Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

takle je pa SC-project zgledu na mojem......žal samo 1 dan...smo mal probaval

Nice :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za z750 2005 letnik katere zavorne ploščice priporočate? Mora bit original ali velja kopija?

Cena original je 63.90€ po disku, kopije so pa 36€. Vaše mnenje - z utemeljitvijo oz. izkušnjami?

Še eno vprašanje glede zobnikov. Rad bi razbremenil vrtljaje (ne rabim pospeškov) - prednji zobnik je serijsko 15 zobov, koliko zobov bi bilo primerno? In kje kupiti? Okvirna cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za z750 2005 letnik katere zavorne ploščice priporočate? Mora bit original ali velja kopija?

Cena original je 63.90€ po disku, kopije so pa 36€. Vaše mnenje - z utemeljitvijo oz. izkušnjami?

Še eno vprašanje glede zobnikov. Rad bi razbremenil vrtljaje (ne rabim pospeškov) - prednji zobnik je serijsko 15 zobov, koliko zobov bi bilo primerno? In kje kupiti? Okvirna cena?

Jst bi dal original......poznam primere, ko so ploščice, ki nisi bile original......na hard zaviranju cvilile.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za z750 2005 letnik katere zavorne ploščice priporočate? Mora bit original ali velja kopija?

Cena original je 63.90€ po disku, kopije so pa 36€. Vaše mnenje - z utemeljitvijo oz. izkušnjami?

Še eno vprašanje glede zobnikov. Rad bi razbremenil vrtljaje (ne rabim pospeškov) - prednji zobnik je serijsko 15 zobov, koliko zobov bi bilo primerno? In kje kupiti? Okvirna cena?

Ploščice dej original, ker so aftermarket ploščice lahko iz trše zmesi, in ti lahko poškodujejo diske, tako da imaš potem še večji strošek :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem motor kawasaki Z750 letnik 2008 po možnosti črne barve,

če ima kdo kakšno ponudbo mi naj sporoči na PM.

lep pozdrav !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?.......in zakaj bi rad razbremenil vrtljaje?

Zato da zmanjšam porabo in hrup - na daljši vožnji v dvoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....tu ti pa ne znam pomagat.....

anybody?

Če hočeš zmanjšat vrtljaje, daj ali spredi 1 zob večji zobnik ali zadi par zobov manjši zobnik. In tako boš za isto hitrost potreboval manj obratov. Poslabša se ti pa pospešek. Aja in števec ne bo več točen za hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za z750 2005 letnik katere zavorne ploščice priporočate? Mora bit original ali velja kopija?

Cena original je 63.90€ po disku, kopije so pa 36€. Vaše mnenje - z utemeljitvijo oz. izkušnjami?

Še eno vprašanje glede zobnikov. Rad bi razbremenil vrtljaje (ne rabim pospeškov) - prednji zobnik je serijsko 15 zobov, koliko zobov bi bilo primerno? In kje kupiti? Okvirna cena?

Po mojem mnenju se najbolje obnesejo original.Sam ta tvoja cena se mi vidi zelo visoka.Za mojega pridejo za oba diska originali manj v ELISI,ko si ti napisal,da po disku.

Zobnik recimo 1zob plus spredaj.Se pravi 16zob pol.Stane pa circa 12-15eu.Na zalogi v motocenter Yogi v Vinski gori,verjetno tudi v ELISI.Zadnji zobnik pa pride circa 45eu.

Sam pa sigurno ne bi dal še zob več spredaj.Boljš,da voziš v eni brzini višje,ko sta dva gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takle je pa SC-project zgledu na mojem......žal samo 1 dan...smo mal probaval

Ehm, eno mal hecno vprašanje mogoče....čemu Akrapovič nalepka na SC loncu?

Tega nisem nikoli razumel.....zakaj nekateri lepijo Akrapo nalepke na xyžnj lonce......:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če bi pa tale bil v SLO....bi ga pa šel gledat....... :notworthy:

al pa rdeč.......?

PRedelav naših Z.jev je na internetu malo morje, eni so uštimani lepo, drugi imajo čisto preveč vsega.

