Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Ajde bojsi pridte se v to temo pofočkat ZBOR Z-jevcev, da bomo kakšno kontruktivno skupaj rekli glede trase vožnje. Če ima kdo predloge, naj pove, pa pametno je še, da se omeni kdo iz kod prihaja, da se bomo naslednjič lažje našli in zbrali!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V service manualu za modelno leto 2004 piše:

Dvomim, da bi pri novejšem to sprememnili na 'slabše'...

D.

......probite to narest ko imate pržgane dolge luči.....kaj se pa potem vžge ko daš kontakt....(parkirne al kratke luči)?

jst mam šalter za dolge luči skozi na ON.....in ko dam kontakt....se pržgejo kratke luči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

mene zanima kaj vaše sopotnice na Zeju pravijo kaj? Ko tako gledam se lahko držijo samo voznika, drži? Ali je katero od vaših sopotnic to kdaj motilo, ali se kako drugače držijo? Ker odzadaj ni ročajev.. al so tam obstrani ob sedežu?

Hvala za odg in lp.

P.S. Res je, nisem se še peljal na Zju niti nisem bil manj kot par metrov od njega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rocko moja se ne pritožuje preveč, kot sem že napisal. Edino kar bo pri tvoji problem je to ker je majhna. Zato se z rokami ne bo mogla stegniti do tanka.

Moja, čeprav sem jaz malo večje dimenzioniran :rolleyes: , s svojimi 181cm malo težje doseže okoli mene do tanka a vendar gre.

Naslonjena je z rokami na tank vseskozi med vožnjo, govoriva o dinamični vožnji. Po mestu sedi pokonci, da se ne utruja takrat ko ni treba. Za tistim plastikam pod zicom se NE SME prijemat, ker ji ne dovolim :P . Ker nimam nobene slike od naju med vožnjo ti bom eno drugo nalimal da si boš predstavljal:

post-10955-0-16812200-1301419109_thumb.jpg

Vidiš kako se opira na tank? To je za moje pojme pravilna drža sovoznice :grim .

Ne vem pa kak bosta vidva to izvedla. Če ti bo na hrbtu slonela zna bit za tebe hudo utrujajoče. Nimaš je toliko rad O:-) .

Če ti še kej ni jasn kr vpraš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak grdo je pa tut... Pa tut sovoznica pr dinamični vožnji, ko bi to dejansko rabila, je itak čist za voznikovim hrbtom, se pravi na polovici svojga sedeža. Govorim, kak je pr nama, da se razumemo! :surrender:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Be Wild: hvala za izčrpno in morem reči da tudi izjemno zabavno poročilo. Tako jaz kot moja bodoča sovoznica, sva se iskreno večkrat nasmejala :D :D :D

Bomo videli kako bo, če sva se pred par leti na 125ki vozla skupaj in je šlo bo upam da zdaj tudi.. Bomo videli, hudo je tako ugibat brez motorja, vendar pa prej kot čez 2 tedna ne pride bančno nakazilo na račun za nakup, takda 2 tedna še bom samo pogledoval za ''dvokolesniki''.

Cofko cof: hvala tudi tebi, bomo videli kaj bo nanesel čas in kako se bova jaz in moja ''tamala'' spoprijateljija z motorjem :) Nebi rad nekih okroglih oblik dajal na motor ker se mu ne podajo, če bo treba bom pa požrl kakšen minus na izgledu da bo udobje in užitev večje.

Se tipkamo!!!

P.S. Be wild: resnično še enkrat hvala za jasne informacije in za malo zabave :P

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker pa vidim, da si iz Maribora je tudi vprašanje časa kdaj se bom jaz na fax kej s svojim pripeljal pa lahko zadevo tudi demonstirava :rolleyes:

Šalo na stran, računam da bova v roku 2-3 tednov že tut kej z motorjem prišla pa si lahk takrat v miru vse pogledaš. Če seveda ne boš mel že svojga :naughty:

Popravljeno . Popravil Be wild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

mene zanima kaj vaše sopotnice na Zeju pravijo kaj? Ko tako gledam se lahko držijo samo voznika, drži? Ali je katero od vaših sopotnic to kdaj motilo, ali se kako drugače držijo? Ker odzadaj ni ročajev.. al so tam obstrani ob sedežu?

Hvala za odg in lp.

P.S. Res je, nisem se še peljal na Zju niti nisem bil manj kot par metrov od njega..

.....moja je isti fižolček kot tvoja....in pride do kesla.....se pravi, ko se peljeva mal bolj na hard je na keslu(res pa je da tudi jst sam nisem neki bilder, tak da pride okol mene)....drgač se pa tamala mal šlepa :whistle:...jih bo mogla mal slišat,ker je zadnje cajte malo preveč sproščena na bayku....

