Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750


-pero-
Snečer
Sporočilo dodal Snečer

2006 Kawasaki Z750S — Owner's Manual

2006-kawasaki-z750s-52689.pdf

Priporočene objave

Dejte mi povedat, ko date kontakt vam utripa lučka in slika za olje? Pri meni utripa dokler ne prižgem motorja. Ko sem preverjal nivo olja, je v mejah normale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je normalno, ker ko daš kontakt, se lučka prižge za kontrolo... problem bi bil, če bi lučka tudi po vžigu motorja še vedno svetila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo namontirano kresničko na nosilcu tablice?Rabim idejo kam namontirat, da ne bo tak grdo kot pri originalnem zadku. Bom moral počasi namontirat nekaj gor, če se hočem brez skrbi vozit kaj po Austriji(naši še baje niso tak zategli glede tega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam jaz. Poglej v mojem albumu kako zgleda. Je pa en nosilček montiran na nosilec tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men takole zgleda...prtrjena je pa na iste nete kt tablca.. je pa bil nosilček zraven pr nosilcu

Ejga, kdaj lahk pridem mal dvignt avto da malo pošraufam podvozje :D?

Drgač mam mačje oko privijačeno na karbonsko ploščico, ploščico pa privičeno na okvir tablice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men takole zgleda...prtrjena je pa na iste nete kt tablca.. je pa bil nosilček zraven pr nosilcu

skoda, kje si nabavil ta nosilec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki strani nazaj je vse napisan...s forfeittom sma ga z italije narocila...mel je enga viska mogoce ma se

..

Popravljeno . Popravil skoda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo namontirano kresničko na nosilcu tablice?Rabim idejo kam namontirat, da ne bo tak grdo kot pri originalnem zadku. Bom moral počasi namontirat nekaj gor, če se hočem brez skrbi vozit kaj po Austriji(naši še baje niso tak zategli glede tega).

jest sem pa kar v kolotek zmontiral malo nad amortizerjem in uporabil originalni rdeč odsevnik (poglej sliko na strani 313). To sem sicer naredil šele lansko leto, do takrat pa se vozil brez in to zelo veliko po Aut in nikoli imel nobenih problemov s policaji.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo namontirano kresničko na nosilcu tablice?Rabim idejo kam namontirat, da ne bo tak grdo kot pri originalnem zadku. Bom moral počasi namontirat nekaj gor, če se hočem brez skrbi vozit kaj po Austriji(naši še baje niso tak zategli glede tega).

če še rabiš nosilc za kresničko mam jest dva odveč iz rosfreja...klikn na zs če rabm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če še rabiš nosilc za kresničko mam jest dva odveč iz rosfreja...klikn na zs če rabm

Hvala za ponudbo imam še nekaj materiala doma za izdelavo. Pa verjetno bom še eden kompletni nosilec naredil za tablico. Takrat,ko sem tega delal, ki ga imam sedaj nisem vedel, da je zakonsko določena ta kresnička. Tak, da bo ta all in one.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Ce mogoce koga zanima imam moznost dobiti Akrapovic avzpuh slip-on, star manj kot leto, kot nov nic popraskan za 400€. Meni Akra ni ne vem kako vsec ce ne bi ga ze zase kupil.

Info in slike na ZS.

Lp, forfeitt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojstri ima kdo od vas tovarniško blokiran motor? Kakšna je blokada? Le mehanska ploščica za hod plina ali je stvar bolj zakomplicirana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojstri ima kdo od vas tovarniško blokiran motor? Kakšna je blokada? Le mehanska ploščica za hod plina ali je stvar bolj zakomplicirana?

Sam ena mejhna ploščica pod tankom, ki omejuje hod plina tako, da je kr dost dela d dol dobiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ena mejhna ploščica pod tankom, ki omejuje hod plina tako, da je kr dost dela d dol dobiš

+ menjava "pokrovčka" na konektorju pod sedežom (originalnega dobiš zdraven ko prevzameš motor)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ena mejhna ploščica pod tankom, ki omejuje hod plina tako, da je kr dost dela d dol dobiš

+ menjava "pokrovčka" na konektorju pod sedežom (originalnega dobiš zdraven ko prevzameš motor)..

Torej lahko natrediš vse sam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, eno vprašanje mam. Rabil bi ketno z zobniki za kawlna z750.

priporočil so mi d.i.d. komplet, zadeve pa vidm da se po ebayu vrtijo tm okol 115-120 funtov. A je pr nas kak junak, k je to kej bolj masovno naročal, da se malo ognem poštnini?

Iščem upgrade kit, ne lih standard, da bo kak km dalj zdržala. Gre pa za ZR750 J7F moped, se pravi klasičen Z750, letnik 2007.

kakršen koli odgovor bo večkot dobrodošel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, eno vprašanje mam. Rabil bi ketno z zobniki za kawlna z750.

priporočil so mi d.i.d. komplet, zadeve pa vidm da se po ebayu vrtijo tm okol 115-120 funtov. A je pr nas kak junak, k je to kej bolj masovno naročal, da se malo ognem poštnini?

Iščem upgrade kit, ne lih standard, da bo kak km dalj zdržala. Gre pa za ZR750 J7F moped, se pravi klasičen Z750, letnik 2007.

kakršen koli odgovor bo večkot dobrodošel :)

Če boš čakal na skupinsko naročanje, potem se boš moral še en čas s tastaro vozit... If you know what I mean ;)

http://kettenmax.de/750ccm-z750-z750s-zr750-bj0412-c-90_103_11474.html, preverjena zadeva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej lahko natrediš vse sam?

Nevem zakaj bi se matral sam, če je odstranitev blokate zastonj pri prodajalcu, kjer si kupil blokiran motor :), prav gotovo se da v domači delavnici to naredit če imaš veselje, naj pa ne bi bilo lahko početje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj bi se matral sam, če je odstranitev blokate zastonj pri prodajalcu, kjer si kupil blokiran motor :), prav gotovo se da v domači delavnici to naredit če imaš veselje, naj pa ne bi bilo lahko početje...

Zato ker gamad zahteva v času garancije motor z blokado. Pri XT je namreč zadeva otročje lahka in ni potrebno zato ravno na servis, ampak si vzameš le slabo minuto časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!