Prilagam nekaj slik, mogoče pa le kdo dobi kakšen navdih ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju se najbolje obnesejo original.Sam ta tvoja cena se mi vidi zelo visoka.Za mojega pridejo za oba diska originali manj v ELISI,ko si ti napisal,da po disku.

Zobnik recimo 1zob plus spredaj.Se pravi 16zob pol.Stane pa circa 12-15eu.Na zalogi v motocenter Yogi v Vinski gori,verjetno tudi v ELISI.Zadnji zobnik pa pride circa 45eu.

Sam pa sigurno ne bi dal še zob več spredaj.Boljš,da voziš v eni brzini višje,ko sta dva gor.

Sem poslal povpraševanje na Eliso, da vidim ceno... Danes sem poskušal odtegnit prednji zobnik. Bo potrebno na pnevmatsko pištolo, je prijelo vse... Naj bi bil pa kontra navoj.

Sicer pa zobniki niti niso tako slabi, glede na prevoženih 35k kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poslal povpraševanje na Eliso, da vidim ceno... Danes sem poskušal odtegnit prednji zobnik. Bo potrebno na pnevmatsko pištolo, je prijelo vse... Naj bi bil pa kontra navoj.

Sicer pa zobniki niti niso tako slabi, glede na prevoženih 35k kilometrov.

Kontaktiraj uporabnika z nickom Leteči. Zrihta ploščice,verige,verižnike,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poslal povpraševanje na Eliso, da vidim ceno... Danes sem poskušal odtegnit prednji zobnik. Bo potrebno na pnevmatsko pištolo, je prijelo vse... Naj bi bil pa kontra navoj.

Sicer pa zobniki niti niso tako slabi, glede na prevoženih 35k kilometrov.

Zakaj poslal ne bi bilo lažje zavrtet telefon...Vidim,da si s Celja-to maš ja Yogi čisto blizu 038910009...pa ga pol še kr tam menjaš...

Vedno je potrebna pnevmatska pištola...Veš,da ne vem za navoj pa še ni 5mesecev,kar sem menjal prednjega...Itak takoj začutiš,kam je prav,ko daš pištolo gor...

L.p

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm, eno mal hecno vprašanje mogoče....čemu Akrapovič nalepka na SC loncu?

Tega nisem nikoli razumel.....zakaj nekateri lepijo Akrapo nalepke na xyžnj lonce......:rolleyes:

.....in vedno se najde eden, ki postavlja hecna vprašanja...... :headbang:

Lonec je bil samo na izposojo...tak da bi moral vprašati tistega ki mu pripada, da bi

dobil odgovor na svoje HECNO VPRAŠANJE!!!!!!

...sicer pa moje mišljenje je......da tudi če bi imel na loncu naleplenih 5 nalepk različnega proizvajalca tebe to sploh ne BRIGA!

jst sem še pa zmeraj zato, da delamo reklamo slovenskemu proizvajalcu izpuhov kot pa tujemu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem še pa zmeraj zato, da delamo reklamo slovenskemu proizvajalcu izpuhov kot pa tujemu!

pol ga pa kupi, al pa naj ga tvoj frend kupi pa se slikajte z njim. če staviš akrapotov logo na čip šit zadeve mu ne delaš reklame pač pa škodo in slabo ime. Tepec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ga pa kupi, al pa naj ga tvoj frend kupi pa se slikajte z njim. če staviš akrapotov logo na čip šit zadeve mu ne delaš reklame pač pa škodo in slabo ime. Tepec.

ja....kot da se vidi da ni akrapovič!!!....če nebi napisal sploh vedel nebi......tak da je tak vseeno....nelepka gor nalepka dol....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja....kot da se vidi da ni akrapovič!!!....če nebi napisal sploh vedel nebi......tak da je tak vseeno....nelepka gor nalepka dol....

saj nebi, pa me je colinov prajvit mesiđ primoral v repliko. tako početje ostane večinoma neopaženo. zgodbice lahko prodaš očiju, mami in punci,ljudem, ki o motorjih ne vedo nič, in jih res ne brigajo. zgodbico lahko prodaš ljudem ki jih to ne zanima, ali pa ljudem ki nimajo pojma. v obeh primerih imaš za norca njih in sebe. Tisti ki pa iz avjona vidijo da skrpucala niso sešvasali v ivančni, pa bo že ob pogledu na tak motor videl, da ga ima en navaden tepec ki ima za norca sebe in sebi podobne. Tuki je problem. Sami se delate budale, pa tega niti ne veste. Se ne zavedate.

opravičilo moderatorju za blues in vzgojno pridigo, ki z Kawasakijem z750 nima bene veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak bo rekel, uaau lep izpuh maš, a to je akrapovič? hehe.

