Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Naročimo potem Mlabel :)?

.....ej Hyper a to je komplet za tako ceno......

men se dopadejo črne z rdečim odtenkom od Mlabel........aja....kolk pa nas pride poštnina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daljše so 170mm, se pravi približno enako dolgo kot original, jaz bom 100% vzel takratke, ki mislim, da so 25mm krajše.

Drugače je to cena za par!

Shipping and handling

Estimated delivery*

US $12.00

vsaka dodatna + US $7.00

se pravi če naročimo trije, pride cirka 17€ poštnine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daljše so 170mm, se pravi približno enako dolgo kot original, jaz bom 100% vzel takratke, ki mislim, da so 25mm krajše.

Drugače je to cena za par!

Shipping and handling

Estimated delivery*

US $12.00

vsaka dodatna + US $7.00

se pravi če naročimo trije, pride cirka 17€ poštnine...

....meni bi bolj prav prišla dolga.....ker sem si prejšnje leto kr fejst poškodoval kazalec desne roke, tak da ni kej velik uporabn

jst sem za....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo pomisleke, kratke, dolge?

Naj se odloči, meni kratke izgledajo super, samo nv kako se bo obnesla sklopka? Mislite da bo normalno za šaltat?

img2098.jpg

img2099.jpg

img2101.jpg

385164146291628736229978.jpg

imag0147.jpg

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče boš pa boljše šaltal, men bi blo zih lažji ker uporabljam samo kazalec in sredinec za šaltanje/bremzanje ... Boš pa mel še cajt fajn to sprobat, ko bo sezona! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo motosvetovci!

Po branju vseh 243 strani teme o Kawasakiju Z-750, ter 113 strani teme Iskanje motorja-kaj,kako za koliko, sem se odločil da vam tudi sam postavim vprašanje. Upam samo da me ne bo zjagu kakšen jezen moderator :whistle:

Kupujem Z-ja, to bo moj 1. motor (poleg skuterjev ter manjših cross motorjev). Nekako sem se odločil zanj , ker se mi zdi da ponuja vse kar zaenkrat pričakujem od motorja, pa še izgled se mi nenormalno dopade. :OK:

Prosim vas pa za objektivno mennje, je smiselno še vzeti Z-ja letnik 04-06.. Te motorji so sedaj že nekaj let stari, in večina jih ima okrog 30k km.. Cene se gibljejo nekje od 2700-4000 €. Skrbi me vzdrževanje teh malo strejših motorjev. Najbrž ga bo tudi težko naprej prodat čez par let s 50K kilometri. Kaj pravite, naj raje počakam par mescov in vzamem vsaj 07, 08?

Prosim vas za mnenja, osebne izkušnje, mogoče tudi kontakt če kdo ve za ker fajn motorček.. .) Upam da nisem ustrelil preveč mimo z izbiro teme, ter vprašanjem samim..

Že v naprej pa hvala vsem za pomoč!

Lp, pa se (upam ) kmal kje na cesti pozdravimo :blush:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo motosvetovci!

Po branju vseh 243 strani teme o Kawasakiju Z-750, ter 113 strani teme Iskanje motorja-kaj,kako za koliko, sem se odločil da vam tudi sam postavim vprašanje. Upam samo da me ne bo zjagu kakšen jezen moderator :whistle:

Kupujem Z-ja, to bo moj 1. motor (poleg skuterjev ter manjših cross motorjev). Nekako sem se odločil zanj , ker se mi zdi da ponuja vse kar zaenkrat pričakujem od motorja, pa še izgled se mi nenormalno dopade. :OK:

Prosim vas pa za objektivno mennje, je smiselno še vzeti Z-ja letnik 04-06.. Te motorji so sedaj že nekaj let stari, in večina jih ima okrog 30k km.. Cene se gibljejo nekje od 2700-4000 €. Skrbi me vzdrževanje teh malo strejših motorjev. Najbrž ga bo tudi težko naprej prodat čez par let s 50K kilometri. Kaj pravite, naj raje počakam par mescov in vzamem vsaj 07, 08?

Prosim vas za mnenja, osebne izkušnje, mogoče tudi kontakt če kdo ve za ker fajn motorček.. .) Upam da nisem ustrelil preveč mimo z izbiro teme, ter vprašanjem samim..

Že v naprej pa hvala vsem za pomoč!

Lp, pa se (upam ) kmal kje na cesti pozdravimo :blush:

TA je drugi...:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo motosvetovci!