Popravljeno . Popravil colin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Be Wild ja bomo videli, sam tudi upam da se bom v času faksa še lahko vozil na 'sam faks' ne pa samo na izpite v izpitnem obdobju ha ha :)

V najslabšem primeru tudi čez 3 tedne ne bo nič, ker na silo ne bom kupoval, ker ne kupujem za kratek čas. Takda raje počakam kak mesec kot pa kr nekaj kupim, kilometre bom že ''nadoknadil'' saj bom kr sam na motorju na začetku potreniral kr fejst preden še dam mojo odzadaj :))

colin !! To je odlična feedback informacija, ki sem je zelo vesel :))) Tudi jaz nisem nek bilder, takda bo okoli mene tudi potemtakem najverjetneje prišla.

OFFTOPIC: Se pravi da.... S potencialnim vpisov v fitness je potrebno tudi potrebno ''nabavit'' večjo žensko :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... S potencialnim vpisov v fitness je potrebno tudi potrebno ''nabavit'' večjo žensko :D :D :D

Ali pa si izbrat podobni moji, ki ima svoj motor :D

Drgač pa moja prav tako z njenimi 175cm, brez problema pride okoli mene, čeprav me je čez prsa nekoliko več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se razumemo, pri men Fitness ni problem :grim

@Hyperjack: Prej sem v eni temi prebral za školjke, da so ti najboljše v fontani- Probaj še v PLUSU v Sevnici- Ne boš razočaran. :rolleyes::topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap.Težava je v tem, da bi morala luč goreti takoj ko daš kontakt, ampak pri meni se to ne zgodi.Preveril sem vse varovalke,pa še vedno nič.

a maš uvoženega?

nemci nimajo obveznih dnevnih luči, jih moraš prižgat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

mene zanima kaj vaše sopotnice na Zeju pravijo kaj? Ko tako gledam se lahko držijo samo voznika, drži? Ali je katero od vaših sopotnic to kdaj motilo, ali se kako drugače držijo? Ker odzadaj ni ročajev.. al so tam obstrani ob sedežu?

Hvala za odg in lp.

P.S. Res je, nisem se še peljal na Zju niti nisem bil manj kot par metrov od njega..

Lej če si neki "komar" imaš sebi primerno sopotnico. Js glih nisem v tej kategoriji in imama oba skupaj kr nekaj KG čez 200. Ampak sem ji kos tako v postelji kot na motorju. Drži se mene ko pospešujem in naslanja se na mene ko zaviram. Vse skupaj (kar mi pač ni pasalo čez dan) uredima v postelji. Malo za šalo, malo za res. Moj nasvet PREIZKUSI!!!! Ziher je ne boš zamenjal zarad motorja(Z-ja).

Pa sporoč kej ka je bilo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere ampak grdo je pa tut... Pa tut sovoznica pr dinamični vožnji, ko bi to dejansko rabila, je itak čist za voznikovim hrbtom, se pravi na polovici svojga sedeža. Govorim, kak je pr nama, da se razumemo! :surrender:

Ah, kakšna zamera... :)

Jaz nisem nikoli maral, da se me kdo drži na motorju. Tako, da bi bilo to zame osebno še najboljša rešitev. Pa tudi jaz sem se raje motorja držal kot pa voznika.

Če se bo moja kaj ogrela za vožnjo v dvoje bo treba nekaj takega nabavit. Ras pa je, da je lepše motor gledat brez tega :)

Lp, Cofko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tukaj vprašu... da ne odpiram nove teme...

Zlomil se mi je okvirček za tablico (stara, manjša tablica). Kje bi se še dalo dobit star manjši okvirček za tablico? Sem jih že iskal, pa jih nimajo nikjer!

Hvala! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tukaj vprašu... da ne odpiram nove teme...

Zlomil se mi je okvirček za tablico (stara, manjša tablica). Kje bi se še dalo dobit star manjši okvirček za tablico? Sem jih že iskal, pa jih nimajo nikjer!

Hvala! :blush:

Jo pa zamenjj za večjo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tukaj vprašu... da ne odpiram nove teme...

Zlomil se mi je okvirček za tablico (stara, manjša tablica). Kje bi se še dalo dobit star manjši okvirček za tablico? Sem jih že iskal, pa jih nimajo nikjer!

Hvala! :blush:

Če ne najdeš več kje tamale, čeprav skoraj ne verjamem, da je ne bi imeli še na kakšnem AMZS.ju.

OKVIR

Če pa je še to predrago, jo enostavno prilepi ali pa privijači, to ponavadi še najlepše zgleda, je pa res, da je odvisno kakšen nosilec imaš.

lp, Jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kr tukaj vprašu... da ne odpiram nove teme...

Zlomil se mi je okvirček za tablico (stara, manjša tablica). Kje bi se še dalo dobit star manjši okvirček za tablico? Sem jih že iskal, pa jih nimajo nikjer!

Hvala! :blush:

Kolikor vem jih ima Jure Primec na dolgem mostu še nekaj. Če jih še ni stran vrgel... Ali ta v TC Motoshop vprašaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem jih ima Jure Primec na dolgem mostu še nekaj. Če jih še ni stran vrgel... Ali ta v TC Motoshop vprašaj...

Hvala, bom vprašal... TC jih nima, Trgoavto tudi ne, AMZS tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!