Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Lp, mene pa zanima če ma kdo od vas levo stopalko orginal za z750 2005 . Kovinski del pod gumo je odlomljen, tako da bi rabo drugo in org. za zja.... Če ima kdo naj me kontaktira na PM

Pa še eno vprašanje če mam zja 25 kw pa dam športn izpuh gor, ali lahko na homologaciji kaj komplicirajo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje tako čist na hitro, ima mogoče kdo namontiran njihov bug spoiler.. specifično tale:

je s strani motomax.fr če bi se dalo komu poslikat motor od strani, kako tole zgleda, tukaj mi je preblizu..

hvala ;)

Z750-07-09-sabG-vert--insitu.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še eno vprašanje če mam zja 25 kw pa dam športn izpuh gor, ali lahko na homologaciji kaj komplicirajo ?

NE ne komplicirajo, saj nimajo zakaj!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo s čim ( oz. kdo dela to) spolirat felgne da bi bile ob straneh Alu farbe po sredini pa takšne kakeršne so? Pa kok je kej cena za to.

Ka res nima noben odgovora na to???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ridin' with the big boys! :)

snc00158.jpg

Lp, Cofko!

Cofi :D, dobrodošel v družini :)!

Zdej ko se nas je že toliko nabralo, ima da vas vse vidim, ko bomo organizirali furco!!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala!

Upam, da se čim prej kaj dobimo, da vidim/slišim kateri auspuh bo treba gor montirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka res nima noben odgovora na to???

Le čemu bi počel to?

Ena opcija je, da se zaščiti del kjer želiš pustiti barvo ostal del se enostavno speska, do visokega sijaja pa je potrebno pobrusit na roke. Vse skupaj je zelo zamudno delo, tako da verjetno ni veliko ljudi, ki bi se spravljalo v ta projekt, če pa že, bo pa treba pripravit kar nekaj €.

Moje mnenje, če imaš poškodovane, jih daj raje cele pobarvati na novo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni forumaši in ljubitelji motociklov.

Sam sem letos postal lastnik Zekota ki je tudi moj prvi 'resni' motor.

Imam en manjši problemček in sicer prejšnji lastnik je izgubil knižico z navodili.

Bi bil kdo tako prijazen in mi svojo odstopil da bi si jo lahko prekopiral?

Ali če jo ima kdo v elektronski obliki? Service manual sem sicer dobil v PDFju, user pa ne.

Pa dobro bi bilo, če bi bil kdo iz okolice Nove Gorice, Ajdovščine ali Sežane....

Gre pa za z750 2008 letnik...

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo potrebuje crash pade z enojnim vpetjem, imam ene bele in ene črne na zalogi, če koga zanima?

Prav tako pa tudi z dvojnim vpetjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

zanima me če je moje 'vedenje' pravilno in sicer, da je Kawasaki Z750 od 2007 nov model oz ''ta novejši'', drugače me naj kdo popravi.. Tudi ni bistvenih razlik med 2007 in 2010 imam prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

zanima me če je moje 'vedenje' pravilno in sicer, da je Kawasaki Z750 od 2007 nov model oz ''ta novejši'', drugače me naj kdo popravi.. Tudi ni bistvenih razlik med 2007 in 2010 imam prav?

jap imaš prav.......bistvene razlike ni med letniki 2007 in 2010 ni.......razen barvnih kombinacij....Je pa novi model z 750R (l. 2011)....spremenjen oz. izpopolnjen z boljšim nastavljivim sprednjim vzmetenjem....sprednjimi zavorami (pletenice) in zadnjo nihajko.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav pozdrav vsem na forumu !!

Nameravam kupiti rabljen motor Kawasaki z 750 letnik 2008, vendar nimam nobenega znanja glede motorjev.

Zato vas prosim če mi lahko svetujete na katere stvari moram biti pozoren pred nakupom?!

za vse odgovore se vnaprej zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav pozdrav vsem na forumu !!

Nameravam kupiti rabljen motor Kawasaki z 750 letnik 2008, vendar nimam nobenega znanja glede motorjev.

Zato vas prosim če mi lahko svetujete na katere stvari moram biti pozoren pred nakupom?!

za vse odgovore se vnaprej zahvaljujem.

Najbolš, da sabo na ogled motorja vzameš kkšnga kolega, ki se mal spozna na motorje in skupaj pogledata zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....jst tut tako mislim.....drgač će pa boš šel sam, bodi pozorem na spremembo oddtenkov v barvah....najlažje jih boš zasledil na kakšnih ostrih robovih...tam običajno avtoličarji delajo prehode....npr.odstrani zadnji zic...tam se bo videlo za zadnji del motorja (leva in desna ledvička)....potem poglej križ na krmilu (v križ se pritrdijo vilice).....na spodnji strani sta dva distancerja (za končno lego balance levo in desno).....če je tam fejst udarjeno je to nastalo zaradi padca in je balaco zabilo v ta distancer.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater to bise vi poznavalci mogli javit iz kje ste in ko grem jaz ali še kdo drug po motor ki je blizu tega kraja se vas vzame zraven. Dobite malco in pivo za zahvalo he he he :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

na internetu sem zasledil Kawasaki Z750 z blokado 25kw noter. V primeru da nesem na pooblaščen servis mi lahko normalno odstranijo blokado in dobi vse konje, correct?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!