Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

namesto gume naj ti porezkajo kakšen karo vzorec ali kaj podobnega (narebričijo). to ima programer narejeno v 10min.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

distančniki mi delujejo nekam "švohno". včasih je bolje dat mehkejši material (in vsake toliko časa menjat), ker v nasprotnem primeru bo ob kakšnem večjem trenju (drsenju) vse skup odletelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm mogoče bi tele drsnike naredil za oddtenek debelejše, ker če gledaš da bi uporabil takšne, ki si jih zrisal zdaj, bi verjetno že ob prvem stiku pobralo "glavo", se pravi, bi moral po vsaki vožnji delat nove drsnike.

Zdej če bo material pretrd, ti bo ob stiku z asvaltom, kaj hitro zlomilo drsnik, predvidevam, da na mestu kjer bo privijačen.

kakšen navoj boš izbral za drsnike, M6?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

distančniki mi delujejo nekam "švohno". včasih je bolje dat mehkejši material (in vsake toliko časa menjat), ker v nasprotnem primeru bo ob kakšnem večjem trenju (drsenju) vse skup odletelo.

Če to naredim iz vijaka trdote 10.9......ga ziher nebo zlamalo.....sem zadnjič stružil takšen materil in ko sem ga hotel odštehat(odrezat).....mi je v sredini ostalo cca fi3 mm materiala.....pa sem ga tolko z kladivom sem in tja pa se hudiš ni hotel zlamat......pol po nekaj časa se je material le utrudil in popustil....tako da me ni strah da bi se distančniki zlomili,ker pa je material dovolj žilav in ima visoko natezno trdnost. Ja navoj bi lahko bil M6 imam dovolj placa.....Sicer ja pa sedaj dolžina distančnika še samo v glavi....morem izmerit danes kolk pa dejansko bo......Po vsej verjetnosi pa bodo tile distančniki bolj simp izvedbe......da jih bom lahko hitreje naredil :rolleyes:

Popravljeno . Popravil colin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj sem pa nekako spremenil idejo in bi naredil takole....Ravne površine za počivanje noge je sedaj 14mm.....(ideja hyperJack :worship: ).......ni veliko, je pa bolje, kot da bi bila noga samo na polkrogu!......Gumo bi narebril, se pravi da bi naredil vzdolžne brazde cca 45 stopinj glede na ravno fleho (obojestransko)......

Distančniki bi bili struženi iz vijaka trdote 8.8 ali 10.9 (glede obrabe bolje da so iz 10.9)......in privijačeni skozi polkrog in stopalko......Predlogi?

Guma tudi,če jo narebraš grozno drsi!Vsaj men je ko sem letos poizkušal vse živo.Jz sem pol preizkusil sicer na drugem motorju...Tako kot imaš ti na sliki gumo je bil nalepljen tist "salotejp"šmirkel papir-kao samolepilni protizdrsni trak in je blo za po cesti ok!Ker pa mi je potem na mojem tisti dan dvakrat padla noga z tačke in tega traku niso imeli v Merkurju sem stopalke kr z žagico za železo narezal-in je solidno.Mi pa še vedno malo zdrsa noga-verjetno,ker imam podplat na škornjih že čisto znucan...Tako,da še vedno kupujem tist trak,vendar nimam sreče,da bi naletel,da ga imajo na zalogi..

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma tudi,če jo narebraš grozno drsi!Vsaj men je ko sem letos poizkušal vse živo.Jz sem pol preizkusil sicer na drugem motorju...Tako kot imaš ti na sliki gumo je bil nalepljen tist "salotejp"šmirkel papir-kao samolepilni protizdrsni trak in je blo za po cesti ok!Ker pa mi je potem na mojem tisti dan dvakrat padla noga z tačke in tega traku niso imeli v Merkurju sem stopalke kr z žagico za železo narezal-in je solidno.Mi pa še vedno malo zdrsa noga-verjetno,ker imam podplat na škornjih že čisto znucan...Tako,da še vedno kupujem tist trak,vendar nimam sreče,da bi naletel,da ga imajo na zalogi..

....če ga boš kje našel mi prosim povej :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če ga boš kje našel mi prosim povej :rolleyes:

Pejt pogledat v kak bauhaus ali kam,kjer imajo gradbeni material.In vprašaj,če imajo samolepilni protizdrsni trak.Merkur jih je imel vendar so rekli naj grem pogledat,če ga imajo še v katerem drugem merkurju na zalogi,ker ne naročajo nove robe.Ko pa naletim ti javim,če pa boš ti prej pa tud prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še kamerad mal posmeti v vaši temi !!

Sosedov fant je nabavu z750 l.2005 in sicer v rahlo poškodovanem stanju :blush: Zdej nas pa zanimajo vaše iskušnje kje nabavt kose po neki pametni ceni ?? Pozna kdo koga ??

Rabi pa kompletno luč,ogledala,prednjo plastiko,števec pa še kej bi se najdlu.... Vsaka info dobrodošla :notworthy:

Sm pa tega Z-ja prvič pogledal od blizu in moram reč,da je kar huda zadeva :OK:

:beer2:

LP

Očitno ni izkušenj z tovrstnim popravilom :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ni izkušenj z tovrstnim popravilom :whistle:

LP

hvala bogu nimam teh izkušenj :), lahko pa pogledaš po:

www.ebay.com

www.ebay.de

www.ebay.it

in mogoče najdeš kaj ugodnega, v sloveniji itak tako ali tako ni nič ugodno. Razen, če vsak dan pregleduješ avto_net in iz par razbitih motorjev pokupiš dele, ki jih potrebuje.

