Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Rad bi nabavil zadnji blatnik za Z750, letnik 2007. Ima kdo zmontirano (slike).

Kje se da dobit, razen v TC?

Hvala

takole nekako izgleda

post-798-0-76910900-1302609825_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JaneZ750 priporočam spodnji blatnik. Meni se zdi da dopolni motor v tako celoto in še funkcionalnost je absolutno super.

Imam še eno vprašanje, ki je malo bolj splošno.... POLNO ŽUŽKOV, KOMARJEV, ČEBEL imam razbitih na motorju. In seveda samo z vodo in nežno krpico to NE GRE DOL grrr.

Zanima me katero čistilo priporočate ? Kako in kaj čistite motor? Hvala za informacije :)

P.S. Glede izpušnih sistemov pa tak.. Sam imam gor Akrapoviča in JOOOOOOOOOOOOOJ kakšen odličen zvok, da POPIz*IM. Neverjetno se splača in je vreden denarja, sam se nemorem načudit in preposlušat zvoka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JaneZ750 priporočam spodnji blatnik. Meni se zdi da dopolni motor v tako celoto in še funkcionalnost je absolutno super.

Imam še eno vprašanje, ki je malo bolj splošno.... POLNO ŽUŽKOV, KOMARJEV, ČEBEL imam razbitih na motorju. In seveda samo z vodo in nežno krpico to NE GRE DOL grrr.

Zanima me katero čistilo priporočate ? Kako in kaj čistite motor? Hvala za informacije :)

P.S. Glede izpušnih sistemov pa tak.. Sam imam gor Akrapoviča in JOOOOOOOOOOOOOJ kakšen odličen zvok, da POPIz*IM. Neverjetno se splača in je vreden denarja, sam se nemorem načudit in preposlušat zvoka

O seveda da gre z vodo, vendar ne tako lepo. Jaz vedno popršim motor, toliko da je moker, da se počasi začnejo rastapljat žužki, perem z avto milom z dodatkom voska, toliko da je vsaj malo zaščiteno, pa še lepše se svetil. Z milom ne pretiravam preveč. Postopek ponovim 2x. (pranje-šamponiranje-pranje-šamponiranje-pranje)

Lepo da si zadovoljen z akrapovičem, zdej kaj je odličen zvok, boš videl pri meni :D.

Kater letnik motorja imaš? slučajno bele barve?

pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O seveda da gre z vodo, vendar ne tako lepo. Jaz vedno popršim motor, toliko da je moker, da se počasi začnejo rastapljat žužki, perem z avto milom z dodatkom voska, toliko da je vsaj malo zaščiteno, pa še lepše se svetil. Z milom ne pretiravam preveč. Postopek ponovim 2x. (pranje-šamponiranje-pranje-šamponiranje-pranje)

Lepo da si zadovoljen z akrapovičem, zdej kaj je odličen zvok, boš videl pri meni :D.

Kater letnik motorja imaš? slučajno bele barve?

pa lp

Letnik je 2008. Barva modra - ko sem jo videl sem se zaljubil ( se opravičujem vsem črnim Zjem : )

Hvala za nasvet glede pranja :)

Motor je imel še mini šipico - ki se mi zdi tudi odlična. Pri 168km/h, ko sem se vlegel na tank se mi je zdelo da sploh nič ne piha.. Res pa je da to še ni tako huda hitrost :D

Popravljeno . Popravil Rocko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa kaj takšnegA?

http://cgi.ebay.co.uk/R-G-TAIL-TIDY-KAWASAKI-Z750-Z750S-2007-/290525996514?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item43a4b2e5e2

To se mi zdi zelo dobro + original žmigavci še delajo komot

jaz imam sicer od Lightecha, ki ga lahko dobiš pri Čarmanu + dokupil sem še LED lučko. Smernike sem pustil originalne...

vzorčna slika, nosilec in lučka povsem enaka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi smernike tudi pustil originalne, samo bela stekla še gor dal ;)

eeem pri čarmanu torej? Se spomniš koliko je nastal nosilec in lučka za osvetlitev tablice? Ali so ti oni gor namontirali? (nemaram preveč šraufat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi nabavil zadnji blatnik za Z750, letnik 2007. Ima kdo zmontirano (slike).

Kje se da dobit, razen v TC?

Hvala

Meni ga je priskrbel Krek Simon :notworthy: tako da ti priporočam da ga kontaktiraš. Narejen je zelo kvalitetno in po najboljši možni ceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav

Sem nov na tem forumu ter nov v motosvetu. Sem pred prvim korakom, in sicer nabavo motorja. Od nekdaj sem si rekel Kawasaki Z750 ta bo nekega dne moj in sedaj je ta dan prišel. Motor iščem rabljen nekje do 4k€. Na internetu jih je v tem rangu kr nekaj, sedaj pa me zanima na kakšne stvari naj bom pozoren, kaj naj pazim itd.. V nadaljevanju bom prilepil nekaj zame zanimivih motorjev katere bi si šel ogledat, zelo bi bil vesel vsakega nasveta oz še boljše bi bilo če kdo katerega izmed omenjenih mogoče pozna:

****_MOTO/ad.asp?ID=4689810 Tale mi je nekak najbolj zanimiv.. ter ostali:

****_MOTO/ad.asp?ID=4723152

****_MOTO/ad.asp?ID=4627201

****_MOTO/ad.asp?ID=4680803

Za vsak odgovor se vam zahvaljujem!

LP Marko

Popravljeno . Popravil m4rk087
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da so linki blokirani, no vglavnem tiste zvezdice so (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) nato / in tisto dalje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zamenjavi imam viška originalen izpušni lonec, nosilec tablice in smernike.

Koliko bi pa hotel imet za izpušni lonec?

Pri prodaji z750 mi je ostal izpuh leovince factory titan in crash padi.

Koliko bi pa ti hotel met za Leovince?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim čimprej vedet koliko olja gre v z-jčka l.2008.....komplet(z olnim filtrom)......2.7 litra ali 3.7 litra....?slednji je malo preveč se mi zdi......hitro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim čimprej vedet koliko olja gre v z-jčka l.2008.....komplet(z olnim filtrom)......2.7 litra ali 3.7 litra....?slednji je malo preveč se mi zdi......hitro!

http://www.technical-specification.com/kawasaki-z750-specs-2004#more-656

V tastarega gre 3,8L, tko da računaj kar na to..

sem pogledal na račun od servisa mojega motorja, mi je računal 3,5L, pa računaj še nekaj malega za filter, to boš pa itak sproti videl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.technical-specification.com/kawasaki-z750-specs-2004#more-656

V tastarega gre 3,8L, tko da računaj kar na to..

sem pogledal na račun od servisa mojega motorja, mi je računal 3,5L, pa računaj še nekaj malega za filter, to boš pa itak sproti videl...

hvala.....pol sem pravilno računal...tak da sem vzel kr 4 litre.....

hvala še enkrat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

jaz bi še pa vprašal na s čim mažete vaše verige? Sam nimam še toliko izkušenj z vzdrževanjem motorja zato me zanima kaj je najboljše za najboljšo ceno :D

Piše v usermanualu da je treba na 600 km namazat ketno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!