Vsak ki se malo bolj spozna, bo vedel, da akrapovič ne zna naredit lepega izpuha (vsaj za večina motorjev), žal zgledajo kar se oblike tiče porazno, kot bi bili izpuhi izpred 30 let, veliki, dolgi,navadne oblike, kr neki. Je pa res, da kvaliteta in prirastek moči glede na konkurente res na najvišjem nivoju.

Pač moje mnenje glede oblik akrapovič izpuhov, da se ne bo kdo preveč spotikal na moj komentar :naughty:

Da bo malo na to temo spadalo, tudi na Z750 je akrapovič dolg kot ponedeljek in kar se oblike tiče porazno.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj nebi, pa me je colinov prajvit mesiđ primoral v repliko. tako početje ostane večinoma neopaženo. zgodbice lahko prodaš očiju, mami in punci,ljudem, ki o motorjih ne vedo nič, in jih res ne brigajo. zgodbico lahko prodaš ljudem ki jih to ne zanima, ali pa ljudem ki nimajo pojma. v obeh primerih imaš za norca njih in sebe. Tisti ki pa iz avjona vidijo da skrpucala niso sešvasali v ivančni, pa bo že ob pogledu na tak motor videl, da ga ima en navaden tepec ki ima za norca sebe in sebi podobne. Tuki je problem. Sami se delate budale, pa tega niti ne veste. Se ne zavedate.

opravičilo moderatorju za blues in vzgojno pridigo, ki z Kawasakijem z750 nima bene veze.

no sedaj si se zlil na papir....a bi sedaj lahko prosim nehal.....da gre tema s pravilno vsebino naprej ti pa si poišči temo ki je namenjena jamranju......Konc debate!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lonec je bil samo na izposojo...tak da bi moral vprašati tistega ki mu pripada, da bi

dobil odgovor na svoje HECNO VPRAŠANJE!!!!!!

Pač sem citiral tvoj post, ker si ti prilepil sliko...vprašanje je bilo postavljeno splošno!

Če se pa ti zaradi tega počutiš užaljeno, je pa to tvoj problem.

lp

PS.: Drugače pa zgleda všečno....le nalepka ne paše gor:P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač sem citiral tvoj post, ker si ti prilepil sliko...vprašanje je bilo postavljeno splošno!

Če se pa ti zaradi tega počutiš užaljeno, je pa to tvoj problem.

lp

PS.: Drugače pa zgleda všečno....le nalepka ne paše gor:P

o.k......sem se že pomiril........ni panike :rolleyes:

sicer je pa itak tak, da vsem ne morejo biti iste stvari všeč in da imamo različna mišljenje

....100 ljudi 100 čudi.....100 žena 2oo sisa....je en napisal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.sc-project.com/indexhome_eng.htm

Evo da nebote pluval po SC-Project exhaust sistemih,sm zgoraj prilimu link pa si mal poglejte kaj je to zaena firma ne pa nek čip izdelovalec,pa neke čudne švase itd.

Naš Akrapovič ma sam izpuhe v moto GP za razliko od SC-ja ki je sponzor Ducati pramac racing teama in v moto 2 se tut najde pa še kje drugje.....

Ne podcenjujem nobenga sploh pa ne Akrapoviča ampak kar nekateri pišejo mi gre na :SS

Zato preden kerkoli pišete poglejte kdo je kdo in ne kr neki pametvat.

Colin ko bojo enkrat slišal zvok SC-ja in dizajn bojo drugačnega mnenja. :evilgrin:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!