Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Družba imam problem in sicer.

Imam Kawasakija Z750 letnik 2008. Prevoženih 28000km.

Pojavil se mi je problem: motor stoji recimo 1 dan pri miru,pri prvem speljevanju z mesta nekaj zaškripa kot bi neke gumice ribale nekje?????? Zvok prihaja z leve strani nekje zadaj ampak nisem 100% :? :? :?

Razdru sem že kolo,preveril ležaje,gumice med zobnikom in felgo,očistil verigo in jo namazal.

Zobniki so ok,veriga nategnjena nekje na 1/2.

Olje v mašini menjano,skratka ne najdem kje bi bil problem.

Najprej je bil ta zvok samo pri prvem speljevanju in če sem se po 2m ustavil in ponovno speljal tega zvoka ni bilo več,vse do nekega dne ko sem po 3km ustavil v semaforju in ponovno speljal se je ta moteč zvok ponovno pojavil.

Drugače motor bp.nobenih drugih znakov oz zvokov,enostavno nevem kaj bi bilo.

Če je imel že kdo podobne probleme prosim za pomoč.

Dobrodošli tudi kakšni nasveti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni se tudi ta zvok pojavlja. Pa nisem še ugotavljal kaj bi lahko bilo. Ampak pri meni samo prvič zacvili, ko speljem. Potem pa nič več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

kaj je nasplošno kaka razlika med Kawasakiji Z750 kupljeni v Nemčiji in Sloveniji?

Ima kdo kake izkušnje?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni se tudi ta zvok pojavlja. Pa nisem še ugotavljal kaj bi lahko bilo. Ampak pri meni samo prvič zacvili, ko speljem. Potem pa nič več.

Kolk maš prevoženih km????? Jst sumim verigo al pa sklopko.

Drugač je men tut sam prvič zacvil,zdej pa vse bol pogosto in to je zelo moteče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevoženih je 5800km. Od tega sem jih jaz kakih 300. Zdaj bo treba na servis pri 6000. Upam, da bodo tam vedli za kaj se gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk maš prevoženih km????? Jst sumim verigo al pa sklopko.

Drugač je men tut sam prvič zacvil,zdej pa vse bol pogosto in to je zelo moteče.

kolega je mel podobno zadevo na zju 08. pri hladnem speljevanju mu je kuplunga zacvilila. so mu jo na garancijo zamenjali (celo, ne samo lamel).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je mel podobno zadevo na zju 08. pri hladnem speljevanju mu je kuplunga zacvilila. so mu jo na garancijo zamenjali (celo, ne samo lamel).

Fak ko bi točn vedu kaj je narobe.

Neda se mi neki menjevet če ni izrabljeno. A je mel še kdo podobne simptome????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak ko bi točn vedu kaj je narobe.

Neda se mi neki menjevet če ni izrabljeno. A je mel še kdo podobne simptome????

....ja kva po zadnem pa ne gre z mesta.....takrat ziher ne boš škripanja slišal!!! :yea1::kva2: :kva2:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

mislm jest bom kr živčnega dubu...kupu sm motor,jasno z750 k je bil včasih blokiran na 25kw,u prometni in homologaciji pise pac da je blokiran,ampak ni,ker je bla blokada odstranjena,ker sm zdej registrirov motor pr triglavu ampak sm ga kot odprtga,sem su se spremenit prometno ampak v prometno mi je napisala da mam 25kw ker je tud v homologaciji isto napisan,ok klicem na lpp kok pride da mi spremenijo nazaj na odprt motor in so rekl 60eur,60 eur za to da bo v homologaciji spremenila iz 25 na 78kw mislm tu much mal ej,tok sm jezn ej,vem da rabjo pregledat motor itd.. Sm ce mam potrdil da je bla strokovno odstranjena blokada oni bi mogl sm v homologacijo napisat da je odprt,in to je pa mal prevec.tk da me zanima ce je kdo mel tako izkusnjo ze?pa kaj bi blo,zdej registriran mam na odprt,v prometni pa 25kw, zarad policajev?

Hvala vam za predloge in odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kaj te skrbi..manjša registracija,izpit pa prav tako imaš..Samo GAS!!

Njega vrjetno bolj skrbi, v primeru da te policaj "temeljito" pregleda, ali pa, ne daj bog, pride do nesreče in ti na koncu še zavarovalnica nič stroškov pokrije, pa še kazen dobiš.

Sicer, jaz se s tem ne bi obremenjeval, ampak vrjetno se je že lepše vozit če so papirji pošlihtani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fantje seveda,skrbi me sm zarad policajev in bog ne daj da se nardi nesreča pa ugotovijo da sm goljufal glede moči motorja...mah registrirov sm motor na 78kw, v prometni piše pa 25kw :s in zdej je cela zbrka,kaj nej nardim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi ZZZZZZjevevci.

