Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Najbrž je edina možnost ta, da zamenjaš motor za enega, ki je registriran še s staro tablico :)

e to pa ne bo šlo :)

Si ga zajebal, ker si ga sploh odjavil. No pa, ker si ga bi bil moral tablice dat deponirat. Zdaj se boš pač moral sprijaznit z to veliko tablo(pa ne se preveč sekirat- Nemci imajo še večje :grim )

ne sej prej sem mel tud tavelko,zato sem odjavu pa deponirov k nimam kej zgubit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo tablico lahko ma samo tisti motor, ki jo že ima :closedeyes: torej ko enkrat zamenjaš negre več nazaj... tista se da 1 leto v počivanje pol pa v uničenje... če menjaš motor prejšni lastnik pa je meu malo tablico in je odjavo motor... lahko uzameš spet isto, spet malo... to je edina možnost :BUA: in vzameš isto tablico tam kjer je on odjavo motor...časa da jo uzameš maš pa torej eno leto... edina verjanta, in to je 100% informacija :sleep2:

drgač pa ni poanta v velikosti tablice, ampak u tem da en več zasluži pri registraciji/prepiso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Sicer glede na to da tko pridno šminkate vaše konjičke, ne vem če bo kdo glih tablco gledu.

Glede na to, koliko stvari bomo dali gor, bomo lahk še srečen, če bo sploh kam vleku :P, hec hec

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi kej podobnega dubu? sej vsi veste kam to paše ;) edn mi manka

Lp

Javi mi, pa ti jih za đabe postružim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stevie: ves kaj, morem najprej zamenjat nosilec tablice, da bo moj vsaj v necim lepsi od tvojega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepota izvira od znotraj prijatelj moj.

Rajši dokaži lepoto svojega motorja skozi dobro in kvalitetno vožnjo.... predvsem varno vožnjo..... to je lepota ki lahko traja večno!

Več kot je kilometrov, lepša je lepota :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepota izvira od znotraj prijatelj moj.

Rajši dokaži lepoto svojega motorja skozi dobro in kvalitetno vožnjo.... predvsem varno vožnjo..... to je lepota ki lahko traja večno!

Več kot je kilometrov, lepša je lepota :)

To pa je cisto res :)

Ni kaj, tvoje je fizicno zelo lep :D

Popravljeno . Popravil forfeitt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi imel kdo od vas ki imate letnik 09 in novejše za prodati originalne smernike?

Dejte me kontaktirat kar na ZS.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj so mi zaj**** v trgovini ko sem naročil nosilec za tablico in zdaj imam enga viška... :BUA:

Če, kdo prodam nosilec za 25€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer vem, da obstaja tema vse o vzmetenju ampak, ker gre konkretno za Z-ja bom tu vprašal. Je že kdo kaj nastavljal vzmetenje na svojem Z-ju, al še imate kar tovarniško nastavljeno.

Jaz bi recimo po knjižici, kolk sem bral moral glede na kilažo(78kg) zadnji amortizer zategnit na predzadnjo stopnjo(+ vijak za hod amortizerja bom dal na sredino), za spredaj kako nastavit, še nisem pogruntal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem. Zadaj imam na 5 in vijak za cel obrat. Za spredaj ti ne znam na pamet povedat. Ampak sem tudi tam zategnil. Pri vožnji v dvoje je dost boljši občutek. Zibanje je prenehalo.

Pa še nekaj... A ni serijsko nastavljeno na 70kg?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne serijsko je pod 70kg, nimam trenutno knjižice pri roki, da bi ti točno povedal.

Hja saj to zibanje je pri bolj dinamični vožnji ravno problem. Ko pri večji hitrosti priletiš na kakšno grbino, me hoče katapultirat z sedeža, tako me zaziblje. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne serijsko je pod 70kg, nimam trenutno knjižice pri roki, da bi ti točno povedal.