Drugače pa mislim , da bi moral na ebayu, najti vse kar potrebuje. Plastiko aftermarket iz steklene tkanine nepobarvano, luč bo morala biti original, števec tudi, ogledala pa ni potrebe da so original, le tako bo najhitreje nabral dele.

Pa veliko sreče pri iskanju!

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno ni izkušenj z tovrstnim popravilom :whistle:

LP

Plastiko se da popravit, masko se da narediti novo.... ostalo pa preko kakega oglasnika ali pa e-bay-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram nove teme...

Lep pozdrav

To sezono si nameravam kupiti Z750, ker mi je enostavno čist preveč všeč. Zanima me vaše mnenje glede višine, ali moram iskati drug motor, saj sem velik 184 cm ( ni neke sile ), pa vendar vseeno vprašam. Imam še samo kratko vprašanje kje najceneje kupiti motoristično opremo ( obutev, obleka, rokavice.... ), je tujina ugodnejša, kje ?

Najlepša hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastiko se da popravit, masko se da narediti novo.... ostalo pa preko kakega oglasnika ali pa e-bay-a

Fantje hvala za nasvete :beer2: !!!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram nove teme...

Lep pozdrav

To sezono si nameravam kupiti Z750, ker mi je enostavno čist preveč všeč. Zanima me vaše mnenje glede višine, ali moram iskati drug motor, saj sem velik 184 cm ( ni neke sile ), pa vendar vseeno vprašam. Imam še samo kratko vprašanje kje najceneje kupiti motoristično opremo ( obutev, obleka, rokavice.... ), je tujina ugodnejša, kje ?

Najlepša hvala za odgovore

Pozdravljen!

Sem iste višine kot ti in mi motor čist odgovarja, je pa res da konkurence nisem preizkusil.

Kar se pa opreme tiče, je pa čist odisno al hočes kvaliteto, ker jo boš dobil po isti ceni pr nas al pa zuni, tiste cenejše variante pa ma Louis, Polo, al pa če naletiš na kakšno dobro akcijo pri naših prodajalcih, ki pa ti lahko v maternem jeziku tud svetujejo! Včasih velik pomen.

Če boš kupil pa veliko srečnih KM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram nove teme...

Lep pozdrav

To sezono si nameravam kupiti Z750, ker mi je enostavno čist preveč všeč. Zanima me vaše mnenje glede višine, ali moram iskati drug motor, saj sem velik 184 cm ( ni neke sile ), pa vendar vseeno vprašam. Imam še samo kratko vprašanje kje najceneje kupiti motoristično opremo ( obutev, obleka, rokavice.... ), je tujina ugodnejša, kje ?

Najlepša hvala za odgovore

sam sem vozil obe generaciji Zja, pa ti povem (visok sem 185), da je položaj po mojem okusu bolj sproščen kot na cb1000, ki jo vozim zdaj. z ima po mojem mnenju optimalno razmerje med tem kar nudi za svoj denar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem vozil obe generaciji Zja, pa ti povem (visok sem 185), da je položaj po mojem okusu bolj sproščen kot na cb1000, ki jo vozim zdaj. z ima po mojem mnenju optimalno razmerje med tem kar nudi za svoj denar.

....razen kilogramov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med samo vožnjo (v mejah normale) na nobenem ne čutiš kilogramov pretirano. je pa z po mojem občutku težji za manevriranje na mestu, kar pa itak ni problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Colin, kako napredujejo stopalke :)? me prav zanima, kako bo zadeva ob koncu izgledala :).

Bi bil na spomlad še kdo pripravljen skupinsko naročiti ročko sklopke in bremze. Če nas bi bilo več, bi se lahko izboril za kakšen količinski popust :).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Colin, kako napredujejo stopalke :)? me prav zanima, kako bo zadeva ob koncu izgledala :).

Bi bil na spomlad še kdo pripravljen skupinsko naročiti ročko sklopke in bremze. Če nas bi bilo več, bi se lahko izboril za kakšen količinski popust :).

lp

Js bi jih tud kupu ja:) pokaž kake maš u mislih? Sam js nebi onih za 200 eur :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Colin, kako napredujejo stopalke :)? me prav zanima, kako bo zadeva ob koncu izgledala :).

Bi bil na spomlad še kdo pripravljen skupinsko naročiti ročko sklopke in bremze. Če nas bi bilo več, bi se lahko izboril za kakšen količinski popust :).

lp

.....surovec je postružen in narebren.....sedaj čakam sodelavca, da bo našel luknjo in mi pofrezal po načrtu.....nalimam slikco ko bo gotovo........ :rolleyes:

....aja hyper..........kolk bi okvirno prišle ročke....a maš že katere nagledane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fantje tko je zdej, ali so hong kong, china varianta za okoli 60€ sem jih poimenoval paket presenečenja, ker itak nikol neveš kaj bo notri.

Sej ne rečem, sigurno se da dobit kakšne bolj kvalitetne, samo kako je pa s kvaliteto je pa vprašanje...

Če se pa vzame italy ali nemško kvaliteto, se gijajo cene okoli 200€, krajše so ponavadi za kakšne 5€ cenejše po komadu.

Povejte kere bi rajši, pa prilepim ponudbe, kar sem kaj takega pametnega našel :).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!