Po branju vseh 243 strani teme o Kawasakiju Z-750, ter 113 strani teme Iskanje motorja-kaj,kako za koliko, sem se odločil da vam tudi sam postavim vprašanje. Upam samo da me ne bo zjagu kakšen jezen moderator :whistle:

Kupujem Z-ja, to bo moj 1. motor (poleg skuterjev ter manjših cross motorjev). Nekako sem se odločil zanj , ker se mi zdi da ponuja vse kar zaenkrat pričakujem od motorja, pa še izgled se mi nenormalno dopade. :OK:

Prosim vas pa za objektivno mennje, je smiselno še vzeti Z-ja letnik 04-06.. Te motorji so sedaj že nekaj let stari, in večina jih ima okrog 30k km.. Cene se gibljejo nekje od 2700-4000 €. Skrbi me vzdrževanje teh malo strejših motorjev. Najbrž ga bo tudi težko naprej prodat čez par let s 50K kilometri. Kaj pravite, naj raje počakam par mescov in vzamem vsaj 07, 08?

Prosim vas za mnenja, osebne izkušnje, mogoče tudi kontakt če kdo ve za ker fajn motorček.. .) Upam da nisem ustrelil preveč mimo z izbiro teme, ter vprašanjem samim..

Že v naprej pa hvala vsem za pomoč!

Lp, pa se (upam ) kmal kje na cesti pozdravimo :blush:

Stari....jst bi na tvojem mestu vzel že novo obliko...ker je pa 100 proti ena lepši!!!!! :rolleyes:Kar se pa tiče letnika in šravfanja ter prodajanja....Moj prejšno motor je bil letnik 2000 ...in nisem imel z njim nobenih težav in šravfarije...razen enkrat mi je spustilo tesnilo vodne črpalke......Kar se pa tiče prodaje......za vsak motor se najde kupec!

In če gledaš, da je nova oblika dražja za cca 500-700 eur.....se pravi 2006(stara oblika) in 2007(nova oblika)....potem to ni več vprašanje......!!!!!! :whistle: :whistle:

Kar se pa tiče voznih lastnosti.....pa se bo že našel kdo, ki ti bo napisal kako in kaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari....jst bi na tvojem mestu vzel že novo obliko...ker je pa 100 proti ena lepši!!!!! :rolleyes:Kar se pa tiče letnika in šravfanja ter prodajanja....Moj prejšno motor je bil letnik 2000 ...in nisem imel z njim nobenih težav in šravfarije...razen enkrat mi je spustilo tesnilo vodne črpalke......Kar se pa tiče prodaje......za vsak motor se najde kupec!

In če gledaš, da je nova oblika dražja za cca 500-700 eur.....se pravi 2006(stara oblika) in 2007(nova oblika)....potem to ni več vprašanje......!!!!!! :whistle: :whistle:

Kar se pa tiče voznih lastnosti.....pa se bo že našel kdo, ki ti bo napisal kako in kaj!

tehnično ni med obema generacijama nobene razlike (vsaj pri normalni vožnji opazne), res je, da ima 07 dalje usd vilice in marjetičaste zavorne kolute, kar je pa zgolj kozmetični popravek.

kar se pa tiče vzdrževanja, je pa takole: če je bil motor do sedaj lepo vzdrževan (kar se verjetno sprašuješ tudi sam) in redno servisiran, ter da ga prejšnji lastniki niso mučili (predvsem hladnega, zadnja, ipd), potem tudi 50k,70k in več ni neki problem, se pa pojavi nekaj dodatnega vzdrževanja.

odločitev za zja je dobra, po mojem mnenju nudi zelo dobro razmerje med ceno in zmogljivostmi.

fajn kupi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Jz osebno ti priporočam, da kupiš ta novo obliko... :whistle: Le zakaj?

Šalo na stran, POIZKUSI jih čimveč. Pelji prvega, drugega, od prjatla iz sosednega mesta (primer). Samo tko boš lahko izvedel kateri ti bolj usreza. Kar se pa designa tiče, pa "vsake oči majo svojga malarja". Tk da... Nekih posebnosti ni. Tudi v dvoje gre (govorim za sebe). Seveda ni to potovalnik ampak z mojo sva nrdila tud do 500KM na dan. Za "tovor" ni veliko prostora, jz uporabljam 22L tank torbo. Rit boli ampak to je del igre...