Hja saj to zibanje je pri bolj dinamični vožnji ravno problem. Ko pri večji hitrosti priletiš na kakšno grbino, me hoče katapultirat z sedeža, tako me zaziblje. :grim

Pri Z750 navaden ali S varianta (za letnike od '04 do '08) je tovarniško nastavljen zadnji amortizer za 68 kg težkega voznika in se pravi, da je zgoraj pri vzmeti na poziciji 4 in spodaj je na poziciji 2. Osebno na mojem zeju imam zgoraj na 5 in spodaj na 3. Sam premorem 88 kg + kufer z nekaj šare in je v redu. Ko sva v dveh se en malo bolj pogrezne, ma sem bol lene sorte in se mi ne da za tistih 100 km, ko gre moja zraven štimat amortizer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer vem, da obstaja tema vse o vzmetenju ampak, ker gre konkretno za Z-ja bom tu vprašal. Je že kdo kaj nastavljal vzmetenje na svojem Z-ju, al še imate kar tovarniško nastavljeno.

Jaz bi recimo po knjižici, kolk sem bral moral glede na kilažo(78kg) zadnji amortizer zategnit na predzadnjo stopnjo(+ vijak za hod amortizerja bom dal na sredino), za spredaj kako nastavit, še nisem pogruntal.

Ja treba zategniti vzmeti, na tovarniških nastavitvah se tudi jest kar fajn guncal, tko da zategni vzmet na svojo težo in zapri povratek. Povratek sem jest skoraj čisto zapru. Pa tudi prve vzmeti sem zategnil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo glih končou limanje obrob, tako da nahitr neki slik, da se vam mal pocedijo sline :evilgrin:

-nosilc tablce

-karbonski pokrovi deklcov

by Hyperjack (tako dobr vse da kapo dol):

-obrobe

-nalepka na nihajki

-crash padi

post-22353-0-52076300-1331580344_thumb.jpg

post-22353-0-63109200-1331580401_thumb.jpg

post-22353-0-45090300-1331580419_thumb.jpg

post-22353-0-68601600-1331580543_thumb.jpg

post-22353-0-31409800-1331580586_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tako sem ne včakan, zdaj še sike lepiš na forum tko, da mislim bom kar nosilec gor zmontiral pa brez smernikov naokoli :kva2:

ja si ne bom delal dvojnega dela že če jih mislim menjati ( dajati gor original pa spet dol in nove gor )

..a to so le sanje.. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tako sem ne včakan, zdaj še sike lepiš na forum tko, da mislim bom kar nosilec gor zmontiral pa brez smernikov naokoli :kva2:

ja si ne bom delal dvojnega dela že če jih mislim menjati ( dajati gor original pa spet dol in nove gor )

..a to so le sanje.. :BUA:

mal vas pa le morm podražt B)

drgač pa original smernike maš gor za 5 min in dol glih tako, sam tiste konektorje pod zicom si tako naštimej, da jih boš lahk odkluču brez d bi stransko plastiko dol jemal pa maš res hitr pol vseskup .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima imam za prodat original pokrov namesto zadnjega sedeža. Brez praske v Z1000 oranžni barvi.

Za stari tip Z750 in Z1000.

Cena ugodna.

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal me skrbi zdele tehnični :S :) a je kdo ga zdej delov al pa v preteklosti? Namreč skrbijo me sprednje luči xenon(nimam homologiranih), pa mogoče zadnji blatnik. drugo me niti ne.

Ma kdo kkšn tehnični pregled in mi ga priporoča iz lasnih izkušenj?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ima HyperJack preveč cajta :P

imag0334.jpg

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšni turi sem opazil da prihaja nek čudn zvok iz mašine ( kot,da bi se slišalo ventilčke ) mal sem sumil 100-oktansko gorivo(takrat se je pojavil problem-naklučje???? ).

Danes sem se odpeljal proti NG menjat gume (sportsmart-že v prvih 140km so mi dale zelo dober občutek) sem natočil 95,kot ponavadi,vendar še vedno tak čudn zvok,hmm...

Zna kdo pomagat???

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšni turi sem opazil da prihaja nek čudn zvok iz mašine ( kot,da bi se slišalo ventilčke ) mal sem sumil 100-oktansko gorivo(takrat se je pojavil problem-naklučje???? ).

Danes sem se odpeljal proti NG menjat gume (sportsmart-že v prvih 140km so mi dale zelo dober občutek) sem natočil 95,kot ponavadi,vendar še vedno tak čudn zvok,hmm...

Zna kdo pomagat???

hvala

Pumpa za bencin pod rezervoarjem je to! Nč bat, ti sam voz.

Lp

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!