neki zanima, a ta bug spoiler ki ga imam na svojem Z-eju, tudi paše na Z1000 (isti model Z-eja, torej letniki 2007 do 2009) ?

Lp

a maš leo vince auspuh? zakaj maš pol od akrapoviča nalepko gor? meni je to češko,sorry. sej tut leo ni slab brand.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Pohajač originalnega ne morem prinest , mi je pa všeč ta ki ga je pokazal renny. Tako da bi me zanimalo koliko bi stal pobarvan ( črno ) za Z-ja z750 letnik 2008?

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Pohajač originalnega ne morem prinest , mi je pa všeč ta ki ga je pokazal renny. Tako da bi me zanimalo koliko bi stal pobarvan ( črno ) za Z-ja z750 letnik 2008?

Lp Robert

Imaš PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje.

Jaz imam doma še nov zapakiran DID set (veriga+ obazobnika), ker sem se ponesrečil in ga nimam kam dat... Tko da če se kdo odloči da bi ga vzel naj me kontaktira... Dam za ugodno ceno!

Lp

Popravljeno . Popravil kreksimon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi da je zima in sem v "rahli" abstinenčni krizi :blush:

Razmišljam o nabavi:

http://cgi.ebay.co.uk/Belly-Pan-Kawasaki-Z-750-07-11-Carbon-/140488783625?pt=UK_Motorcycle_Parts

http://cgi.ebay.co.uk/Rear-hugger-Kawasaki-Z-750-07-10-no-ABS-Carbon-/140494062448?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item20b6194370

Zanima me vaše mnenje cena...ter seveda če ima kdo že izkušnje z to trgovino. Ali pa kakšen drug predlog, jaz bi imel in Belly-Pan in Rear-hugger nekako takšne oblike. Je to mogoče preveč agresivnih linij za Z 750? Meni se zdi da preveč zaobljene linije ne grejo na Z-ja.

Lp Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidi da je zima in sem v "rahli" abstinenčni krizi :blush:

Razmišljam o nabavi:

http://cgi.ebay.co.uk/Belly-Pan-Kawasaki-Z-750-07-11-Carbon-/140488783625?pt=UK_Motorcycle_Parts

http://cgi.ebay.co.uk/Rear-hugger-Kawasaki-Z-750-07-10-no-ABS-Carbon-/140494062448?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item20b6194370

Zanima me vaše mnenje cena...ter seveda če ima kdo že izkušnje z to trgovino. Ali pa kakšen drug predlog, jaz bi imel in Belly-Pan in Rear-hugger nekako takšne oblike. Je to mogoče preveč agresivnih linij za Z 750? Meni se zdi da preveč zaobljene linije ne grejo na Z-ja.

Lp Robert

zelo dragi kosi, kontaktiraj kreksimona če še lahka zrihta meni je zrihtal dosti ceneje! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo dragi kosi, kontaktiraj kreksimona če še lahka zrihta meni je zrihtal dosti ceneje! LP

Lahko kakšna slika tvojega motorja da si lažje predstavljam kako izgleda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm to je ena izmed zelo dobrih zapuščin prejšnega lastnika...

Drugače pa, kolikor sem sam gledal je Belly-pan originalen, Rear-Hugger pa je rekel, da je kupil nekje v Trstu na tržnici.

Po rodu je bil Italijan, živel pa v Portorožu. Tk da je mel sam ene pol ure, mogoče uro do Trsta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To niso šraufki ampak zatiči. Sredino pritisneš noter pa ga lahko potem celega ven potegneš. Majo na servisih okoli 1€ po komadu.

Sem jih kar nekaj novid kupil, zaradi polomljene plastike pod zadnjim sedežem :)

no evo kupu sm te zatiče,amapk mi ne drži skupej plastik,nevem al sm narobe ga zamenov (sicer nevem kaj bi blo lahko narobe),tm k mi manjka sm dal tega novga notr potem pa potisnu tist šrauf notr,ampak mi plastik skp ni potegnil še vedno imam režo...

je še kdo imel tak problem?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo kupu sm te zatiče,amapk mi ne drži skupej plastik,nevem al sm narobe ga zamenov (sicer nevem kaj bi blo lahko narobe),tm k mi manjka sm dal tega novga notr potem pa potisnu tist šrauf notr,ampak mi plastik skp ni potegnil še vedno imam režo...

je še kdo imel tak problem?

hvala

Poglej, da nimaš mogoče od pastike, ki je notranja, tisti del, v katerega gre zatič zlomljen/ odlomljen.post-10955-0-39847200-1293745043_thumb.jpg(Predstavljaj si, da so to notranje plastike na tvojem tipu motorja, bolše slike nism najdu na interenetu :blush: )

Upam, da sem pomagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne poznam ga?

Tud js ga ne poznam, tu na forumu sm mu pisal pm pa sma se zmenla. js pa žal nimam nobene take slike narete da bi ti lahka pokazal kk zgledaje pa blatnik kopija ermaxa tak da poglej na tc jevi strani kk zgleda ermax blatnik. bug spojlerja pa še nimam se mi pa najbolj dopade pohajačev al pa od puig-a.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud js ga ne poznam, tu na forumu sm mu pisal pm pa sma se zmenla. js pa žal nimam nobene take slike narete da bi ti lahka pokazal kk zgledaje pa blatnik kopija ermaxa tak da poglej na tc jevi strani kk zgleda ermax blatnik. bug spojlerja pa še nimam se mi pa najbolj dopade pohajačev al pa od puig-a.

LP

post-14445-0-57795000-1293792781_thumb.jpg

evo najdu sm eno mal slabš se vidi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!