S ponosom vam sporočam da sem pravkar naredil 200 km z svojo novo ljubico in občutek je odličen! Proti kawasaki er6n in kakšni yamahi XT supermoto je zadeva neprimerljiva. Zdi se mi da motor na 6.000 obratih ''izgubi živce'' in samo gre gre in greeeeeee..

Ne pomnim kdaj sem se tako hitro tako hudo fantastično počutil na motorju. Lahko samo rečem sledeče: Živel Kawsaki, Živel Z, Živel Z750!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi ZZZZZZjevevci.

S ponosom vam sporočam da sem pravkar naredil 200 km z svojo novo ljubico in občutek je odličen! Proti kawasaki er6n in kakšni yamahi XT supermoto je zadeva neprimerljiva. Zdi se mi da motor na 6.000 obratih ''izgubi živce'' in samo gre gre in greeeeeee..

Ne pomnim kdaj sem se tako hitro tako hudo fantastično počutil na motorju. Lahko samo rečem sledeče: Živel Kawsaki, Živel Z, Živel Z750!

Itak. Prijatelj je imel VN 800, ga prodal in kupil Z750 bil je navdušen. Res dober motor. Brez problema je naredil 56000 km. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

kaj je nasplošno kaka razlika med Kawasakiji Z750 kupljeni v Nemčiji in Sloveniji?

Ima kdo kake izkušnje?

Lp

Nisem 100% ampak mislim, da je razlika v kw (kilovatih) moči.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem 100% ampak mislim, da je razlika v kw (kilovatih) moči.

lp

Hvala za info, ampak kot sem napisal zgoraj že mam motorčič SLO porekla in sem v nulo zadovoljen za zdaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi ZZZZZZjevevci.

S ponosom vam sporočam da sem pravkar naredil 200 km z svojo novo ljubico in občutek je odličen! Proti kawasaki er6n in kakšni yamahi XT supermoto je zadeva neprimerljiva. Zdi se mi da motor na 6.000 obratih ''izgubi živce'' in samo gre gre in greeeeeee..

Ne pomnim kdaj sem se tako hitro tako hudo fantastično počutil na motorju. Lahko samo rečem sledeče: Živel Kawsaki, Živel Z, Živel Z750!

Welcome to the club :D!

Čakamo na kakšno fotko in opis, udeležba na skupni furci Z.jev pa je obvezna :D!

Pa veliko varnih km še naprej!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabi kdo podstavek za motor, jaz sem ga uporabljal za Z-ja ,zdaj pa mi ne pride več v poštev, dam ga za 30 eur

LP

post-14445-0-93880100-1302453361_thumb.jpg

post-14445-0-04596800-1302453443_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi ZZZZZZjevevci.

S ponosom vam sporočam da sem pravkar naredil 200 km z svojo novo ljubico in občutek je odličen! Proti kawasaki er6n in kakšni yamahi XT supermoto je zadeva neprimerljiva. Zdi se mi da motor na 6.000 obratih ''izgubi živce'' in samo gre gre in greeeeeee..

Ne pomnim kdaj sem se tako hitro tako hudo fantastično počutil na motorju. Lahko samo rečem sledeče: Živel Kawsaki, Živel Z, Živel Z750!

Tud js sem jih danes enih 200 odkljukal z mojim ZZZZZZejčkom. Odličen občutek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabi kdo podstavek za motor, jaz sem ga uporabljal za Z-ja ,zdaj pa mi ne pride več v poštev, dam ga za 30 eur

LP

post-14445-0-93880100-1302453361_thumb.jpg

post-14445-0-04596800-1302453443_thumb.jpg

Kupim!!! Kako se bova dogovorila, verjetno se ne da toliko razstaviti da bi mi poslal po pošti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nč kej se ne da razstavit, sam nastavki grejo vn, vidim da si iz bistrce se usak dan vozim mimo, če ga jutr ne prodam ti ga lahka u torek sproti dostavim, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi ZZZZZZjevevci.

S ponosom vam sporočam da sem pravkar naredil 200 km z svojo novo ljubico in občutek je odličen! Proti kawasaki er6n in kakšni yamahi XT supermoto je zadeva neprimerljiva. Zdi se mi da motor na 6.000 obratih ''izgubi živce'' in samo gre gre in greeeeeee..

Ne pomnim kdaj sem se tako hitro tako hudo fantastično počutil na motorju. Lahko samo rečem sledeče: Živel Kawsaki, Živel Z, Živel Z750!

NICE!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa za Z750 (2004 model) iščem pokrivalo za zadnji sedež, ter stopalke za šoferja. Trenutni me nikakor ne ustrezajo, so preširoke, idealne bi mi bile takšne kot so npr. za zx 600r, manjše, ter brez gume.

Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nč kej se ne da razstavit, sam nastavki grejo vn, vidim da si iz bistrce se usak dan vozim mimo, če ga jutr ne prodam ti ga lahka u torek sproti dostavim, LP

Kdaj pa greš mimo jaz sem tam okrog 17.00, prej sem pa na poti iz Kranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!