Dober nakup in veliko srečnih KM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni vsi skupaj..

nameravam se pridružit med lastnike Z-jev.. že nekaj časa spremljam situacijo po spletu o prodaji motorjev, pa sem naletel na dva zanimiva.

Zanima me če je kdo od teh dveh tukaj.. ali če ve kdo kaj več povedat o motorju.

link1 :http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4544379

link2: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4512209

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni vsi skupaj..

nameravam se pridružit med lastnike Z-jev.. že nekaj časa spremljam situacijo po spletu o prodaji motorjev, pa sem naletel na dva zanimiva.

Zanima me če je kdo od teh dveh tukaj.. ali če ve kdo kaj več povedat o motorju.

link1 :http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4544379

link2: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4512209

hvala

bo tako boljše:

LINK 1

in

LINK 2

hvala pa brez zamere

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi zdaj ne delata linka...

med spletno stran vstavi kakšno nulo ali presledek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men da ćist eno x-stran

presledek je treba zbrisat ,prvi mislim da je iz italije drugi pa nevem:) treba it pogledat al pa prit po mojga:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men da ćist eno x-stran

med avto in piko zbriši presledek..ups že prehiteli :)

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto .net/_MOTO/ad.asp?ID=4544379&show=2

in

http://www.avto .net/_MOTO/ad.asp?ID=4512209

bo?

Pri prvem pazi, ker je tip zgleda že drugi lastnik, za tako malo kilometrov, sej ne rečem, da je to čisto mogoče. Glede na to, da je kar nekaj dodatkov na motorju, nv zakaj se ga odloča prodajat, ko pa je vsega porihtal.

Drugi imam pobarvano zaščito izpuha, letnik 2008 ga ima v srebrni barvi, zato je mogoče da je bil paden na mestu. Pa navlekel je tistih nalepk gor, nv kaj je mislil, da je to hladilnik al kaj, grrr.

Za pogledat sta oba dva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če bi pa tale bil v SLO....bi ga pa šel gledat....... :notworthy:

al pa rdeč.......?

post-13063-0-09439100-1299267905_thumb.jpg

post-13063-0-24997900-1299267994_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil colin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če bi pa tale bil v SLO....bi ga pa šel gledat....... :notworthy:

al pa rdeč.......?

Na mojem Z-ju sem imel izpuh od SC-project, res lep izgled, pa še lepši zvok.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem Z-ju sem imel izpuh od SC-project, res lep izgled, pa še lepši zvok.:OK:

takle je pa SC-project zgledu na mojem......žal samo 1 dan...smo mal probaval

post-13063-0-21293900-1299352998_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo motosvetovci!

Po branju vseh 243 strani teme o Kawasakiju Z-750, ter 113 strani teme Iskanje motorja-kaj,kako za koliko, sem se odločil da vam tudi sam postavim vprašanje. Upam samo da me ne bo zjagu kakšen jezen moderator :whistle:

Kupujem Z-ja, to bo moj 1. motor (poleg skuterjev ter manjših cross motorjev). Nekako sem se odločil zanj , ker se mi zdi da ponuja vse kar zaenkrat pričakujem od motorja, pa še izgled se mi nenormalno dopade. :OK:

Prosim vas pa za objektivno mennje, je smiselno še vzeti Z-ja letnik 04-06.. Te motorji so sedaj že nekaj let stari, in večina jih ima okrog 30k km.. Cene se gibljejo nekje od 2700-4000 €. Skrbi me vzdrževanje teh malo strejših motorjev. Najbrž ga bo tudi težko naprej prodat čez par let s 50K kilometri. Kaj pravite, naj raje počakam par mescov in vzamem vsaj 07, 08?

Prosim vas za mnenja, osebne izkušnje, mogoče tudi kontakt če kdo ve za ker fajn motorček.. .) Upam da nisem ustrelil preveč mimo z izbiro teme, ter vprašanjem samim..

Že v naprej pa hvala vsem za pomoč!

Lp, pa se (upam ) kmal kje na cesti pozdravimo :blush:

Vzdrževanje in stroški so odvisni, kako se je z motorjem prej ravnalo. Nekateri čakajo za use na zadni trenutek, pol se pa nabere stroškov... Če pa motor resno servisiraš in ga posodabljaš (veriga+zobniki, zavorne ploščice...) pa ni nekih velikih stroškov.

Če te zanima serija 04-06, prodajam Z750 2005 letnik, redno servisiran itd. loh prideš pogledat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!